Aktuálně: 4 060 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Politika...

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 07.08.2024, 12:07:02 xxx.xxx.32.115
drvodelkafialova:

https://www.super.cz/clanek/celebrity-tramvajacka-ktera-podstoupila-zmenu-pohlavi-broji-proti-trans-aktivistum-slova-o-odskodneni-i-navraceni-udu-1507050#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=super.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Jarku Broki sleduji nepravidelně již dlouho. Je v ostrém sporu s Královou a je zásadně proti transaktivismu. To je o ní známo, měla k tomu mnoho vyjádření, videí i streamů.

Anonymní (neregistrovaný) 07.08.2024, 13:52:35 xxx.xxx.123.75
Fa:

Propalestinské pochody

 Propalestinští demonstranti v pondělí zaútočili na restauraci The Clumsy Swan v britském městě Birmingham. Během svého řádění nejprve skupinka zhruba 15 lidí zaútočila na muže a posléze se pokusila násilím dostat dovnitř restaurace.

https://x.com/stillgray/status/1820557833953505383


Migranti tam dělají dětské gangy

N (neregistrovaný) 08.08.2024, 01:21:32 xxx.xxx.242.38
Anonymní:

To je určitě penis. 

Za celou kariéru si toho nikdo nevšiml až nyní se tajemství provalilo


Musíme spolu zápasit, nebo mi tu trofej dáš rovnou? 😀 Hele co mám tam dole a ty ne?😀 Podle mého přemnoženému a zdegenerovanému lidstvu hrozí zcela přirozeně velké nebezpečí. Zajímavé pozorovat jak je vše nastavené a do sebe zapadající. Nějak se nám ten svět celý “sere” bohužel. 

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 08.08.2024, 07:19:04 xxx.xxx.124.165
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 08.08.2024, 06:55:19

Na mě to teda působí celé ironicky. 

Školám snad nikdo nenařídil, že si mají pozvat zrovna tuhle partu, nebo jo? 
Kdyby neměli trable s něčím jako šikanou…

Chápu, že jsou to čerství absolventi, snaživky snaživý akční, mám na to alergii…
Na jednu stranu - dnes jsou děti o kolik let napřed,
na druhou - snaživka snaživá to bude vyprávět dětem na prvním stupni a ve školce?
Kdyby děti znala, věděla by, že žádné dítě nemá s odlišností u druhých problém.
Problém mají jen rodiče. Děti věří rodičům, co jim nakecáte, to budou opakovat.
Moje dítě chodilo na normální devítiletku, ani jednou nepřišlo, že by se někdo smál…
Zato jí dvakrát zničili telefon. 😀 

Děti tohle nepotřebují. Běžte to zkusit vyprávět rodičům, co jim je teď 40 50. Vás utlučou.
Takže kde by se tolik neziskovek realizovalo. Na rodiče odvahu nemaj.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 08.08.2024, 07:34:31 xxx.xxx.198.226

My si ve školce hráli na svatbu. Kluci hrát nechtěli, tak jsme si hrály jen holky no a holt ženicha hrála taky holčička. Každá chtěla být ale nevěsta, žejo 😀 No tak občas se povedlo, že jsme se nedohodly, a byly nevěsty dvě 🤣

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 08.08.2024, 07:39:46 xxx.xxx.198.226

Myslím, že s rodiči je potíž v tom, že vám je nikdo nenažene na jedno místo a nemusejí se povinně něčeho účastnit. To by musela poskočit firemní kultura, aby se kromě školení proti alkoholu a drográm na pracovišti a proti diskriminaci ze strany nadřízených ještě zavedla školení na porozumění a sžití s queer (je to ten správný výraz?) realitou.

Na školách je snadné podchytit kolektiv, protože na školách jsou ty děti naměstnané na jednom místě a nemají na výběr.

Rodiče můžu na přednášku dostat tak leda tím, že jim nahážu letáky do schránky, a to mi nikdo nepřijde.

assil
assil (2124 příspěvků) 08.08.2024, 08:36:22 xxx.xxx.121.3

Já teda nevím, ale pod mě dneska jž queer lidi žádný extra problém nemají, pokud se chovají mezi lidma normálně. Pokud se někdo chová excentricky, tak má problém vždycky, ať už je hetero nebo queer. Tahle tématika mi připadá jen jako pračka na peníze.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 08.08.2024, 08:44:57 xxx.xxx.198.226

Například u toho chození na záchody. Proč je problém udělat na škole jeden obojetný záchod. Kdo chce, ať chodí tam, kdo nechce, ať chodí na panáčka nebo panenku. Záchod pro vozíčkáře není nikdy problém udělat, když ta situace nastane.

assil
assil (2124 příspěvků) 08.08.2024, 09:10:43 xxx.xxx.121.3
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 08.08.2024, 08:44:57

Záchody jsou jen takový vděčný téma srozumitelný všem, proto se to furt omílá, jinak pochybuju, že by s tím nějaký reálný problém byl.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 08.08.2024, 09:20:54 xxx.xxx.198.226

Tak jasně, přesně to je ten problém, který je na veřejnosti známý. A pak je jich spousta skrytých, o kterých veřejnost včetně mě neví, a proto má veřejnost pocit, že přeci dneska už tahle komunita žádné problémy nemá.

No ale jak jsem se teď začetla do těch článků, tak i třeba to blbý uvedení toho tématu ve škole do prostoru. Děti rády zopakují stereotypní přístup svých rodičů a na učiteli je, aby to správně usměrnil. Jak to usměrní, pokud on také nic jiného než ty stereotypy nezná? Snadno v dobré víře může způsobit ještě větší problémy, pokud to uchopí nešikovně.

Umím si představit, a tak o tom i píší, že spousta těch programů není zaměřená jen na děti, ale také na ty pedagogy a na ukázku práce s kolektivem a dobré praxe. To má podle mě smysl.

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 08.08.2024, 09:40:41 xxx.xxx.27.179

Tahle témata je potřeba zdvihat, to určitě, ale začíná mi připadat, že se lidé začínají obecně hrozně pozorovat a začíná jim unikat, co je fakt bazální. Mám trochu pocestováno po světě a pár věcí jsem viděla. Třeba totální bídu a utrpení lidí, zvířat, beznadějnou ekonomickou situaci. Také jsme včera šla po Arbesáku a plahočil se tam o berlích chlápek tak do metru? Sotva noha nohu mine a bojoval. Pak mám taky známou, která má dceru po obrně. Žije na Tachovsku, holka chodí poslední rok pomocné školy a pokud tahle známá něco nevymyslí, tak za ten rok s ní bude muset zůstat navždy doma,  jelikož v oblasti neexistuje žádný denní stacionář pro tyhle lidi. A při tom se jendá o velmi inspirativní zkušenou kantorku, která svoji práci miluje.

Ve světle tohodle všeho ty analýzy jednotlivých emocí každého jedince, a jestli třeba hajzlíky budou nebo ne, jaksi soudnému člověku upadají. To prostě fakt není důležitý. A zde souhlasím s asill, jo, Češi jsou do jisté míry balící milující černý humor a budou vždycky v hospodě o “buznách” místo o gayích a lesbách a pak taky o “čmoudech”, ale když je potkají a nikdo jim to nebude cpát, naprostá většina to přejde bez komentáře a kolikrát i bez povšimnutí. My jsme fakt holubičí povaha, vždyť i to rozdělení jsme zvládli mírumilovně a na to bychom spolu se Slováky měli být hrdí.

Doron
Doron (2370 příspěvků) 08.08.2024, 09:41:39 xxx.xxx.166.104
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 08.08.2024, 08:44:57

Bydlel u mě dva roky syn mých anglických kamarádů,rodiče mi ho tady vyložili, jako nějakýho Harryho Pottera a odcestovali🙂))

Chodil tady do takové mezinárodní školy a tam tyhle věci hodně jely, děti si měnily identity, jak na bežícím páse, po prázdninách se dokonce učitel matematiky vrátil jako učitelka…, náš konzervativní James ho ovšem stále oslovoval “pane”. Když ho napomenuli odpověděl: “Promiňte pane, spletl jsem se pane.” Tak mě kvůli tomu volali pořád do školy, no já jim stejně houby rozuměla. 

Studenti si taky odhlasovali, že chtějí mít ten unisex záchod,  tak vzali záchod řediteli, protože jiný volný nebyl. 

Nakonec tam prý vůbec nikdo nechodil, jenom James, který hlasoval proti, ale pak si moc pochvaloval, že je tam vždycky čisto a volno🙂)).  


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.