Aktuálně: 4 059 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Politika...

balu
balu (2034 příspěvků) 07.06.2024, 19:58:37 xxx.xxx.193.49
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 07.06.2024, 19:42:09

Já vím, že je na něj škoda času a energie. Možná je to jen chudák schizofrenik…

N (neregistrovaný) 07.06.2024, 19:59:24 xxx.xxx.242.38

Čili argumenty žádné a jen neschopnost pochopit, že Vy jste češi a my Američané.😐 Zvláště když píšu o obou zemích. 

Orionka (neregistrovaný) 07.06.2024, 20:06:18 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Tak Turka už (asi) odstavili. Teda spíš se odstavil sám. Hajlování fakt není v pořádku.


Kdo ho viděl hajlovat? Nebo se to jen říká? Z debat ho nestáhli, z debat se stáhl sám. Zdůvodňuje to tím, že nechtěl, aby se debata zúžila na Turka. 

Slyšela jsem, jak ho nálepkuje podvodný Farský. Lekli se jeho rychlého vzestupu. Ještě mají jeden trumf v rukávu. Možná to přehnali, Češi mají rádi mučedníky. Bylo jich moc proti jednomu a Češi mají smysl pro ferplej.

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 07.06.2024, 20:07:54 xxx.xxx.162.253

Se fakt bavím 😂 To asi není o natvrdlosti, když si to občas přečteme v opačném pořadí, jak se to zrovna hodí. VY, MY nebo MY, VY, případně MY, MY a pak zase VY, VY. Já teda problém s identifikací nemám. 😂

Jinak nakonec jsem volit šla, nechala jsem se přece jen přesvědčit. A teď uvidíme, jestli to mělo nějaký smysl.

N (neregistrovaný) 07.06.2024, 20:34:36 xxx.xxx.242.38
Sarah01:

Se fakt bavím 😂 To asi není o natvrdlosti, když si to občas přečteme v opačném pořadí, jak se to zrovna hodí. VY, MY nebo MY, VY, případně MY, MY a pak zase VY, VY. Já teda problém s identifikací nemám. 😂

Jinak nakonec jsem volit šla, nechala jsem se přece jen přesvědčit. A teď uvidíme, jestli to mělo nějaký smysl.


A podle mě jo.😀 Pro vás ted budu psát vy v ČR a my v USA.😀 

Janae (neregistrovaný) 07.06.2024, 20:37:50 xxx.xxx.160.6
Orionka:

Kdo ho viděl hajlovat? Nebo se to jen říká? Z debat ho nestáhli, z debat se stáhl sám. Zdůvodňuje to tím, že nechtěl, aby se debata zúžila na Turka. 

Slyšela jsem, jak ho nálepkuje podvodný Farský. Lekli se jeho rychlého vzestupu. Ještě mají jeden trumf v rukávu. Možná to přehnali, Češi mají rádi mučedníky. Bylo jich moc proti jednomu a Češi mají smysl pro ferplej.


https://denikn.cz/1444758/turek-jezdil-v-aute-se-zdvizenou-pravici-lajkoval-hitlera-resi-to-policie/

https://www.novinky.cz/clanek/volby-eurovolby-turkovu-fascinaci-nacismem-zkouma-policie-strana-ho-stahla-z-predvolebnich-debat-40475112

https://www.novinky.cz/clanek/volby-eurovolby-turkovu-fascinaci-nacismem-zkouma-policie-strana-ho-stahla-z-predvolebnich-debat-40475112

Odkazů mnoho a mnoho dalších.

Ale samozřejmě nehajloval, jen si dělal srandu. Tady je to zase vtipné.

Anonymní (neregistrovaný) 07.06.2024, 21:12:50 xxx.xxx.30.57
»
Odpověď na příspěvek uživatele Janae z 07.06.2024, 20:37:50

A nepřipadá vam divný že mnoho odkazů a žádný se nijak neliší? Ještě je to objektivní zpravodajství nebo už masirka propagandy. Tohle tady bylo před r.89

balu
balu (2034 příspěvků) 07.06.2024, 21:43:41 xxx.xxx.193.49
»
Odpověď na příspěvek uživatele N z 07.06.2024, 19:59:24

Tak hlavně že  v tom máte jasno, teď jste Američan. Pozor, ať zase nevypadnete z role. 

Janae (neregistrovaný) 07.06.2024, 21:46:00 xxx.xxx.160.6
Anonymní:

A nepřipadá vam divný že mnoho odkazů a žádný se nijak neliší? Ještě je to objektivní zpravodajství nebo už masirka propagandy. Tohle tady bylo před r.89


Ten člověk hajloval, evidentně obdivuje nacismus, propaguje léčbu Savem, prodává a propaguje “zázračné” přístroje na léčbu snad všeho, vydává podivné léčitelské ezoknížky,  vše lehce dohledatelné a prokázané, ale je to propaganda, jak před za komoušů.

Jako mazec, co se tady člověk nedoví. To už ani k smíchu není.

Ph (neregistrovaný) 07.06.2024, 21:52:48 xxx:xxx.38dc:ce27
»
Odpověď na příspěvek uživatele Janae z 07.06.2024, 20:37:50

to je ta sama “pravda”, jako s tim doporucovanym pitim sava od nej😂

Turka sleduji asi 8? let - davno pred tim, nez se rozhodnul vstoupit do politiky. 

Roky jsem nemela TV - a mimo mainstream, na netu - o nem najdete opravdu hodne informaci, rozhovoru, jeho nazoru - a jsou pomerne konzistentni. To ho dost odlisuje od ostatnich politiku

Jen nesmite cist jen to, co vam predzvykal nekdo jiny 😏

Nevim, jaky bude jako politik - a ani ho nehodlam hajit. Pokud ho bude nekdo volit, tak to asi nebudou sledovaci CT1.

Jen me fascinuje, jak snadno lide prejimaji nazory mainstreamu - a to i ve chvili, kdy si muzete info overit?  

N (neregistrovaný) 07.06.2024, 22:00:04 xxx.xxx.242.38
balu:

Tak hlavně že  v tom máte jasno, teď jste Američan. Pozor, ať zase nevypadnete z role. 


Bez starosti.🙂 Akorát vás pořád nějak nechápu? Teď jste Američan.. Já jsem Američan i Čech stále,jen musím rozlišit kde se nacházím já a kde vy. Nebudu přeci psát, že my děláme špatnou politiku, když tím myslím tu českou? To napíšu vy děláte špatnou politiku, hlavně tu zahraniční.🙂 Rozumíte už Balu? Víte Balu jsem jenom podrážděný ze současných událostí. Snad se nedozvíte nikdy které mám na mysli.😐

N (neregistrovaný) 07.06.2024, 22:12:43 xxx.xxx.242.38

Pana Turka spíš mnoho lidí nechápe.. Je to prostě “šoumen” a v tom rozhovoru třeba vysílal i všechny naše( rozuměj české) Gripeny (všechny čtyři) na Švédy.😀😀 Už si nepamatuji proč, ale samozřejmě by to dovedli překroutit a použít proti němu. Stejné to bude s tím hajlováním a dalšími věcmi. Jsem se s kamarádem taky zdravil vždy pravicí a nácek nejsem a nikdy nebudu. On je takový pořád kolem té Německé historie řekněme nadšenec, ale jinak jeho by v SS nechtěli.😀 Malej a nesplňuje rasové podmínky a pomáhá sousedům tmavší pleti s postiženým dítětem s vazbou a krytinou na střeše. 😀 Interně jsem ho nazýval “nejhodnější nácek ve střední Evropě”. 😀 Z tebe by chlapče Áda radost neměl.😀

Ph (neregistrovaný) 07.06.2024, 22:21:56 xxx:xxx.38dc:ce27

Ten člověk hajloval, evidentně obdivuje nacismus, propaguje léčbu Savem

jestli je to pro Vas evidentni - ze zdroju , co jste uvedla - tak to se rovnou omlouvam za svuj prispevek. je zbytecny…

ale zacina me desit cim dal vice, jak snadno jsme ovlivnitelni. a jeste jen budeme. ted jsou to “jen” redaktori v TV a na novinkach,ale co az naplno bude vse ridit Al? 

P.S. jeste si napiste jako minus k Turkovi, ze nesnese psa v posteli a nechape, ze se nekdo muze nechat od psa oliznout  - to je overene info 😇ale novinky to jeste “nevypatrali” v jeho minulosti, tak to zatim nezverejnily na seznamu, aby ovlivnili tu silnou populaci pejskaru v CR pred volbama

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 07.06.2024, 22:48:13 xxx.xxx.162.253
N:

A podle mě jo.😀 Pro vás ted budu psát vy v ČR a my v USA.😀 


Výjimečně vás budu citovat. Nechodím sem denně, takže je pro mě fakt složité rozlišit, co tím MY VY občas myslíte, zkuste si ty svoje příspěvky občas po sobě zpětně přečíst. Nehraju ani žádný WOT ani jiné hry, fakt na to nemám čas, jsem ráda, že při zaměstnání zvládám to, co všechno mám na krku. Což asi nechápete, ale asi byste měl být trošku empatický a tolerantní v tom, že všichni lidi nežijí takovým způsobem jako vy a pak je nevhodnými poznámkami urážet. Takže pak se opravdu nemůžete divit, že vás někteří berou tak, tak jak vás berou, tedy za barona Prášila. 

N (neregistrovaný) 07.06.2024, 23:38:58 xxx.xxx.242.38
Sarah01:

Výjimečně vás budu citovat. Nechodím sem denně, takže je pro mě fakt složité rozlišit, co tím MY VY občas myslíte, zkuste si ty svoje příspěvky občas po sobě zpětně přečíst. Nehraju ani žádný WOT ani jiné hry, fakt na to nemám čas, jsem ráda, že při zaměstnání zvládám to, co všechno mám na krku. Což asi nechápete, ale asi byste měl být trošku empatický a tolerantní v tom, že všichni lidi nežijí takovým způsobem jako vy a pak je nevhodnými poznámkami urážet. Takže pak se opravdu nemůžete divit, že vás někteří berou tak, tak jak vás berou, tedy za barona Prášila. 


Tak teď už to víte. 🙂 Baron Prášil si ale vymýšlel a já mám občas informace které ostatní ne. I nyní vím určitý sled budoucích událostí, ale zatím tajné. Hned jak to půjde podělím se.

Anonymní (neregistrovaný) 08.06.2024, 05:27:17 xxx.xxx.30.57
»
Odpověď na příspěvek uživatele Janae z 07.06.2024, 21:46:00

Ne legrace to rozhodně není. Absolutní nekritické přebírání lží z progresivniho levicoveho plátku, který jede pouze liberální narativ je opravdu na pováženou a takový “čtenář” by se měl zamyslet. Tedy pokud to neudělal doteď, pochybuji že má ještě čím.

Daja
Daja (470 příspěvků) 08.06.2024, 05:40:16 xxx:xxx.2d1c:e221
»
Odpověď na příspěvek uživatele N z 07.06.2024, 23:38:58

Dobré ránko😉,

no tak hmm😠, hoďte hlavu o zeď 👎, snad se VÁM, MY a VY se rozsvítí a už přestanete tady VŠICHNI urážet všechny. Na poslední debatě se mi nejvíc líbila dokonce p. Konečná a představte si, že je nevolím, ale má a měla super argumenty.

Znovu a naposledy, jsou lidičky co mají i jiný názor a nemusíme je za to urážet☝️. Chápu a pochopím i Bludičky a dokonce je mám i ráda.

Dája

Orionka (neregistrovaný) 08.06.2024, 06:45:07 xxx.xxx.64.54

Udivuje mě, až fascinace některých zde týpkem N 242.38, který si snad dříve říkal Neverend. Taková záhada: je on Čech , či amík? Jak kdyby to nebylo jedno. Je anonymní účastník diskuze a je jedno jestli sedí v Chicagu nebo v Dolní Lhotě. Můžu s ním souhlasit nebo ne, ale to je všechno, co mě zajímá. Nebo ho můžu přeskočit. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.