Aktuálně: 4 075 inzerátů199 455 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Politika...

N (neregistrovaný) 07.06.2024, 14:53:08 xxx.xxx.242.38
orionka-2:

Každý den, když otevřu Youtube, šklebí se na mě Hitler, Heydrich…..Hitlerovy chyby, ženy, psi, důstojníci. Nikdy jsem takový článek neotevřela. Proč se mi stále nabízí ? Podobně ČT 2, když čtu její program. O prodejnách knih radši nepíšu. Stohy.

Nakonec ten milý pozdrav “Sláva Ukrajině”. 

Probraly ( ty dvě ) matku F. T. Což otec D. N. ? Dědeček premiéra ? Otec prezidenta ? Kdo nemá kostlivce ve skříni ! Je podlé hrabat se v rodině kandidáta.


A o hrdinech u Stalingradu nic? 😐 Je to smutný a děsivý sledovat oslavy osvobození a zase se na jednu stranu zapomnělo. Přitom ať je to jak chce, ale dalece největší zásluhu na porážce nacistů má Rusko, tedy Sovětský svaz tehdy. Mám celkem obavy, že Hitlerova pátá kolona ožívá. Vždyť do pěti let by se Německo mělo připravit na válku s Ruskem.Kdo se bude bránit a kdo útočit ale řečeno nebylo.

balu
balu (2034 příspěvků) 07.06.2024, 15:33:09 xxx.xxx.193.49
»
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 07.06.2024, 06:21:02

Já teda nevím, jaká videa se vám na YouTube nabízejí s Hitlerem a Heydrichem, ale důvodem, proč jsou na ČT dokumenty o nich, bude to, že bylo výročí konce války a je výročí vylodění v Normandii, 80 let. Já ty dokumenty velice ráda sleduji, jak na ČT, tak na Prima Zoom. To je historie, která by se měla pořád připomínat. Vždyť prarodiče mnohých z nás tehdy za svobodu bojovali, ať už v armádě nebo v odboji, mnozí byli věznění a mnozí položili život. 

balu
balu (2034 příspěvků) 07.06.2024, 15:41:27 xxx.xxx.193.49
»
Odpověď na příspěvek uživatele N z 07.06.2024, 14:53:08

Musím porušit slib daný sama sobě, že s vámi, barone Prášile, nebudu diskutovat. Ale vaše demagogie je fakt do nebe volající. Kdybyste aspoň trošku sledoval dokumenty na ČT a Prima Zoom, mohl jste shlédnout fůru dokumentů z bojů v SSSR - Stalingrad, Leningrad, Kurský oblouk a další. Jak pohledem německých reportérů, tak sovětských. Tak si vytáhněte hlavu ze  zadku, vy rozumbrado.

Rapotačka (neregistrovaný) 07.06.2024, 17:12:19 xxx.xxx.168.246
Sarah01:

Mladým to nevadí, volit ho budou.


Tomu nevěřím: Mladí k ničemu – firmy potvrzují. Někteří na pohovor přišli s maminkou

(titulek z PL)

N (neregistrovaný) 07.06.2024, 17:34:33 xxx.xxx.242.38
balu:

Musím porušit slib daný sama sobě, že s vámi, barone Prášile, nebudu diskutovat. Ale vaše demagogie je fakt do nebe volající. Kdybyste aspoň trošku sledoval dokumenty na ČT a Prima Zoom, mohl jste shlédnout fůru dokumentů z bojů v SSSR - Stalingrad, Leningrad, Kurský oblouk a další. Jak pohledem německých reportérů, tak sovětských. Tak si vytáhněte hlavu ze  zadku, vy rozumbrado.


Vy si vytáhněte hlavu od někud a naučte se číst. Já mluvím o oslavách a ne o dokumentech v TV. 

Rapotačka (neregistrovaný) 07.06.2024, 17:45:41 xxx:xxx.8fc5:b1c9

Běžte volit. Chybí už jen to poslední: SOUHLAS OBČANŮ K ÚTOKU NA RUSKO.

 A naivní lidé  jim to hodí. – Mimochodem i Svobodní mají na webu podporu NATO! Pozor na to! A stačí málo a pokud lidé zvolí strany, 

které jsou pro válku a pro NATO, tak ta válka bude. 

Proč by nebyla, když USA a zbrojařům nese jen zisky.

Nebo je to jinak?

balu
balu (2034 příspěvků) 07.06.2024, 18:07:39 xxx.xxx.193.49
»
Odpověď na příspěvek uživatele N z 07.06.2024, 17:34:33

Tak jeďte do Ruska slavit. Oslavy vylodění v Normandii se odehrávají ve Francii. Vy musíte pořád do toho západu kopat. Vám museli v USA, pokud jste tam fakt někdy byl, strašně ublížit. 

Leithian
Leithian (800 příspěvků) 07.06.2024, 18:09:12 xxx.xxx.42.232
»
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 07.06.2024, 18:07:39

Jiny ho tu zas oslavujou. Nebo je dovoleno psat jen jak je zapad skvely, uzasny a zuzovy?

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 07.06.2024, 18:29:30 xxx.xxx.162.253
Rapotačka:

Tomu nevěřím: Mladí k ničemu – firmy potvrzují. Někteří na pohovor přišli s maminkou

(titulek z PL)


Nevím no, moje děti vždycky pracovaly, mladší studuje, na pohovory s nimi nechodím. A do toho, koho budou volit, jim taky nekecám.

N (neregistrovaný) 07.06.2024, 18:30:24 xxx.xxx.242.38
balu:

Tak jeďte do Ruska slavit. Oslavy vylodění v Normandii se odehrávají ve Francii. Vy musíte pořád do toho západu kopat. Vám museli v USA, pokud jste tam fakt někdy byl, strašně ublížit. 


Proč bych měl jezdit slavit do Ruska? To není žádné kopání do západu, ale ostuda lidí, co si neváží životů co někteří položili za společný boj proti nacismu. Co vy to furt máte s tím Ruskem? Tehdy Sovětský svaz byl spojenc s USA, Canadou,Francií,Británií a těmto hrdinům vzdáváte hold.😐 Bez jejich oběti by tu mnozí z nás ani nebyli. Co mají tito vojáci společného s Putinem? Víte že bychom spíš měli cosi připomenout Německu než upírat čest památky Rusku? V USA mi nic neprovedli a právě proto,že nejsem v tom propagačním blázinci co na vás praktikují, mám nezkreslený pohled a dovedu určité věci ještě rozlišit.

N (neregistrovaný) 07.06.2024, 18:36:11 xxx.xxx.242.38
Leithian:

Jiny ho tu zas oslavujou. Nebo je dovoleno psat jen jak je zapad skvely, uzasny a zuzovy?


A to mi vadí.. Byli to spojenci a proč je teď ten nejvýznamější a ten co odskákal největší nacistická zvěrstva vynecháván? Balu to moc nechápe, tak snad ty pochopíš o co mi jde.🙂

N (neregistrovaný) 07.06.2024, 18:37:08 xxx.xxx.242.38
Sarah01:

Nevím no, moje děti vždycky pracovaly, mladší studuje, na pohovory s nimi nechodím. A do toho, koho budou volit, jim taky nekecám.


Jenže ona myslí práci a vy zaměstnání.😀

balu
balu (2034 příspěvků) 07.06.2024, 18:57:27 xxx.xxx.193.49
»
Odpověď na příspěvek uživatele N z 07.06.2024, 18:30:24

Všimněte si, že já jsem vůbec nic nepsala o Putinovi. To vy. Reaguji výhradně na druhou světovou válku a na váš  povzdech, že se neoslavují hrdinové od Stalingradu. A protože je bývalý Stalingrad v Rusku, píšu o Rusku. Kdybych vám napsala, abyste jel slavit do Sovětského Svazu, nebudete mít kam jet a zase by se vám to nelíbilo.

Čtyřicet let se u nás oslavovali jako osvoboditelé Rusi, tedy SSSR a význam spojenců na osvobození části naší vlasti a především na osvobození části Evropy, se snažili komunisti bagatelizovat až to došlo tak daleko, že se o podílu spojenců nesmělo psát, učit ani zmiňovat. 

Nikdo neupírá SSSR, že nás osvobodili, že měli velký podíl na porážce Němců, ale u nás si ten vděk a úctu pokazili tím, co u nás prováděli po válce a v osmašedesátém. To zapomenout nejde. A je to velmi varující.

balu
balu (2034 příspěvků) 07.06.2024, 19:05:33 xxx.xxx.193.49
»
Odpověď na příspěvek uživatele N z 07.06.2024, 18:36:11

Balu to chápe dobře. A chápe i souvislosti, viz. můj předchozí příspěvek.

N (neregistrovaný) 07.06.2024, 19:34:57 xxx.xxx.242.38
balu:

Všimněte si, že já jsem vůbec nic nepsala o Putinovi. To vy. Reaguji výhradně na druhou světovou válku a na váš  povzdech, že se neoslavují hrdinové od Stalingradu. A protože je bývalý Stalingrad v Rusku, píšu o Rusku. Kdybych vám napsala, abyste jel slavit do Sovětského Svazu, nebudete mít kam jet a zase by se vám to nelíbilo.

Čtyřicet let se u nás oslavovali jako osvoboditelé Rusi, tedy SSSR a význam spojenců na osvobození části naší vlasti a především na osvobození části Evropy, se snažili komunisti bagatelizovat až to došlo tak daleko, že se o podílu spojenců nesmělo psát, učit ani zmiňovat. 

Nikdo neupírá SSSR, že nás osvobodili, že měli velký podíl na porážce Němců, ale u nás si ten vděk a úctu pokazili tím, co u nás prováděli po válce a v osmašedesátém. To zapomenout nejde. A je to velmi varující.


Balu ono to pořád nechápete.. Nejde až tolik o to, kdo kam fyzicky dojel, ale kdo vedl rozhodující bitvy. Tam se odehrálo to nejdůležitější a rozhodující. Stalingrad a zajetí celé šesté armády, Kursk a definitivní zlomení Německé iniciativy..To jsou ty rozhodující momenty zlomu. 

Stačí nahlédnout na net a je to jasné i hloupému koho dnes slavíme a upřednostňujeme. 

https://echo24.cz/a/HTBae/zpravy-svet-osvetim-oslavy-rusko-neni-pozvano?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

https://www.lidovky.cz/domov/cesko-osvobozeni-druha-svetova-valka-ruda-armada-rusko-kreml-valka.A240427_143230_ln_domov_rkj

https://www.novinky.cz/clanek/domaci-oslavy-osvobozeni-zacinaji-bez-rusu-40429936

Stačí?

Kolik padlo lidí v 68 u vás? A nepozvali jste je sami? Byl rozdíl Praha a venkov? Pamětník mi říkal průběh na vesnici asi 40 km od Prahy. Nic a vojáci jim ještě pomáhali se sklizní.😀 Policejní akce v Koreji byl jiný šupec a Vietnam taky. Buďte rádi, že vás osvobozovali Rusáci, my z USA se s tím tolik “ne*erem”.😀 Jak nejsou tisíce mrtvých tak je to nuda.

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 07.06.2024, 19:42:09 xxx.xxx.162.253
balu:

Tak jeďte do Ruska slavit. Oslavy vylodění v Normandii se odehrávají ve Francii. Vy musíte pořád do toho západu kopat. Vám museli v USA, pokud jste tam fakt někdy byl, strašně ublížit. 


Že se s ním vůbec mažete. Dnes už zase píše VY a MY 🤣

Anonymní (neregistrovaný) 07.06.2024, 19:56:27 xxx.xxx.242.38
Sarah01:

Že se s ním vůbec mažete. Dnes už zase píše VY a MY 🤣


A jak to mám psát? Když nebudete hrát natvrdlou, půjde to lépe.😀 Kolikrát jsem to už vysvětloval a ten kdo chce jistě ví. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.