Aktuálně: 4 061 inzerátů199 595 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Politika...

N (neregistrovaný) 02.07.2024, 14:50:38 xxx.xxx.242.38
anna:

Vy jste úžasný😍


Zní to tak možná, ale přesto už nikdy žádný vztah nemohu mít.😐 Vždy už s ženou jen kamarád.😐 

Anonymní (neregistrovaný) 02.07.2024, 14:57:48 xxx:xxx.fe10:82d5

Škoa Vás, takový úžasný muž. 😲🥰 Co se Vám stalo?

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 02.07.2024, 16:33:13 xxx.xxx.124.151

trojAAAcko: Ani 10 % ročně by nestačilo. To je od covidu 20 30 % navíc, ale ceny jsou dvoj trojnásobné. Už chápete? Tzn. když jsem měla 100 měsíčně, potřebuju teď 200, a to nemluvím o žádné dovolené, ani omylem - příklad.

Investice… hehehe… hele, tyhlety fondy, to je legrace, někdo uteče s miliardama, ten šéf, že jo, nebo člověk tam strčí 15 tisíc a po pěti letech tam má 15700 Kč 😀 😀 Dnes je to o tom, esi to někdo vykrade. Tak to je. Zkusit můžete ČEZ a podobné, to jde pomalu, ale jde. A běžte to vysvětlovat průměrnému obyvateli.

Největší problém je, že lidé, co spadli do bídy, jejich mozek jim nedovoluje vidět dopředu. Tak to je. Potřebují jíst, platit hned. Na investice jim musí z výplaty něco zbýt. Ale tady je to jinak… kolik lidí pracuje a dostává peníze na bydlení? Přijde Vám to normální?

A víte, co byla jedna z nej investic? Taková jistá. Letos to stát zrušil; osekal. Vyrábělo to skoro 30% úrok. Lišku taky podělal.

Kolik já točím korun, to ani nechcete vědět, já sama to nechci vědět, protože před 2022 jsem si vyráběla tu rezervu, že…
a teď - za víc dřiny co, nic.

Ne, tohle není normální a ten stát na to, co udržuje, dojede. Pracující lid na sociálce. Tyvole.

N (neregistrovaný) 02.07.2024, 18:02:45 xxx.xxx.242.38
megi-the-pes:

už si zas povídá sám se sebou


Megi my vás tady nemít..😀😀 Ne, fakt si nepovídám sám se sebou.😁

N (neregistrovaný) 02.07.2024, 18:07:03 xxx.xxx.242.38
Anonymní:

Škoa Vás, takový úžasný muž. 😲🥰 Co se Vám stalo?


No, někdy se třeba ožeru a pak se nebu du stydět o tom mluvit. 😐 Je fakt, že naposled jsem pivo měl tak před deseti lety.😀 

Vdce (neregistrovaný) 02.07.2024, 23:29:23 xxx.xxx.152.127
Fikovnice:

Jj, ony ty “nařízené” kastrace měly něco do sebe!!!

Obávám se, že nevykastrovaný Straka by býval byl dál nebezpečný.

Kdysi se ještě dělávaly stereotaktické operace…a to je pro mě…no, “zvláštní”. Ale být blízká příbuzná oběti nějakého devianta, tak mi to zvláštní ani nehumánní pravděpodobně nepřijde.


Pro pobavení.

"Vlastenecká poezie Gennadije Rakitina si v Rusku za uplynulý rok získala dost obdivovatelů. Jeho ódy na ruského prezidenta Vladimira Putina a emotivní verše na podporu ruské války na Ukrajině sklízely obdiv na sociálních sítích, ba dokonce získávaly čestná uznání v soutěžích „za kvalitní ruskou poezii“.

Má to ale jeden háček: Rakitin neexistuje a 18 básní publikovaných pod jeho jménem byly ve skutečnosti překlady nacistických veršů, které vznikly ve 30. a 40 letech 20. století v Německu na oslavu nacismu, fašismu a na počest Adolfa Hitlera. Prozradila to o víkendu skupina, která za „zrozením“ básníka Rakitina stojí."

N (neregistrovaný) 03.07.2024, 00:06:31 xxx.xxx.242.38

A pak vystoupí skupina která stojí za zrozením skupiny která stojí za zrozením “Rakitina” a bude tvrdit, že neexistuje skupina která tvrdí, že neexistuje Rakitin.😀 To je fakt tak pro pobavení.🙂

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 03.07.2024, 08:18:13 xxx.xxx.198.226
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 02.07.2024, 16:33:13

Já jsem fakt v jisté době začala být vděčná, že mám jen dluhy a žádné úspory. Dluhy se mi raketově zmenšily, nad úsporama jsem nemusela brečet. Tak to je. Resp. mám zainvestováno v nemovitosti, tak to bylo terno, protože koupila jsem za čtyři koruny a teď bych prodala za dvacet korun, žeano. Pak bych teda byla bezdomovec, ale měla bych teda ten půlrok na rozmýšlení, co budu dál dělat… 😀

A jo, jen co poskočí kousek průměrka (a upraví se přidružené výpočty a limity), jdu si zažádat o příspěvek na bydlení. Budu na něj mít totiž nárok, hehe.

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 03.07.2024, 08:38:39 xxx.xxx.124.90
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 03.07.2024, 08:18:13

No, tak to je, jak máte náklady na bydlení nad třetinu výplaty, dostanete příspěvek.
Výborně nastavené. 

Taky mám v nemovitosti. A teď se tu hádáme s kamarádem, prodává se pozemek s domkem, domek hnusnej, ale ubohých 600 litrů, je to 5 km ocaď, ale blíž nic není, dala bych tam sto tisíc slepic… 😀 je asi 50 zájemců, takže to z nabídky stáhli a jede se aukce, na to já kašlu. 

S těmi fondy je to prostě jinak, než to vypadá. Kolem 2020 a 2021 byl tak obrovský propad, že teď se vlastně stav vrátil do normálu. Což je nula. Ale někdo to bere tak, že letos vydělal. Skutečnost je, že je to v průměru 5 6 procent ročně, pokud nemáte fakt veliké částky a neleží tam 10 15 let. A to eště dost lidí neví, že broker si u výběru (ale i za vedení atd.) nechá slušné procento pro sebe a taky nikdy neřekne, kolik vydělal doopravdy.
No a kdepak máme vstupní poplatek, to už AAAfondy neřekne, třeba nejtrapnější Conseq, těm bych nedala ani halíř, chtěl 25 litrů.

To přece všici máme jen tak… a to si myslim, že vlastně my, co máme nějaký zvířata, sme vlastně dost bohatý. 😀

Ta nemovitost, když zapomeneme na strašák daň, je jistota. 
Teprve teď, posledních 12 let jsem v pohodě a můžu si cca dělat, co chci, vydělávat, investovat, přemýšlet, je na to čas a klid… protože mám střechu nad hlavou, která je fakt moje. A tohle lidé, co jsou v nájmu, nebo žijí u příbuzných, nebo měli fixaci… nemají. Nemají klid, jsou v neustálém strachu… Tohle nikdo, kdo nezažil bídu, dno, nulovou pomoc od příbuzných atp., nepochopí. 

assil
assil (2124 příspěvků) 03.07.2024, 09:54:21 xxx.xxx.121.3
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 03.07.2024, 08:38:39

U bank na spořících účtech se při vhodném nastavení člověk dostane na těch 5% taky,  v dlouhodobém horizonut je to prostě +- stejný jako to investování a s menší námahou.

Ted se to investování všude tlačí, protože je na to vhodná doba, lidi jsou zblblý z inflace, tak na to slyší.

Rezzzy
Rezzzy (409 příspěvků) 03.07.2024, 10:19:05 xxx.xxx.15.85

Nám se teď stala taková příhoda, žák 5 třídy psal návrhy zakyni 4 třídy,  výrazy jako pojď šu…, Mr…, vylížu ti tvojí….., bylo to dost děsivé, ještě od paťáka,   na škole se to dost řešilo,padaly návrhy podat TO, dát to na socialku. S jeho rodiči není řeč,  Já si stále nejsem jistá, jak to brát v tomto věku  

Sarah01
Sarah01 (2183 příspěvků) 03.07.2024, 10:23:15 xxx.xxx.11.197
Rezzzy:

Nám se teď stala taková příhoda, žák 5 třídy psal návrhy zakyni 4 třídy,  výrazy jako pojď šu…, Mr…, vylížu ti tvojí….., bylo to dost děsivé, ještě od paťáka,   na škole se to dost řešilo,padaly návrhy podat TO, dát to na socialku. S jeho rodiči není řeč,  Já si stále nejsem jistá, jak to brát v tomto věku  


Myslím si, že normální to není. Ale není to ani na TO. Tlačila bych na rodiče a kdyby řešit fakt nechtěli, tak ta sociálka, psycholog. Jako nechci předjímat, možná v tom hrají roli třeba starší kamarádi, ale myslím si, že původ bude v rodině.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 03.07.2024, 11:26:26 xxx.xxx.198.226
Rezzzy:

Nám se teď stala taková příhoda, žák 5 třídy psal návrhy zakyni 4 třídy,  výrazy jako pojď šu…, Mr…, vylížu ti tvojí….., bylo to dost děsivé, ještě od paťáka,   na škole se to dost řešilo,padaly návrhy podat TO, dát to na socialku. S jeho rodiči není řeč,  Já si stále nejsem jistá, jak to brát v tomto věku  


Jéje, úplně totéž máme  u nás na jedné škole, ale naopak, dvě slečny takto uháněly nějakého nebohého chlapce, skončilo to u povinné psychologické péče pro dámy a hádám nepovinné pro mladíka. Asi se k tomu přistupuje měkčeji, protože pachatelky byly slečny. Ale o sociálce taky zaznělo, jen teda asi ne přímo o policii. Mám z doslechu.

Původ je ve snadném přístupu k informacím, všichni telefony s internetem, co tam tak ta děcka asi hledají. Dneska zkuste dostat děcko ven, bude vám kysnout doma na telefonu, hodiny. Hodiny zízat na oblíbeného jůtůbera nemůže, tak co tam tak asi dělá. Čerstvě náctileté dítko. Žeano.

Takže já to spíš považuji za normální dneska, že se to k rodičům dostane až sekundárně, to je jejich vizitka.

assil
assil (2124 příspěvků) 03.07.2024, 11:59:44 xxx.xxx.121.3
»
Odpověď na příspěvek uživatele Rezzzy z 03.07.2024, 10:19:05

Mě tohle teda u náctiletého kluka přijde už přes čáru a řešila bych to tak, aby dostal dost přes prsty a věděl, že tohle se nedělá. Klidně i TO, stejně není trestně zodpovědný, ale třeba by ho to usadilo. Jako myslí někdo na tu holku, jak tak k tomu přijde, že tohle musí snášet?

Orionka (neregistrovaný) 04.07.2024, 17:06:29 xxx.xxx.64.54
assil:

Mě tohle teda u náctiletého kluka přijde už přes čáru a řešila bych to tak, aby dostal dost přes prsty a věděl, že tohle se nedělá. Klidně i TO, stejně není trestně zodpovědný, ale třeba by ho to usadilo. Jako myslí někdo na tu holku, jak tak k tomu přijde, že tohle musí snášet?


Vedle návštěvy psychologa, určitě návštěva sexuologa. Dost dlouhá, aby mu vysvětlil souvislosti. A podle situace, pořádný výprask - jestli si uvědomoval, že dívce ubližuje - by nebyl od věci. Bohužel to je neproveditelné. Přistupovat k tomu stejně, jako by ji zmlátil. Protože ta jeho psaní jí mohla ublížit víc.

Rezzzy
Rezzzy (409 příspěvků) 04.07.2024, 21:26:10 xxx.xxx.15.85

Ty zprávy psal v neděli,   hned v pondělí se to řešilo vr škole,  slečna se hned svěřila kamarádkám a ty ji dotahly k učitelce , kluk dostal bububu od ředitele,že mohlo být podáno TO, hodně se s ním ve škole mluvilo, tady dostal dutku. Je to na delsi psaní. Mě blbne telefonicky to tubsmolim už od rana

Anonymní (neregistrovaný) 04.07.2024, 22:39:52 xxx.xxx.143.2

ještě před týdnem hlásili 16

33 zastřelených medvědů včetně letošních mláďat. Na severu Slovenska odvolali mimořádnou situaci

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-33-zastrelenych-medvedu-vcetne-letosnich-mladat-na-severu-slovenska-odvolali-mimoradnou-situaci-40479092#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest218_mobil_bez_boxiku_firem_varB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 06.07.2024, 16:20:04 xxx.xxx.177.249
Kilian:

…..já několikrát a vždy mně z toho mrazilo….


Taky jsem to viděla asi 2x nebo 3x… Famózní výkony obou herců…👍

Jinak ad Straka: Genitálie mu rozkopali spoluvězni, ale předpokládám, že nějaká “rezidua” mu pak ještě odebrali v rámci té “legální kastrace”. Viděla jsem s ním rozhovor, byl tam i Markovič - vyšetřovatel. Vlastně ani nevím, kdo ze známých zločinců v bývalém ČSSR podstoupil stereotaktickou operaci mozku, byl-li vůbec někdo takový…?


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.