Aktuálně: 4 122 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

Politika...

Orionka (neregistrovaný) 15.05.2024, 08:02:50 xxx.xxx.190.36
Fikovnice:

Prosím, ví někdo, KDO je Phorum???

Ten pán mi psal na IF, když byla zrušená diskuze (kam jít), psal mnoha lidem, co vím. Pak zde založil toto vlákno…a zmizel. Docela by mě zajímalo, o koho šlo. Respektive, zda to byl nějaký cílený tah…😉


Asi si našel lepší partu. Nesmíte všude vidět bubáky. Chybí tu víc lidí. Třeba inspektorka….

Ariska
Ariska (63 příspěvků) 15.05.2024, 10:07:35 xxx.xxx.124.129
JanaJanaJanaJana:

Jo, máte pravdu Assil, koukejte, já dělám mimo jiné posledních 7 let dotace, především pro státní a veřejné instituce. Setkala jsem si i s veřejnými zakázkami, jejichž realizace byla dotovaná, na nejrůznější webová rozhraní a digitalizace. Viděla jsem zadávání, průběh VZ a následnou realizaci a spuštění provozu.

Jako to vidět nechcete, to je k pláči, úměrěn tomu, kolik lidí se na tom zaměstná a kolik se za to vyhodí peněz. 

Dělala jsem ve státní správě a teď pro státní správu. Ten vývoj je tristní, za Babiše to šlo totálně do kopru , ale ještě se to nějak dalo, ale teď ej to megamasakr. Stačí vzít jako jeden příklad za všechny ten nový stavební zákon a jeho aplikaci. Vššechno platný od 1.7.2024. Má se mimo jiné  podávat všechno přes webové rozhraní, kde bude vidět historie hodnocení a kde to zrovna leží. Úplně triviální věc. Myslíte, že na to už někdo hrábnul? Myslíte, že probíhá školení úředníků? Ani zbla, a to na to peníze jsou. Ale už se tím všichni musí řídit povinně od prázdnin 😀

Takhle-já nežehrám. Mám moc hezkej život, ale to si tak nějak buduju odspoda. Ale nedivím se, že lidi nadávají, ten progres prostě není, jakoež fakt žádný.  


Tohle se neděje jen ve státní správě, ale i v soukromých firmách. Vytrácí se profesionalita, lidem se nechce.

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1023 příspěvků) 15.05.2024, 10:16:15 xxx.xxx.27.179
»
Odpověď na příspěvek uživatele Ariska z 15.05.2024, 10:07:35

To je sice pravda, a i přes to, že je kvalifikovaných pracovníků na řadu míst nedostatek,  v těch firmách platí zaměstnance majitel a má nějaké páky na to s ním nějak naložit. Ve veřejné správě pltí “z cizího krev neteče”. Obecně je to tak, že řada lidí se veze a všechno se nahází na toho, který ve své práci vidí poslání/chápe, že si ho společnost platí ze svých daní. Denně jednám s úředníkama a a ze 70ti % je to ve stylu “nojo, to si ale musíte….vy si musíte….” - všechno najít, zařídí sám, když potřebujete součinnost dvou úřadů, je to vždycky na dlouhý lokte - a to třeba jde o veřejný zájem, například aby se lidem vybudoval ve vesnici  vodovod, jelikož ve studních nemají žádnou vodu.

Fikovnice
Fikovnice (5688 příspěvků) 15.05.2024, 15:06:17 xxx.xxx.177.249
Orionka:

Asi si našel lepší partu. Nesmíte všude vidět bubáky. Chybí tu víc lidí. Třeba inspektorka….


Prosím, proč píšete o bubácích???😄

Phorum mě nasměroval sem, a byl extrémně slušný. O bubákovi nemůže být ani řeč, vůbec nevím, jak jste na to přišla.

Edit: Inspektorka sem ze začátku chodila. Kdo mi chybí moc, hodně moc, je Odetta!!!😢

Rapotačka (neregistrovaný) 15.05.2024, 16:33:00 xxx:xxx.fcaf:fb4a

z FB - Odsuzuji útok na slovenského premiéra! Takto se v politice nebojuje!

 Žaluji všechny, kteří proti němu vedli a vedou štvavou kampaň! A to i ty z ČR!

 Tady vidíte, k čemu mohou vést prohlášení, že by někdo měl “viset”,

 potřeboval “zažít válku” a podobné zrůdnosti, kterým navíc tleskají ti, 

kteří si hrají na hodnotové a demokratické politiky…

Rapotačka (neregistrovaný) 15.05.2024, 17:21:08 xxx:xxx.fcaf:fb4a
»
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 15.05.2024, 16:53:34

Teď jsem se koukla - šlo mi to.

Krom videa je tam i foto toho ….

Anonymní (neregistrovaný) 15.05.2024, 17:26:04 xxx.xxx.156.8

Útočníkem, který střílel na slovenského premiéra, je spisovatel a básník Juraj Cintula. Je mu 71 let a na sociálních sítích se prezentuje jako „spisovatel, básník a nespokojenec“

Anonymní (neregistrovaný) 15.05.2024, 17:26:16 xxx.xxx.156.8

Útočníkem, který střílel na slovenského premiéra, je spisovatel a básník Juraj Cintula. Je mu 71 let a na sociálních sítích se prezentuje jako „spisovatel, básník a nespokojenec“


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.