Aktuálně: 4 089 inzerátů199 091 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Politika...

megi-the-pes
megi-the-pes (3084 příspěvků) 14.10.2023, 15:24:43 xxx.xxx.124.42

A proč že se má někdo scházet s Bormannem? 
Někteří máme hrdost.
Nescházím se s nikým, proč bych měla dělat výjimku u někoho, kdo mě nezajímá?
Že ono se tu něco rozdávalo a mně jste nic nedali? 

Přesně takto vznikají ty rozlezlé války. 
Třeba vražda, to je hned hotové. Ale když je někdo nemocný víc, tak manipuluje, vyhrožuje
a tak vůbec si ničí zdraví, i když si myslí, že se tím živí, ve skutečnosti na to dojede.

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 14.10.2023, 16:03:54 xxx.xxx.50.94

Viděla bych to tak. Internetové diskuse jsou pro někoho lékem na osamělost. I negativní reakce je reakce a reakce je vždy lepší než ticho vlastního bytu, je lepší než míjení nebo dokonce vyhýbání se ostatních lidí bez zájmu. Ale je to dost smutný pohled, když někdo za každou cenu se na sebe snaží strhnout pozornost alespoň takto. Přála bych takovým lidem skutečný zájem, alespoň jednoho přítele nebo cokoli smysluplného, co je odvede od tohoto nedůstojného projevu.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 14.10.2023, 16:36:55 xxx.xxx.62.109
Thielli:

Viděla bych to tak. Internetové diskuse jsou pro někoho lékem na osamělost. I negativní reakce je reakce a reakce je vždy lepší než ticho vlastního bytu, je lepší než míjení nebo dokonce vyhýbání se ostatních lidí bez zájmu. Ale je to dost smutný pohled, když někdo za každou cenu se na sebe snaží strhnout pozornost alespoň takto. Přála bych takovým lidem skutečný zájem, alespoň jednoho přítele nebo cokoli smysluplného, co je odvede od tohoto nedůstojného projevu.


Thielli, já mám ve svém životě také málo lidí. Někdy se to tak sejde. Mám přátele, a celkem dost, to ano. Ale de fakto nemám rodinu. Takže sem chodím poplkat ráda… Ani toho Fločka už nemám. Mám ale své tři kočičáky, však Vy asi víte.

Jen jsem tím chtěla říct, že já třeba do plkacích vláken chodím občas ráda a také jsem chtěla napsat, že samota je fakt zlá věc. 

K Neverendovi se nevyjadřuji.😉

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 14.10.2023, 16:53:40 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Thielli z 14.10.2023, 16:03:54

Thielli, máte pravdu stran těch přátel..Ovšem potkat Čecha zde v zapadlém městečku..To je svátek.🙂 Jinak samozřejmě zkoušela jste pokecat s Američanem o válce na Ukrajině? To zkuste a zjistíte nevídané skutečnosti. 😀 To není žádné téma tady a nikoho to nezajímá.😐 Někteří si dokonce ani nevšimli kde ta Ukrajina je a Rusko je v občanské válce? Považují stále Ukrajinu za součást Ruska.😀 Ne všichni a samozřejmě záleží v jak velkém městě se nacházíte, ale všeobecně je jim putna zda Putin zdecimuje východní Evropu. Ani hrozba jaderných zbraní je nijak neznepokojuje, vždyť je to daleko a na USA si Putin netroufne. A Megi se bojí, že jí zavraždím asi.😀😀

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 14.10.2023, 17:02:14 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 14.10.2023, 15:24:43

Já bych právě rád dojel..😀 Megi, to fakt myslíte vážně? 😀 Nezajímá vás to a kdykoli můžete hned začnete ne o tématu, ale o mně.🙂 Tak jsem jen chtěl vyvrátit vaše výmysly. Nic víc.

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 14.10.2023, 22:25:01 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele orionka z 14.10.2023, 21:08:35

Jj samozřejmě že nic není jednostranné a obě strany nesou větší či menší část viny.Teď pokudbhledíme do budoucnosti, tak z toho bude obrovský průšvih. Na jedné straně muslimský svět a na druhé ten zbytek.Kolik zemí už varuje Izrael před útokem na Gazu? Rusko,Čína,Libanon, Írán byl na jednání..Ukrajina končí destabilizovaná,rozmlácená a jak vidno stále to nestačí. Tohle bude větší mazec.😐

Tsme (neregistrovaný) 15.10.2023, 21:16:23 xxx.xxx.2.1

Genocida se odehrála brutální, zabíjeli i děti i ty nejstarší a ještě se videi brutálních vražd chlubili na facebooku.

balu
balu (2023 příspěvků) 16.10.2023, 08:13:17 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele orionka z 16.10.2023, 01:22:35

Ve škole jsem jsme se toho neučili víc. A ani dnešní děti se neučí vše, co by potřebovaly, teď tedy myslím z hlediska historie. 

Video jsem neviděla, nemám čas sjíždět videa. Ale historický vývoj v oblasti, kde se střetává islám a křesťanství je od počátku plný bojů. Tam klid nebude nikdy. 

assil
assil (2107 příspěvků) 16.10.2023, 09:08:22 xxx.xxx.121.3

Ani dneska se ve škole děti moc moderní dějiny neučí, středověk nemůže nikdo rozporovat, žejo. 😀 Navíc kdyby se měli učit o každém pidistátečku ,tak to by asi v tý škole nedělali nic jiného.

Orionka (neregistrovaný) 16.10.2023, 09:09:58 xxx.xxx.82.160
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 16.10.2023, 08:13:17

Stačí poslouchat komentář a klidně u toho můžete “škrábat brambory”. To je knížecí ráda pro ostatní, vás pochopitelně nenutím.

Rapotačka (neregistrovaný) 16.10.2023, 10:18:27 xxx:xxx.244b:27a6

Zmetek, kam se podíváš.

Orionka (neregistrovaný) 16.10.2023, 14:24:37 xxx.xxx.82.160
Sarah01:

Nevěřím teda všemu, co píšou naše sdělovací prostředky, ale toto je teda hnusná propaganda.


Stačí se podívat na medium, z kterého citovaný článek je a pak mu nevěnovat nezaslouženou pozornost. Jiný fakt je, že i Izraelci i lidé žijící dlouhodobě v Izraeli se ptají : co se to stalo s Mosadem a ještě víc, co se to stalo s armádou. Poslouchala jsem izraelskou lékařku-Češku, která se několikrát ptala: kde byla armáda, naše země je tak maličká, přejedete ji za pár hodin a armáda nebyla schopna zasáhnout celou sobotu a ještě i neděli, až do pondělního rána nechala Hamás vraždit. Nej, nej armáda….


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.