Aktuálně: 4 059 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Politika...

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 01.06.2024, 12:05:12 xxx.xxx.61.113
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 01.06.2024, 12:04:12

A nechápu, prostě nechápu, že ji nezastaví ty tisíce komentářů lidí proti ní! Já bych chodila kanálama a kandidaturu bych ihned stáhla!

Rapotačka (neregistrovaný) 01.06.2024, 12:25:32 xxx:xxx.2318:f51f
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 01.06.2024, 12:18:00

Donald Trump?  Taky nechodí kanálama.

“”"""""""""""

Proč by měl?😲

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 01.06.2024, 12:38:34 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

A nechápu, prostě nechápu, že ji nezastaví ty tisíce komentářů lidí proti ní! Já bych chodila kanálama a kandidaturu bych ihned stáhla!


Fíkovnice, jen pro srovnání 30 000 x 450 000. No neberte to ! A ona se tam dostane. A tam nám všechny ty hejty osladí.

Navíc, ona je osoba psychicky….nemám výraz. Kdo je ten psychicky narušený, absolutně nekritický vůči vlastní osobě, vysoce ambiciózní. Možná teď budu vedle : jedináček z vysoce protěžovaného prostředí. 

Anonymní (neregistrovaný) 01.06.2024, 12:46:51 xxx.xxx.17.23
kometa:

Třeba proto, že ho soudili a odsoudili? 


Horákovou taky odsoudili 

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 01.06.2024, 12:53:06 xxx.xxx.64.54
kometa:

Třeba proto, že ho soudili a odsoudili? 


Jejda, nejen Slovákům, Maďarům, ale i Američanům budeme radit 🙂

Předesílám, že celou kauzu nesleduji. Pokrytecká Amerika. Odsoudili za 34 bodů obžaloby a stále může kandidovat ! Nerozumím tomu. Kdyby se stal prezidentem, bude vykonávat úřad z basy? Nebo si udělí milost? Pokrytci. Obvinění ? Zaplatil prostitutce ? Před 30ti lety? 

A co náš neposkvrněný? Vzpomínám na zděšení jedné známé : On prý byl Olince nevěrný !!! Naštěstí v  jeho době byla naše zem celkem v pořádku a nikdo ho po soudech netahal. R.I.P.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 01.06.2024, 13:37:11 xxx.xxx.64.54

Ukrajina bude jeden velký tovární komín bůh ví kolik let a chrlící samé dobroty. Třeba Hexogen ( Cyklonit,RDX)je trhavina vysoce karcinogení a starší munice je jí plná.Tedy nejen ta starší.

Ano a progresivisté budou usilovat o dovoz levného obilí, jen proto, aby ten Babiš nedostal největší dotace, protože má nejvíc půdy. ( Nevím, který to byl, možná Kolaja - nechci mu křivdit ) Spoléhá na ten “červený hadr” Babiš - dotace, tak mu to hoďte. Budeme jíst jedovaté obilí z Ukrajiny. 

Anonymní (neregistrovaný) 01.06.2024, 15:50:53 xxx.xxx.17.23
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 01.06.2024, 15:03:20

Bingo. Zatím se nepopravuje, jenom lidi mizí při nehodách,jinak  vše ostatní sedí 

N (neregistrovaný) 01.06.2024, 15:58:10 xxx.xxx.242.38
Daja:

Dobré ránko😄,

taky jsem pamětnice 68, taky si umím dát v mozku dohromady myšlenky. Ale co vy dva tady , a ha tři, předvádíte  hrůza. Fakt s Vámi nejde diskutovat, někteří se už pokoušely, ale s Vámi to fakt nejde. Nepřipustíte absolutně jiný názor a hned začnete peskovat.

Dája


Dobré ránko Dájo.🙂 Nic si z toho nedělejte, ale jsem přeci jen ve “warcraft-u” poněkud zběhlejší než vy a ostatní zde. Vím jaký je stav armád NATO a na jaký “boj” byly koncipovány. Jak rychle selhaly tanky Abrams,Leopard,co? Víte proč Dájo? Já ano a odborníci též.Proč nelze střežit letecky hranice Ukrajiny? Víte ten pravý důvod? Já ano. Mám o vaši bezpečnost opravdu strach, mám tam mámu starou a bratra. Nebezpečí neklesá,ale stoupá.😐 Nebo se vám zdá,že Rusko slábne? Do července tam bude milion vojáků a nezapojí se tajně (stejně jako západní vojáci) i ti třeba ze Severní korje ?

Diskuze jsou vám platný jak mrtvému zimník a víc a víc se znemožňuje a zavírá cesta k ní.😐 Snad neposloucháte lži od médií a jistých osob, co tvrdili už tolik věcí a ani jedna nebyla pravdou? Za tři měsíce Rusko padne pod tíhou sankcí? Putin umřel na deset nemocí? Rusku dojdou rakety,drony,čipy…?  Putin byl už desetkrát zavražděn a pětkrát svržen? Rusko je samo a nemá spojence? A Čínský prezident ho objímá a vykřikuje jak s Ruskem budou bojovat za spravdlivý svět? A kdo je v nebezpečí a kdo to odskáče? No vy samozřejmě. Ti co vás do toho naverbovali budou daleko a v bezpečí. 

LK (neregistrovaný) 01.06.2024, 16:29:44 xxx.xxx.28.253
Rapotačka:

"Tohle byl ostudný proces. " -řekl ... tento den se možná zapíše do učebnic dějepisu, ale ne jako den Trumpa odsouzení, ale jako pád amerického ministerstva spravedlnosti. https://www.facebook.com/zoltan.gremsperger/videos/431912686393075


Typický Trump - najprv ste najlepší, fantastický atď. - a keď zistí, že mu nepožičiate, nechcete s ním obchodovať robiť atď, tak ste najhorší, babrák atď.

Ale pretože hovorí jazykom “(Basket of) deplorables”, tak zrejme bude znova POTUS - a, áno, môže byť aj odsúdený a dokonca aj vo väznici (asi tam bude malá komplikácia s legendárnym kufríkom s kódmi a tzv. červeným telefónom 😂🤪 )

pre zaujímavosť: https://www.instagram.com/p/C7qJWLVsJrO/?hl=de - za 24 hod od vyhlásenia rozsudku získal na kampaň ca. 53 mil. a ďalej cinkajú, ca. 2 mil. každú hodinu. Najväčší problém - min. ⅓ sú noví darcovia a tým pádom aj podporovatelia…

Anonymní (neregistrovaný) 01.06.2024, 16:49:15 xxx.xxx.17.23
»
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 01.06.2024, 16:44:19

Přesně tak. Jako druhá strana. Co čekat od zemí pod vládou extrémních levičáků. Jenom bídu a nebo válku. Servírují nám obojí a ovce jdou a zase hodí za ty opravdové hodnoty..


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.