Aktuálně: 4 059 inzerátů199 644 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Politika...

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 30.06.2024, 21:16:19 xxx.xxx.64.54
tetrivek:

Mám to štěstí že se mě ani nikoho z blízkých tohle nedotklo. Je to strašný co se děje. Synovi bude v září 12 let. 

A kvůli tomu všemu jsme ho nikdy nedali na dětský tábor. Máme štěstí že bydlíme na samotě v jižních Čechách. Syn je nejraději v garáži a něco kutí. Občas mu přijede pár kamarádů,nebo on jede k nim. A opravdu moc se tohohle bojím. 

Je mi neskutečně líto že to musí děti prožívat. Hned bych takového úchyla nechala zavřít, vykastrovat a znemožnila mu jakkoliv pracovat s dětmi. 


Pak je něco hrozně shnilého v civilizované společnosti. Jezdila jsem na pionýráky celé dětství, nebylo nic úžasnějšího. Dovolená s rodiči - bezva, ale ty prázdniny v houfu !!!! (Když už jsem byla jako vedoucí u 14. - 15. letých holek, bylo je co hlídat.) Pak jezdili na tábory oba synové……nikdy žádný problém ! Co se to s lidmi stalo ? Nebo se to teď jen hodně zveřejňuje ? Pozn. Vlastně nad jedním vedoucím z kroužku v PD jsem měla pochybnosti. Dokonce jsem tenkrát volala ředitelce, on mi syna doprovázel až domů. Ne syn, ale já byla objektem jeho zájmu 🤣. Naštěstí.

Rezzzy
Rezzzy (410 příspěvků) 30.06.2024, 21:35:07 xxx.xxx.15.85

Pokud chlap ví, kolik holce je, je to hovado, i kdyby to ta holka nakrasno chtěla,  on je dospělý a má mít rozum,   zase na druhou stranu,  ty holky kolikrát vypadají opravdu na víc,   a pokud je to někde na zábavě,  festaku,koncertu a já nevím,  prostě někde večer, kde chlap nečeká mladou holku, nebude ji kontrolovat OP.

Jinak u nás prší od 15h, furt a stále,  o 20 km dál spadlo pár kapek.  No, u nás teď okruhu 5km prší skoro každý den, dál je sucho. 

tetrivek
tetrivek (159 příspěvků) 30.06.2024, 21:37:00 xxx.xxx.113.193

Bohužel je to tak. Někdy mám pocit, že potom dětem kazíme dětství. Jen proto že nemají tu volnost jako bývala tenkrát. Pak si jen stěžujeme, že jsou pořád na telefonu. Bohužel dnešní doba je taková. 

Ph (neregistrovaný) 30.06.2024, 22:23:02 xxx:xxx.674a:2a91
»
Odpověď na příspěvek uživatele N z 30.06.2024, 18:33:41

Jsem si myslela , že v Nevadě jste na taková vedra zvyklý 🤣🤣

Trošku mě překvapil už ten Alza box…

Pokud chcete dál žít v zahraničí, musíte být opatrnější 🤐g

Ph (neregistrovaný) 30.06.2024, 22:59:13 xxx:xxx.674a:2a91
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 30.06.2024, 22:56:06

ale…. ted je v DE - ale pssssss! Uz dostal rozkaz na preveleni. Zrejme kamaradi z her neco poslali , aby mohl zpatky domu. Jako ET  -ten taky chtel porad domu 🤣🤣🤣

N (neregistrovaný) 30.06.2024, 23:11:08 xxx.xxx.242.38
Ph:

Jsem si myslela , že v Nevadě jste na taková vedra zvyklý 🤣🤣

Trošku mě překvapil už ten Alza box…

Pokud chcete dál žít v zahraničí, musíte být opatrnější 🤐g


Proč? Zvyklí možná, ale čtyřicet ve stínu není příjemných nikomu a už vůbec ne lidem co “slouží”.😐  Alza box si pamatuji z Česka nebo už není? Třeba se kvůli vám přestěhuju jednou.😀😀

N (neregistrovaný) 30.06.2024, 23:30:15 xxx.xxx.242.38

Sranda musí být.😀 Když si to myslíte, tak vám to brát nebudu.🙂 

assil
assil (2124 příspěvků) 01.07.2024, 07:47:37 xxx.xxx.206.172
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 30.06.2024, 12:07:25

Díky za info o jodu, asi si to budu muset víc prostudovat, já už jsem dávno 40+ a doktorka mi říkala, že problém je akorát u autoimunitního poškození šz a to já nemám, takže u mě prej brát jod žádný problém. Což potom by znamenalo, že v případě jaderného výbuchu by to asi neměl být problém taky, teoreticky teda.

Zkusím najít nějaké studie, spíš asi bude něco amerického nebo prostě z ciziny.

V příbalovém letáku u jodu taky nic takového o věku není.

Daja
Daja (470 příspěvků) 01.07.2024, 08:00:07 xxx:xxx.2596:317e
N:

Problém je úplně jinde. Jen jsem vyjádřil svůj názor nebo snad pohled na danou problematiku . Jenže spousta z vás jiný názor nerespektuje.😐 

Vždyť píšu, že obvinění ze znásilnění může mít dvě strany mince. Někde jsem napsal, že nevěřím ve znásilnění? Nebo že všichni si to vymysleli? A jak se na dané téma bude koukat člověk, co byl křivě obviněn a nakonec vyšla pravda najevo? Myslíte si, že to podezření se z něho smyje samo? Tak se nic nestalo a že si to dotyčná celé vymyslela je přeci fuk.. Dostala pokutu.😐 Dájo alespoň vy u toho trochu myslete a pokuste se pochopit u tu druhou stranu a uvědomit si, jak křehká je hranice mezi dobrovolným a nedobrovolným. Nevím jak vy, ale v mém případě jsme u toho vždy byli jen dva.😐 V pohodě Dájo?🙂 

Hezký den.


Dobré ránko Nevrle,

jak píšete mám přemýšlet hmmm tak Vám něco napíšu . Saraach má absolutní pravdu nečtu, neotvírám, ale když se něco takového dovím tak bych vraždila a proč? Mám s tímhle zkušenost ( nebudu se rozepisovat) v 9letech, pak ve 12letech a nakonec chycení cecku na ulici v 17letech a myslíte, že se to nepodepíše na človíčku!!!! PODEPÍŠE a kdybych byla schopna bodnu toho chlapa.

Jo a není to v pohodě🤮takové myšlení chlapa je fat na odstřel. Jen si dejte do statistky kolik bylo znásilnění opravdové a kolik pak je jen falešných, fuj.

assil
assil (2124 příspěvků) 01.07.2024, 08:00:30 xxx.xxx.206.172
»
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 30.06.2024, 21:16:19

No já si myslím, že s lidma se nic neděje, ti jsou pořád stejný, ale dřív se tyhle věci tak neřešily, to se tak maximálně holce řeklo, že se nic nestalo, ať si dá mokrej hadr na hlavu a zapomene na to, ale když už se to řešilo, tak byly tresty mnohem víc přísnější a víc to teda odrazovalo, podmínky jak ne běžícím pásu jako dneska, to fakt nebylo. Jo když chlapi vědí, že jim v podstatě skoro nic nehrozí, tak toho využívají.

assil
assil (2124 příspěvků) 01.07.2024, 08:04:36 xxx.xxx.206.172
»
Odpověď na příspěvek uživatele Daja z 01.07.2024, 08:00:07

Podle statistik je křivých obvinění ze znásilnění úplně stejně jako u jiných tresných činů a je to kolem pár procent.

assil
assil (2124 příspěvků) 01.07.2024, 08:08:33 xxx.xxx.206.172
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 01.07.2024, 08:04:23

No jeslti to dobře chápu, žádné riziko pro ledviny a játra tam není, ale hrozí kumulace jodu v těle, že ho ledviny a jádra dost neodbourávají a u starších pacientů se předpokládá poškození šz věkem a tudíž může být podávání jódu škodlivé, jak mě říkala třeba doktorka, že autoimunitní poškození vylučuje podávání jódu.

Tohle jako smysl dává.

assil
assil (2124 příspěvků) 01.07.2024, 08:10:32 xxx.xxx.206.172

Tak nevím, ten jod co mám já jako doplněk stravy, tak je tam normálně uvedeno, že se bere jednou denně dlouhodobě, já jsem flákač, tak ho beru spíš občas.

Možná nakonec zůstanu jen u selenu, to asi bude pravděpodobně méně rizikovější.

assil
assil (2124 příspěvků) 01.07.2024, 08:21:15 xxx.xxx.206.172
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 01.07.2024, 08:15:55

Tak jistě, ale předpokládám, že při dodržení dávkování se člověk nepředávkuje a i ta běžná dávka nebude mít asi takový vliv na šz jako jod, já nevím, ale s tím jodem mám prostě pořád takový blbý pocit, asi že do nás furt hustili jak ovlivňuje šz a tak, tak  s tím braním mám trochu obavy, kdežto selen, to je pocitově pro mě jako vitC.

Prostě je mi divný, že podle příbaláku lze jód brát dlouhodobě jedna tableta denně a pak se člověk dočte někde zas tohle, že v případě havárie jednorázové podání a jinak radši nebrat.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.