Aktuálně: 4 059 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Politika...

N (neregistrovaný) 01.07.2024, 18:15:45 xxx.xxx.242.38
Daja:

Dobré ránko Nevrle,

jak píšete mám přemýšlet hmmm tak Vám něco napíšu . Saraach má absolutní pravdu nečtu, neotvírám, ale když se něco takového dovím tak bych vraždila a proč? Mám s tímhle zkušenost ( nebudu se rozepisovat) v 9letech, pak ve 12letech a nakonec chycení cecku na ulici v 17letech a myslíte, že se to nepodepíše na človíčku!!!! PODEPÍŠE a kdybych byla schopna bodnu toho chlapa.

Jo a není to v pohodě🤮takové myšlení chlapa je fat na odstřel. Jen si dejte do statistky kolik bylo znásilnění opravdové a kolik pak je jen falešných, fuj.


Mně to netřeba vysvětlovat Dájo..Zažil jsem obvinění mé osoby a taky mi to změnilo život. Od té doby už s ženami jen kamarád.😐 Nedovedete si představit, jak těžké je se s tím srovnat. Dotkne se to vás i všeho v co věříte.😐 Čili vás chápu a svinstvo je to z obou stran. Podle mého se znásilnění musí hlásit hned aby se dalo něco vyšetřit. Nemám rád takové ty v 16-ti mě znásilnil ten a ten a teď ve třiceti to jdu hlásit, protože dotyčný jsem se doslechla že je bohatý a tak z toho něco asi kápne.😀 To promiňte, to neberu.

Orionka (neregistrovaný) 01.07.2024, 19:00:18 xxx.xxx.163.199
assil:

Nebuďte naivní, jistěže to bylo, jenže znásilnění bylo podle zákona jen s násilím a jen jako vaginální styk, zbytek se neřešil, natož nějaký osahávání a podobný věci, to bylo úplně normální, jen to nikdo nikam nehlásil a ty holky to prostě musely zkousnout.


Jak musely zakousnout? Nebyly jsme zblblé a když nás soudruh učitel vzal kolem ramen, nepovažovaly jsme to za nic škodlivého. S osaháváním to nemělo nic společného. Dnes aby se táta bál, vzít si dceru na klín. 

Orionka (neregistrovaný) 01.07.2024, 19:11:21 xxx.xxx.64.54

Jo a taky nám kluci cvrnkali za gumičky u podprsenky. Máte pravdu, nikam jsme to nehlásily. Daly jsme jim po hubě. A taky kluci na lyžáku v osmičce hráli nějakou debilní hru na líbání holek. Nevím, jestli chodil líbat ten, kdo vyhrál, nebo ten, kdo prohrál. O pusy od našich kluků jsme nestály, ale když přišel líbat Eda z jiného kurzu……Ještě chvíli si budeme psát a já se nakonec dozvím, že jsem pubertu prožila permanentně “znásilňovaná”. Nebo jsem měla krásné dětství? 

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 01.07.2024, 19:54:52 xxx:xxx.dbba:1a7
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 01.07.2024, 13:21:29

..Jani, ale to by si musel nechat udělat i zákrok na mozku, což odmítnut…a když se tenkrát oženil, tak říkal, že při dobré vůli to občas jde…co je na tom pravdy nevim, ale to, že si nenechal udělat i ten druhý zakrok všeobecně známé je….mimochodem, tu kastraci mu udělali spoluvězni….

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 01.07.2024, 20:18:47 xxx.xxx.162.253
Orionka:

Jo a taky nám kluci cvrnkali za gumičky u podprsenky. Máte pravdu, nikam jsme to nehlásily. Daly jsme jim po hubě. A taky kluci na lyžáku v osmičce hráli nějakou debilní hru na líbání holek. Nevím, jestli chodil líbat ten, kdo vyhrál, nebo ten, kdo prohrál. O pusy od našich kluků jsme nestály, ale když přišel líbat Eda z jiného kurzu……Ještě chvíli si budeme psát a já se nakonec dozvím, že jsem pubertu prožila permanentně “znásilňovaná”. Nebo jsem měla krásné dětství? 


Já nevím, jestli tomu fakt nerozumíte nebo to jen děláte. Samozřejmě, že když mně obtěžoval vrstevník a nelíbilo se mně to, tak jsem mu dala do držky. Ale pokud by mě obtěžoval učitel, tak bych se mu asi těžko odvážila nafackovat. Jinak je osahávání a osahávání. Pokud by mě učitel vzal kolem ramen, tak z toho asi žádnou vědu dělat nebudu, ale kdyby mně sáhnul do rozkroku nabo na prsa, tak to už je snad přes čáru, nemyslíte? Jinak když jsem byla na ZŠ tuším v 7. třídě, tak jsme my holky měly z TV učitele, který chodil na výuku opilý a pak si dovoloval. Všechny jsme to šly říct ředitelce školy a ta ho vyhodila, na hodinu. 

N (neregistrovaný) 01.07.2024, 20:37:32 xxx.xxx.242.38
Orionka:

Jo a taky nám kluci cvrnkali za gumičky u podprsenky. Máte pravdu, nikam jsme to nehlásily. Daly jsme jim po hubě. A taky kluci na lyžáku v osmičce hráli nějakou debilní hru na líbání holek. Nevím, jestli chodil líbat ten, kdo vyhrál, nebo ten, kdo prohrál. O pusy od našich kluků jsme nestály, ale když přišel líbat Eda z jiného kurzu……Ještě chvíli si budeme psát a já se nakonec dozvím, že jsem pubertu prožila permanentně “znásilňovaná”. Nebo jsem měla krásné dětství? 


Orionko všem už dnes haraší a z lidí jsou pitomci na “apku”. 😀 Si přečtou na netu něco o harašení či znásilnění a začnou přemýšlet jestli on je ten “Eda” minulý týden neznásilnil či jestli mu neharaší sexuálně?😀😀 Fakt bych dnes nechtěl být učitel..😀 Vytáhnout napůl se topící školačku z vody se nemusí vyplatit.😀 

Mimochodem jedna věc by mě zajímala: Jak to,že vy máte na mnoho věcí takový ten zdravý názor? Snad vás neurazím, ale prostě z vašich názorů je vidět, že se nechováte jak “husa na provázku”. 😀 

Bodlinka
Bodlinka (1262 příspěvků) 01.07.2024, 20:45:08 xxx.xxx.84.21

to opravdu není o žádném čtení na netu. prostě jsou kontakty nechtěné, nepříjemné, nevyžádané a znásilnění opravdu nebývá o tom, že se v parku z křoví vyřítí úchyl.

N (neregistrovaný) 01.07.2024, 21:52:11 xxx.xxx.242.38
Bodlinka:

to opravdu není o žádném čtení na netu. prostě jsou kontakty nechtěné, nepříjemné, nevyžádané a znásilnění opravdu nebývá o tom, že se v parku z křoví vyřítí úchyl.


To je jasný Bodlinko, ale stejně tak tě může pokousat pes, přejet auto či zmrzačit třeba špatně ukotvený náklad.😐 Nebo magor na cestě na další fakultu.😐 To bychom měli strach se za chvilku na sebe i podívat. Podle mého se doba dostala do situace, kdy je nutná účinná obrana jednotlivce. Tedy úplně ideální bude změna systému a návrat morálních hodnot a společnost sama vytěsňující individua. Ostatně to už se chystá jak vidno.

Orionka (neregistrovaný) 01.07.2024, 22:07:03 xxx.xxx.158.119
Sarah01:

Já nevím, jestli tomu fakt nerozumíte nebo to jen děláte. Samozřejmě, že když mně obtěžoval vrstevník a nelíbilo se mně to, tak jsem mu dala do držky. Ale pokud by mě obtěžoval učitel, tak bych se mu asi těžko odvážila nafackovat. Jinak je osahávání a osahávání. Pokud by mě učitel vzal kolem ramen, tak z toho asi žádnou vědu dělat nebudu, ale kdyby mně sáhnul do rozkroku nabo na prsa, tak to už je snad přes čáru, nemyslíte? Jinak když jsem byla na ZŠ tuším v 7. třídě, tak jsme my holky měly z TV učitele, který chodil na výuku opilý a pak si dovoloval. Všechny jsme to šly říct ředitelce školy a ta ho vyhodila, na hodinu. 


Myslím, že tomu rozumím úplně dobře. A právě nevím o žádném případě, kdy by vedoucí kdekoliv nebo učitel ve škole sahal oplzle dívkám na prsa, či do rozkroku, nebo jen na zadek. Proto jsem hned na začátku napsala, že je divný svět a že se to dřív nedělo. Jasně, že byli úchylové, ale nedělo se to svěřenými dětem. Všeobecně morálka upadla někam hluboko pod pomyslné dno a tak je nahrazována pokrytectvím a divnou prudérností.

Orionka (neregistrovaný) 01.07.2024, 22:12:45 xxx.xxx.158.119
Sarah01:

Já nevím, jestli tomu fakt nerozumíte nebo to jen děláte. Samozřejmě, že když mně obtěžoval vrstevník a nelíbilo se mně to, tak jsem mu dala do držky. Ale pokud by mě obtěžoval učitel, tak bych se mu asi těžko odvážila nafackovat. Jinak je osahávání a osahávání. Pokud by mě učitel vzal kolem ramen, tak z toho asi žádnou vědu dělat nebudu, ale kdyby mně sáhnul do rozkroku nabo na prsa, tak to už je snad přes čáru, nemyslíte? Jinak když jsem byla na ZŠ tuším v 7. třídě, tak jsme my holky měly z TV učitele, který chodil na výuku opilý a pak si dovoloval. Všechny jsme to šly říct ředitelce školy a ta ho vyhodila, na hodinu. 


Ještě se k vám jednou vrátím. K té poslední větě. Vyrazila ho na hodinu. Rozhodně vám neřekla, ať si dáte mokrý hadr na hlavu a zapomenete na to, jak tady nastínila, tuším assil, a nezahladilo se to.

Anonymní (neregistrovaný) 01.07.2024, 22:16:05 xxx:xxx.9471:f44e

To jste dobré že jste si šly stěžovat hromadně. 👍

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 02.07.2024, 07:27:08 xxx.xxx.11.197

Tak nemyslím si, že by se to vůbec nedělo, jen se o tom nepsalo tak, jak dnes. Pravda je, že jsem byla jako dítě na několika pionýrských táborech a nic takového se tam nedělo a rodiče se rozhodně nebáli nás tam poslat a svěřit nás tehdejším vedoucím. Osobně si myslím, že to, kam to dospělo dnes, je až nepochopitelnou ochranou odsouzených, pokud jsou vůbec odsouzeni nepodmíněně, protože mně připadá, že je to jen samá podmínka. Asi už máme tak plný věznice, že se tam víc grázlů nevejde. 

Jinak jak tady opět jistý pán píše, že je plno falešných obvinění, tak jako vždy kecá. Falešná obvinění sice jsou, ale vzhledem k počtu trestných činů je jich nízké procento. A to, že je chudáček a nic neudělal, bych mu vzhledem k jeho názorům zas až tak nevěřila. Myslím si, že v oblasti sexuálního zneužívání dětí je toho ještě hodně co dělat, ty tresty jsou nedostatečné a ochrana obětí taky. Ještě k tomu mému případu ve škole, asi jsme měly štěstí, že ředitelka byla žena a byla opravdu empatická. A že jsme se jako holky nebály a nečekaly, až co rodiče, ale šly si stěžovat hned.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 02.07.2024, 07:46:03 xxx.xxx.198.226
Orionka:

Ještě se k vám jednou vrátím. K té poslední větě. Vyrazila ho na hodinu. Rozhodně vám neřekla, ať si dáte mokrý hadr na hlavu a zapomenete na to, jak tady nastínila, tuším assil, a nezahladilo se to.


Jestli to taky nesouviselo s tím, že byl opilý. Zřejmě měl těch škraloupů víc. Kdyby se neopíjel a měl povšechně dobrou pověst, asi by byly holky přemlouvány, aby to s ním ještě zkusily.

Orionka (neregistrovaný) 02.07.2024, 07:49:04 xxx.xxx.64.54

Já už toho nechám, ale…případů nařčení znám několik. Nevíte, co dokáže odmítnutá holka. Tenkrát dva vychovatele z intru jen vyhodili. Courala za ním “po večerce” chovanka a on ji trpělivě odmítal. Vyhodili je oba - toho druhého za to, že o tom věděl. Měli to hlásit a vyhodili by tu holku.

Pak jednu malou, rodiči zblblou holčinu, přikrýval na školnim výletě doprovodný tatínek, také ho rodiče osočili a byl vyšetřován.

A co dokáží podvedené manželky a jak dětmi manipulují, vyhrožují tím a ty blbější to ještě vykecají kámoškám.

Nemá každý dotek sexuální podtext a není každý chlap, co se dotkne, úchylák.

A pak za ty skutečně trestné padají tresty nízké. Bohužel nejčastěji je to v rozpadlých rodinách a často matčin partner ….a nízké tresty padají proto, že je toho všude plno, společnost otupěla ….

assil
assil (2124 příspěvků) 02.07.2024, 07:53:02 xxx.xxx.206.172
»
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 01.07.2024, 22:07:03

Pokud se vám nic takového nestalo, tak buďte ráda, ale podle mých zkušeností to dřív bylo stejný jako dnes, že každá třetí žena má s nějakým druhem obtěžování zkušenost.

A to že jedna ředitelka vyrazila učitele neznamená, že 10 dalších to neudělalo, spíš chlapů. A stejně i myslím, že to muselo být na dohodě, za komoušů nešlo někoho jen tak vyrazit.

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 02.07.2024, 07:55:59 xxx.xxx.11.197
Buggyra:

Jestli to taky nesouviselo s tím, že byl opilý. Zřejmě měl těch škraloupů víc. Kdyby se neopíjel a měl povšechně dobrou pověst, asi by byly holky přemlouvány, aby to s ním ještě zkusily.


Jo, bylo toho víc. Měli jsme ho i z dějepisu a známkoval stylem: kdo mi řekne, co je to támhle na stromě za ptáka, má za jedna. A podobně.

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 02.07.2024, 08:01:34 xxx.xxx.11.197
»
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 02.07.2024, 07:49:04

Já znám i hodně opačných případů, kdy se chlap snaží po rozvodu tu ženskou oškubat o všechno, protože ona se přece jen starala o domácnost a nic nedělala. O znásilnění v manželství ani nemluvím, protože pořád je hlavně v mužské části společnosti zakořeněno, že to znásilnění není. Ono nic není černobílé.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 02.07.2024, 08:05:16 xxx.xxx.198.226

Pokud by měl mít slušný pán pocit, že by mohl být nařčen či obviněn z nějakého takového obtěžování, může si zařídit, aby k tomu nedošlo. Zejména pánové v choulostivých zaměstnáních by se měli chytit za frňák a dávat si bacha, a pak se nemusejí bát zhrzených studentek. Místo “stálého odmítání” řeknu jasné “ne, nikdy, vyřízeno, už nechoď, nebo tě nahlásím”, tuplem v dnešní době, kdy lze vše nahrávat.

Dříve dámy chodily na schůzky s gardedámami, nevidím důvod, proč by dnes nemohl pán požádat dámu, aby se sešli někde na veřejnosti, aby nepadl v podezření.

Emancipace holt postoupila, dříve na svou čest musely dbát zejména dámy, dnes holt musejí rovnostářsky zapnout rozum i pánové, aby “nepřišli do řečí”.

Orionka (neregistrovaný) 02.07.2024, 08:13:40 xxx.xxx.64.54

Bylo za “komoušů” málo těch vyražených ( jak vy píšete) ? Nechci srovnávat, ale možná to bylo snažší než dnes. S nějakým druhem obtěžování zkušenost taky mám, holt nejsem první ani druhá, ale zas jen třetí….

Ale že začátku diskuze šlo o děti svěřené. A to jsem opravdu v žádném dětském kolektivu v mém širokém okolí nezaznamenala.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.