Aktuálně: 4 098 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

Třetí víčko

Fikovnice
Fikovnice (5688 příspěvků) 11.12.2023, 13:02:41 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 11.12.2023, 12:58:16

No to je pravda… 🙂.

Jinak já se musím vlastně Buggyry na něco zeptat soukromě, zda to pak můžu napsat veřejně…😉

Fikovnice
Fikovnice (5688 příspěvků) 11.12.2023, 13:08:08 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 11.12.2023, 12:59:15

Vidíš! Až se Nikča ozve, tak mě by i zajímaly ty léky, kterými ji léčí. Včetně té masti/mastí, které popisovala, že jí pomáhá.

No, předpokládám, že při tak velké alergické reakci do ní nacpali kortikoidy (přinejmenším lokálně). Ale tak co se dá dělat, že…

Canka
Canka (377 příspěvků) 11.12.2023, 14:04:53 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Omlouvám se,odpadla jsem zase skrz injekci..dneska už poslední injekce..a nechala jsem se uschopnit..doktor řekl,že to nechá na mé zodpovědnosti..takže je jasný,že jsem zodpovědně řekla,že jdu do práce..už je to dobré,už jen zmizí ty fleky a bude to dobré..slíbila jsem,že se budu šetřit..a kdyby cokoliv,tak přijdu..takhle mám přijít na kontrolu až po Vánocích..jo a ještě si ve středu zavolat kvůli těm stěrům..

O zvířátka jsem se postarala a teď jsem si šla lehnout,abych ještě trochu nabrala síly. Jsem fakt taková ,,vybitá,,

Orionka (neregistrovaný) 11.12.2023, 14:32:51 xxx.xxx.191.252

A neměli by to doktoři naprášit na hygienu. Představa, že by některá mamina chtěla mít voňavé batole, mě docela děsí.

Buggyra
Buggyra (4076 příspěvků) 11.12.2023, 14:58:08 xxx.xxx.198.226
lesnizinka:

Taky tak. A Buggyra ať ti dá tip, kde se jí před Vánocema takhle ty prachy urodily😜


Melouchařím 😀 A schyluje se k tomu, že začnu prodávat své tělo. Zdá se, že o služby osobního charakteru v mém případě není zájem (se upe nedivím), takže na řadu přicházejí orgány 😂

Buggyra
Buggyra (4076 příspěvků) 11.12.2023, 15:00:03 xxx.xxx.198.226

jsem zodpovědně řekla,že jdu do práce

na tom mi teda nic zodpovědnýho nepřijde, mezi námi 😀 Já bych zůstala doma a pěkně si napekla cukroví!

Bobca
Bobca (1354 příspěvků) 11.12.2023, 17:06:25 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 11.12.2023, 14:04:53

Niki-a koupila sis i to nové prádlo???já bych to na sebe už nevzala,radši bych šla naostro😊

Canka
Canka (377 příspěvků) 11.12.2023, 17:50:20 xxx.xxx.212.178

Ne Bobi,prádlo jsem si nekoupila..věřím tomu přepřání a té sušišce….zítra bude velký den a oblíknu si ty spodky😀Ale přiznám se,že strach je😂

Bugyrro já mám prostě špatný pocit z toho,že marodím..tím,že je to takhle poprvé,tak jsem z toho nesvá prostě…sice mi z práce volal manager,ať jsem v klidu a do práce jdu až mi bude opravdu dobře,že se nic neděje,tak já jsem prostě jeliman🙄 A navíc jdu do práce už jen do 19.prosince a pak už jsem doma na dovče až do Nového roku..takže jde vlastně o týden v práci..pak budu odpočívat..a jinak,cukroví mám napečený😂Jsem právě využila,že jsem doma😂

Orionka - to je právě to,že ty špatný recenze jsou(trošku jsem pátrala) a je jich docela dost,ale prostě spokojených zákazníků je víc,takže…ale jako přemýšlela jsem i o tom jim přímo na to něco napsat..na ty stránky jejich..nebo jako přímo výrobci..ale co bych si pomohla 

Obrázek
Buggyra
Buggyra (4076 příspěvků) 12.12.2023, 06:18:29 xxx.xxx.198.226

Canko, já tenhle pocit povinnosti a nezbytnosti znám, věřte mi. Doufám, že máte alespoň báječného zaměstnavatele, který tohle ocení. Já mám teď taky. Ale prošla jsem si pár místy, kde se to považovalo za samozřejmost, a když jsem si po ledvinové kolice dovolila zůstat pár dní doma, to bylo jekotu a vyhrožování, jak mi seberou na dalšího půl roku bonusy a kdesi cosi. Tak tyhle životní zkušenosti mě vyléčily. Teď mám skvělé místo, kde mám i sickdaye, a neváhám je použít! 😀 

Buggyra
Buggyra (4076 příspěvků) 12.12.2023, 06:24:30 xxx.xxx.198.226

Mimochodem, včera se kolem mě motal můj chlupatý mistr. A s radostí jsem konstatovala, že se mi ho podařilo od září, kdy měl víkend adlibitního řádění s granulemi, opět zeštíhlit, konečně! Takže mohu s klidem na ten týden, co budu na jihu, nachystat zase adlibitní žranici za své nepřítomnosti. 

Udělala jsem vám svojí kalkulačkou fotku pana štíhlého, po vánocích udělám nějakou srovnávačku. Na té nebude tak rozmazaný, protože mu pohyb bude činit značné obtíže…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (1354 příspěvků) 12.12.2023, 07:22:39 xxx.xxx.20.192

Ó,děkuji..vyzkouším..Já mám taky jen “kalkulačku”,ale mám i digi-foťák..sice to musím vždycky šňůrou stáhnout do počálu,ale nevadí mi to..

sickdaye-prosím česky🤔..je to ten den,kdy náhle onemocním a můžu zavolat,že nedojdu?My jsme měli jeden v R.E.T.u(rychlá expedice tisku)..výhodou bylo,že se chodilo pouze na noční,a tak byl čas honem někoho sehnat🙂Pak jsme měli 5000 na konci roku,pokud někdo nemarodil.Podle toho to taky vypadalo..Přecházely se nemoci,já to jeden rok prostě vzdala,nemohla jsem..Ale práce tam mě bavila..Bylo tam teplo,na hale hrálo rádio..Fofry tam byly,to jo,ale já jsem plašan a to mi vyhovovalo😇

dnes u nás 5,4 stupně,včera navečer pršelo..Já si jela konečně nakoupit do Lídlu(byl důchod)🤗..vyjedu ven k autu s vozíkem..a spustil se déšť..Já tašky v kufru,že si to tam přeskládám..Mouky,pečivo v sáčku..no prostě věci,které zrovna nemusí zmoknout..co už..Koupila jsem si POPRVÉ granátové jablko za 19,90,že to zkusím😟no to bylo kyselé jak čert😲..Tak si ho asi dnes vyloupnu a pocukruju..Netušila jsem,že si ho musím nechat “dojít”

Buggyra
Buggyra (4076 příspěvků) 12.12.2023, 07:49:55 xxx.xxx.198.226

Jojo, Bobčo, pochopila jste, to máte jako benefit od zaměstnavatele, že ještě nad rámec dovolené máte k dispozici pár dnů “zdravotního volna”, kdy bez předchozího ohlášení nemusíte přijít do práce (stejně jako když vás skolí choroba, ale nekrátí se vám mzda a nemusíte mít napsanou neschopenku).

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 12.12.2023, 10:46:00 xxx.xxx.89.144

Taky ten termín neznám…nesetkala jsem se, nepotřebuju, že áno😉 Ale tak člověka to napadne, vo co asi go. 

Včera jsem si pomohla debílos🙄 Umyju sprcháč, který není přes vodní kámen vidět chemií - muž řve🙄 Umyju ho octem - muž řve😏Tak mě včera napadlo, že ho zkusím umýt parním čističem, jestli to pustí. První jsem ho teda stejně nastříkala octem, aby to líp rozpouštělo😉 Za prvé je tam jen pidi kartáček, takže mi málem upadla ruka, jak jsem to po centimetru drhla a čistič je poměrně těžký. Nemluvě o tom, že jsem to celé drhla snad 5x, než to bylo alespoň ucházejícně čisté👎 Dneska mě bolí ne jen ruce a ramena, záda jak jsem se tam kroutila, ale dokonce i stehna, jak jsem dřepěla. Kdybych to vzala chemií a hubkou, mám to tak 10x rychlej a 10x bych byla míň nadřená. Nacož mi muž vynadal, že je tam stejně smrad a na co to jako čistím, když to bude za týden totéž?!?🙄 No aby jsi alespoň někdy viděl, že je ten sprcháč skleněný😛Nemluvě o tom, že byl ku.evsky drahý🙄 a přes ten vápenec to ani není poznat👎 (ne, že by k nám, natož do koupelny někdo chodil😉to je čistě pro náš pocit😀)

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 12.12.2023, 11:05:59 xxx.xxx.89.144

Buggyro, dávala vy ste vůbec už někdy kočičáky? Snad je vidím poprvé😲 U nás - Vikťa jak vyžle - už jsem byla několikrát rozhodnutá, že s ním pofrčím na veterinu, abych zjistila proč. Z toho se mi zase zdálo, že se lepší. Nevidím problém na záchodku, nevidím, že by nežral, nemůžu přijít na to, proč netloustne😟

Gučinka spala někde venku(v garáži?) večer domů nepřišla. Ráno, jak jsem se probudila seděla mi v patře na terase za dveřma. Bože Gucci ty jsi trubka, jak tam jako dlouho sedíš??😏 Pak se po mě pošlapala a málem mi prošlápla břicho…to je šílená tučibomba😲 snad to ani raděj nefotit. Chtěla jsem poslat vánoční přání chovatelce..no nevím teda😏 Ona sice ví, tušila, upozorňovala nás, že Gucci bude velká kočka po taťkovi, že ten je fakt velký a Gucci se mu podobá nejvíc. No tohle by asi ani nečekala😜 Já vím, že jí to zkracuje život, ale co já s ní mám dělat? Kdyby byla sama, schovám jídlo, ale já potřebuju pořád cpát do Viktěny a nedat jí, tak mezi nima ještě vyprovokuju nevraživost, což rozhodně nechci, ani tak to není bůhví jaková láska😏

Jsem zvědavá jak přežije Niki dnešek, hlavně se snad neoháže😎 Prádlo…no nevím Bobi, co nosí Niki, ale já nemám levné prádlo, to bych rozhodně nevyhodila. Když už si dražší kalhotky koupím, koupím si je proto, že se mi strašně moc líbí a ty bych nedala😉 Jinak si na práci hodně objednávám i z Číny, tak kalhotky za 50Kč ty jo, ty by klidně letěly, ale i tak si myslím, že vyprání a neutralizace v sodě třeba…by mělo stačit, dělá se to tak i u nádob, které se myjou od chemie. 
Jo holky dotaz: která nosíte hodně sukně? Já vůbec😎 O víkendu jsme byli na akci a já si slavnostně dala snad po 20letech silonky a ty úpletové šaty. No to bylo teda něco👎 Ta sukně na těch silonkách byla doslova přilepená, to se jen cpalo nahoru, neustále jsem se snažila to stáhnout zpátky, ale bez nějakého efektu. Chvilku pomohlo, když jsem ty silonky potřela sněhem😎 Je v dnešní době nějaký spolehlivý přípravek, v čem to vyprat, nebo nastříkat, aby to takhle nelepilo?😲 Ani lepidlo by snad nemělo lepší efekt, než tahle kombinace dvou elektrizujících materiálů👎

efe
efe (1470 příspěvků) 12.12.2023, 11:10:00 xxx.xxx.199.5

To chce punčocháče z jiného materiálu - dneska je jich hafo a jsou i “klouzací”. Já celou zimu nosím takový ty černý tlustý zimní a ty to nedělaj. 

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 12.12.2023, 11:14:30 xxx.xxx.89.144

Tyhle jsou taky silnější, mají vzor, takové jako káro. Jo materiál…normální punčocháče prostě, ale jelikož je jim asi 100let😛 je možné, že materiálově už to postoupilo jinam. Mě bylo líto kupovat jiné, když tyhle mi leží ve skříni roky😎 A taky jsem si nebyla jistá, jestli by to nebylo z bláta do louže jen o pár stovek lehčí😉

Bobca
Bobca (1354 příspěvků) 12.12.2023, 11:37:25 xxx.xxx.20.192

Aviváž!!potřít stehna -teda punčochy-aviváží a nejlépe i ty šaty vyprat v aviváži..Moje dobrá zkušenost z dob,kdy jsem nějaké šaty měla..

Jo a gaťky kupuju v Pepcu..po 30.-(sada 2 za 60)..myslím je to bambus,nevím určitě,ale jsou příjemné,měkké,hlavně do pasu,nedělají to"blllm" pod převis..🤭nakoupila jsem si je postupně 10tery,černé(peru v černém “Perwollu”,jako vše černé co mám..a krásně to drží barvu,jsou pořád jak nové..Chlapa nemám,tak nějaké krajkové nemusím..i když možná v mém věku by ten případný nápadník ty moje “plky” už toleroval👍😇


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.