Aktuálně: 4 061 inzerátů199 593 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Politika...

Orionka (neregistrovaný) 03.08.2024, 10:18:17 xxx:xxx.e6d2:11e7

Nejjednodušší postup - ať zruší ženský box. Normálním ženám leckdy dělá problém sledovat ( na živo) i ten mužský. Nemusí se ty ženské nacpat všude.

Anonymní (neregistrovaný) 03.08.2024, 10:24:01 xxx.xxx.190.190
Anonymní:

Haha, chudáci holky 😀 lidí z nich dělají chlapy

Boxerky na olympiádě nejsou transgender sportovkyně. Ani tvrzení o biologických mužích nikdo nedoložil

Na první otázku je nejsnazší odpověď. Ímán Chalífová ani Lin Jü-tching nejsou transgender sportovkyně. Neexistuje jediný důkaz či náznak, že by se boxerky narodily jako muži.


🤦

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 03.08.2024, 12:32:43 xxx.xxx.32.250
drvodelkafialova:

Těžko říct, když se tak dneska označuje každý druhý influecer, má z toho prachy a dav poblázněných fanoušků, kteří ho chtějí následovat, má člověk problém téhle diagnóze věřit. Zvlášť když se začínají ozývat lidé, kteří se touhle módní vlnou nechali v mládí strhnout a nenávratně je to poškodilo.

Navíc, dokud to bylo pod kontrolou lékařů a změna pohlaví byla operativně prováděna u zlomku procenta dospělých lidí, kde lékaři konstatovali že jim to pomůže, vůbec mi to nevadilo.

Ve chvíli, kdy se s toho stává masová zábava, ke změně stačí zajít na úřad a do dětí se cpou hormony atd , stává se ze mne zapřísáhlý odpůrce tohohle směru a vidím rudě, při pouhé zmínce. 


Drvodělko, on to reálný problém opravdu je. Opakovaně jsem zde psala, že jedna z mých blízkých kamarádek je transžena. Tranzici prodělala cca ve věku 25 let, tj. pomalu před 30 lety. Byla z té první generace, kdy se u nás operace a vůbec tranzice začaly provádět. Vím jak vypadá, dokonce vím jak vypadá nahá🤭, na dovolené spolu v bazénu plaveme nahé. Je mi trapné ji jakkoli okukovat, ale myslím, že nikdo by ani náhodou nepoznal, že byla kdysi muž. Dokonce byla vdaná; teď je rozvedená. No ale co je zajímavé…? Nesnáší aktivismus, pridy, tu osobu, o níž jsem zde psala (Lenka Králová), která na mě vykoukne snad už i z lednice, když ji otevřu. Se mnou o problematice mluví ta moje kamarádka zcela otevřeně, ale nikdy by se nechtěla zviditelňovat… Ve své době (tehdy při přeměně) musela zažívat velké trápení, které si snad ani neumím představit. No a ona je pro mě vzorem těchto lidí (má samozřejmě svoje mouchy, ale kdo je nemá, že…), a ne ti, co se producírují, dávají á 3 týdny rozhovory médiím, jsou influenceři atd. atd.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 03.08.2024, 13:44:34 xxx.xxx.32.250
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 03.08.2024, 12:32:43

Btw influencer: Co to je?!? Jak můžou individua (někteří, neříkám, že všichni) takto ovlivňovat nejen mladé lidi, ale i děti, a vydělávat třeba 100k měsíčně?! Mně to hlava prostě nebere. Kdysi jsem si na YT pustila pár videí od těchto tzv. celebrit a bylo mi z toho trapně a smutně.

drvodelkafialova
drvodelkafialova (1138 příspěvků) 03.08.2024, 13:50:41 xxx.xxx.171.125
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 03.08.2024, 12:32:43

Jenže člověk, jako je vaše kamarádka mi nikdy nevadil a nevadí. Navíc má pravdu v tom, že tenhle super přehnaný aktivismus se vrátí jak bumerang a poškodí přesně typ lidí, jako je vaše kamarádka. Také mám známé mezi homosexuály a to co říkají na adresu aktivistů je asi 1000 x ostřejší, než jsem kdy řekla já. 

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 03.08.2024, 13:55:12 xxx.xxx.32.250
»
Odpověď na příspěvek uživatele drvodelkafialova z 03.08.2024, 13:50:41

Jinak myslím, že homosexualita už je brána jako téměř běžná věc, ale aktivismus, propagace atd. se dělá právě z translidí… Řada z nich nepodstoupí operaci, tak co to jako je? Kdybych se cítila jako muž, tak bych přece nechtěla mít dole to, co tam mám!😄

Orionka (neregistrovaný) 03.08.2024, 14:12:22 xxx.xxx.226.32

Ale zase…..když se prohlásíte za muže, budete mít automaticky vyšší plat. Tak to stále bývá. To už by možná stalo za úvahu.

A až se Kramný (když se tu nedávno řešil) prohlásí za ženu, odsedí si zbytek v ženské věznici. To by mohlo pro něj být východisko. Ferri dtto.

rapotačka (neregistrovaný) 03.08.2024, 16:50:24 xxx:xxx.6fc6:2a6f

Omlouváme se, stránka nebyla nalezena :(

Rezzzy
Rezzzy (409 příspěvků) 04.08.2024, 00:37:18 xxx.xxx.15.85

Když se taky mluví o změně pohlaví, pamatujete na Michel Sudku? Tam díky hormonům a špatnému úsudku psychologů udělali ze sadistické ženy vraždící něco mezi.   

Jinak já OH nesleduju,  ale co jsem se zde dočetla, je celkem síla. 

Jinak já ten ten cirkus okolo trans a homosexuálů nechápu,  lidé se mění,   homo páry už většina lidí bere jako věc normální, trans lidi už taky nejsou brání jako dřív,   ale ten humbuk kolem,  nechápu. Kdo za tím stojí? Ti normální jistě ne.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 04.08.2024, 05:06:54 xxx.xxx.32.250
»
Odpověď na příspěvek uživatele Rezzzy z 04.08.2024, 00:37:18

Jj, případ Michele Sudků si pamatuji dost dobře. Sedí ve vězení, zavraždila úplně nevinnou náhodně vybranou ženu. 😠 Děs!!! Vlastně teda - sedí asi v ženské věznici…? A proces změny pohlaví byl u ní zastaven? Mmch. i ona byli kdysi hezká mladá holka, kdesi jsem viděla její fotografie.

No a OH - ten box je fakt ostuda a je to nechutné!

Anonymní (neregistrovaný) 04.08.2024, 19:46:15 xxx.xxx.152.158

Vakcíny neměly nikdy vzniknout 😡

N (neregistrovaný) 04.08.2024, 21:27:16 xxx.xxx.242.38

Co? Vždyť venku je pomalu pět a čtyřicet.🥵


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.