Aktuálně: 4 059 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Politika...

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 21.06.2024, 15:32:52 xxx.xxx.162.253
Doron:

Musím zpětně uznat , že Megi měla pravdu,  když říkala,  že zásah na FF byl zpackaný. Řadoví policisté se zachovali excelentně, byli opravdu stateční,  ale to velení…

Udělala jsem nedávno s policií osobní zkušenost a zjistila jsem, že jejich základní problém je ten, že nejsou schopní si předat informace a neumí uvažovat analyticky. Ale jako že vůbec. 


A proto vždycky říkám…"hledej v prvé řadě pomoc na konci svojí paže". Ta policie nemůže být všude a vždy může chybovat.

megi-the-pes
megi-the-pes (3093 příspěvků) 21.06.2024, 15:34:58 xxx.xxx.124.0

Nechtěla jsem mít pravdu... 
Žila jsem v dojmu, že jsou takoví sehraní, jsme chránění a tak. Jenže se to najednou sesypalo. Vše, co jsem tenkrát kolem oběda viděla na seznamu, se teď potvrdilo. Celé to je fakt o tom nepředávání si informací. Ta hlídka, co to teď na ni svalí samozřejmě, rozhodně nemohla vědět, že hledá pravděpodobného vraha, což ostatní věděli, ti policisté by přece neodešli z budovy bez prohledání, kdo ví, esi to vůbec věděla pražská policie, to zas by neposlali k tak hodně nebezpečné věci jen dva lidi.
Policisté nic nezpackali, celé to je o tom, že vždy, jak se stane neštěstí,
všici jsou otřeseni (i to vedení a vláda) a slibují a řeční a vymýšlí, co udělají lepší,
ale za chvíli to vyšumí. A že oni vyšumí rychle. Všici jsou stejní, je fuk, kdo zrovna rozhoduje. Akorát Rakušan to teda teď dobře pohnojil, zapírat svoje vlastní slova, chudáci pozůstalí. 
Takže to chce radikální změny. Ale jak moc? Abychom zas neměli policejní stát, jak se říká.

S policií jsem měla trable jednou - tohle není na trestní oznámení, to je občanskoprávní spor (od té doby na to jdu jinak), to byly zničené gumy u auta a různé takové věci kolem baráku. Jednou chtěli legitimovat moje 12leté dítě a že kde má občanku a proč sedí na lavičce (čekají na kroužek; sbor) a divné kecy, že určitě bere drogy. No a to je jediné, co zrovna moje dítě nedělá…
Ale když se něco v okolí, tak já to povím jedné paní policejní a ona má ráda Megi a domluví jim. Pomohli mi třeba k navrácení psa, i dojeli 2x za jednu noc kvůli hluku. 
Je potřeba znát svoje práva, ale není třeba být hrubý, drzý, říkat policajti sou xxx…

Policajti nic nezvrzali. Dělali to, co se jim řeklo. 

V dnešní době, samé chytré technologie, je to k neuvěření.
Snad se to už nestane. 
A ne, nevím jak na to.

megi-the-pes
megi-the-pes (3093 příspěvků) 21.06.2024, 15:39:33 xxx.xxx.124.0

Jsem chtěla říct, že jsem měla to “štěstí”, že jsem viděla na netu tu pátračku a zprávu o nástražném systému, což oboje hrozně rychle z netu zmizelo, takže to asi spousta lidí neviděla, proto jsem si myslela, co jsem si myslela. Myslet je stejně ale to…

Orionka (neregistrovaný) 21.06.2024, 16:58:50 xxx.xxx.64.54

Nejvíc to podělal Rakušan. Ranění byli ještě na sálech a on už vystoupil a pochválil se, jak to všechno zvládli. Potom ½ roku vodil veřejnost za nos, potom předal parlamentu začerněnou zprávu, vyšetřovatelům přijeli na pomoc američani….asi si myslel, že to vyšumí a lidi zapomenou…Nezapomenou. Celou dobu čekají, že řekne, co v práci policie změnili, zlepšili…Lidi akorát nabyli dojmu, že mlží.

Orionka (neregistrovaný) 21.06.2024, 17:11:36 xxx.xxx.64.54
N:

Stalo se a nic už ty mrtvé nevzkřísí.😐 Můžeme jen ublížit živým.😐 Jak pozůstalým, tak i lidem co jistě neúmyslně něco neudělali zcela bezchybně. Je velmi smutné, že některé hyeny si z toho dělají téma a osobní zájem. 


Ale ti lidé, co jistě neúmyslně něco neudělali zcela bezchybně….je na čase, aby řekli, že na svou práci nestačí a že ji tedy postoupí někomu schopnějšímu. Nebo by měli říct - jsme si vědomi, že to a to bylo špatně, ale víme to a děláme to a to (všechno) pro nápravu. Na to lidé čekají. Ne, že budou donekonečna vyprávět, jak jsou skvělí a jak bylo všechno správně a líp to nešlo.

N (neregistrovaný) 21.06.2024, 21:44:52 xxx.xxx.242.38
Orionka:

Ale ti lidé, co jistě neúmyslně něco neudělali zcela bezchybně….je na čase, aby řekli, že na svou práci nestačí a že ji tedy postoupí někomu schopnějšímu. Nebo by měli říct - jsme si vědomi, že to a to bylo špatně, ale víme to a děláme to a to (všechno) pro nápravu. Na to lidé čekají. Ne, že budou donekonečna vyprávět, jak jsou skvělí a jak bylo všechno správně a líp to nešlo.


Tak hlavně aby při vyšetřování pochybení nevznikla pochybení při vyšetřování pochybení.😄 

Doron
Doron (2368 příspěvků) 21.06.2024, 22:39:41 xxx.xxx.166.19
Sarah01:

A proto vždycky říkám…"hledej v prvé řadě pomoc na konci svojí paže". Ta policie nemůže být všude a vždy může chybovat.


No, to mi děláme a vyšetřili jsme si to sami.🙂

Ale určitou součinnost člověk potřebuje..

A byla jsem překvapená,jak byli někteří poliši fajn , ale začínali vždycky od začátku, informace si nepředali ( mluvím o krádežím v našem sousedství).

I na té FF se řada lidí o sebe i o druhé postarala.

Byla tam moje kámoška psycholožka ( šla se tam jen vyčůrat:🙂)když se zrovna začalo střílet , nahnala děvčata, co byla na chodbě do místnosti,  zabarikadovaly se tam, řídila to,uklidnila je, byla jsem na ni hrdá, je jí sedmdesát.;), pak si sama nechala poskytnout psychologickou pomoc🙂.

Ta mi říkala, že ti policajti , co tam zasahovali byli skvělí,opravdu angazovani, ale prostě to velení..  

  

Doron
Doron (2368 příspěvků) 21.06.2024, 22:50:01 xxx.xxx.166.19
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 21.06.2024, 15:34:58

Vím,  že jste nechtěla mít pravdu, ale měla. 

Já se tehdy, zastávala těch obcejnejch kluků policajtskejch, který projevili velkou odvahu , ale nikdo je správně neřídil .

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 22.06.2024, 13:43:51 xxx.xxx.162.253
Doron:

No, to mi děláme a vyšetřili jsme si to sami.🙂

Ale určitou součinnost člověk potřebuje..

A byla jsem překvapená,jak byli někteří poliši fajn , ale začínali vždycky od začátku, informace si nepředali ( mluvím o krádežím v našem sousedství).

I na té FF se řada lidí o sebe i o druhé postarala.

Byla tam moje kámoška psycholožka ( šla se tam jen vyčůrat:🙂)když se zrovna začalo střílet , nahnala děvčata, co byla na chodbě do místnosti,  zabarikadovaly se tam, řídila to,uklidnila je, byla jsem na ni hrdá, je jí sedmdesát.;), pak si sama nechala poskytnout psychologickou pomoc🙂.

Ta mi říkala, že ti policajti , co tam zasahovali byli skvělí,opravdu angazovani, ale prostě to velení..  

  


Tak to byla velmi statečná kámoška, smekám. 👍

Jinak my si kdysi dávno, už je to víc jak 20 let, pachatele, který nám v noci na parkovišti totálně ožralej naboural auto, taky vypátrali úplně sami, tehdy byli policajti velmi vděční. 

Každopádně Rakušan by měl odstoupit, to určitě.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 22.06.2024, 14:01:50 xxx.xxx.177.249
Sarah01:

V pátek mají přijít silné přívalové deště a někde prý i tornáda. K nám se cosi přihnalo včera, v Ostravě byly zaplavené silnice a ZOO, která je dnes i uzavřená. K nám to přišlo směrem od Pradědu, cca 5 minut i padaly větší kroupy, přes Bruntál to  šlo dále na Opavu a Ostravu, Třinec, v Českém Těšíně zabil strom ženu. Vlaky z Opavy do Ostravy - Svinova nejezdí, někde jsou výpadky elektřiny. Asi nás podobné události budou čekat častěji. Máme sice domy z cihel, ne jak jinde, kde jsou všechny ze dřeva, ale zase když někde vznikne škoda, tak to stojí za to. Zrovna jsem tento týden koukala na ceny nemovitostí a byla jsem v šoku, domek k rekonstrukci, neobyvatelný, a cena skoro 2 mil., někdy i víc. Tak si přeju, ať se nám to všem vyhne. 🙏


Tak k těm přívalákům…a bouřkám.

Já jsem na dolním cípu Vysočiny (aktuálně). I místní tvrdili včera, že přijde strašnej slejvák + kroupy, a to kolem 19.00h. Tak jsem šla Čeňka přikrýt hadrou (střechu), nebylo to při strachu z krup poprvé. No a kroupy nepřišly, ovšem přívalák byl asi fest, neb skrz tu deku mi zateklo do auta!!!😕 Měla jsem jen okraje té deky přichycené zavřenými všemi dveřmi. Také jako obvykle. A ještě nikdy mi do auta nezateklo.

Nicméně asi v 8 nebo v 9h večer přišlo kámošce varování do mobilu, a to stran Brna. Má jakousi apku na mimořádné výstrahy. No a dnes se dozvídám, že včera to prý Brno chytlo fest. Prý hřmění bylo jak nepřetržitá palba u Verdunu. Plus permanentní světelná show! Tak jsem poprosila sousedku, aby výjimečně se šla na kočky podívat už dopoledne (jinak chodí spíš až navečer). No a Fida prý nejméně 10min nemohla najít, byl schovaný za křeslem. Nemám z toho vůbec dobrý pocit…😟

Rapotačka (neregistrovaný) 22.06.2024, 16:08:13 xxx:xxx.c24d:2853

z FB

21. 6. 2024 - Korespondenční volby

Strany vlády Národní zkázy prosadili první bod k totální devastaci České republiky. Korespondenční volbu. Ta se může týkat nyní 500-600 tisíc lidí, z nichž naprostá většina již nemá na náš stát žádné vazby a ani neumí česky. Druhým krokem bude občanství do čtvrtého kolena, což tento počet ještě rozšíří. A třetí krok  může být zrušení Benešových dekretů, které  vrátí potomkům tří milionů sudetských Němců české občanství a také právo založit stranu a volit v českých volbách. Takže se klidně může stát, že za pár let nám bude dělat premiéra Posselt, či někdo jiný jemu podobný a ve vládních lavicích bude mít většinu Sudetoněmecký landsmančaft,.

Anonymní (neregistrovaný) 22.06.2024, 20:56:18 xxx.xxx.123.108

Čína oznámila, že bude ukládat trest smrti tchajwanským separatistům.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-cina-hrozi-tchajwanskym-separatistum-trestem-smrti-zastrasovani-zni-z-ostrova-254437#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=abtest258_redesign_vyhledavani_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Anonymní (neregistrovaný) 24.06.2024, 18:53:55 xxx.xxx.118.180

Několik let jezdil Jiří Š. (65) z Plzně na tábory jako zdravotník. U příbramského okresního soudu v pondělí přiznal, že kvůli sexuálnímu uspokojení školáky ve spánku fotil nahé a některé i osahával.

Do vězení nakonec nepůjde, bude se léčit.

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-taborovy-zdravotnik-fotil-deti-nahe-ve-spanku-a-nektere-i-zneuzil-misto-vezeni-se-musi-lecit-40477634

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 24.06.2024, 20:32:18 xxx.xxx.177.249
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 24.06.2024, 18:53:55

To jste pořád Vy, kdo zde dává odkazy na ta sexuální zneužití?

Je to hnus🤮, ale do politiky to nepatří. Jedině s ohledem na to, že by se měl změnit trestní zákoník a tady ta pohlavní zneužití (obzvláště na dětech a mladistvých) by měla být trestána mnohem přísněji!

Orionka (neregistrovaný) 24.06.2024, 21:28:57 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

To jste pořád Vy, kdo zde dává odkazy na ta sexuální zneužití?

Je to hnus🤮, ale do politiky to nepatří. Jedině s ohledem na to, že by se měl změnit trestní zákoník a tady ta pohlavní zneužití (obzvláště na dětech a mladistvých) by měla být trestána mnohem přísněji!


Novinky neotvírat. Tam se nic podstatného nedočtete. Jinak, co se sexuálních trestných činů týče, tak čím víc se o tom mluví, tím jsou tresty nepřiměřenější, rozuměj nízké. Jenom se žvaní, jakoby žvanění někdy nějaký problém vyřešilo.

Anonymní (neregistrovaný) 25.06.2024, 09:00:16 xxx.xxx.118.180

Pět násilníků mělo německé občanství, další byli Syřan, Černohorec, Kuvajťan, Afghánec a Armén. Soud nakonec shledal devět členů skupiny vinných, desátého zprostil obžaloby. Do vězení na dva roky šel ale jen jeden, ostatní vyklouzli s podmínkou. Případ se odehrál v září 2020, kdy byla 15letá dívka hodiny znásilňována skupinou mladých mužů v hamburském Stadtparku.

 https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-vynadala-pachateli-hromadneho-znasilneni-v-nemecku-skoncila-ve-vezeni-zlocinci-jsou-na-svobode-40477541#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest258_redesign_vyhledavani_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.