Aktuálně: 4 045 inzerátů199 664 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

assil
assil (2124 příspěvků) 03.08.2023, 07:46:14 xxx.xxx.206.172
Neverend:

Hele a není užívání drog u vás trestný čin? 


Kdyby byl, byla by půlka republiky za katrem. 😀

Trestný je jen prodej a výroba.

Anonymní (neregistrovaný) 03.08.2023, 09:58:46 xxx.xxx.0.1

Léky na ADHD jsou vlastně pervitin. Jen je to čistý a vyráběny v profesionálních podmínkách.

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 03.08.2023, 13:36:19 xxx.xxx.162.253

Já už zprávy ani nečtu, bych musela zvracet každej den.

Co jsem začala jezdit autem, jsem šokovaná stavem silnic u nás ve srovnání s těma v zahraničí. Jakto že i v Polsku hned za hranicema v malých vesničkách je silnice rovná a široká? A u nás ve městech katastrofa. Včera cesta přes Holešov a Fryšták, strašný. Úzký, špatně značený, samá díra. Si tak říkám, kde končí všechny peníze. V zahraničí na nový silnice je a u nás ne. U nás ani tu blbou D1 nejsou schopni za ty roky dát do pořádku. 🤮

assil
assil (2124 příspěvků) 03.08.2023, 14:02:06 xxx.xxx.206.172
Sarah01:

Já už zprávy ani nečtu, bych musela zvracet každej den.

Co jsem začala jezdit autem, jsem šokovaná stavem silnic u nás ve srovnání s těma v zahraničí. Jakto že i v Polsku hned za hranicema v malých vesničkách je silnice rovná a široká? A u nás ve městech katastrofa. Včera cesta přes Holešov a Fryšták, strašný. Úzký, špatně značený, samá díra. Si tak říkám, kde končí všechny peníze. V zahraničí na nový silnice je a u nás ne. U nás ani tu blbou D1 nejsou schopni za ty roky dát do pořádku. 🤮


Peníze se rozkradou a silnice se tak nějak zflikuje s pár lidma aby to stálo co nejmíň, proto taky všechno tak trvá, měla jsem to nedávno  v přímém přenosu, na půl roku se zavře půl kilometru, protože tam makaj 3 chlapi na dvou metrech od 7 do 3 a že je půl roku pár vesnic odříznutých od MHD, komu to vadí. Letos oprava cca 100 m vozovky ve městě se bude dělat 3 měsíce, že je to hlavní tah městem, komu to vadí, však jen lidem.

Ale levný tenhle způsob určitě je a jelikož opravy silnic na km stojí u nás stejně jako jinde, tak ten vejvar musí bejt obrovskej,

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 03.08.2023, 14:32:50 xxx.xxx.162.253
assil:

Peníze se rozkradou a silnice se tak nějak zflikuje s pár lidma aby to stálo co nejmíň, proto taky všechno tak trvá, měla jsem to nedávno  v přímém přenosu, na půl roku se zavře půl kilometru, protože tam makaj 3 chlapi na dvou metrech od 7 do 3 a že je půl roku pár vesnic odříznutých od MHD, komu to vadí. Letos oprava cca 100 m vozovky ve městě se bude dělat 3 měsíce, že je to hlavní tah městem, komu to vadí, však jen lidem.

Ale levný tenhle způsob určitě je a jelikož opravy silnic na km stojí u nás stejně jako jinde, tak ten vejvar musí bejt obrovskej,


Jo, mně je to jasný, jak to tady funguje. Tady každoročně zavřený jeden a ten samý úsek železniční tratě ve směru na Olomouc. Co tam pořád dělají, je mně záhadou. Přesedá se vždycky na autobusy, který jedou všemožně cestou necestou a poblije se i ten, komu v životě špatně nebylo. Asi aby už nikdy jakože vlakem jet nechtěl. Bože, jsme stát korupcí prolezlej skrz naskrz. Jestli by nebylo lepší žádnou vládu nemít a aby to běželo nějak setrvačností, vyšlo by to nastejno.

Anonymní (neregistrovaný) 04.08.2023, 01:24:18 xxx.xxx.72.59

To se ví že fiala pálí crack ve fajfce.

assil
assil (2124 příspěvků) 04.08.2023, 08:48:48 xxx.xxx.121.3
Odpověď na příspěvek uživatele Neverend z 03.08.2023, 22:54:47

No to co popisuju ale není záležitost týhle vlády, takhle to tady jede už od revoluce, proto taky pořád nemáme D1, ale ani dálnici do Polsko a do Rakouska.

Tahle vláda v tom jen pokračuje, stejně jako všechny předchozí.

orionka
orionka (531 příspěvků) 04.08.2023, 10:43:56 xxx.xxx.82.160

Pamatujete ? Vlk taky sliboval !

Nevím, co je lepší, jestli ta prosperita, nebo morálka.

Jednu vyfotí s kokainem. Jiný se pokouší užít si se sekretářkou a když je přistihne manželka, tak sekretářce jednu (nebo dvě) vrazí. Kauza Dozimetr radši zapomenuta…..Prostě morálka vítězí !

A jak Rakušan, coby lajfkař (doteď jsem žádného nepostřehla, až V.R. mi otevřel oči - prý jsou nebezpeční ), vyhrožuje z auta…….

assil
assil (2124 příspěvků) 04.08.2023, 12:04:55 xxx.xxx.121.3
Buggyra:

Co je lajfkař?


Taky jsem nevěděla, ale našla jsem toto

Tak se podle něj říká lidem, co s mobilem v ruce sednou do auta a natočí nějaké frustrované video.

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 04.08.2023, 12:16:55 xxx.xxx.62.121
Anonymní:

Léky na ADHD jsou vlastně pervitin. Jen je to čistý a vyráběny v profesionálních podmínkách.


No…tak to úplně není…😄

Ten závislostní potenciál tam je výrazně nižší.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.