Aktuálně: 4 075 inzerátů199 455 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Politika...

Orionka (neregistrovaný) 08.06.2024, 07:17:34 xxx.xxx.64.54

K Turkovi : Kdy se to “hajlování” z auta odehrálo? Nikdo si toho tehdy nevšimnul? Ani na těch závodech, ani v tisku, nebyl tam žádný novinář, nepřenášela to televize? Nebyli tam diváci? To se tak stává, že na formuli vítězové hajlují a nikoho to nepřekvapí? Nebo to nikdo za hajlování nepovažoval? Neviděl to nikdo ani když kandidoval a měl 1,2 %? A když se přiblíží k 5% ? Tak postavíme hranici ?

Můžu proti němu mít výhrady dlouhodobě. Ale nevědět, že nějaký Turek existuje a vědět jen to, co napíší na novinkách na objednávku….

Doufám, že mu ten hon hlasy přinese. 

megi-the-pes
megi-the-pes (3093 příspěvků) 08.06.2024, 07:18:45 xxx.xxx.124.84

Ten pán, že by propagoval pití sava, osobně jsem ho neslyšela, to je pravda.
Firmu založil on, 6 let to jelo, prodávali i léčbu covidu… a pak se změnil majitel. Na sestru. To jsou fakta, rejstřík.
Říká, že chtěl ségře pomoct s podnikáním, že tabletky byly vitaminy… ne, nebyly, musel zasáhnout stát, bylo to nebezpečné. A ty přístroje, omg. 
Takových blbostí se tady jede víc, není to jen on.

Je horší klasický český podvodníček, 
nebo velký český podvodníček typu ODSzáložna (to je pavouček do nadřazené “ods” celé Evropy), Bobešmegakradujinaktonemacenu, Bendanechodiljsemdoškolyalemamtitulapakzasne, …
No tak Turkovi to “nemám s tím nic společného” věřím úplně stejně jako finančně negramotnému premiérovi.
Ale co s tím? 

Voliči budou muset tohle zahodit a jít za vírou… za názorem.
Jinak nemáme koho volit.

Co mě překvapilo - u nás jsou volby dřív než v jiných zemích. Výsledky se zveřejní naráz? Je to zvláštní. 

Mě ale zajímají jiné volby… nějak to neutíká. A vlastně… co se bude dít, přes noc se vše změní? 
Hehehe.
 

kometa
kometa (5543 příspěvků) 08.06.2024, 07:30:01 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 07.06.2024, 22:48:13

tedy za barona Prášila.

Však to je baron Prášil. A baví ho, jak mu to “žereme”.

Orionka (neregistrovaný) 08.06.2024, 07:33:14 xxx.xxx.64.54

Přála bych všem těm “objektivním”, kteří teď “jedou to Turkovi, jak slepice po flusu”, aby si dohledali videa s jistým prezidentem an hraje na piano a hajluje zcela nepokrytě. Pokrytci.

megi-the-pes
megi-the-pes (3093 příspěvků) 08.06.2024, 08:44:13 xxx.xxx.124.84
»
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 08.06.2024, 07:33:14

To byla divadelní hra, ne. Esi myslíme stejného. On hlavně figuruje v Pandora papers, jenže zas - koho si jako měli vybrat.

Ať jde do EP kdokoli, pro nás se tím nic nezmění, je to úpě fuk. 

Anonymní (neregistrovaný) 08.06.2024, 09:26:03 xxx.xxx.1.53
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 08.06.2024, 08:44:13

Velký omyl, na zvedání rukou záleží 

N (neregistrovaný) 08.06.2024, 10:11:09 xxx.xxx.242.38
Daja:

Dobré ránko😉,

no tak hmm😠, hoďte hlavu o zeď 👎, snad se VÁM, MY a VY se rozsvítí a už přestanete tady VŠICHNI urážet všechny. Na poslední debatě se mi nejvíc líbila dokonce p. Konečná a představte si, že je nevolím, ale má a měla super argumenty.

Znovu a naposledy, jsou lidičky co mají i jiný názor a nemusíme je za to urážet☝️. Chápu a pochopím i Bludičky a dokonce je mám i ráda.

Dája


Dájo, víte že je pravda s tím jak jste jednoduše zmanipulovatelní? Podívejte se zpět a řekněte mi, kde někoho urážím? Přesto se přidáte k obecnému mínění a ani si nezjistíte skutečný stav věci. Že někdo hraje natvrdlost snad není žádná urážka, ale spíš můj názor k určité zaujatosti osoby. Opět jsem napadán a zesměšňován já a za co? Za to, že mám dvě občanství? Tak brzděte v těch unáhlených soudech a nejdřív si to přečtěte.🙂 Vím,že doba je těžká, ale tohle přesně oni potřebují a tisíckrát omletá lež se stává pravdou. Už jste přijala davový mechanizmus a N je automaticky vinen snad vším co ani nenapíše. 🙂 Nic ve zlém.

N (neregistrovaný) 08.06.2024, 11:34:49 xxx.xxx.231.71
Fikovnice:

Zvažuji, zda jet volit. Včera jsem neměla šanci to stihnout…

Ale asi se dnes dokopu…


Nakonec i já byl volit a to to mám přes 300 mil.😀 Tak jděte Fíkovnice taky.Sice se nic nezmění, ale ten pocit stojí za to.😀

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 08.06.2024, 11:40:05 xxx.xxx.62.208
»
Odpověď na příspěvek uživatele N z 08.06.2024, 11:34:49

No já mám nakonec vybraného někoho, kdo pravděpodobně nemá šanci…ale asi se do volební místnosti rozjedu…

Jenže u mě další průser - včera jsem si rozšlápla brýle!!!😲

A kámoši na FB mi napsali toto:😄

- Já: Já nemůžu řídit, ani netrefím do místnosti, natož do urny... :-))), neuvidím ani tu komisi!😂

- Kámoši: To neva. Popros at ti nekdo vytahne nejakej papir krome Stanu a Spolu!😀

                    Zavolej at prijdou s urnou k tobe. K nemohoucim chodi!🤣

Ph (neregistrovaný) 08.06.2024, 12:15:04 xxx:xxx.3ff0:4a7e
N:

Nakonec i já byl volit a to to mám přes 300 mil.😀 Tak jděte Fíkovnice taky.Sice se nic nezmění, ale ten pocit stojí za to.😀


vazne? 🤔

Ti, kdo žijí trvale v zahraničí, nebo budou v čase konání eurovoleb mimo Českou republiku, ovšem mají smůlu. Ve volbách do Evropského parlamentu totiž není možné volit ze zahraničí. Jedinou možností, jak se voleb zúčastnit, je přijet na území České republiky a odevzdat svůj hlas zde.

N (neregistrovaný) 08.06.2024, 12:35:32 xxx.xxx.242.38
Ph:

vazne? 🤔

Ti, kdo žijí trvale v zahraničí, nebo budou v čase konání eurovoleb mimo Českou republiku, ovšem mají smůlu. Ve volbách do Evropského parlamentu totiž není možné volit ze zahraničí. Jedinou možností, jak se voleb zúčastnit, je přijet na území České republiky a odevzdat svůj hlas zde.


Kdo tvrdí že jsem v USA nyní? 🙂 Tatíka mám už pár měsíců v Německu a na mámu v ČR se musím taky občas mrknout.😉 Z Německa to ale je asi 300 mil. Vojáci jsou nyní všude kolem vás vzhledem k předpokládanému vyostření situace s Ruskem.😐

N (neregistrovaný) 08.06.2024, 12:38:55 xxx.xxx.242.38
Fikovnice:

No já mám nakonec vybraného někoho, kdo pravděpodobně nemá šanci…ale asi se do volební místnosti rozjedu…

Jenže u mě další průser - včera jsem si rozšlápla brýle!!!😲

A kámoši na FB mi napsali toto:😄

- Já: Já nemůžu řídit, ani netrefím do místnosti, natož do urny... :-))), neuvidím ani tu komisi!😂

- Kámoši: To neva. Popros at ti nekdo vytahne nejakej papir krome Stanu a Spolu!😀

                    Zavolej at prijdou s urnou k tobe. K nemohoucim chodi!🤣


Já jsem si teď představil jak stojíte u těch kontejnerů na plasty, cpete tam lístek a pochvalujete si volební účast, protože pět uren a všechny plné.😀😀 

Orionka (neregistrovaný) 08.06.2024, 12:39:27 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

No já mám nakonec vybraného někoho, kdo pravděpodobně nemá šanci…ale asi se do volební místnosti rozjedu…

Jenže u mě další průser - včera jsem si rozšlápla brýle!!!😲

A kámoši na FB mi napsali toto:😄

- Já: Já nemůžu řídit, ani netrefím do místnosti, natož do urny... :-))), neuvidím ani tu komisi!😂

- Kámoši: To neva. Popros at ti nekdo vytahne nejakej papir krome Stanu a Spolu!😀

                    Zavolej at prijdou s urnou k tobe. K nemohoucim chodi!🤣


Vidíte, jak na vás kámošům záleží. Moc času už nemáte, dnes do 14. Hod(?). Tak fofr. Občanku s sebou. Volební místnosti bývají za rohem, auto nepotřebujete.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 08.06.2024, 13:10:47 xxx.xxx.63.231

Uf, tak jsem odvolila…po návratu jsem se zakecala se sousedkou…mladinká holka, ale má všech pět pohromadě. Jednak jsem zjistila, že pracuje ve zdravotnictví, sdělila mi, že nechutná šikana je i u nich - ve zdr. zařízení. 😠 No, ale to jsem asi stejně tak nějak věděla nebo tušila…

No a já pomalu lituji, komu jsem ten lístek hodila. Ta sousedka mi řekla, zda jsem si prošla okolí našich baráků - všude bezďáci, Romové (čest slušným), feťáci, všude nakáleno, nablito atd. atd. Přespávají tu různě po vchodech baráku a Městapo je úúúúplně na prd! Přijedou, vyženou je a do hodiny jsou zpět. Dětské hřiště permanentně obsazeno “černými” (nevím, co to je - migranti, Romové - je mi to fuk, ale když mluví náhodou česky, tak slušnější slovo než pi.a, tam slyšet není; rádio do nočních hodin na plné prdy, bordel kolem hřiště, hulákání). Děti mladých rodin nemají šanci se na to hřiště dostat. Balóny vysklili už plno balkónových skel, všude se válí láhve od alkoholu, PETky, jsem totál znechucená. 😠👎

A přidávám pro Balu: Bojím se, že není daleká doba, kdy se prostředí změní i ve Vaší části města. I my jsme ještě celkem nedávno byli slušná a nekonfliktní čtvrť. 

Tak jsem ten hlas fakt snad měla dát tomu Turkovi (nebo někomu podobně smýšlejícímu).


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.