Aktuálně: 4 061 inzerátů199 590 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Politika...

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 03.06.2024, 15:36:00 xxx.xxx.61.209
N:

Fíkovnice k tomu přistupuje velmi rozumně.🙂 Všichni se tu div nepoperou,kupují houfně “voodoo panenky” a jehly do nich bodají jak kulometem a přitom co z toho? Ti kvůli kterým se spodina hádá si mezi tím zajišťují koryta a nám se tak akorát můžou smát.🙂 Víte, když v USA potkáte čecha, tak je to jak když se znáte dvacet let a je to skoro jako shledání s někým kdo skoro patří do rodiny.🙂 Rozdělení společnosti je hodně ošklivá věc a zemi jen škodí. Politické názory jsou jedna věc, ale někteří to přenášejí až v nenávist a to je špatně. Fíkovnice má sice jiné názory než já, ale jinak fajn paní a stejně tak třeba paní Dája.🙂 


Já mám s Vámi, Neverende, takový problémek.😀

Já nikdy nevím, co píšete vážně, co je nadsázka a kdy si děláte už vyloženě srandu.

Ale platí, že Vás nemíním urážet nebo se do Vás navážet jakkoli jsou i naše politické názory rozdílné.

No a pokud diskuzí zde bavíte sám sebe, no tak congratulations!😉

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 03.06.2024, 15:43:04 xxx.xxx.61.209
Leithian:

Neziskali tim nic.


Ale získali. 😉 Přinejmenším obdiv, náklonnost a pomoc většiny světa (nebo aspoň většiny Evropy a USA).

Já třeba myslela, že válka skončí brzy, max. do pár týdnů. A jak jsem občas už na některé Ukrajince, co je potkávám zde (v OC, v nemocnici atp.) naštvaná, tak to, že hrdě odolávali a odolávají stále Rusům (ti na frontě), obdivuji. Já vím, jim je nějaký obdiv na prd. Ale ukázali, že prostě nejsou ořezávátka.

Leithian
Leithian (800 příspěvků) 03.06.2024, 18:25:50 xxx.xxx.33.125

Tak v pátek a sobota volby jak se tu řeší. Nechala jsem se ukecat a jsem v komisi. Jako bonus jako místopředseda. Takže 2 dny volna z práce 😁😁😁 (jeden na školení a druhý na poslední noční z pátka na sobotu). V pidi vsi vedle naší. Rodina má přikazem jít volit a u nás je jasné kdo dostane hlasy.

N (neregistrovaný) 03.06.2024, 22:38:50 xxx.xxx.242.38
Fikovnice:

Já mám s Vámi, Neverende, takový problémek.😀

Já nikdy nevím, co píšete vážně, co je nadsázka a kdy si děláte už vyloženě srandu.

Ale platí, že Vás nemíním urážet nebo se do Vás navážet jakkoli jsou i naše politické názory rozdílné.

No a pokud diskuzí zde bavíte sám sebe, no tak congratulations!😉


Ale tohle myslím vážně.🙂 I když samozřejmě s těmi panenkami je to nadsázka.😄 Opravdu to tady beru jako “drbárnu”, ale některé lidi zde mám vážně rád. Různé názory lidí vychází většinou z různých “bublin” v kterých žijí či pracují. To jim nelze dávat za zlé a je normální, že je to ovlivňuje. Ne každý je agent jako já s Dájou a tudíž máme přístup k super tajným materiálům.😄 My vám řekneme kdy opustit oblast a kam rychle vycestovat,nebojte.😀

assil
assil (2124 příspěvků) 04.06.2024, 07:35:43 xxx.xxx.206.172
»
Odpověď na příspěvek uživatele N z 03.06.2024, 22:38:50

Kruci a to mám asi blbý, že nemám pas, tak nebudu moct rychle reagovat na ty tajný informace. 😀

N (neregistrovaný) 04.06.2024, 11:36:42 xxx.xxx.153.23
assil:

Kruci a to mám asi blbý, že nemám pas, tak nebudu moct rychle reagovat na ty tajný informace. 😀


I tato situace má řešení. Je třeba absolvovat čtrnáctidenní kurz “arabsky snadno a rychle” a kýbl tmavé pleťové barvy.😀 A ještě dostanete prachy což s pasem je naopak budou chtít po vás.😀

N (neregistrovaný) 04.06.2024, 20:10:04 xxx.xxx.242.38

Tak snad to nebude aktuální. Při zvažování vyslání bojových jednotek na Ukrajinu některými zeměmi, by se už jednalo o legitimní zapojení některých států NATO do konfliktu. Vím že Rusko není v takové izolaci jak se zdá a že zpravodajské služby čile komunikují jako vždy, ale tak snad vědí co dělají a nic “nepo*erou”. Jinak bude letos opravdu horké léto v Evropě.😐

Orionka (neregistrovaný) 05.06.2024, 17:15:31 xxx.xxx.187.124

Nejtragičtější byla Volfová. Nebyla moderátorka, ale třetí účastník diskuze. Viděla jsem malý kousek, začátek, kde se Turek snažil nenechat se vytočit a neštěkat na ty dvě slepice stejně. Pak jsem to vypla, páč nejsem masochista.

Orionka (neregistrovaný) 05.06.2024, 17:19:18 xxx.xxx.187.124
Fikovnice:

Dívali jste se někdo na duel Turka s mojí oblíbenou Danuší na Primě?

Popravdě - tragičtí byli oba.


Kromě toho, že není chytrá, tak je taky zákeřná, zlá a podlá. A protože používala nepravdivé argumenty, tak taky ulhaná. Nakonec, že podvodnice je prokázané.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.