Aktuálně: 3 985 inzerátů203 447 diskuzních příspěvků18 176 uživatelů

Politika...

Jaba (neregistrovaný) 04.10.2024, 10:28:08 xxx.xxx.135.118
Buggyra:

Já si z toho už nic nepamatuju, šlo tam o to, že tatínek psal mamince telegram nebo lístek z prázdnin u babičky a snažil se zkrátit text, aby se mu to vešlo nebo bylo placeno za slovo, takže aby ušetřil, a psal cosi, že jsou tedy u Žofky a hrají si na Indiány, já si z toho pamatuji pouze “Jsme stomasem uzofky…”

A maminka jim pak odepsala zpět a všechny ty ušetřené peníze prošustrovala, protože jim odepsala cosi ve smyslu, že jsou úplně praštění, že si hrajou na užovky a že by tatínek ve svém věku už mohl mít taky rozum.


Jsmes tomasem uzofky a hrajemesi naindiany 😄

drvodelkafialova
drvodelkafialova 11.10.2024, 14:02:02 xxx.xxx.171.84

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nazory-komentare-pripad-reporterky-slovensko-k-nam-exportovalo-davivy-politicky-marasmus-262358#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Mě vždycky zajímají články o sektách, protože jsem se v dětství a jako puberťák ve svém okolí s jejich působením setkala. Je skutečně neuvěřitelné, kam jejich vliv sahá. 

Já bych i ráda občas   v něco mimo náš svět věřila, ale vždycky, když se s podobnými fanatiky setkám, rychle mě tyhle touhy opouštějí.😜

Fikovnice
Fikovnice 11.10.2024, 14:09:49 xxx.xxx.32.148
»
Odpověď na příspěvek uživatele drvodelkafialova z 11.10.2024, 14:02:02

No a našeho českého Boha - Šaška Policie zatkla, a soud jej následně stíhá na svobodě, ač dle mě hrozí nejméně dvě ze 3 vazebních podmínek: Koluzní a pokračování v t.č.!!!

Dnes jsem teda rozhodnutí soudkyně nepochopila!👎

drvodelkafialova
drvodelkafialova 11.10.2024, 15:04:52 xxx.xxx.171.84

Jo . Taky by mě zajímalo, jak je možný že člověk který uvažuje o hromadné sebevraždě a to včetně nemluvněte, běhá na svobodě.

chvd
chvd 13.10.2024, 19:52:12 xxx:xxx.40d4:c182
Fikovnice:

Zítra je výročí té hrůzy v Izraeli. 😢 Bojím se, co se tam děje a bude dít.


Tak ja se o Izrael a palestinu uprimne moc nebojim. Bojim se zato kazdy den vsech tech debilu tady u nas na cestach, chodnicich, v obchodech, kdekoliv …

drvodelkafialova
drvodelkafialova 13.10.2024, 20:16:46 xxx.xxx.171.84
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi z 13.10.2024, 19:53:19

Na druhou stranu, bojovat proti podobným nápadům se dá. Krásně, tradičně, ve stylu největšího z Čechů -  Járy Cimrmana.  Tak jako ten španělský důstojník, který si nechal úředně změnit pohlaví . (To stejně bude jeden z utajených potomků velikána). Po úředn změně řekl,   že navenek sice působí jako heterosexuální muž, ale to co se počítá je jeho nitro. A v nitru je lesbickou ženou. Důstojnice, tuším Paolo Hernandez , tak získala o 30% vyšší plat, byt a půjde o několik let dřív do důchodu s lepšími výsluhami a to jen díky návštěvě úřady, kde provedla svůj coming out. 

Pevně věřím že, díky moudrým nařízením EU i u nás nastane genderová spravedlnost a mnozí z našich spoluobčanů pochopí výhody plynoucí z tolerance vůči lgbt komunitě a pokrokovým zákonům.

megi (neregistrovaný) 13.10.2024, 23:21:22 xxx.xxx.124.191
»
Odpověď na příspěvek uživatele drvodelkafialova z 13.10.2024, 20:16:46

Gender. spravedlnost = rovnost podmínek (hlavně peníze). Žena má prostě dostat zaplaceno stejně dobře jako muž, vykonává-li stejnou práci jako ten muž. 

A Španělé to přehnali, no.

Článek jsem našla, je tam 47 úředně změněných kluků na holky, z toho 41 je u policie/armády.

“„Bylo mi řečeno, že po změně pohlaví budu mít vyšší důchod, protože ženy dostávají více jako kompenzaci genderové nerovnosti,“ vysvětlila.”

“A přestože formální změna pohlaví u vojáků a policistů působí přinejmenším úsměvně, ve skutečnosti to může být nečekaně objevená cesta, jak dosáhnout cíle, jenž si v minulosti Španělsko stanovilo, a sice zvýšit podíl žen v armádě a u policie na 40 procent. Deník El Español vedle toho uvedl, že případy změn pohlaví se mezitím objevily i u španělského četnictva. Nejmenovaný zdroj z jeho řad však prý listu sdělil, že mnozí příslušníci k tomuto kroku přistupují proto, aby vyjádřili nesouhlas s novými španělskými progresivistickými zákony.”

Takhle podivně si doporučení EK bere k srdci jeden člen EU za druhým. Anebo dopředu věděli, že od EU nedostanou ani cent, když takové hovadiny nezavedou? 

Už aby se to rozpadlo.

A všecky, co říkají, že o změně pohlaví rozhodují rodiče nebo děti v patnácti letech,

zavřít. 

Manipulátoři patří do vězení.

Bez možnosti propuštění. 

Na druhou stranu mi vadí, že se vše - i opravdová změna pohlaví a LGB osoby - hází do jednoho pytle. Odpor ke všemu. 
Nebyly takové problémy, taková nenávist ke všemu jinému, dokud to EU nazačala takto přehánět.
Devadesátky zpět nechci. 
 

N (neregistrovaný) 14.10.2024, 00:17:53 xxx.xxx.242.38

Tak ono tohle už je známé dost dlouho,že Evropa se zbláznila.😀 Myslím že Putin to taky někde řekl. Ale doblázní už velmi brzy, uvidíte..

assil
assil 15.10.2024, 12:01:12 xxx.xxx.206.172
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 15.10.2024, 11:07:54

Mám dojem, že to vyšumělo a nic dostávat nebude.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.