Aktuálně: 4 059 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Politika...

megi-the-pes
megi-the-pes (3093 příspěvků) 09.09.2023, 07:47:40 xxx.xxx.61.17

Vás zajímá barva a národnost? Tak podle mě by se měl vést seznam, spravovat jej budu já, kdo je rasista, xenofob a chudák. Xenofobií napadeným samozřejmě seženu psychiatrickou a psychologickou pomoc, ti za to nemohou.
Lidé vyznávající tuto víru jsou nebezpeční. Měli by Vás držet v nějaké původní zemi, hlavně ty s ultra českým příjmením, HofenSeidlBöhmhitlerhimler, že. Jako by sem Vaši prarodiče nepřišli ze všech koutů světa. 
To jsem ale zlá?
Svedeme to na vládu, kterou jste samozřejmě nikdo nevolil a korunu tomu nenasadil volbou prezidenta, který nám ani jinou vládu nikdy nejmenuje, případně se ta banda (rozkradení skrz ODS a spol. po revoluci snad už nikdo nezpochybňuje, když i Harvard se o tunelu století učí, co jste jako čekali teď) pojistí elektronickou volbou. 
Ne, uvádět se barva, fotografie, národnost, jméno nemá, protože pokud nemáte kamerový záznam vraždy, tak ještě stále platí, ač se Vám to nelíbí, presumpce neviny.
Mějte krásný, milující víkend. 🌻

PS: Poplatky za televizi vnímám jako čistou krádež, neb pokud platím poskytovali televize, měl by se se státem rozdělit, ne já, já již zaplatila. Co servisy IT? Mám tu cca 500 strojů, stovku telefonů, nějaký ten tablet a díly, pracuji doma, tudíž budu platit za přístroje doma + v práci, za každý, nebo za režim doma/firma? A ten poplatek je jistě včetně DPH, takže krádež, dvojité zdanění, trojité, kdo to zavedl, musí být vsazen do žaláře. 

Anonymní (neregistrovaný) 09.09.2023, 08:27:53 xxx.xxx.47.109

V severní Evropě jsou ale uprchlické gangy problém, Polsko by mělo hranice střežit se samopaly.

megi-the-pes
megi-the-pes (3093 příspěvků) 09.09.2023, 12:58:59 xxx.xxx.61.17

Oni se ale nedostali jen přes Polsko, ti mají tak polovinu státu totiž opevněnou a dál staví, jsou tam tábory uprchlíků na druhé straně, lukášek s puťkou je tam posílají a kdo ví, kdo ještě, jsou to snad už miliony lidí, za tuhle tvrdou stráž taky nebyli moc pochváleni, mají tam drony, vojáky, techniku. Vypadá to tam jak v Izraeli, Sýrii. 
A proč Polsko by mělo? Vy jim na to přispíváte? Vy víte a děláte velké víte co. Co my, my sem pustíme každého, jsme tranzit do Německa a na sever a současná vláda souhlasí s příděly uprchlíků. Sami jste si to takhle po… no, je fakt, že naslibovali hory doly černej les, a teď dělají vše naopak, ale hajzliproevropskouunii a dokonalý makeup na fotečkách budou vždy dělat cokoli, co jim zajistí přízeň eužumpy. 

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 09.09.2023, 16:08:03 xxx.xxx.62.98
Buggyra:

A taky že žák, který strčil do mě, dostal od rodiče naloženo tak, že se neposadil měsíc. A od té vteřiny nejuctivější dítě, nosilo mi kazeťák, běhalo pro třídnici - já ho pak měla snad i ráda! 😀


A proč jste vlastně Buggyro přestala učitelovat? Nebavilo Vás to?

Anonymní (neregistrovaný) 10.09.2023, 19:16:46 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 09.09.2023, 07:47:40

Co je vám do toho co mě zajímá? 😀 Devče zlatý, zatím nevíte o čem mluvíte a multi-kulti svět je problém už všude okolo.. 😐 Akorát se o tom nesmí mluvit a to mě svobodně smýšlejícího občana pěkně štve. Rád bych tedy viděl tu statistiku dle národnosti či barvy pleti, aby se dal udělat obraz jak moc či zda vůbec jsou jisté skupiny obyvatel přínosem nebo problémem. Tak hlavně mně netlačte do hlavy ty naučené báchrky z Brusselu o zelené travičce a modrém nebíčku. 😀 Francie se zmítá v problémech, lidé se bojí chodit večer ven a to proč? Německo? Přečtěte si o tom něco, to dáte. 

Anonymní (neregistrovaný) 10.09.2023, 19:24:01 xxx.xxx.53.65
Anonymní:

V severní Evropě jsou ale uprchlické gangy problém, Polsko by mělo hranice střežit se samopaly.


Je to problém a velký, kriminalita s nimi tragicky vzrůstá a to my nechceme.

megi-the-pes
megi-the-pes (3093 příspěvků) 10.09.2023, 19:28:36 xxx.xxx.61.17

😂 No konec, chudák nevrend už se ani pod tu zosobněnou statečnost nepodepíše. 😂

Takhle blbě rozumět textu nikdo další nedokáže. Prej Brusel, já. 😂Zkoušejte dál, držím Vám palce!  

neverend (neregistrovaný) 10.09.2023, 19:47:16 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 10.09.2023, 19:28:36

To nevím co Brussel a vy, ale plácáte stejný nesmysly. 😀 Podpis je zaprvé moje věc a zadruhé nemám jen jeden mobil. Tak z toho nedělat detektivku prosím. 😀 A pokud je můj názor jiný na otázku menšin, tak je to zase jen moje věc a nebezpečný není o nic víc, než opačný náhled tolerance a otevřenosti vůči těmto kuturám. Pamatujte, pokud se to přežene, není cesty zpět. Jestli je to chybná cesta, tak bůh s námi a sbohem pořádku a bezpečí. 

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 10.09.2023, 20:27:41 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 10.09.2023, 20:16:32

Pořád jsem Čech a ČR je má rodná zem. Kvůli službě se bohužel podívám k vám až za rok.😐 Pokud u vás už nebude vše v azbuce a Putinova socha na náměstích.😀😀 Znáte jak to u vás chodí,ne? “Takhle se vítá a takhle se bije”😀😀

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 10.09.2023, 21:50:23 xxx.xxx.61.49
Neverend:

Pořád jsem Čech a ČR je má rodná zem. Kvůli službě se bohužel podívám k vám až za rok.😐 Pokud u vás už nebude vše v azbuce a Putinova socha na náměstích.😀😀 Znáte jak to u vás chodí,ne? “Takhle se vítá a takhle se bije”😀😀


Putinova socha na náměstích??!

Nedovedu si představit scénář, že by se tu velebilo Rusko a Putin!

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 10.09.2023, 22:39:49 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 10.09.2023, 21:50:23

To byla jen sranda Fíkovnice.🙂 Ale dle mých supertajných informací ten scénář existuje a dokonce si osobně myslím, že o Wagnerovcích bude ještě slyšet ve smyslu ne zcela bojových úkolů, ale spíš využití současné a budoucí situace v Evropě. Jinými slovy nemá cenu o tom teď diskutovat, protože byste mi stejně nevěřili.🙂 Vydržte rok a pak už vám z okolností které dnes nepovažujete za reálné sám vyplyne obrys nového rozdělení světového vlivu mocností.🤐

assil
assil (2118 příspěvků) 11.09.2023, 07:53:32 xxx.xxx.206.172
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 09.09.2023, 07:47:40

Podnikatelé a firmy nebudou platit podle počtu strojů, ale podle počtu zaměstnanců a do 5 zaměstnanců 0 Kč, takže klid. 😀

Anonymní (neregistrovaný) 11.09.2023, 07:57:37 xxx:xxx.ad34:d7b4
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 11.09.2023, 07:53:32

A při tom to má platit každá fyzická osoba, u které se předpokládá, že bude mít mobil + je plnoletá …a pak to za ní má ještě platit zaměstnavatel, tady zas někdo přemejšlel hlavou 😀 

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 11.09.2023, 08:17:20 xxx.xxx.217.40

Jojo, co se divíte, danit se bude jedna věc i dvakrát nebo třikrát, stát přece někde ty peníze vzít musí, že jo. Už to tady máme jak v té pohádce…daň z hlíny, daň z komína, daň ze vzduchu.

megi-the-pes
megi-the-pes (3093 příspěvků) 11.09.2023, 08:46:42 xxx.xxx.61.17
assil:

Podnikatelé a firmy nebudou platit podle počtu strojů, ale podle počtu zaměstnanců a do 5 zaměstnanců 0 Kč, takže klid. 😀


Jé. Takže když sem přijde 5 lidí a budou se dívat každý na jiný laptop na to, jak hezky běží ubohá o2 tv, tak za to platit nebudu. Paráda!
Já teda nic neplatím a platit nebudu…

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 11.09.2023, 08:48:30 xxx.xxx.217.40
assil:

Vždyť to tady už funguje dávno, zaplatíte daň z příjmu, pak znova DPH, pak znova daň z nemovitosti apod. Váš příjem je zdaněn xkrát už spoustu let.

Znáte? https://www.databazeknih.cz/knihy/co-nesmite-vedet-117233

Doporučuju, to se vám bude líbit. 🙂


Jo, vím, ale zdá se, že vládě je to furt málo.

A dík za tip na knihu, ale několik podobných už jsem četla a už radši ne, chci být raději psychicky v pohodě, moji psi mě potřebují. 🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.