Aktuálně: 4 059 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Politika...

Anonymní (neregistrovaný) 02.07.2024, 08:22:24 xxx.xxx.64.54
Buggyra:

Pokud by měl mít slušný pán pocit, že by mohl být nařčen či obviněn z nějakého takového obtěžování, může si zařídit, aby k tomu nedošlo. Zejména pánové v choulostivých zaměstnáních by se měli chytit za frňák a dávat si bacha, a pak se nemusejí bát zhrzených studentek. Místo “stálého odmítání” řeknu jasné “ne, nikdy, vyřízeno, už nechoď, nebo tě nahlásím”, tuplem v dnešní době, kdy lze vše nahrávat.

Dříve dámy chodily na schůzky s gardedámami, nevidím důvod, proč by dnes nemohl pán požádat dámu, aby se sešli někde na veřejnosti, aby nepadl v podezření.

Emancipace holt postoupila, dříve na svou čest musely dbát zejména dámy, dnes holt musejí rovnostářsky zapnout rozum i pánové, aby “nepřišli do řečí”.


Já zas ten váš prostřední odstavec otočím. Slušné dámy se většinou s cizími pány schází na veřejnosti. V hotelové restauraci - třeba. Některé holt pokračují do prostředí neveřejného - třeba do hotelového pokoje. I to se může stát ve vší počestnosti - třeba tam pan ukrývá sbírku motýlů…ale nesmí dáma být jak carský důstojník a musí umět včas odejít.

assil
assil (2124 příspěvků) 02.07.2024, 08:24:08 xxx.xxx.206.172
»
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 02.07.2024, 08:13:40

No ono já mám dojem, že dnes je kolem těch dětí chlapů víc než dřív a taky myslím, že fakt dřív odrazovaly ty vyšší tresty. Protože když už se něco trestalo, byly to dřív vysoké tresty. Dneska dojde párkrát k soudu, podmínka a je hepy. Nic co by ty chlapy od toho odrazovalo.

A jinak má pravdu Buggyra, holt taky ti chlapi v těhle věcech musí začít myslet mozkem, ostatně hlavní titulky k tomuto bývají Učitel s dítětem za zavřenými dveřmi? V zahraničí by si to nikdo nedovolil

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 02.07.2024, 08:25:12 xxx.xxx.198.226

Já osobně s žádnou formou obtěžování na sobě zkušenost nemám 🙂 Naopak já jsem obtěžovala, ale byla jsem dítě a neměla jsem z toho rozum, byla jsem kárána, ale s policií se to nakonec neřešilo, bylo to v rodině. Obviněna jsem byla právem. Je pravda, že jsem nerecidivovala, takže tady se náprava asi zdařila.

Mě nikdo neobtěžoval, zřejmě odrazuji vzezřením i vystupováním 🙂

My měli tělocvikáře, o kterém se vědělo, že se rád podívá. Komu to vadilo, měl malý výstřih a pořádné triko, no bohužel modré spodky byly předpis, tak tomu jsme se nevyhnuly. Ale tělocvikář byl rozumný, a žádná se nemusela bát, že by se jí nevhodně dotknul, když třeba pomáhal s rovnováhou při gymnastice (která řekla, že nechce pomáhat od něj, té pomáhala jiná holka ze třídy). Holky měly povšechně tohodle rády, byl hodný a empatický. No sem tam zazněl postesk, že ty jeho pohledy…, ale pak zase zaznělo “ale je hodnej, tak co”. To byl asi člověk na správném místě, jeho práce mu byla skutečně životní radostí 😀 Snad nikomu nic neprovedl, no. Neslyšela jsem to o něm. Tak snad třeba pak nezblbnul na stará kolena.

kometa
kometa (5550 příspěvků) 02.07.2024, 08:30:12 xxx.xxx.147.163
assil:

No ono já mám dojem, že dnes je kolem těch dětí chlapů víc než dřív a taky myslím, že fakt dřív odrazovaly ty vyšší tresty. Protože když už se něco trestalo, byly to dřív vysoké tresty. Dneska dojde párkrát k soudu, podmínka a je hepy. Nic co by ty chlapy od toho odrazovalo.

A jinak má pravdu Buggyra, holt taky ti chlapi v těhle věcech musí začít myslet mozkem, ostatně hlavní titulky k tomuto bývají Učitel s dítětem za zavřenými dveřmi? V zahraničí by si to nikdo nedovolil


Učitel s dítětem za zavřenými dveřmi? 

U nás ve škole má většina kolegů do kabinetu otevřené dveře… My se do titulků nedostaneme.

kometa
kometa (5550 příspěvků) 02.07.2024, 08:33:44 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 02.07.2024, 08:25:12

Ale tělocvikář byl rozumný, a žádná se nemusela bát, že by se jí nevhodně dotknul

Již dávno zesnulý koňský trenér občas žertoval, že bylo fajn rovnat děvčata na koni, že si mohl “legálně” sáhnout. Tu na kolínko, tu na stehýnko. Ale jinak to byl noblesní, takový prvorepublikový pán. Žádná si na něj nikdy nestěžovala.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 02.07.2024, 10:35:27 xxx.xxx.64.54
kometa:

Učitel s dítětem za zavřenými dveřmi? 

U nás ve škole má většina kolegů do kabinetu otevřené dveře… My se do titulků nedostaneme.


A to náš milovaný pan učitel se s Oldou v kabinetě zavřel, aby mu dal řádně po hubě. Zasloužil si to. A ani neprotestoval. A všichni to věděli a neprotestoval nikdo.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 02.07.2024, 10:40:43 xxx.xxx.64.54
assil:

No ono já mám dojem, že dnes je kolem těch dětí chlapů víc než dřív a taky myslím, že fakt dřív odrazovaly ty vyšší tresty. Protože když už se něco trestalo, byly to dřív vysoké tresty. Dneska dojde párkrát k soudu, podmínka a je hepy. Nic co by ty chlapy od toho odrazovalo.

A jinak má pravdu Buggyra, holt taky ti chlapi v těhle věcech musí začít myslet mozkem, ostatně hlavní titulky k tomuto bývají Učitel s dítětem za zavřenými dveřmi? V zahraničí by si to nikdo nedovolil


A protože by si to v zahraničí nikdo nedovolil, tak je to správné ?  I u nás to došlo tak daleko, že učitel si nedovolí řešit třeba kázeňský přestupek se žákem sám. Zásadně dvě a pořizují zápis.

Když jsem byla puberťák, řešily se párkrát mé přestupky a byla jsem moc ráda, že dveře byly zavřené a že se to neřešilo přes chodbu na celou školu. Už proto, že z oka do oka jsem poněkud pokrotla.

assil
assil (2124 příspěvků) 02.07.2024, 10:47:48 xxx.xxx.206.172
»
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 02.07.2024, 10:40:43

Přestupky ve škole se dneska musí řešit veřejně, jinak by měl učitel hned za krkem zuřící rodiče a ti starší si ještě neváhají si takový rozhovor natočit. Je jiná doba.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 02.07.2024, 11:05:52 xxx.xxx.64.54
assil:

Přestupky ve škole se dneska musí řešit veřejně, jinak by měl učitel hned za krkem zuřící rodiče a ti starší si ještě neváhají si takový rozhovor natočit. Je jiná doba.


Bohužel, ten pohovor za zavřenými dveřmi měl určitě větší dopad. 

No právě, je jiná doba - a o tom celá diskuze je. Jen je otázka, jestli lepší !!! ( A teď to vůbec nemyslím ve smyslu minulý x současný režim , ale morálka tehdy a teď )

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 02.07.2024, 11:13:04 xxx.xxx.198.226
orionka-2:

Naopak já jsem obtěžovala, ale byla jsem dítě a neměla jsem z toho rozum, byla jsem kárána

Moc prosím, tohle rozveďte !!! 🤣


Nerozvedu, dost na tom, co jste si o mně určitě pomysleli/y už takhle 😀

Já prostě vždycky musím mít něco extra, no.

1 (neregistrovaný) 02.07.2024, 11:13:33 xxx.xxx.123.75
assil:

Přestupky ve škole se dneska musí řešit veřejně, jinak by měl učitel hned za krkem zuřící rodiče a ti starší si ještě neváhají si takový rozhovor natočit. Je jiná doba.


Tohorozcupují média dneska, to nezůstane v jedné vesničce

1 (neregistrovaný) 02.07.2024, 11:16:36 xxx.xxx.123.75

Tolik děvčat odhalených všude běhá a už x let jsem se osobně ve svém okolí se sexuálním násilím nesetkal

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 02.07.2024, 11:17:34 xxx.xxx.198.226

Doba je pořád stejná, lidi jsou pořád stejní 🙂

To je dokázáno, že ti starší holt koukají vždycky na tu mladší generaci káravě, že oni by nikdy. Mimo jiné za to může psychologický efekt vytěsňování negativních zkušeností, ale jsou v tom i jiné mechanismy.

Netřeba se tím trápit, byla doba nějaká a bude doba nějaká, v něčem třeba odlišná, ale držím se hesla “člověk je chytrej, ale lidi jsou hloupý a nebezpečný zvířata”.

kometa
kometa (5550 příspěvků) 02.07.2024, 11:26:55 xxx.xxx.147.163
Fikovnice:

Ještě k tomuto: Viděli jste někdo film Hadí tanec??? V hl. rolích I. Chýlková a A. Švehlík…ovšem jako manželé (dost nerovný pár). Týrání ženy Švehlíkem a nečinnost Policie je tam ukázána v tak syrové podobě, až mi bylo nedobře.


Dík za inspiraci, shlédla jsem. Přístup policie bez komentáře.

Mně se teda ještě víc líbil film Sebemilenec.

Anonymní (neregistrovaný) 02.07.2024, 13:50:03 xxx.xxx.163.125

Klasika, kulturní obohacení. 

Skupina Syřanů zmlátila mladou Němku v zahrádkářské kolonii u českých hranic. 

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-skupina-syranu-zmlatila-mladou-nemku-v-zahradkarske-kolonii-ceskych-hranic-40478659#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

N (neregistrovaný) 02.07.2024, 14:30:50 xxx.xxx.242.38
Buggyra:

Nerozvedu, dost na tom, co jste si o mně určitě pomysleli/y už takhle 😀

Já prostě vždycky musím mít něco extra, no.


😀😀 Já vždycky utekl..😀😀 Máme to my krásní a neodolatelní holt těžké.😀 Někdo co by dal za znásilnění a my krasavci či krasavice bychom jim rádi sem tam někoho i přenechali, ale když chtějí všichni jen nás.😀😀 A ještě horší to mají krásní a bohatí.😀 Jako malý jsem byl samozřejmě jen krásný, bohatý až později.😀😀

anna (neregistrovaný) 02.07.2024, 14:39:33 xxx.xxx.159.160
N:

😀😀 Já vždycky utekl..😀😀 Máme to my krásní a neodolatelní holt těžké.😀 Někdo co by dal za znásilnění a my krasavci či krasavice bychom jim rádi sem tam někoho i přenechali, ale když chtějí všichni jen nás.😀😀 A ještě horší to mají krásní a bohatí.😀 Jako malý jsem byl samozřejmě jen krásný, bohatý až později.😀😀


Vy jste úžasný😍


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.