Aktuálně: 4 090 inzerátů199 090 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Politika...

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 08.06.2024, 13:12:18 xxx.xxx.63.231
»
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 08.06.2024, 12:39:27

No, já bych tam Orionko ani náhodou nedošla. Volební místnost samozřejmě není extra daleko, ale je dost do kopce, asi dvě zastávky MHD ode mě… Každopádně občanskou povinnost jsem splnila…😉

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 08.06.2024, 13:13:52 xxx.xxx.63.231
Ph:

vazne? 🤔

Ti, kdo žijí trvale v zahraničí, nebo budou v čase konání eurovoleb mimo Českou republiku, ovšem mají smůlu. Ve volbách do Evropského parlamentu totiž není možné volit ze zahraničí. Jedinou možností, jak se voleb zúčastnit, je přijet na území České republiky a odevzdat svůj hlas zde.


Tak to je bomba, teď jste Neverenda pěkně nachytala!👍

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 08.06.2024, 13:16:12 xxx.xxx.63.231
N:

Já jsem si teď představil jak stojíte u těch kontejnerů na plasty, cpete tam lístek a pochvalujete si volební účast, protože pět uren a všechny plné.😀😀 


Jooo, Vy jste myslel jak jsem bez brejlí teď přisleplá???🤣👍

N (neregistrovaný) 08.06.2024, 13:21:11 xxx.xxx.242.38
Fikovnice:

Jooo, Vy jste myslel jak jsem bez brejlí teď přisleplá???🤣👍


Noo, samozřejmě to byl jen vtip.😀 Ale opravdu to bylo první co mě napadlo.😀

N (neregistrovaný) 08.06.2024, 13:34:19 xxx.xxx.242.38
Fikovnice:

Tak to je bomba, teď jste Neverenda pěkně nachytala!👍


Nenachytala nikoho, jen situace je natolik vážná, že musíme trčet po základnách v celé východní i západní Evropě.😐 V Polsku už je naspadnutí plán prvního útoku třetích zemí prostřednictvím jednotlivých skupin k tomu vybraných. U vás jen otázka času.😐 Je mi to líto. 😐 Až si to za čas přečtete na netu, vzpomeňte si na mě. Možná vám zase bude vrtat hlavou, jak to baron Prášil zase mohl vědět.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 08.06.2024, 13:36:21 xxx.xxx.63.231
»
Odpověď na příspěvek uživatele N z 08.06.2024, 13:34:19

Jak to myslíte “jednotlivých skupin k tomu vybraných”???

Jako pozemní operace zemí NATO? Tomu opravdu nevěřím…

Daja
Daja (470 příspěvků) 08.06.2024, 13:51:10 xxx:xxx.18a0:73c2
N:

Dájo, víte že je pravda s tím jak jste jednoduše zmanipulovatelní? Podívejte se zpět a řekněte mi, kde někoho urážím? Přesto se přidáte k obecnému mínění a ani si nezjistíte skutečný stav věci. Že někdo hraje natvrdlost snad není žádná urážka, ale spíš můj názor k určité zaujatosti osoby. Opět jsem napadán a zesměšňován já a za co? Za to, že mám dvě občanství? Tak brzděte v těch unáhlených soudech a nejdřív si to přečtěte.🙂 Vím,že doba je těžká, ale tohle přesně oni potřebují a tisíckrát omletá lež se stává pravdou. Už jste přijala davový mechanizmus a N je automaticky vinen snad vším co ani nenapíše. 🙂 Nic ve zlém.


Dobré odpoledne,

no a já Vám píšu abyste si po sobě Vy přečetl co píšete a jak urážíte. Nemusíte ani napsat sprostě, jen ta myšlenka je zlá i tady jsou dvě slova která mě uráží a to si nechám hodně líbit.

Představte si, že mám svojí hlavu a  hlavně jsem starší zkušená osoba a nikdo opravdu nikdo semnou nemusí manipulovat.

Nic ve zlém, ale jak píšu i slovíčko dokáže urazit.

Dája

kometa
kometa (5537 příspěvků) 08.06.2024, 13:53:58 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Daja z 08.06.2024, 13:51:10

Že se s ním pořád bavíte (vy i Fikovnice)… Prospěje vám to nějak?  Akorát si ničíte karmu.

N (neregistrovaný) 08.06.2024, 13:56:45 xxx.xxx.242.38
Fikovnice:

Jak to myslíte “jednotlivých skupin k tomu vybraných”???

Jako pozemní operace zemí NATO? Tomu opravdu nevěřím…


Jednotlivé skupiny k tomu vybrané už dávno operují na Ukrajině. Nebo fakt věříte, že zaměřují sofistikované zbraně Ukrajinci?😀 A ještě k tomu jim někdo propůjčuje kódy k družicovým systémům? 😀 Nyní ten samý způsob boje začne praktikovat Rusko, Irán a další země na území NATO států. Evropa ani neví koho má na svém území díky migraci. Mimochodem některé země už trénují i pohyb leteckých sil na dálnicích.😐 

N (neregistrovaný) 08.06.2024, 14:06:24 xxx.xxx.242.38
Daja:

Dobré odpoledne,

no a já Vám píšu abyste si po sobě Vy přečetl co píšete a jak urážíte. Nemusíte ani napsat sprostě, jen ta myšlenka je zlá i tady jsou dvě slova která mě uráží a to si nechám hodně líbit.

Představte si, že mám svojí hlavu a  hlavně jsem starší zkušená osoba a nikdo opravdu nikdo semnou nemusí manipulovat.

Nic ve zlém, ale jak píšu i slovíčko dokáže urazit.

Dája


No vidíte a přesto to ve zlém nikdy nemyslím.🙂 Jen nejsem úplně zvyklý mluvit s “laboratorní čistotou”.😀 A Kometa má pravdu, ještě aby se vám kvůli mě rozbilo topení.😀🌷

megi-the-pes
megi-the-pes (3084 příspěvků) 08.06.2024, 14:15:15 xxx.xxx.124.84

Už trénují 😀 😀 Letištní úseky dálnic existují a jsou občas testovány od 70. let. Teď se cvičí na A1 v Rakousku, u nás jsou taková letiště dvě. 

Macron a spol. o zapojení se mele minimálně rok, nikdo svéprávný nepochybuje, že si dělají, co chcou. 

Jo a bacha, včera jsem v Polsku viděla mraky vojáků, migranti útočí, všecky nás pobijou klackama a sežerou nám psy.

A nevrende, jsou to námořní míle?

Moc ho nečílte, nebo se zas začne vzteklit a hrozně nám vynadá a pozuráží všecko a seberou mu wifi.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 08.06.2024, 14:19:26 xxx.xxx.63.231
»
Odpověď na příspěvek uživatele N z 08.06.2024, 13:56:45

Myslíte Švýcarsko? Tam jsem četla, že je cvičení přistávání stíhaček na vybraných dálničních úsecích. Ovšem Švajc není v NATO, že…

N (neregistrovaný) 08.06.2024, 14:20:44 xxx.xxx.242.38
megi-the-pes:

Už trénují 😀 😀 Letištní úseky dálnic existují a jsou občas testovány od 70. let. Teď se cvičí na A1 v Rakousku, u nás jsou taková letiště dvě. 

Macron a spol. o zapojení se mele minimálně rok, nikdo svéprávný nepochybuje, že si dělají, co chcou. 

Jo a bacha, včera jsem v Polsku viděla mraky vojáků, migranti útočí, všecky nás pobijou klackama a sežerou nám psy.

A nevrende, jsou to námořní míle?

Moc ho nečílte, nebo se zas začne vzteklit a hrozně nám vynadá a pozuráží všecko a seberou mu wifi.


Copak já jsem v klidu, ale vám se z toho rozběhly hračky po pokojíčku.😀 Mimochodem máte pravdu s těmi dálnicemi, ale cvičení na nich už dlouhá léta neprobíhalo až nyní. 

N (neregistrovaný) 08.06.2024, 14:21:56 xxx.xxx.242.38
Fikovnice:

Myslíte Švýcarsko? Tam jsem četla, že je cvičení přistávání stíhaček na vybraných dálničních úsecích. Ovšem Švajc není v NATO, že…


Ono NATO nerado sdílí informace zkrze média s Ruskem.😀

N (neregistrovaný) 08.06.2024, 14:47:48 xxx.xxx.242.38
Fikovnice:

???? 😲


Já tu češtinu zdárně przním.😀 “Skrze” samozřejmě.😀

Ty otazníky teď zase nechápu já.🙂 Asi se divíte nad utajením operací či příprav, ale to není nic nového. Mnoho věcí, které se používají k upoutání pozornosti médií jsou jen “mucholapky”. Vážně mi věřte alespoň to, že z médií se běžný člověk nemá šanci dozvědět nic podstatného. A od lidí,byť třeba uvážlivých a vzdělaných (bohužel zcela jiných oborů) také ne. Jediní kdo vědí jsou tajné služby a vysoce postavení armádní a zpravodajští důstojníci a lidé kolem vlád velmocí. Zásadou číslo jedna v boji s propagandou je nevěřit a zásadou číslo dvě je pátrat po výhodách kdo co z toho má. 

Fíkovnice a co myslíte, že by mělo Rusko z tažení do východní Evropy a co naopak západ z tažení do Ruska? Co by kdo získal a kdo víc? 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.