Aktuálně: 4 060 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Politika...

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 29.06.2024, 15:05:58 xxx.xxx.162.253

Zamilovaný? Ženatý,  zamiloval se na půl roku a sex byl ve školním kabinetu o přestávkách. Hm, spíš bych řekla, že měl mozek v kalhotách a jako autorita ve škole si to ani moc nemusel vynucovat, využil toho. Ta holka si ve svých 14 letech nemusela úplně uvědomovat, co vůbec dělá, je to ještě děcko. A teď se to s ní potáhne.

Mf (neregistrovaný) 29.06.2024, 15:46:38 xxx:xxx.e299:e550
orionka-2:

Nemají to jednoduché - učitelé. Takový blonďáček nanicovatý. Holt se 14ctkám líbil a nebyl zdrženlivý. Ale u té druhé si počkal do 15. Blb to je stejně. Ale musím uznat, že odolat někdy svěřené osobě, je těžké. Třeba byl opravdu zamilovaný. Blbý je, že 2x.

Megí - já bych ta děvčátka, kterým do 14. chybělo pár měsíců, zrovna obětmi nenazývala. Kdyby “to” dělali ve stromovce, ona by řekla, že jde do hudebky ( na tenis ), on třeba že k zubaři….ani pes by po nich neštěkl. Blbé je, že ve škole.


A"uči je do života učitel" 

Každý chce sex s dítětem a kdo tvrdí že ne je lhář. 🙂 Otázkou je zda je to po vůli i tomu dítěti.

Anonymní (neregistrovaný) 29.06.2024, 15:49:47 xxx.xxx.31.131
»
Odpověď na příspěvek uživatele Mf z 29.06.2024, 15:46:38

Akorát tak každý úchyl 

N (neregistrovaný) 29.06.2024, 18:22:40 xxx.xxx.242.38

Já nevím co je to tady poslední dobou za módu, ale se tu furt něco znásilňuje?😀 Stejně dobrá půlka postižených ani neprotestovala.To až později, když zjistila, že z toho můžou koukat prachy.😀 

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 29.06.2024, 20:11:05 xxx.xxx.64.54
Sarah01:

Zamilovaný? Ženatý,  zamiloval se na půl roku a sex byl ve školním kabinetu o přestávkách. Hm, spíš bych řekla, že měl mozek v kalhotách a jako autorita ve škole si to ani moc nemusel vynucovat, využil toho. Ta holka si ve svých 14 letech nemusela úplně uvědomovat, co vůbec dělá, je to ještě děcko. A teď se to s ní potáhne.


Kdysi by to byla snad pravda, ale dnes ? Dnes přijde osmička na výlet a nepoznáte, která je mezi nimi učitelka. My jsme byly ve 14. hodně velká telátka, ale o tom jak neotěhotnět jsme si povídaly už ve 13. Povídaly - zdůrazňuji. A to jsme žádnou sexuální výchovu neměly. V osmičce vaření a v devítce péči o dítě. A co je schopná zamilovaná holčina - to děcko - s tím má mnoho učitelů, vedoucích a pod. dost zkušeností. Půjčte si někdy Bravíčko (jediný časopis pro děti toho věku, který znám) a dočtete se, na co se holčičky ptají. Ale ten učitel byl v každém případě blb, co do školy nepatří. 

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 29.06.2024, 20:12:02 xxx.xxx.64.54
N:

Já nevím co je to tady poslední dobou za módu, ale se tu furt něco znásilňuje?😀 Stejně dobrá půlka postižených ani neprotestovala.To až později, když zjistila, že z toho můžou koukat prachy.😀 


Ale no tak ! Už zase ?

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 29.06.2024, 21:08:29 xxx.xxx.162.253
»
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 29.06.2024, 20:11:05

Nemusím si to půjčovat, mám dceru, která si to svýho času dost kupovala. A nebojte, vím, jak vyspěle dnešní holky vypadají. To ale nic nemění na tom, že jsou to věkově ještě děti a že je takové zkušenosti do budoucna hodně poznamenají. A to nemyslím rovnou to, že holka skončí na antidepresivech. Mně teda rozhodně nepřijde normální, aby 40 letý chlap vojížděl v kabinetu 14 letou holku. I kdyby se před ním ve škole producírovala v podprsence, má se ovládat. Ohrožování mravní výchovy mládeže je pořád trestný čin.

Jinak toho pána, co se tady sám označil jako Varle, nekomentuju, ten výblitek tak nějak souzní s tím, jak se označil.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 29.06.2024, 21:37:05 xxx.xxx.64.54
Sarah01:

Nemusím si to půjčovat, mám dceru, která si to svýho času dost kupovala. A nebojte, vím, jak vyspěle dnešní holky vypadají. To ale nic nemění na tom, že jsou to věkově ještě děti a že je takové zkušenosti do budoucna hodně poznamenají. A to nemyslím rovnou to, že holka skončí na antidepresivech. Mně teda rozhodně nepřijde normální, aby 40 letý chlap vojížděl v kabinetu 14 letou holku. I kdyby se před ním ve škole producírovala v podprsence, má se ovládat. Ohrožování mravní výchovy mládeže je pořád trestný čin.

Jinak toho pána, co se tady sám označil jako Varle, nekomentuju, ten výblitek tak nějak souzní s tím, jak se označil.


Však jsem to okomentovala tím, že je to blb, co do školy nepatří. Nijak jsem se ho nezastala. Jen jsem konstatovala, že 14. už není dítě - i když podle zákona ano. 

N (neregistrovaný) 29.06.2024, 21:53:06 xxx.xxx.242.38
orionka-2:

Ale no tak ! Už zase ?


Lidi jsou strašný “svině”.😐 Neříkám nic že to neexistuje a nebo že bych to zlehčoval, ale každá mince má dvě strany. Někdo je oběť znásilnění a stejně tak jiní křivého obvinění. Oboje dovede zničit život.😐

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 29.06.2024, 21:59:38 xxx.xxx.64.54
N:

Lidi jsou strašný “svině”.😐 Neříkám nic že to neexistuje a nebo že bych to zlehčoval, ale každá mince má dvě strany. Někdo je oběť znásilnění a stejně tak jiní křivého obvinění. Oboje dovede zničit život.😐


Já bych se v tom nepatlala. Už to tu jednou bylo. A opakovaný vtip….a nevstoupíš 2x….atd. A pak - boží mlýny melou, na obou stranách a tak se každému vrátí, co si zaslouží. 

Vrátila jsem se z Moravy od známých. Jejich sousedé měli takovou italskou domácnost. Každou chvíli na ženu řval, že ji vydědí. A co myslíte? Je po smrti. Já ho neznala, jen z doslechu.

N (neregistrovaný) 29.06.2024, 22:44:39 xxx.xxx.242.38
orionka-2:

Já bych se v tom nepatlala. Už to tu jednou bylo. A opakovaný vtip….a nevstoupíš 2x….atd. A pak - boží mlýny melou, na obou stranách a tak se každému vrátí, co si zaslouží. 

Vrátila jsem se z Moravy od známých. Jejich sousedé měli takovou italskou domácnost. Každou chvíli na ženu řval, že ji vydědí. A co myslíte? Je po smrti. Já ho neznala, jen z doslechu.


Já jen že je to potom tady takové jednostrané.😐 Společnost dospěla do bodu obyvatelstva “na apku” a při náhodném sexu je dobré mí sebou kameru a rovnou raději právníka a dva svědky?😀 Víte jak to myslím.. Ale jak píšete Orionko, na každou “svini” se voda vaří a už se raději budeme bavit o něčem jiném.🙂 

Daja
Daja (470 příspěvků) 30.06.2024, 05:15:37 xxx:xxx.1e0d:f1fc
»
Odpověď na příspěvek uživatele N z 29.06.2024, 22:44:39

Dobré ránko🤔,

to co tady zase a opět vypisujete je opravdu myšlení jen muže. Nikdy nepochopíte dítě jako holku a ženu, jen vy a vy a vy muž. Holky Vám to tady vysvětlují a vy zase jen to svoje🤮. 

Dája

kometa
kometa (5550 příspěvků) 30.06.2024, 08:23:27 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 29.06.2024, 21:37:05

14. už není dítě -

Možná fyzicky. Ale psychicky ještě rozhodně je. A na tyhle zkušenosti má čas. Neříkám, vodit se s +- vrstevníkem za ruce, občas pusa, ale nic víc.

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 30.06.2024, 10:39:45 xxx.xxx.162.253
kometa:

14. už není dítě -

Možná fyzicky. Ale psychicky ještě rozhodně je. A na tyhle zkušenosti má čas. Neříkám, vodit se s +- vrstevníkem za ruce, občas pusa, ale nic víc.


Já bych dokonce řekla, že psychicky dnes dospívají mnohem později. My neměli ve své době moc možností, cestovat se nedalo, kariéra taky moc ne, takže se většinou brzo zakládala rodina a člověk tak nějak chtě nechtě musel brzo dospět a starat se, i když výjimky taky byly. Mně dnes často připadají ještě kolem třicítky jako nedospělé děti. Nakonec dřív asi nebylo ani tolik mamanků jako dnes, často v 18 dítě odešlo z domu a staralo se a živilo samo. Já taky.

kometa
kometa (5550 příspěvků) 30.06.2024, 10:48:22 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 30.06.2024, 10:39:45

Tak já se odstěhovala a plnohodnotně živila až po vysoké. Ale celou střední a vysokou jsme, sestra i já, chodily aspoň na brigády.

Ono je to těžké.

Za našich mladých let se předpokládalo (a taky nebyla jiná volba, jak píšete), že se brzy založí rodina. Někdy příliš brzy, ale i tak rozvodů tolik nebylo. Protože tenkrát se to úplně "nenosilo" a manželé museli u soudu dokazovat, že jako už opravdu spolu být nemůžou.

Dneska mladí vyrážejí do světa, poznávají jiné světy a po třicítce zakládají rodiny. A tam už se zase sobě hůř přizpůsobují. A rozvod je mnohem jednodušší. Navíc babičky jsou v tomhle věku ještě v pracovním procesu a moc nepomáhají.

Upřímně, model z minulého a předminulého století (on po třicítce, vybouřený a finančně zajištěný, ona mladá a přizpůsobivá) nebyl v zásadě špatný. Ono i s Maryšou to bylo ve skutečnosti jinak. Nicméně žijeme ve 21. století a hodně věcí se změnilo.

A sex se 14letou je oprávněně trestný čin a takový člověk nemá ve školství co dělat. Na opakovaný pokus už vůbec ne.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 30.06.2024, 10:55:15 xxx.xxx.64.54

Nebyla kvalitní antikoncepce, jediná spolehlivá antikocepce byla zdrženlivost. Zeptejte se na gyndě, jak často se píše patnáctkám - těm dětem - antikoncepce. Mnozí chtějí být dospělí pod rodičovským deštníkem. Mámo nakupuj, vař, ale ne ty své tradiční blafy, vař, co já si poručím a půl lednice ti vyházím.( Ne, není to moje osobní zkušenost, já mám syny samostatné už dlouho, ale vidím, slyším ….teď mladší kamarádka pakuje synka z domu)

Vidíte tu horní hranici? Proč asi?

Očkování se doporučuje chlapcům a dívkám ještě před zahájením sexuálního života, tedy před možným prvním setkáním s virem. V tomto období je účinek očkování nejvyšší. Očkování je možné již od devíti let věku. V České republice je očkování proti HPV plně hrazeno chlapcům i dívkám ve věku 11 – 14 let včetně.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 30.06.2024, 12:02:55 xxx.xxx.32.134
orionka-2:

Nebyla kvalitní antikoncepce, jediná spolehlivá antikocepce byla zdrženlivost. Zeptejte se na gyndě, jak často se píše patnáctkám - těm dětem - antikoncepce. Mnozí chtějí být dospělí pod rodičovským deštníkem. Mámo nakupuj, vař, ale ne ty své tradiční blafy, vař, co já si poručím a půl lednice ti vyházím.( Ne, není to moje osobní zkušenost, já mám syny samostatné už dlouho, ale vidím, slyším ….teď mladší kamarádka pakuje synka z domu)

Vidíte tu horní hranici? Proč asi?

Očkování se doporučuje chlapcům a dívkám ještě před zahájením sexuálního života, tedy před možným prvním setkáním s virem. V tomto období je účinek očkování nejvyšší. Očkování je možné již od devíti let věku. V České republice je očkování proti HPV plně hrazeno chlapcům i dívkám ve věku 11 – 14 let včetně.


Já pamatuju ještě DANU. Samozřejmě, že IUD (nitroděložní tělísko) se používá dodnes. Ale kdysi před desítkami let ještě v ČSSR vznikla DANA. Název = Dokonalá A Neškodná Antikoncepce. Objevitel ji pojmenoval jménem své manželky. Plus ještě na ten název sedí to, jak byla popisována, totiž mnou zmiňované Dokonalá…

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 30.06.2024, 12:07:25 xxx.xxx.32.134
»
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 27.06.2024, 10:57:34

Assil, teď jsem denně zkoušela a mj. se vyskytla otázka na jód…nebo jsem se tam nějak dotazováním zkoušeného dostala já. A i s přísedící jsme zavedly téma na tu horní hranici věku 40 let při jaderné katastrofě. Že nad 40 let se jód nepodává. Moje přísedící to potvrdila, že to má sestudované…a skutečně v tom vyšším věku pak převládají komplikace/NÚ nad benefitem. Píšu to, že jsem si na Vás při zkoušení v tomto ohledu vzpomněla.😉


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.