Aktuálně: 4 061 inzerátů199 595 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Politika...

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 27.06.2024, 12:42:53 xxx.xxx.198.226
megi-the-pes:

No nemaj všecka autíčka d. známku, nepotřebují. Používáš dálnici, musíš platit.
Nepoužíváš ČT, musíš platit.

😀

Poplatku za tv se dá vyhnout. Firma, papíry na hlavu, méně než dvojnásobek živ. minima. Nevím, kolik je ž. minimum, ale 
papíry na hlavu mi musí dát úplně hned každý, kdo mě kdy potkal.


Poplatek asi musí platit i firma, ne?
Mít méně než dvojnásobek životního minima by mě omezovalo.
A nevím, zda by mě neomezovalo, kdybych měla papíry na hlavu.
Nemám hendykepovaného, kterého bych si mohla zapsat do domácnosti, ti bývají osvobození.

Ale nebojte se, mám neziskovku, já si ty peníze z těch daní zase vyberu 🙂

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 27.06.2024, 12:44:11 xxx.xxx.27.179
Sarah01:

Já osobně si myslím, že největší šanci má teď ANO. Lidi jsou dost nas.aní.


Souhlas. A Babiš začal zdvihat ty národovecký témata (okopčil to od Rajchla a spol.), Fialovi to nejde a lidi budou prostě chtít změnu, otázka je jen jestli to změna bude, že jo 😀 a odpověď asi všichni známe.

A Babiš má ještě jeden triumf, Češi mají nezvyklou slabost pro hazlíky, do kterých se dlouhodobě kope 😀 

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 27.06.2024, 12:45:46 xxx.xxx.198.226
Sarah01:

No, nejsem živnostník ani podnikatel, takže ne. A po D1 zásadně nejezdím. 


Přesně tak. Mít a nemít doma instalovaný internet je přece volba stejně jako užívat a neužívat dálnici.

Já po dálnici jezdit potřebuju, tak platím. Asi budu platit míň, než jsem platívala, poněvadž jsem přešla na dálničku na den. Takže místo tří až čtyřapůl tisíc za rok, které jsem dávala v minulosti dám řekněme kolem dvojky za rok. To si vlastně ty televizní poplatky můžu dovolit, když si takhle pěkně ušetřím, no ne 🙂

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 27.06.2024, 12:56:13 xxx.xxx.124.48

Počkat, dyť před rokem stála 1500 a teď 2300… 

A podle této logiky by ale měla Buggyra kupovat roční známku, nikoli denní. Protože dálnice existuje a Buggyra po ní někdy může jet, protože Buggyra má auto!

Já chci internet, tak si platím internet. Tv nechci.

Firmy do 5 zaměstnanců by nově neměly platit tv a radio vůbec.

Konečná nepatří do Stačilo!? Dyť to je koala, to Stačilo!, ne? 
Vždy, když se tu děje tolik sra.ek, vyhraje někdo, kdo vyřvává, co chceme slyšet. Spousta lidí si nemyslí, že jsou to komouši, co tu byli tehdá. 
Hlasů nedostala málo. 

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 27.06.2024, 13:06:48 xxx.xxx.124.48
»
Odpověď na příspěvek uživatele JanaJanaJanaJana z 27.06.2024, 12:59:15

Dyť já se směju…

Přes 100 tisíc hlasů z 2 968 889. Jen pro ni. Přes 280 tisíc pro koalu. 
Takhle vypadá, že komouši už se tady nechytaj? 
Si myslim, že eště uslyšíme. 

Orionka (neregistrovaný) 27.06.2024, 15:24:01 xxx.xxx.73.242

Máme horší balkán. A Rakušan má ještě spoustu plánů - řekl 

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 27.06.2024, 17:19:57 xxx.xxx.124.48

Stejně akorát vyhoděj toho, kdo se prokec, a tu hlídku, která jenom plnila rozkaz,
a dál se nebude dít vůbec NIC.

Kdokoli si to může zopakovat, fíci nemaj šanci, postřílí sto tisíc lidí, Ropušan vystoupí před reflektory a pochválí se (stejně jako tamten ministr, jak se fíci schovali venku u té hospody nebo co bylo, a stejně jako budoucí ministr a premiéři jim dál budou dávat pusinky), nezmění se vůbec nic,
oni nepochopili, že aby se to neopakovalo, musí přiznat, že to neumí, a říct, že pracují na tom, aby to uměli.
Lhali jste, to bylo všem jasné už toho odpoledne tehdy, my vám to odpustíme, ale něco už dělejte!
No nebudou.
Jsme v Kriplákově. 

Anebo… dementi si prostě můžou příště zapnout Teams.
Hrozně mě vytáčej ty nadlidi, co říkaj - po bitvě… Kašlu na vás, blbečci, úplně stačí, aby přišlo děcko z první třídy a naučilo vedení fíků používat konferenční hovor. Esi máte IQ -5, tak jo, říkejte dál, že po bitvě, jste sráči.

N (neregistrovaný) 27.06.2024, 23:50:40 xxx.xxx.242.38

Ono jestli vůbec nějaké volby ještě budou..Rusko se chystá k útoku na satelity na orbitě a USA chce vyslat asi 300 000 vojáků na Ukrajinu. 

Daja
Daja (470 příspěvků) 28.06.2024, 05:06:59 xxx.xxx.68.168
N:

Ono jestli vůbec nějaké volby ještě budou..Rusko se chystá k útoku na satelity na orbitě a USA chce vyslat asi 300 000 vojáků na Ukrajinu. 


Dobré ránko 😉 Nevrle,

tak to si počkám, zvědavá jsem jak kšandy napnuté a víte co? Myslím si, že máte v tomhle pravdu a ještě jednou víte co? Se*u na tento svět 😡.

No jo já se asi moc nudím po ránu🤫.

Dája

assil
assil (2124 příspěvků) 28.06.2024, 08:56:42 xxx.xxx.121.3
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 28.06.2024, 08:39:33

Tohle by mě zajímalo jak bude, když má OSVČ místo podnikání doma a bydlí tam ještě někdo další, kdo osvobozen není.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 28.06.2024, 09:27:03 xxx.xxx.198.226
assil:

Tohle by mě zajímalo jak bude, když má OSVČ místo podnikání doma a bydlí tam ještě někdo další, kdo osvobozen není.


Sice bydlím sama, ale i tak budu muset proštudovat podmínky, až na mě přijdou. Si hodím trvalé bydliště zpátky k mámě a tady si nechám jen provozovnu 😀 Na druhou stranu, pokud je internet objednaný a placený mnou, tak jim další člen domácnosti může být putna. Posuzuje se to za domácnost…

N (neregistrovaný) 28.06.2024, 15:10:21 xxx.xxx.242.38
Daja:

Dobré ránko 😉 Nevrle,

tak to si počkám, zvědavá jsem jak kšandy napnuté a víte co? Myslím si, že máte v tomhle pravdu a ještě jednou víte co? Se*u na tento svět 😡.

No jo já se asi moc nudím po ránu🤫.

Dája


Ježiš Dájo,Nevrle zní skoro jak varle.😀😀😀 Jinak ty saťáky že na to dojde vím už půl roku. Ať je to chápáno jakoli, tak zaměřování raket z Ukrajiny probíhá právě satelitně. Tušit se to dalo i podle postojů E.Muska.Zřejmě mu to Putin sdělil při jejich rozhovorech. Ono víte, vůbec si popravdě nedovedu představit funkčnost digitalizace v době nové studené války. Myslím si, že mnoho lidí zažije obrovský šok, ale tak varovat je nemá cenu.🙂 Uvěří teprve až to prožijí.

Mimochodem prý Fiala poletí do vesmíru? 😀 A bude se vracet?😀 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.