Aktuálně: 4 060 inzerátů199 645 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Politika...

drvodelkafialova
drvodelkafialova (1138 příspěvků) 09.08.2024, 15:17:27 xxx.xxx.171.125

Já se nejvíc budu smát, jestli tedy vymyslí něco jako digitální měnu, až přijde jedna větší sluneční erupce a všechny ty hejblátka a vymyšlenosti se prostě zastaví. A šlus.

assil
assil (2124 příspěvků) 09.08.2024, 15:24:29 xxx.xxx.121.3
»
Odpověď na příspěvek uživatele drvodelkafialova z 09.08.2024, 15:17:27

Tak v tomto případě je to úplně jedno neb ani s hotovostí si už dneska v případě výpadku elektřiny nic v krámě nekoupíte.

A v případě delšího výpadku můžete všechny prachy hodit do kanálu, to by pak měly cenu úplně jiný věci.

assil
assil (2124 příspěvků) 09.08.2024, 15:27:15 xxx.xxx.121.3
»
Odpověď na příspěvek uživatele drvodelkafialova z 09.08.2024, 15:17:27

Digitální měna už je nejen vymyšlená, ale už víceméně připravená, jako jo, prej od roku  25 bude dobrovolná a zdarma a můžeme se sázet, jak dlouho. Že lokální měny nezůstanou za eurem dlouho pozadu, to je jasný, to lákadlo je tak velký, že tomu žádná vláda neodolá.

https://www.kurzy.cz/kryptomeny/digital-euro/

N (neregistrovaný) 09.08.2024, 21:10:38 xxx.xxx.242.38

Podld mého už je “only” digitální platba a měna minulostí. Situace se značně změnila a svět také. Splaskává i bublina kolem IT, akcie se propadají a politická reprezentace prohlubuje zmatek a nejistotu. 

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 09.08.2024, 21:30:47 xxx.xxx.32.127
»
Odpověď na příspěvek uživatele N z 09.08.2024, 21:10:38

A čím se bude platit? Já třeba pořád platím cash… Onehdá jen narazila na online objednávce kina. A “sranda” byla, že mi to teda zaplatila kamarádka, poslala kód, já přijdu do Cinema City a u kasy “číslo transakce nerozpoznáno”. Zkoušela jsem to asi 3x, když jsem si všimla, že poblíž postává víc lidí a všichni, že mají stejný problém. Kasy s prodavači zrušeny, takže teď Babo, raď! Ti ostatní se jevili, že moc nemají vyřídilku, tak jsem šla v čele průvodu😀, postupně za 3 lidmi a prý, že teda musíme vystát frontu u baru. Ta byla asi kilometrová, takže jsem sdělila, že ji rozhodně vystát nezvládnu…a až pak se ledy hnuly. Prostě jim tam ten systém online objednávek celej spadl. Možná i proto jsem pořád takovej konzervativec.😄

N (neregistrovaný) 09.08.2024, 21:46:27 xxx.xxx.242.38
Fikovnice:

A čím se bude platit? Já třeba pořád platím cash… Onehdá jen narazila na online objednávce kina. A “sranda” byla, že mi to teda zaplatila kamarádka, poslala kód, já přijdu do Cinema City a u kasy “číslo transakce nerozpoznáno”. Zkoušela jsem to asi 3x, když jsem si všimla, že poblíž postává víc lidí a všichni, že mají stejný problém. Kasy s prodavači zrušeny, takže teď Babo, raď! Ti ostatní se jevili, že moc nemají vyřídilku, tak jsem šla v čele průvodu😀, postupně za 3 lidmi a prý, že teda musíme vystát frontu u baru. Ta byla asi kilometrová, takže jsem sdělila, že ji rozhodně vystát nezvládnu…a až pak se ledy hnuly. Prostě jim tam ten systém online objednávek celej spadl. Možná i proto jsem pořád takovej konzervativec.😄


Já taky platím v hotovosti a nic mi nechybí.🙂 Čím se bude platit v budoucnu? Tak určitě ne “digitálně” v bipolárním světě který se utváří. Není to dostatečně robustní a bezpečná technologie ohledně “války” v kyberprostoru, která bude zuřit mezi rozdělenými stranami světa. A do toho ještě globální katastrofy se stále většími následky. Já bych to bral jen jako jednu epizodu lidstva, ale nyní už začíná jiná. Výhodu vždy mají ti, co to pochopí dřív než ostatní. A nebo mají informace. 

chvd
chvd (394 příspěvků) 10.08.2024, 02:20:18 xxx:xxx.e056:33e7
Buggyra:

Místo slova “komunita” si dosaďte “skupina osob”. Doufám, že to váš problém vyřeší.


Proc bych to delal? Komunita nema stejny vyznam jako skupina osob.

Napriklad šmáty z jedné šichty v pajzlu taky nutně netvoří komunitu.

chvd
chvd (394 příspěvků) 10.08.2024, 02:21:32 xxx:xxx.e056:33e7
assil:

Podle mě ta komunita dneska už žádné reálné problémy nemá. Pochybuju, že by je někdo diskriminoval v práci, ve škole, v obchodě a nebo nějak vůbec na veřejnosti.

Daleko větší reálné problémy mají třeba vozíčkáři, protože ta bezbariérovost všude je pořád ještě utopie a taky nemají potřebu to pořád každýmu cpát pod nos.

A osobně si myslím, že kdyby ta slavná komunita sklapla a prostě normálně si žila, tak na tom budou daleko líp, takhle si jen škodí.


Ale nebinarni vozickari problemy nemaji. Je proste treba vedet, jak se prezentovat.

Orionka (neregistrovaný) 10.08.2024, 10:45:53 xxx.xxx.42.208
Fikovnice:

A čím se bude platit? Já třeba pořád platím cash… Onehdá jen narazila na online objednávce kina. A “sranda” byla, že mi to teda zaplatila kamarádka, poslala kód, já přijdu do Cinema City a u kasy “číslo transakce nerozpoznáno”. Zkoušela jsem to asi 3x, když jsem si všimla, že poblíž postává víc lidí a všichni, že mají stejný problém. Kasy s prodavači zrušeny, takže teď Babo, raď! Ti ostatní se jevili, že moc nemají vyřídilku, tak jsem šla v čele průvodu😀, postupně za 3 lidmi a prý, že teda musíme vystát frontu u baru. Ta byla asi kilometrová, takže jsem sdělila, že ji rozhodně vystát nezvládnu…a až pak se ledy hnuly. Prostě jim tam ten systém online objednávek celej spadl. Možná i proto jsem pořád takovej konzervativec.😄


Někde kolem mě běžela informace, že citlivá data z českých E-OP se objevila v databázi v Holandsku. Jestli je to pravda nevím, mě se to netýká, já mám občanku v mobilu přidělanou gumičkou- vlastně tedy k mobilu. 

kometa
kometa (5550 příspěvků) 10.08.2024, 16:02:03 xxx.xxx.147.163
rapotačka:

Ještě k tomu boxu…

https://www.youtube.com/watch?v=vJ2HTJrb8aI ;

V těch trenclích  si  zapomněl ještě narovnat k..


To je ta Alžířanka? Ta má údajně ženské vnější pohlavní orgány. Tak by jí v trenkách nemělo nic “hopsat”.

Navíc, když si “to” umějí pánové schovat na travesti show, kde kolikrát vystupují v upnutých kostýmech…

Luca (neregistrovaný) 10.08.2024, 17:09:25 xxx:xxx.d866:5235
Anonymní:

To je určitě penis. 

Za celou kariéru si toho nikdo nevšiml až nyní se tajemství provalilo


Souhlas ta ženská je chlap a musí se s tím smířit. 😉 Před 200 lety by byla za ženskou bez moderních technologií😃😄

rapotačka (neregistrovaný) 10.08.2024, 18:19:10 xxx:xxx.53f2:c620
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 10.08.2024, 17:53:25

No vždyť jsem ho tam dala. (Ještě k tomu boxu.)

Akorát je u toho delší “předehra”, ale 

je vidět, jak si rovná (kontroluje?) vercajk. 

kometa
kometa (5550 příspěvků) 10.08.2024, 18:35:38 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele rapotačka z 10.08.2024, 18:19:10

V tom případě nechápu, co dělá v ženském boxu. Má XY, má nádobíčko… Sportovci (a sportovkyně) snad chodí k lékaři. Nebo ne? Nebo je to všechno GDPR?

N (neregistrovaný) 10.08.2024, 23:57:16 xxx.xxx.242.38

Zase na druhou stranu je to pro některé “feminy” bláznivé důkaz, že v určitých disciplínách nelze mužům konkurovat. Fakt jsem pár takových v životě potkal a ty musí člověk nechat být. Odsouhlasíte jí co potřebuje slyšet a jdeme dál. Snad se jednou o svém omylu nepřesvědčí šeredným způsobem.😐


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.