Aktuálně: 4 051 inzerátů199 701 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

neverend (neregistrovaný) 24.07.2023, 22:57:08 xxx.xxx.242.38

To už se těším na elektronické volby s Putinem a Číňany v zádech.😀😀 Vše jistě zabezpečené..😀

neverend (neregistrovaný) 25.07.2023, 22:28:19 xxx.xxx.242.38

A co říkáte na Ukrajinskou protiofenzívu? USA posílá Strykery jako pomoc? Už se nám opravdu blíží konec války. Poslední zoufalé snahy a lidské síly Ukrajiny jsou vyčerpány. Nemocnice přeplněné a ofenzíva selhala. Tak nyní bude řada na hrdinech ze západu od klávesnic.😀😀 Doufám že už nacvičují dělostřeleckou přípravu.😀

Orionka (neregistrovaný) 29.07.2023, 10:41:01 xxx.xxx.11.212

Haló, Pražáci….. prý budete jezdit 30. !!!

Orionka (neregistrovaný) 29.07.2023, 12:03:32 xxx.xxx.11.212

Ta 30. je šílený vopruz. Zkoušela jsem to u nás na vsi, když byla prázdná silnice. Jednak řidič aby pořád hlídal tachometr, místo provozu, protože udržet auto na třicítce…..Podle toho, jak se s těmi provokatéry v Praze “mazlí”, je tomu magistrát asi nakloněný kladně.

Doron
Doron (2370 příspěvků) 29.07.2023, 12:42:29 xxx.xxx.2.145

Asi jo, hlavně piráti.

Neuvěřitelný, jak nechají několik lidí terorizovat celý město .

Na Malý straně, byl takovej úžasnej hudební klub, moc ráda jsem tam chodila , hrály se tam většinou bluesový věci, byla tam legrace, potkávali se tam starousedlíci , všechno fungovalo moc moc let.

A pak se do sousedství přistěhovala taková fiflena a že ji prý budí miminko . No, zkrátím  to, klub už není.., paní to prosadila.

megi-the-pes
megi-the-pes (3106 příspěvků) 29.07.2023, 13:21:19 xxx.xxx.61.106

Soused kosil křoviňákem v půl deváté večer. Jdu ven, říkám - Dobrý večer, to myslíte vážně, je svátek a večer.
“Do deseti času dost!”
Hlavně že měl sluchátka. 
Musela jsem mu říct - vypni to, debile, nebo ti už fakt natluču.
Jsem zkoušela po dobrém, že esi to má tak na deset patnáct minut, že to teda přežiju, ale že už to po roce je trochu neúnosné, prý ne, do deseti. 
Si chcete v létě otevřít okno večer, když přes den je 35, no a nic. A to tady dělají dva roky. 
 

Klub by měl mít odhlučnění. 
A když má, tak slepici dám pár facek a je to. 
Ale v Praze to asi nefunguje… taky už tam nebydlím, nechtěla bych skončit v blázinci. Leda v nějakém hezkém.

Anonymní (neregistrovaný) 29.07.2023, 13:41:06 xxx.xxx.19.187

Kvůli demonstraci protiropné organizaci došlo ke střetu osobáku s těhotnou ženou uvnitř a náklaďáku. Týpkovi už ruply nervy a vyřádil se na jedné demonstrante. V médiích se pak celkem zastávali toho týpka.

Orionka (neregistrovaný) 29.07.2023, 13:44:28 xxx.xxx.11.212

Ale to asi nebylo v Praze. Tam jeden popotáhl někoho na chodník, pak do něj strčil a stíhají toho řidiče.

Anonymní (neregistrovaný) 29.07.2023, 14:22:32 xxx.xxx.11.212
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 29.07.2023, 13:41:06

Někteří tomu u nás říkají “čekání na Olgu” ☹️(

Doron
Doron (2370 příspěvků) 29.07.2023, 14:58:02 xxx.xxx.2.145
megi-the-pes:

Soused kosil křoviňákem v půl deváté večer. Jdu ven, říkám - Dobrý večer, to myslíte vážně, je svátek a večer.
“Do deseti času dost!”
Hlavně že měl sluchátka. 
Musela jsem mu říct - vypni to, debile, nebo ti už fakt natluču.
Jsem zkoušela po dobrém, že esi to má tak na deset patnáct minut, že to teda přežiju, ale že už to po roce je trochu neúnosné, prý ne, do deseti. 
Si chcete v létě otevřít okno večer, když přes den je 35, no a nic. A to tady dělají dva roky. 
 

Klub by měl mít odhlučnění. 
A když má, tak slepici dám pár facek a je to. 
Ale v Praze to asi nefunguje… taky už tam nebydlím, nechtěla bych skončit v blázinci. Leda v nějakém hezkém.


Nojo, ale to je to samý, neúcta k sousedům. Váš soused se chová v souladu s předpisy a přitom jako hulvát.

Nevím, co si ta paní myslela, když se nad ten klub stěhovala.. Asi, že ho dá zavřít a to taky udělala, zřejmě na to právní nárok měla.

Takový sobectví to je. My chceme bydlet v centru a chceme tady úplnej klid a vy všichni ostatní si jděte taky lehnout!

Docela mě to tenhle rok mrzí, takový teplý večery a člověk si v Praze už nikde neposedí na zahrádce po desátý ..

Tak si myslím, že ty z poslední generace by se měli z Prahy odstěhovat když je tady na ně moc těch aut.

Jo, a moc hezkejch blázinců u nás fakt není a žádnej soukromej. Možná bysme mohly jeden založit. Byl by tam příjemnej a vzdělanej  personál, dobrá kuchyně, park pochopitelně, hodně zvířat a vždycky o páté by se servírovaly domácí máslové sušenky u krbu 😊. Velká knihovna taky , altány a houpací sítě, mno ještě to musím promyslet 🤣…

Anonymní (neregistrovaný) 29.07.2023, 18:47:37 xxx.xxx.11.212
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 29.07.2023, 15:40:02

Mám pocit, že kdysi na fauně se některé účinkující chystaly do Kroměříže. Prý je tam blázinec fajn. Ale možná už taky není. Ono když je něco fajn, dlouho to nevydrží.

megi-the-pes
megi-the-pes (3106 příspěvků) 30.07.2023, 13:15:02 xxx.xxx.61.106
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 29.07.2023, 18:47:37

Tak kromě toho, že polovina personálu dala výpověď, dokud neodvolají ředitele, který o medicíně neví nic a strká pacientům prášečky… ale se to spravilo… stále tam mají jednu z nejhezčích zahrad na světě. Jak vypadají budovy uvnitř a kdy podávají čaj, nevím. 🙂

Ale já jdu k Doronkovi. Slíbila mi svíčkovou a malamuta, takže ví, jak se mag.orům chovat. 🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.