Aktuálně: 4 089 inzerátů199 091 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Politika...

Anonymní (neregistrovaný) 15.07.2024, 19:07:24 xxx:xxx.32a0:99e3
megi-the-pes:

Vyzývám.

To násilí se většinou odehrává doma. Jsou to takoví ti debullové, co se léčí na ženské a dětech, zvířátkách a tak. A sebevraždu mezi střelce na veřejnosti nebudeme počítat, že ne.

Ukažte statistiku, výzkum, kde mají oběti šikany nějaký velký podíl na takovéto tr. činnosti.

Díky


🤔

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8350119/

 https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25147371/

https://www.frontiersin.org/journals/psychiatry/articles/10.3389/fpsyt.2023.1128020/full

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16492260/

orionka-2
orionka-2 (1021 příspěvků) 15.07.2024, 19:21:42 xxx.xxx.64.54
megi-the-pes:

Ten jeho názor potřebuje zarámovat. Takový pytel sr.ček se nevidí často. 
Říct tohle moje dítě, tak bude mít opravdu trauma. 
Asi autorovi v dětství říkali, že je tlustý a škaredý.
No jo. 
Navíc je nějaký startovací, pravděpodobně ne zcela ps. zdráv.
 


Já na té fotce vidím normálního kluka, docela spokojený úsměv, žádný rambo ani debil, možná docela chytrý kluk. Škoda, že ho za 5 let společnost zfanatizovala natolik, že vzal zbraň. 

A k tomu vyjádření někde nahoře ….myslíte, že ubohoučký, zakomplexovaný mladík by vzal pušku a šel zastřelit prezidenta? K tomu je zapotřebí zatracený kus odvahy a sebevědomí. Navíc takový huběňouček zgerbík, jak píšete - vylezl by vůbec na střechu a vynesl tam pušku ? A pak by se mu vůbec netřepaly ruce, tomu blbečkovi a trefil by se úplně přesně? Trumpa zachránilo to, že v rozhodujícím okamžiku pohnul hlavou. 

Jestli to všechno nebylo jinak.

orionka-2
orionka-2 (1021 příspěvků) 15.07.2024, 19:26:35 xxx.xxx.64.54

Je to celé k pos…….

Podle 21letého spolužáka Jamese Kohlera, který však chodil do jiné třídy, byl Crooks terčem šikany. „Šikanovali ho skoro každý den,“ řekl Kohler novinářům.

Chodil do jiné třídy, ale věděl……tak se dá říct, že ta šikana na škole byla všeobecně známá a normální a tolerovaná. Fakt společnost k pobl….Nauzea tomu Fíkovnice říká. 

N (neregistrovaný) 15.07.2024, 19:45:22 xxx.xxx.242.38
orionka-2:

Je to celé k pos…….

Podle 21letého spolužáka Jamese Kohlera, který však chodil do jiné třídy, byl Crooks terčem šikany. „Šikanovali ho skoro každý den,“ řekl Kohler novinářům.

Chodil do jiné třídy, ale věděl……tak se dá říct, že ta šikana na škole byla všeobecně známá a normální a tolerovaná. Fakt společnost k pobl….Nauzea tomu Fíkovnice říká. 


Orionko ona celá situace v USA je teď zoufalá. Půlka Američanů věří, že se dožije další občanské války.😐 Mnoho z nichu už tomuto systému nevěří, mnoho voličů Bidena je tak frustrovaná jeho politikou,že veřejně přiznávají, že letos volí “republikány”.😐 A je to poslední šance před tím, než Amerika vyrazí do ulic. Ač je Trump jakýkoli, ale je to poslední šance. Pokud i on selže, pak ve své podstatě Putin má volné ruce v Evropě. Vím že to zní jako že to spolu nesouvisí, ale souvisí a víc než se zdá. 

orionka-2
orionka-2 (1021 příspěvků) 15.07.2024, 19:49:27 xxx.xxx.64.54

Pořád jsem přesvědčená, že Putin nechce Evropu ( co by s ní dělal? ), to Evropa chce Rusko ! A že je tam co chtít. Zájmy a zdroje hýbou světem !

Jedině, že by ji ( nás ) oplotil, ať se tady se svými nápady sežerem.

megi-the-pes
megi-the-pes (3084 příspěvků) 15.07.2024, 20:48:53 xxx.xxx.124.162
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 15.07.2024, 19:07:24

První studie říká, že špatné dětství znamená často nedobrou soc. situaci v dospělosti.
Nic o násilných tr. činech. Tj. to říkám.
Akorát teda forma online dotazníku je trošku… no…

Závěr druhé studie: příčinné mechanismy jsou zpochybňovány a žádné souvislosti.

Třetí: CM (týrání v dětství asi mysleli) neočekávaně neovlivnilo průběh těchto léčebných trajektorií, nicméně jsme zjistili, že pacienti s anamnézou CM měli výrazně delší dobu pobytu ve forenzním zařízení než pacienti bez CM (v průměru 10,8 roku a 9,3 roku)
 

Četla jsem meta (jsem líná, čtu shrnutí studií, kde jsou zdroje), kde jasně vyplynulo, že u osob zavřených (vězení, léčebna) je situace často horší. To si budu muset ještě dočíst, důvod mě sice napadá, ale určitě blbej.

Čtvrtá: špatné dětství - často antisoc. chování u adolescentů.

To vše souhlasí.

Dětství (i eště než se to narodí) má na osobnost, duši i obal vliv největší. 
O tom není pochyb.

Přesto nikde nevidím, že by pachatelé těchto činů (atentát) byli často a častěji tito lidé.

N (neregistrovaný) 15.07.2024, 20:56:54 xxx.xxx.242.38
orionka-2:

Pořád jsem přesvědčená, že Putin nechce Evropu ( co by s ní dělal? ), to Evropa chce Rusko ! A že je tam co chtít. Zájmy a zdroje hýbou světem !

Jedině, že by ji ( nás ) oplotil, ať se tady se svými nápady sežerem.


To máme zhruba stejný názor, ale to platilo na začátku. Nyní už situace hlavně z hlediska bezpečnosti RF bude vyžadovat širší opatření. A bude to brzy, protože Ukrajina už vrací jisté sofistikované zbraně zpět západu. Nefungují tak jak píšou v propagačních materiálech.🙂 

orionka-2
orionka-2 (1021 příspěvků) 18.07.2024, 08:18:05 xxx.xxx.64.54

https://www.youtube.com/watch?v=QVm6HSepsn8

Jsou to z velké části plky, ale v čase minuta 10:40 - 11:40 zazní výrok hodný zaznamenání. Poplatek (daň) za televizi platíte za možnost televizi sledovat, vlastně za to, že tu je.

Ani se mi nechce spekulovat o dalších daních : silniční daň, nemáte auto? nevadí, však můžete jezdit na kole, nebo chodit pěšky - i pro vás tu silnice jsou !

 Vlaková daň…..nejezdíte vlakem? nevadí, ale máte tu možnost !

Určitě vymyslíte další !

Orionka (neregistrovaný) 18.07.2024, 13:25:21 xxx.xxx.64.54
drvodelkafialova:

https://eprehledne.cz/osolte-duchodcum-dan-z-nemovitosti-a-budete-koukat-jak-vystreli-z-mesta-cesky-ekonom-ostre-promluvil/

Tahle daň je teprve zábavná.

To jestli projde, tak nadělá chudáky i z lidí, kteří mají dojem že jsou za vodou.


By mě zajímalo, kam ty důchodce vystřelí. Na měsíc? Pod most ? Nebo je budou koncentrovat někde jinde. A ti mladí pak tu daň platit nebudou ? Nebo si myslí, že jsou všichni mladí ve vatě ? Ti chudáci, kteří nějaký být zdědili a žijí v něm v ruky do úst s malými dětmi ? Nebo ti mladí, kteří na hypotéku koupili a přestavují s dalšími půjčkami ? Ty od daně osvobodí ?

rapotačka (neregistrovaný) 18.07.2024, 13:48:21 xxx:xxx.cd3d:4e3b

Tipla bych, že to vezmou šmahem. Nejdřív starý a hned za nimi …

ten co neví, kolik má baráků? 65 nebo 120? Ten fakt ne, spíš ten lůzr

s hypotékou.

N (neregistrovaný) 18.07.2024, 14:47:41 xxx.xxx.242.38

Důchodce nikam vystřelit nemůžou, protože by neměl kdo dělat.😀 A taky všichni mají alespoň základní vojenský výcvik což je dnes deviza. 😀 Mladší generace bude pokračovat v “nasírání” Ruska a až dojde k vrcholu, tak většina zdrhne.😀 A protože důchodci jsou už pomalejší, tak to nestihnou a musí bojovat. Jako na Ukrajině, tam taky spousta mladších zdrhla a průměrný věk v jejich jednotkách je kolem 50 let.😐 

drvodelkafialova
drvodelkafialova (1131 příspěvků) 18.07.2024, 16:21:58 xxx.xxx.171.125

Teď jsem četla jak třeba v Anglii je jedním z důvodů krize s byty příliv migrantů. Migrantům plat nájem sociálka, zabrali státní byty a místní na drahé bydlení nedosáhnou. Nepochybuji že podobné to bude   i v jiných Evropských zemích.

Když zvýší daň z nemovitosti, důchodci se budou muset vystěhovat do různých sociálních zařízení, k dětem nebo podnájmů či pod most. Krásně se uvolní byty ale nevěřím že pro mladé české rodiny. Dokonce si myslím že například řada bohatších lidí na západě se začíná poohlížet pí místě, kam zatím

 moc nových tmavých spoluobčanů nedorazilo, je tam zdravotnictví a infrastruktura na slušné úrovni, funguje internet a je tam bezpečno.

Když vidím co se děje ve Francii…..

N (neregistrovaný) 18.07.2024, 19:56:15 xxx.xxx.242.38

Já si jen nedovedu představit toho “šílence”, co by tohle měl dát nějak do kupy.😀 Ze všech stran čiší jen zmatek a bezradnost. Přestěhujeme průmysl zpět do Evropy a to i s číňanama? 😀 Kdo tam bude jinak dělat? Postavíme elektrárny? Kolik a za kolik? Jo vlastně ještě armádu potřebujeme? Máme vůbec představu kolik to stojí? Kde budeme brát suroviny? A zase za kolik? Čína s námi jistě bude spolupracovat, abychom zbrojili vlastně dnes už i proti ní? Co Indie? Prezident se objímá s Putinem? To nám západu bude jistě velmi nakloněna.😀 Zapomněl jsem ještě vlastně na stálé zásobování Ukrajiny financemi, výzbrojí a vlastně i držením ekonomiky od bankrotu? No, tak hubou by nám to šlo a teď jsem zvědavý na tu realitu.😐


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.