Aktuálně: 4 060 inzerátů199 813 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 02.08.2024, 16:24:32 xxx.xxx.162.253
Fikovnice:

No ale jak se mohly narodit jako ženy??? Mají tedy vnější ženské pohlavní znaky?

Edit: Přinejmenším prsa nemají, teda teď mám na mysli třeba tu Semenayia, tu/toho Alžířana jsem nějak nezkoumala.


Jani, ten Alžířan je plochej jak prkno.

Orionka (neregistrovaný) 02.08.2024, 16:30:08 xxx:xxx.e6d2:11e7
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 02.08.2024, 13:24:19

Tohle všechno vím. Ale lidí, kteří si svůj osud nevybrali a musí žít život jaký mají, těch je hodně. Když někdo, bohužel, není “ani ryba, ani rak”, měl by se s tím naučit žít a ne chtít sbírat medaile mezi těmi od přírody prokazatelně slabšími.

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 02.08.2024, 16:33:02 xxx.xxx.32.240
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 02.08.2024, 16:24:32

Jako asi jo, ta Semenayia také; na druhou stranu toto za průkazné nepovažuji. Znám dost ženských, který mají prsa “nulky”.

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 02.08.2024, 16:35:34 xxx.xxx.32.240

Abych téma trochu otočila, dnes jsem viděla pár posledních gemů ženské čtyřhry v SF. Naše holky strašné procento nevynucených chyb, je to škoda. 

Mám pocit, že letošní Olympiáda pro naše dopadne dost bídně…😕😟

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 02.08.2024, 16:39:22 xxx.xxx.162.253
Fikovnice:

Jako asi jo, ta Semenayia také; na druhou stranu toto za průkazné nepovažuji. Znám dost ženských, který mají prsa “nulky”.


To je pravda, ale tento/tato má prostě rysy jako chlap a nejen v obličeji. 

A hermafroditi prý nejsou, jsem četla. Ale prd se v tom vyznám, nejsem odborník. Jen to beru podle zvířat, hermafrodit se přece může rozmnožovat sám, protože má jak samčí, tak samičí rozmnožovací ústrojí. A to oni nemají.

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 02.08.2024, 16:44:40 xxx.xxx.32.240
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 02.08.2024, 16:39:22

Člověk hermafrodit se sám rozmnožovat nemůže, i když má obojí gonády. Což je mi víc a víc divné mít s karyotypem XY jen vaječníky a dělohu…

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 02.08.2024, 16:54:08 xxx.xxx.162.253
Fikovnice:

Člověk hermafrodit se sám rozmnožovat nemůže, i když má obojí gonády. Což je mi víc a víc divné mít s karyotypem XY jen vaječníky a dělohu…


Njn, asi už je všechno možný. Já třeba znám několik žen, které vypadají jako muži. A znala jsem už v dětství. Tehdy takovým na vesnici říkali “mužatka”. Mně to tedy vždy přišlo hanlivé a brala jsem to prostě normálně zrovna tak, jak když měl někdo doma dítě s Downovým syndromem nebo jinak postižené. 

Orionka (neregistrovaný) 02.08.2024, 20:31:21 xxx:xxx.e6d2:11e7
megi-the-pes:

Tady se píše, že mít oboje je vzácné.
https://www.stefajir.cz/intersexualita


Já vím, vy o voze, já o koze…..víte kolik dětí a jejich rodin žije s DMO? Třeba. Taková intersexualita je proti tomu brnkačka. A pochodují snad s vozíky Prahou, jako ta masa zdravých lidí, kteří jsou jen jiní? A nemůžu si pomoct, ale už nevědí, co roupama!

N (neregistrovaný) 02.08.2024, 20:43:47 xxx.xxx.242.38
Orionka:

Já vím, vy o voze, já o koze…..víte kolik dětí a jejich rodin žije s DMO? Třeba. Taková intersexualita je proti tomu brnkačka. A pochodují snad s vozíky Prahou, jako ta masa zdravých lidí, kteří jsou jen jiní? A nemůžu si pomoct, ale už nevědí, co roupama!


Jo,tohle už mi taky vadí. Myslím to zviditelňování až zbytečné. Pochodujeme my “normální” taky jen tak Prahou, protože na sebe potřebujeme upozornit? To bude každá skupina která se nějak liší pořád někde hrát “divadlo”? Proč? Vždyť je snad nikdo neutiskuje a to že mnohým lidem se jejich “odlišnost” nezamlouvá je normální a nic na tom nezmění. Já bych jako vždy za všemi možnými takovými akcemi zase viděl osobní prospěch některých jednotlivců..😐 Dnes se dají vytřískat prachy z různých témat..

Orionka (neregistrovaný) 02.08.2024, 21:17:45 xxx:xxx.e6d2:11e7
N:

Jo,tohle už mi taky vadí. Myslím to zviditelňování až zbytečné. Pochodujeme my “normální” taky jen tak Prahou, protože na sebe potřebujeme upozornit? To bude každá skupina která se nějak liší pořád někde hrát “divadlo”? Proč? Vždyť je snad nikdo neutiskuje a to že mnohým lidem se jejich “odlišnost” nezamlouvá je normální a nic na tom nezmění. Já bych jako vždy za všemi možnými takovými akcemi zase viděl osobní prospěch některých jednotlivců..😐 Dnes se dají vytřískat prachy z různých témat..


Je to tak - hodně homosexuálů(a těch dalších výjimek) je normálních a nepotřebují se nikde zviditelňovat. Žil v Liberci v sídlišti jeden zpěvák - krásný hlas, hrdinný bas. Že žije s mužem, věděli lidé v domě, pár pejskařů….,.nebyl to jen tak někdo, zpíval i v ND i v Jezus Christus….nikdo o něm nic špatného nemůže říct a také neříká.

A je fakt, že do průvodu se jde zviditelňovat kde kdo.

N (neregistrovaný) 02.08.2024, 21:42:04 xxx.xxx.242.38
Orionka:

Je to tak - hodně homosexuálů(a těch dalších výjimek) je normálních a nepotřebují se nikde zviditelňovat. Žil v Liberci v sídlišti jeden zpěvák - krásný hlas, hrdinný bas. Že žije s mužem, věděli lidé v domě, pár pejskařů….,.nebyl to jen tak někdo, zpíval i v ND i v Jezus Christus….nikdo o něm nic špatného nemůže říct a také neříká.

A je fakt, že do průvodu se jde zviditelňovat kde kdo.


Ono Orionko dokonce když se některé skupiny lidí začnou zviditelňovat, tak začnou problémy které do té doby vlastně ani nebyly.😐 Proto jsem názoru, že ti jedinci z řad některých “komunit” neprospívají té komunitě, ale jen sobě. V Pensyvlánii jsem to viděl u jisté komunity. Stačil jeden člověk který pořád tlačil zájmy té komunity dopředu a málem jí zničil.😐 

Doron
Doron (2376 příspěvků) 02.08.2024, 22:12:43 xxx.xxx.95.52
Orionka:

Já vím, vy o voze, já o koze…..víte kolik dětí a jejich rodin žije s DMO? Třeba. Taková intersexualita je proti tomu brnkačka. A pochodují snad s vozíky Prahou, jako ta masa zdravých lidí, kteří jsou jen jiní? A nemůžu si pomoct, ale už nevědí, co roupama!


  Mno, řekla bych, že je to docela těžký osud. Osud, ne volba jako u jiných z těch několika desítek pohlaví a identit.

Intersexualové se nijak příliš mediálně neprezentují , přestože mají opravdu reálný biologický problém. 

  

Orionka (neregistrovaný) 03.08.2024, 00:01:31 xxx:xxx.e6d2:11e7
Doron:

  Mno, řekla bych, že je to docela těžký osud. Osud, ne volba jako u jiných z těch několika desítek pohlaví a identit.

Intersexualové se nijak příliš mediálně neprezentují , přestože mají opravdu reálný biologický problém. 

  


Já netvrdím, že problém nemají. Můj názor je ten, že zviditelňování formou průvodů je kontraproduktivní a veřejnost proti nim popuzuje.

Několik let jsem měla možnost sledovat matku s duševně postiženou dcerou. Její duševní vývoj ustrnul tak asi na úrovni tříletého dítěte v období vzdoru. Matka má VŠ a vlastně celý dospělý  život pečuje. Dnes je slečně cca 24 let. Vypadá na 12-15 a chová se jako tříletá. A těžko si představite, jak jsou na ně lidí zlí. Matka s ní je sama, protože muži z takových problémů zpravidla utečou. Chci tím sdělit, že špatných osudů je hodně a intersexualita není ten nejhorší. 

Anonymní (neregistrovaný) 03.08.2024, 07:41:14 xxx.xxx.123.75
Doron:

  Mno, řekla bych, že je to docela těžký osud. Osud, ne volba jako u jiných z těch několika desítek pohlaví a identit.

Intersexualové se nijak příliš mediálně neprezentují , přestože mají opravdu reálný biologický problém. 

  


A cítit se být opačným pohlavím reálný biologicky problém není?

drvodelkafialova
drvodelkafialova (1140 příspěvků) 03.08.2024, 09:03:31 xxx.xxx.171.125
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 03.08.2024, 07:41:14

Těžko říct, když se tak dneska označuje každý druhý influecer, má z toho prachy a dav poblázněných fanoušků, kteří ho chtějí následovat, má člověk problém téhle diagnóze věřit. Zvlášť když se začínají ozývat lidé, kteří se touhle módní vlnou nechali v mládí strhnout a nenávratně je to poškodilo.

Navíc, dokud to bylo pod kontrolou lékařů a změna pohlaví byla operativně prováděna u zlomku procenta dospělých lidí, kde lékaři konstatovali že jim to pomůže, vůbec mi to nevadilo.

Ve chvíli, kdy se s toho stává masová zábava, ke změně stačí zajít na úřad a do dětí se cpou hormony atd , stává se ze mne zapřísáhlý odpůrce tohohle směru a vidím rudě, při pouhé zmínce. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.