Aktuálně: 3 987 inzerátů203 473 diskuzních příspěvků18 176 uživatelů

Politika...

N (neregistrovaný) 23.09.2024, 14:04:20 xxx.xxx.242.38
Anonymní:

Chcete levici a bývalý i současný bolševiky, tak nebrečte. To co máme je odrazem voličů, nic jinýho 


Kritizujete a sám propagujete “třídní boj”.😀 Z vás by byl možná vynikající soudruh.😀 Politická rozdělenost akorát zemi škodí a lidi co jim blikají “majáčky na hlavě”jak zaslechnou něco jako levice dvojnásob.😐 Nikdy to není o stranách a politické příslušnosti, ale o lidech, cti a schopnostech. Nic jako socializmus se nevrátí. Není na to čas ani podpora. To spíš dorazí “nacinalismus” než Lenin.😀 A hlavně malá zem jako ČR se nemusí vůbec obávat, že něco ovlivní.😀

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana 23.09.2024, 14:20:18 xxx.xxx.27.179
»
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 23.09.2024, 13:36:48

Není pravda. Třeba investice do zlata je po staletí stejná, resp. v kterémkoli věku za něj dostanete to samé, drží hodnotu a vždycky to tak bylo.

Možnosti investování na stáří není jen stavební spoření a důchodové připojištění.

assil
assil 23.09.2024, 14:37:11 xxx.xxx.206.172
»
Odpověď na příspěvek uživatele JanaJanaJanaJana z 23.09.2024, 14:20:18

Zlato půjde do kelu s digitální měnou, protože pak už nebude potřeba. Na to bych nespoléhala.

Za mě jedině nemovitosti a na hypotéku, to jediný má smysl. Ty prachy na zlato musíte nejdřív naspořit a pokud nejste schopná naspořit hodně za krátkou dobu, tak je to prostě nevýdělečný.

Prostě jakýkoliv spoření na 20+ let je propadák.

I když takový skok jako byl v devadesátkách už asi nebude, ale člověk fakt nikdy neví.

Buggyra
Buggyra 23.09.2024, 15:04:13 xxx.xxx.198.226

assil, máte již informace o některé zemi, v které by se centrální banka chystala svoje devizové rezervy převést na kteroukoli digitální měnu?

megi-the-pes
megi-the-pes 23.09.2024, 15:06:59 xxx.xxx.124.104

Koupím si pole s cukrovou třtinou, kafem, bramborama, prasata, krávy, ovce

a otroky.

Můžete pak ke mně chodit na výměnný obchod.

Ale zlato si nechte doma. V budoucnosti (zítra, to si říkám každý večer) je bezcenné.

Prasátka nakrmím komunistama a pětiodeskou. Drvodělka ode mě dostane 5 kg uzenýho. To se eště musim naučit.

Hehe, to bude legrace s těma titulama, co neuměj vzít kladívko do ruky.
Jako já (akorát nemám titul ani titulky), neměla jsem to brát do ruky bez oběda, teď nemohu pracovat, pán říkal v telefonu - kdy to bude (mám dělat fotoknihu, chudák neví, jak jsem domršila kalendář), já že do večera, nevěděl, že myslím Hola, ty Štědrý večere!
😀

megi-the-pes
megi-the-pes 23.09.2024, 15:08:39 xxx.xxx.124.104

a dálniční známka od ledna znovu zdraží

eště že se po těch polňačkách nedá jezdit, ušetřim

drvodelkafialova
drvodelkafialova 23.09.2024, 15:52:50 xxx.xxx.19.124
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 23.09.2024, 15:08:39

Uzený umím. 😀

Nám jako myslím rodinu, se špatně nedaří.  Nejsme se vším závislí na krámě, dluhy nemáme, bydlíme ve svým, nic z toho není zásluha současného systém, stejn jsme se měli I za komančů.  Dělají z nás všech dojné krávy a už opravdu nesnáším opakované žvanění o tom jak nás komunisti pokřivili, kdykoli ODS,TOPKA atd prohraje vlastní neschopností volby. Sakra první republika trvala jak dlouho ? 20 let, komanči byli u vlády 40let a tahle pakáž nám vládne pomalu stejně dlouho, jako komanči. Mezitím už vyrostla pomalu druhá generace voličů. Jestli se jim je za tu dobu nepodařilo přesvědčit, že to umí líp než komunisti, tak to zjevně  líp neumí.

Orionka (neregistrovaný) 23.09.2024, 16:01:31 xxx:xxx.abe9:43c

Ona už vyrostla generace těch, kteří se narodili do “nového světa”. A ti o životě v režimu minulém vědí nejvíc. 

Buggyra
Buggyra 23.09.2024, 16:11:15 xxx.xxx.198.226
megi-the-pes:

a dálniční známka od ledna znovu zdraží

eště že se po těch polňačkách nedá jezdit, ušetřim


Dokud byla “levná”, kupovala jsem celoroční na tři vozy.

Teď, když je drahá (a ještě dražší), kupuji si pouze na den, max na 10 dní.

Ještě jsem letos neutratila tolik za všechny 3 vozy, jako loni za jedno auto. Ani neutratim. Kdo to ještě udělal jako já? 🙂

Takhle státní kasa vydělává, jojo.

rapotačka (neregistrovaný) 23.09.2024, 16:24:44 xxx.xxx.168.252
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 23.09.2024, 16:11:15

A pamatujete někdo, co stály za d. známky za komoušů?

Brr …

Anonymní (neregistrovaný) 23.09.2024, 16:48:38 xxx.xxx.3.215
»
Odpověď na příspěvek uživatele rapotačka z 23.09.2024, 16:24:44

Zase auta byla na pořadník. Ta “levná” z bakelitu, ostatní jenom Tuzex a na ty dělník a proletář neměl. Na auta žádný půjčky natož leasing, jo to byly časy. Do každý prdele několikrát denně autobus, takže ani venkovan auto nepotřeboval. Žádný strach, znovu se to blíží, zelení Khmérové vám tu dobu zase vrátí i ta svoboda bude stejná a nejen slova.

megi-the-pes
megi-the-pes 23.09.2024, 17:01:18 xxx.xxx.124.104
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 23.09.2024, 16:48:38

Vám ne, že jo, Vy budete na vlastním ostrově.

To jenom nám vrátí, nám všem, co jsme tohle a EU nevolili.

Ale Vy byste tohle nemoh blít na Novinkách a iDnes, protože už Vás dávno blokli,

tak co jiného, než jít na chov a říkat všem, co tohle nevolili, že za to mohou.

Máš dost.

Anonymní (neregistrovaný) 23.09.2024, 17:02:57 xxx.xxx.3.215
»
Odpověď na příspěvek uživatele N z 23.09.2024, 14:04:20

Jo, pindy pro zdejší liberální slepice. Ti co jim bolševik konfiskoval majetek, vraždil rodinu jako nepřátele lidu vědí o cti bolševiků a levice svoje. Proto je mi na blití z těch, co adoruji a volí bývalé komunisty , že dneska už je to jedno. V cele předběžného zadržení na udání souseda se dá dobře meditovat o levičácké cti. 

O pokřivenosti vašeho charakteru svědčí poslední věta. Žádný stát na světě není od toho, aby někoho ovlivňoval. Státy mají smysl jenom tehdy, když umožní svým občanům žít ve svobodě. Nic víc lidi nepotřebují. 

drvodelkafialova
drvodelkafialova 23.09.2024, 17:05:00 xxx.xxx.171.125
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 23.09.2024, 16:48:38

Když bude zas fungovat doprava jako za komančů, na každý vesnici bude obchod s cenami základních potravin jako v supermarketu nebo budou ty potraviny stát všude stejně jako za komančů, všude bude dostupný doktor a zubař, škola, školka , jesle, možnost práce v místě bydliště jako za komančů, TAK SE KLIDNĚ AUTA VZDÁM. 

Zatím si novodobí levičáci jen všimli, že má někdo barák, co by šel zabavit nebo zdanit, auto co by šlo zakázat atd. Ohánějí se svobodou, jo ať si taky všimnou, že za komančů sice byly sociální jistoty, ale museli lidé makat, ne žít v komunitách, hulit trávu, sjíždět se houbičkami, zkoumat jaké mají vlastně pohlavía nechat se živit sociálkou.

Orionka (neregistrovaný) 23.09.2024, 17:12:15 xxx:xxx.abe9:43c
Anonymní:

Zase auta byla na pořadník. Ta “levná” z bakelitu, ostatní jenom Tuzex a na ty dělník a proletář neměl. Na auta žádný půjčky natož leasing, jo to byly časy. Do každý prdele několikrát denně autobus, takže ani venkovan auto nepotřeboval. Žádný strach, znovu se to blíží, zelení Khmérové vám tu dobu zase vrátí i ta svoboda bude stejná a nejen slova.


Připadáte mi jako chytrák, kterému o minulém režimu vyprávěli (jestli vaše první věty nejsou ironie ). V 67. roce dostal kamarád bílé MB 1000 za maturitu. Jeho otec byl architekt. Tchán si v 69. odvážel vnuka též v novém MB. Nebyl ani zelinář ani řezník, natož vekslák. 

Svoje druhé auto jsem si koupila v 80. - pravda ojeté. Mohla jsem si v autobazaru vybírat. Bylo jich tam plné hřiště. 

Jo, ten minulý režim trval 40 let s za tu dobu měl různé “choroby”. Ale ty neustále omílané kecy o banánech, toaletním papíru ( sežeňte dnes noviny velikosti Rudého práva - neseženete) i autech.

Napište mi, kdo dostal po roce 90 podnikový byt, bezúročnou novomanželskou půjčku…

N (neregistrovaný) 23.09.2024, 17:50:32 xxx.xxx.242.38
Anonymní:

Jo, pindy pro zdejší liberální slepice. Ti co jim bolševik konfiskoval majetek, vraždil rodinu jako nepřátele lidu vědí o cti bolševiků a levice svoje. Proto je mi na blití z těch, co adoruji a volí bývalé komunisty , že dneska už je to jedno. V cele předběžného zadržení na udání souseda se dá dobře meditovat o levičácké cti. 

O pokřivenosti vašeho charakteru svědčí poslední věta. Žádný stát na světě není od toho, aby někoho ovlivňoval. Státy mají smysl jenom tehdy, když umožní svým občanům žít ve svobodě. Nic víc lidi nepotřebují. 


Němci taky ve své době vraždili lidem příbuzenstvo a konfiskovali majetek a vidíte, dnes jsme kamarádi.😀 Jinak podle vás tedy kdokoli je levicově smýšlející je špatný člověk, protože bolševici před skoro osumdesáti lety vedli třídní boj. A na druhou stranu všichni pravičáci i za první republiky vč. kulaků a majitelů továren či podniků byli lidumilové a na pracující vždy plní ohledů s jistotou sociálního “citu”?😀 Zkrátím to, kdyby bylo lidem před únorem tak dobře a byli spokojeni, jak by bylo možné aby se komunisti dostali k moci? 

N (neregistrovaný) 23.09.2024, 18:11:00 xxx.xxx.242.38
Orionka:

Připadáte mi jako chytrák, kterému o minulém režimu vyprávěli (jestli vaše první věty nejsou ironie ). V 67. roce dostal kamarád bílé MB 1000 za maturitu. Jeho otec byl architekt. Tchán si v 69. odvážel vnuka též v novém MB. Nebyl ani zelinář ani řezník, natož vekslák. 

Svoje druhé auto jsem si koupila v 80. - pravda ojeté. Mohla jsem si v autobazaru vybírat. Bylo jich tam plné hřiště. 

Jo, ten minulý režim trval 40 let s za tu dobu měl různé “choroby”. Ale ty neustále omílané kecy o banánech, toaletním papíru ( sežeňte dnes noviny velikosti Rudého práva - neseženete) i autech.

Napište mi, kdo dostal po roce 90 podnikový byt, bezúročnou novomanželskou půjčku…


To si Orionko nepamatujete, že auta nebyla? 😀 V Praze dvě a v Brně a Ostravě dohromady taky dvě.🙂 Nebyl chleba ani rohlíky a maso vysílali po zprávách v televizi jen dvakrát týdně, aby se diváci nepřejedli.😀 Ani nachápu, jak se v té době mohlo rodit tolik dětí,když nic nebylo a nikdo nic neměl. Za každým chodil osobní STBák, všichni jsme nedělali nic jiného než poslouchali svobodnou evropu a samozřejmě bojovali proti režimu.😀 Mně nikoho komunisti nepopravili ani mu nic nesebrali,ale do dědečka mi mlátili četníci dřevěnými holemi s doživotními následky.😐 Ten na to koukal z jiného pohledu a to se jen šel zúčastnit demonstrace kvůli možnosti pracovat.😐 Svině “buržousti" nenažraný.😀

N (neregistrovaný) 23.09.2024, 18:18:18 xxx.xxx.242.38

A jinak co myslíte přátelé, šoupne už Putin na Ukrajině někam první taktickou jadernou raketu? Já vím, že USA mu to nedávno rozmluvilo,ale myslím,že teď už ne.😐 Prostředky ochrany si najděte na netu.Alespoň ty osobní a pak už se děj vůle boží.😐 

orionka-2
orionka-2 23.09.2024, 18:54:18 xxx:xxx.b1b3:d965

Na Ukrajinu ne, bude mířit dál. Prostředky na to má. A ví dobře odkud vítr fouká. Jen nevím, jestli to musí letět nad námi. Bitvy znám jen na čtverečkovaném papíře.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.