Aktuálně: 4 061 inzerátů199 593 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Politika...

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 31.05.2024, 11:59:42 xxx.xxx.61.224

Doporučuji přečíst si komentáře na Nerudovou v tom odkaze, co dávala Orionka ve Všeobecném pokecu. Kdyby to nebylo tristní (že kandiduje), tak je to vlastně neskutečná sranda!

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 31.05.2024, 12:00:28 xxx.xxx.61.224
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 31.05.2024, 11:59:42

Btw, ona nemá ani vyjadřovací schopnosti…i proto by mě zajímala její dizertačka a habilitační práce.

assil
assil (2124 příspěvků) 31.05.2024, 12:13:51 xxx.xxx.121.3
»
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 31.05.2024, 12:12:49

A pro ty kdo to nechtějí číst, tak samozřejmě Rusko vytvořilo SSSR tak, že obsadilo na severu i na jihu spoustu států.

orionka-2
orionka-2 (1030 příspěvků) 31.05.2024, 13:21:24 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Btw, ona nemá ani vyjadřovací schopnosti…i proto by mě zajímala její dizertačka a habilitační práce.


Po té, kdy jsem viděla nejeden inzerát “Vypracuji diplomovou práci” přece není nemožné, aby si ty práce zaplatila (stejně jako publikace k tomu potřebné ). K obhajobě je to naučí odříkat ( paměť musí mít fenomenální )….

Smutné je, že kazí reputaci všem poctivým profesorům. A pak také to místo rektorky. Po všech těch odbornících v předchozích obdobích…najednou “účetní”. Přece jen Mendelova univerzita má zaměření jinde !

Nakonec, co by ne, když současný ministr zemědělství : Univerzita Palackého v Olomouci Cyrilometodějská teologická fakulta – obor teologie Filozofická fakulta – obor historie

Když já tolik pamatuju. Například, když ředitele Chemičky dělal cukrář ! 

balu
balu (2034 příspěvků) 31.05.2024, 13:33:46 xxx.xxx.152.98
»
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 31.05.2024, 10:52:00

Nepochybuji, že vy to všechno  víte lépe. Určitě už máte po ruce počty mužů kteří absolvovali vojenskou službu, náhradní službu, měli modrou knížku, atd. Mně na rozdíl od vás je to úplně jedno. Ale tvrdit, že většina dnešních padesátníků nebyla na vojně je podle mého názoru  zavádějící. Třeba mě přesvědčíte o opaku.

balu
balu (2034 příspěvků) 31.05.2024, 14:05:15 xxx.xxx.152.98

Orionko, zírám, jak vás ta nenávist k USA a nekritičnost k Rusku pohltila. Něco takového prostě musí bavit… Vím, že zdaleka nejste sama. Když pomyslím, kolik takových lidí tady v republice asi je, tak je mi poněkud mdlo. 

N (neregistrovaný) 31.05.2024, 14:09:12 xxx.xxx.242.38
assil:

A pro ty kdo to nechtějí číst, tak samozřejmě Rusko vytvořilo SSSR tak, že obsadilo na severu i na jihu spoustu států.


A jenom Rusko? Doporučuji přečíst něco z historie USA a jako nádavkem třeba kolonizační “choutky” Británie či Francie. Ve své podstatě všichni stejní a jen jeden je ten špatný. 

assil
assil (2124 příspěvků) 31.05.2024, 14:14:55 xxx.xxx.121.3
»
Odpověď na příspěvek uživatele N z 31.05.2024, 14:09:12

Historie USA je úplně jiná a Británie a Francie se víceméně sami těch kolonií vzdali, prostě civilizované 20.století, zatímco Rusové neváhali napadat ještě ani ve století 21.

orionka-2
orionka-2 (1030 příspěvků) 31.05.2024, 14:21:52 xxx.xxx.64.54
balu:

Orionko, zírám, jak vás ta nenávist k USA a nekritičnost k Rusku pohltila. Něco takového prostě musí bavit… Vím, že zdaleka nejste sama. Když pomyslím, kolik takových lidí tady v republice asi je, tak je mi poněkud mdlo. 


Mdlo vám nemusí být ze mne, já a mé názory vám opravdu neublíží. Mdlo by vám mělo být  z vyznamenání pro S., ze schůzky v Praze,  z názorů páně V. a K. 

Já vás nijak neohrožuji, na rozdíl od výše jmenovaných, kteří asi nevědí, o čem mluví. Užívejte si své názory, já si ponechám své. Jen vás upozorním - nic mě nepohltilo. Ráda si poslechnu obě strany ( tedy ČT tam nepatří ) a z vývoje situace odhadnu, kde se nacházíme. 

Co mám na USA obdivovat? Že nejsou schopni v tak velikém státě vygenerovat do voleb nikoho lepšího než dva dědky? Jeden zkorumpovanější než ten druhý ? Že velká část obyvatel ve městech jsou požírači hamburgrů a jiných umělých výtvorů ? …….Že spotřebovávají nejvíc přírodních zdrojů v poměru na obyvatele a proto potřebují stále nové?……..Blbější už jsou snad jen představitelé Evropy, že na tuhle špinavou hru přistoupili.

balu
balu (2034 příspěvků) 31.05.2024, 14:28:56 xxx.xxx.152.98
»
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 31.05.2024, 14:21:52

Kdo je S?

Kdo je V?

Kdo je K? 

Proč nebýt tajemná a nepsat v šifrách, že…

Máte potřebu někoho obdivovat a když ne, tak nenávidíte? Nic mezi tím? Není to příliš málo, jen ty dvě krajní polohy? 

orionka-2
orionka-2 (1030 příspěvků) 31.05.2024, 15:02:46 xxx.xxx.64.54
balu:

Kdo je S?

Kdo je V?

Kdo je K? 

Proč nebýt tajemná a nepsat v šifrách, že…

Máte potřebu někoho obdivovat a když ne, tak nenávidíte? Nic mezi tím? Není to příliš málo, jen ty dvě krajní polohy? 


Nejsem tajemná, jmenovala jsem je v předchozím. Nemám potřebu někoho obdivovat, určitě ne v politice. (Mám pár úsměvných historek o nekritickém, až hysterickém obdivu ) A nemám ani potřebu někoho nenávidět. Proto, že je neuznávám, tak jimi nanejvýš pohrdám a kdyby to nebylo tak vážné, bylo by to k smíchu.  Zopakujte si Lipavského, jak si vezme neprůstřelnou vestu, nasadí si helmu obráceně, vypadá jak medvídek Pú a jde dát Rusovi na budku - to je jeho výraz. Byl by k smíchu, kdyby to nebyl ministr zahraničí. Stejně tak paní Č., když vyvalila v parlamentu kozy ( pardon za vulgaritu ) v tričku se stíhačkou. Byla by k smíchu (možná pro muže i k obdivu), kdyby nebyla ministryně. Trávím “s nimi” zbytečně moc času, ale určitě nemůže být řeč o nenávisti. Vůbec nevím, co je to mezi politiky s těmi tričky? Však si to spočítejte. Jsou vůbec dospělí? Byla doba, kdy toužil po tričku s obrázkem syn. Bylo mu asi 8. Trička byla různá - bez obrázků. S obrázky se vozila z Jugo a Maď. Pak přišly zažehlovací  obtisky - to bylo radosti !

Kdysi se říkalo “řekni to květinou” nebo “řekni to písní” Dnes platí “řekni to tričkem” ? Něco mi uniklo ?

Řečnická cvičení v písemné formě ? Piluji si výrazivo, abych nedopadla jako N. a nemusela se učit cizí texty zpaměti. Navíc trénování mozku je v mém věku nadmíru potřebné. ( Momentálně v posteli, tak co už ? )

balu
balu (2034 příspěvků) 31.05.2024, 15:11:36 xxx.xxx.152.98
»
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 31.05.2024, 15:02:46

Asi se tou politikou zabýváte příliš. Vy jí žijete. 

Mně je Černochová (proč máte problém napsat celé příjmení?) tak nějak jedno. Nelichotivý názor na tuto vládní sebranku mám konstantní od voleb, tedy od začátku. Zatím jen víc a víc klesají do bahna a já doufám, že je bezedné, že nehrozí, že narazí na dno a odrazí se nahoru. Protože jsou neštěstím pro naši zemi. Ještě jsem nepřišla na nic, co udělali dobře. Ale že bych se tím zabývala celé dny? Ani náhodou.

orionka-2
orionka-2 (1030 příspěvků) 31.05.2024, 15:15:56 xxx.xxx.64.54
balu:

Asi se tou politikou zabýváte příliš. Vy jí žijete. 

Mně je Černochová (proč máte problém napsat celé příjmení?) tak nějak jedno. Nelichotivý názor na tuto vládní sebranku mám konstantní od voleb, tedy od začátku. Zatím jen víc a víc klesají do bahna a já doufám, že je bezedné, že nehrozí, že narazí na dno a odrazí se nahoru. Protože jsou neštěstím pro naši zemi. Ještě jsem nepřišla na nic, co udělali dobře. Ale že bych se tím zabývala celé dny? Ani náhodou.


No vidíte, jak se shodneme. 1) Nežiju, to je jen zdání. 2) Zbytečně moc písmenek - i tak jich napíšu dost. 3) Nejsou to celé dny. Prokrastinace - se tomu říká. 4) Dobře děláte. 

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 31.05.2024, 15:41:18 xxx.xxx.124.92

Proč je tohle mezi lidmi? Jak dlouho obvykle řešíme nějakou válku?
Všecku tu rozhádanost, nenávist, pochyby, beznaděj… od začátku zasévá mezi lid tahle koala, co se po.rala. 

Lidé jen trapně opakují, co slyšeli v televizi, co si přečetli. Sláva Ukrajině! 
Ahoj Bandero, seš frajer. 
Rusové maj lepru a patří pověsit do pytle na budovu ministerstva. 
Jsme ve válce!
Ruský plyn je špatný!
Přelepená etiketa. 
 

Panama papers, Pandora papers, jsme vláda odborníků, pryč s Babiš pampers,
kde jsou ostatní z těch seznamů, otázka jednodušší je, kdo tam není.
Jenom Rusové si dovolí v této super moderní době napadnout jinou zemi.
Ostatní to dělají skrz spojence. Nebo těch 20 let v Afgh. bylo jako co, cvičení. 🙂

Poslední 4 roky jsou jedna velká zk.rvená manipulace.

A volby, esi budou, nic nezmění. 

Je potřeba se s tím smířit a žít něco jiného.

 

N (neregistrovaný) 31.05.2024, 17:59:07 xxx.xxx.242.38
assil:

Historie USA je úplně jiná a Británie a Francie se víceméně sami těch kolonií vzdali, prostě civilizované 20.století, zatímco Rusové neváhali napadat ještě ani ve století 21.


To máte pravdu,historie USA je úplně jiná a hlavně velmi krvavá. Jinak SSSR se taky v devadesátých letech jako civilizovaná země vzdla svých kolonií. Pokud vím, tak mnohým jiným se toto nepovedlo dodnes.😀 Zanikla i protiváha Severoatlantické aliance a to Varšavská smlouva. Vidíte, to zlé Rusko se vzdalo a stejně už tam západ zase strká rypák a brzy přes něj opět zle dostane.😀 Ono ani není cílem to vyhrát, což ani s Čínou v zádech nejde, ale zkurví to Evropu jak dlouho nebyla.😀


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.