Aktuálně: 4 059 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Politika...

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 08.08.2024, 10:05:41 xxx.xxx.198.226

Za mě vzdělávání v každé oblasti je přínosné. 

Bohužel denní stacionáře jsou úplně odlišná problematika, ohledně nákladů a odborné náročnosti. Tam asi nějaké přednášky na základních školách nepomůžou.

Anonymní (neregistrovaný) 08.08.2024, 11:20:01 xxx.xxx.1.220

Pokud ma nějaký libtard potřebu něco měnit ať změní sebe a nese.. se do jiných. Zejména dětí.

chvd
chvd (394 příspěvků) 08.08.2024, 11:51:51 xxx:xxx.71a6:ec13
megi-the-pes:

Na mě to teda působí celé ironicky. 

Školám snad nikdo nenařídil, že si mají pozvat zrovna tuhle partu, nebo jo? 
Kdyby neměli trable s něčím jako šikanou…

Chápu, že jsou to čerství absolventi, snaživky snaživý akční, mám na to alergii…
Na jednu stranu - dnes jsou děti o kolik let napřed,
na druhou - snaživka snaživá to bude vyprávět dětem na prvním stupni a ve školce?
Kdyby děti znala, věděla by, že žádné dítě nemá s odlišností u druhých problém.
Problém mají jen rodiče. Děti věří rodičům, co jim nakecáte, to budou opakovat.
Moje dítě chodilo na normální devítiletku, ani jednou nepřišlo, že by se někdo smál…
Zato jí dvakrát zničili telefon. 😀 

Děti tohle nepotřebují. Běžte to zkusit vyprávět rodičům, co jim je teď 40 50. Vás utlučou.
Takže kde by se tolik neziskovek realizovalo. Na rodiče odvahu nemaj.


vsechno je to diky nezajmu nas vsech, diky laxnosti nasi spolecnosti … neziskovky tak, jak tu jsou mohou byt diky zakonum, zakony diky zakonodarcum a ty si (ne)volime my. Delame si to sami. Zijeme svet, ktery si tvorime, at uz na urovni jednotlivce nebo spolecnosti….at se nam to libi ci nelibi, je to tak. 🙂

chvd
chvd (394 příspěvků) 08.08.2024, 11:58:50 xxx:xxx.71a6:ec13
Buggyra:

Tak jasně, přesně to je ten problém, který je na veřejnosti známý. A pak je jich spousta skrytých, o kterých veřejnost včetně mě neví, a proto má veřejnost pocit, že přeci dneska už tahle komunita žádné problémy nemá.

No ale jak jsem se teď začetla do těch článků, tak i třeba to blbý uvedení toho tématu ve škole do prostoru. Děti rády zopakují stereotypní přístup svých rodičů a na učiteli je, aby to správně usměrnil. Jak to usměrní, pokud on také nic jiného než ty stereotypy nezná? Snadno v dobré víře může způsobit ještě větší problémy, pokud to uchopí nešikovně.

Umím si představit, a tak o tom i píší, že spousta těch programů není zaměřená jen na děti, ale také na ty pedagogy a na ukázku práce s kolektivem a dobré praxe. To má podle mě smysl.


Jaka komunita? Jakoze komunita lenochu a pomatencu zebrajicich hmotne statky? Jo tihle tomu rikaji komunita, jinak bud o zadnou komunitu nejde nebo to posouva vyznam slova komunita.

assil
assil (2124 příspěvků) 08.08.2024, 13:43:48 xxx.xxx.121.3
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 08.08.2024, 09:20:54

Podle mě ta komunita dneska už žádné reálné problémy nemá. Pochybuju, že by je někdo diskriminoval v práci, ve škole, v obchodě a nebo nějak vůbec na veřejnosti.

Daleko větší reálné problémy mají třeba vozíčkáři, protože ta bezbariérovost všude je pořád ještě utopie a taky nemají potřebu to pořád každýmu cpát pod nos.

A osobně si myslím, že kdyby ta slavná komunita sklapla a prostě normálně si žila, tak na tom budou daleko líp, takhle si jen škodí.

Orionka (neregistrovaný) 08.08.2024, 13:49:43 xxx:xxx.d411:a011
assil:

Záchody jsou jen takový vděčný téma srozumitelný všem, proto se to furt omílá, jinak pochybuju, že by s tím nějaký reálný problém byl.


Co je to obojetný záchod ? Pokud jsou tam i tam uzavíratelné kabinky, tak v čem je problém? Že neví, co jsou? To není problém, to je výhoda. “U panenek” je často fronta, tak jdou na “panáčka” beze studu. Zlehčuji úmyslně, ale někdo zas ten problém úmyslně vytváří.

To kdysi v Gruzii na nádraží, byly jen plechové kóje bez dveří. Jedem chudák tam tlačil, druhý mu sebral čepici a utekl.  Je to nechutné? ( Já viděla venku jen utíkat toho s čepicí, proč utíkal jsem se dozvěděla od kamarádů posléze ). Jo, tam bych problém viděla 😜

Orionka (neregistrovaný) 08.08.2024, 13:59:27 xxx:xxx.d411:a011
Buggyra:

Místo slova “komunita” si dosaďte “skupina osob”. Doufám, že to váš problém vyřeší.


Je spousta skupin a ještě víc jednotlivců, kteří nevyžadují, aby někdo řešil jejich problémy. Každý má nějaká traumata, nějaké problémy a musí si je vyřešit sám. Na vsi žije dost starý pár, cca 75-80. Dědek se nudí a po stařence, která má na rozdíl od něj dost práce kolem hospodářství a domácnosti, vyžaduje kromě oběda a večeře, také sex 3x denně. A co udělá babka? Postěžuje si sousedce, ta to rozebere v krámě……a nikoho dalšího to nezajímá a nikoho tím neobtěžují.

Co je komu do toho, jak gayové praktikují sex. Koho to zajímá.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 08.08.2024, 14:23:01 xxx.xxx.198.226

Asi to zajímá toho, kdo se zeptá 🙂

Vozíčkáři jsou přece vyřešení, každá nově schvalovaná veřejně přístupná budova musí mít bezbariéry, stejně tak každá rekonstruovaná, stejně tak každé nástupiště atd. Soukromí dopravci jsou tlačeni k bezbariérovým řešením. Slepcům se na přechodech dělají naváděcí dlažby, též je to vše předepsáno, je kolem toho milion papírování, ta dlažba musí být spešl schválená s atestem, aby poskytovala dobrou hmatovou odezvu, ale zároveň nesmí klouzat namoklá a namrzlá, musí mít jakous životnost a tak dále. Dál už je to jen “o lidech”, když si skutečně odvedenou práci úředník nezkontroluje a nebo to dělníci odfláknou, vedou pásy slepce mimo přechod nebo do louže, dlažba na rampě pro vozíčkáře klouže a nebo je vyvede k místu, kde je vysoký práh…

No o jednotlivce mi nejde tak úplně, že. To já mám taky svoje problémy a vy jistě taky a nikoho nezajímáme. Vzdělání předchází nepochopení. Naše obyčejné problémy nejspíš kde kdo chápe, problémy lidí s krizí genderové identity já osobně třeba nechápu.

Taky mi třeba vadí, že se kašle na chudé důchodce. Ale o těch se tady teď nebavíme, žejo. A tam taky platí, že sytý hladovému nevěří, dokud nejsem v důchodu na almužně, tak to těžko pochopím, co má babka z toho, že má barák, omítky se nenají…

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 08.08.2024, 20:19:10 xxx.xxx.32.201

Lidi, nehádejte se…😍

Spíš někdo napište, jestli získáme ještě aspoň nějakou medajlu!!! Za chvíli má snad házet Vadlejch…to se budu dívat. Pak ještě věřím lezci Ondrovi, ale jinak už asi nic moc, že?😕

Btw, Ondra (i ostatní v tom sportu) jsou jak pavouci, nechápu ten um a tu sílu, třeba jen v prstech!👍

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 08.08.2024, 20:20:51 xxx.xxx.32.201
Doron:

Bydlel u mě dva roky syn mých anglických kamarádů,rodiče mi ho tady vyložili, jako nějakýho Harryho Pottera a odcestovali🙂))

Chodil tady do takové mezinárodní školy a tam tyhle věci hodně jely, děti si měnily identity, jak na bežícím páse, po prázdninách se dokonce učitel matematiky vrátil jako učitelka…, náš konzervativní James ho ovšem stále oslovoval “pane”. Když ho napomenuli odpověděl: “Promiňte pane, spletl jsem se pane.” Tak mě kvůli tomu volali pořád do školy, no já jim stejně houby rozuměla. 

Studenti si taky odhlasovali, že chtějí mít ten unisex záchod,  tak vzali záchod řediteli, protože jiný volný nebyl. 

Nakonec tam prý vůbec nikdo nechodil, jenom James, který hlasoval proti, ale pak si moc pochvaloval, že je tam vždycky čisto a volno🙂)).  


Doron, Ty mě taky léčíš, ptž se u Tvých příspěvků chechtám!

Naposledy, jak jsi cosi po “urputném boji” poslala sama sobě!😂👍

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 09.08.2024, 05:00:14 xxx.xxx.32.201
Fikovnice:

Lidi, nehádejte se…😍

Spíš někdo napište, jestli získáme ještě aspoň nějakou medajlu!!! Za chvíli má snad házet Vadlejch…to se budu dívat. Pak ještě věřím lezci Ondrovi, ale jinak už asi nic moc, že?😕

Btw, Ondra (i ostatní v tom sportu) jsou jak pavouci, nechápu ten um a tu sílu, třeba jen v prstech!👍


Tak Vadlejchovi myslím o 4cm unikl bronz, to už je fakt smůla a pro Česko bramboračka tyto OH!

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 09.08.2024, 12:54:13 xxx:xxx.ea0b:6857

tak to těžko pochopím, co má babka z toho, že má barák, omítky se nenají…

Tak třeba bude mít štěstí a umře dřív, než ji vystěhují do kolektivního bydlení ( 8. kategorie, na lepší by jí důchod nestačil )

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 09.08.2024, 13:32:10 xxx.xxx.146.179
orionka-2:

tak to těžko pochopím, co má babka z toho, že má barák, omítky se nenají…

Tak třeba bude mít štěstí a umře dřív, než ji vystěhují do kolektivního bydlení ( 8. kategorie, na lepší by jí důchod nestačil )


Nebojte, ono to plus minus tak nějak dopadnem v rámci Green Dealu budou na starý baráky postupně zavádět povinnost takových opatření, že když je nebudete plnit, tak vám nastaví tak vysoko daně jakože emisní povolenky, že ty starý báby ten barák stejně nakonec radši prodaj,,,samozřejmě velmi často šíbrovi 😀 no a kde pak skončí, v nějakým low cost pasťáku.

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 09.08.2024, 14:07:29 xxx.xxx.124.165

A vy věříte, že všech 27 do pár let přestaví baráky, zahodí diesel a podobné koko.iny?
Dostanou neposlušní pokutu? Hmm. Už vidím takového Orbána, jak platí Lejnový.
😀 
 

assil
assil (2124 příspěvků) 09.08.2024, 14:19:37 xxx.xxx.121.3
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 09.08.2024, 14:07:29

Digitální měna je již připravena, jak to spustí, tak pak už se nikoho nebudou ptát. Jo, až si pak za tu digi měnu nekoupíte naftu, tak diesel zahodíte ráda sama. 😀


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.