Aktuálně: 3 974 inzerátů203 771 diskuzních příspěvků18 179 uživatelů

Politika...

Doron
Doron 18.10.2024, 00:19:52 xxx.xxx.166.104
»
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 17.10.2024, 21:38:11

To je ale péče o Vaši bezpečnost.🤣

Daja
Daja 18.10.2024, 04:55:56 xxx.xxx.121.100

Dobré ránko😉,

bydlím tam kde jsou obrovské pastviny krav a býku. Neporušují, nechodím, dodržují, jen jednou jsem porušila. Chodím do lesa na houby, přijdu k ohradníku který jsem musela přelézt protože jsem netušila , že mi zatarasily cestu. Běžela jsem jak Zátopek s očima na šťopkách a nazpět tak samo. Býci byly v klidu, ale já byla dost vystrašená.

Neporušují, ale tak jednou , tam i spět a co teď semnou? Přerazit, seřvat do klubíčka? No nic stará bába porušila a dokonce jsem tak blbá, že pokud to bude nutné, zase poruším. Omluva majiteli předem až ho potkám, tak snad bude na mě hodný a pochopí a neseřve mě jak Leithian, že jo bobačku😜.

dája

Daja
Daja 18.10.2024, 04:59:07 xxx.xxx.121.100
Leithian:

Chtěla bych tě takhle vidět kdybys úmyslně vlezla do ohrad čsop libosváry protože nikde nic (jaci či ovce chrápající v lesíku a neviditelní…. A najednou bys měla na sobě nasranýho pastevce. To že je ohrada vypnutá neznamená vstup povolen.


Pane jo 🙄, doufám, že nejsi furt tak nasraná na celý svět😉. Se po ránu bavím, měsíc super svítí, vyvenčeno, kafíčko voní, zatopeno  a pobaveno🙃.

Dája


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.