Aktuálně: 4 098 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

Politika...

Anonymní (neregistrovaný) 14.04.2024, 10:22:14 xxx:xxx.2d1:61
Anonymní:

Kecy jsou právě tahle vaše vyjádření. Kecy progresivistcke propagandy šířené v současnosti v kolaborujících médiích s s vládnoucím totalitním režimem. Nikdo netvrdí že Ukrajina ohrožovala Rusko! Nesnažte se vnucovat a podsouvat tuhle propagandu. Ukrajina prováděla cilenou genocidu národních menšin a jednala o vytvoření vojenských základen v rámci nato na svém území a s vědomím že tento pakt je vnímán Ruskem, a zcela oprávněně, jako pakt útočný.


Ani jeden fakt nepotvrdzuje vase tvrdenie. Ani jeden. Neratam propagandisticke vymyslene videa.To pre mna nie su fakty. Reality a fakty su uplne ine ako tvrdite. A nie necitam ziadne propagandy, vidim co sa deje a mam vlastne kriticke myslenie. 

Anonymní (neregistrovaný) 14.04.2024, 10:24:50 xxx:xxx.2d1:61

Rusky vojaci nicia Ukrajinu, ruska armada roky zbrojila, v Rusku umieraju opozicny politici vo vazeni a potlacaju sa akekolvek prejavy nesuhlasu. Totalita je v Rusku. 

Anonymní (neregistrovaný) 14.04.2024, 10:32:46 xxx:xxx.2d1:61
Anonymní:

Divize se? Od lidí kteří dnes jsou už léta uráženi jako dezolati, šváby, antivaxeři a jini nevyznavači provládní libtardí totalitní moci, nelze očekávat že kolaboranty budou nazývat jako jednodušší. Chápu že kolaboranty to uráží, takže v pořádku. Jak se do lesa volá…


A naopak su ludia urazani ako liberalni fasisti, na Slovensku aj prezidentku nazyvali proametricka k..a atd. A to si dovolim tvrdit, ze konkretne nasa prezidentka nikdy nikoho neurazala a neoznacovala. Ale ja nemam ciel niekoho urazat, len otvorit oci. Uz nam chyba len aby nas Rusko prislo na Slovensko zachranovat pred tou zlou EU, liberalnymi fasistami a LBGT. A raz rano sa slovensky obcania zobudia ako clenovia ruskej armady a budu poslusne bojovat proti tej zlej EU. A nie som ziadny liberal ani progresivec a EU ma plno problemov, kt, si musi vyriesit sama.

Anonymní (neregistrovaný) 14.04.2024, 10:37:25 xxx.xxx.69.196
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 14.04.2024, 09:33:25

Už jsem to tady psal a nejen já. Čtěte, musíte vy já vás probouzet nepotrebuju. Každý musí sam za sebe.

megi-the-pes
megi-the-pes (3062 příspěvků) 14.04.2024, 11:01:07 xxx.xxx.124.255

S tím, jak vytrvale ignorujete, že v jakémkoli konfliktu na UA vystupuje a spolupracuje policie, armáda a náckové, to začíná být trapné. Jako by se nedala otevřít Wiki.
“Humane Rights Watch, Freedom House, Amnesty International a Front Line Defenders otevřený dopis adresovaný ukrajinskému ministrovi vnitra Arsenu Avakovovi a generálnímu prokurátorovi Juriji Lucenkovi. Organizace odsoudily zločiny rostoucí z nenávisti na Ukrajině a beztrestnost”

A esi si myslíte, že to je nějaké pokřikování na ulici, ne, tam prostě ty lidi zapálili.
Zapálili. Národní družina, Azov. Ne jednou. Jdou proti čemukoli, co není bílé a zcela ukrajinské, dokonce proti feministkám, prostě hitlerovci, dobytci, kteří se dostali do ofic. armády i vlády. 

Nevíte, co je UA. Ta zem byla v hajzlu dávno předtím, než tam ta svině vlítla naplno.

J5
J5 (338 příspěvků) 14.04.2024, 11:01:57 xxx:xxx.cc89:152c

Musím přiznat Orionko že vaše reakce čtu opravdu rád, zejména tehdy zmocní-li se mně znechucení nad současnými poměry. Během dvou vět si uvědomím o kolik se společnost posunula k lepšímu. Argumentace  hemžící se výrazy jako např. kolaborant atd.. Přesvědčení že můžete ve svých tvrzeních používat “my” (všichni) aby bylo tvrzení údernější. Vytrhávání skutečností  z kontextu s tím že nehodící se vynecháte. Vracíte mne do dob mého mládí a to se jen tak někomu nepovede, děkuji. Třeba v posledním vašem příspěvku se krásně vyjímají ty "zrůdy".

Všiml jsem si ale že v posledních třech čtyřech příspěvcích, zřejmě v nadšení ze své pravdy nebo snad ze stresu dochází často k překlepům. Proto pozor na cévku, už vás takových moc není.

Opatrujte se

Anonymní (neregistrovaný) 14.04.2024, 11:14:10 xxx.xxx.69.196
Odpověď na příspěvek uživatele J5 z 14.04.2024, 11:01:57

Ale no tak, orionku bych do toho netahal…

Překlepy nedělám z rozčilení ale protože píšu z mobilu při jinych pro mě důležitější činnosti a hlavně to po sobě nečtu. Nepovažuji to zs tak důležité

A jinak na kolaborantech a zrůdách v psanem kontextu trvám. Zvlášť po zkušenostech z mého mládí 

Anonymní (neregistrovaný) 14.04.2024, 11:14:43 xxx.xxx.69.196
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 14.04.2024, 11:01:07

👍

Orionka (neregistrovaný) 14.04.2024, 11:42:11 xxx.xxx.140.21
J5:

Musím přiznat Orionko že vaše reakce čtu opravdu rád, zejména tehdy zmocní-li se mně znechucení nad současnými poměry. Během dvou vět si uvědomím o kolik se společnost posunula k lepšímu. Argumentace  hemžící se výrazy jako např. kolaborant atd.. Přesvědčení že můžete ve svých tvrzeních používat “my” (všichni) aby bylo tvrzení údernější. Vytrhávání skutečností  z kontextu s tím že nehodící se vynecháte. Vracíte mne do dob mého mládí a to se jen tak někomu nepovede, děkuji. Třeba v posledním vašem příspěvku se krásně vyjímají ty "zrůdy".

Všiml jsem si ale že v posledních třech čtyřech příspěvcích, zřejmě v nadšení ze své pravdy nebo snad ze stresu dochází často k překlepům. Proto pozor na cévku, už vás takových moc není.

Opatrujte se


Zapomeňte na mne. Nezrůduju, nenapadám, nepoužívám množné číslo, píšu za sebe. Nenálepkuji. Každý holt máme kritické myšlení jinde, každý vidíme něco jiného. Zapomeňte a neberte si mě do úst. 

A když tam někdo zmínil IS, poučte ho, kdo ho vytvořil. Dějiny IS doufám znáte. Je mi dobře, sedím u rybníka a nebudu vám hledat odkazy.

N (neregistrovaný) 14.04.2024, 12:00:58 xxx.xxx.231.71
Daja:

Jojo tahám nohu za sebou jak se to píše, ale spíš kulhám už hodně dlouho. No jsem fosl a pamatuji vše, mám sloní paměť.

No a zase jako obvykle napadáte jak VY tak ORIONKA. Pro boha jak můžete napsat “ Pro ty jednodušší” prostě mě to uráží . To je jak byste psal “ Já nejchytřejší a vy zbytek pablbové”. Nikdo nemá právo se povyšovat nad druhého. To Vás a  tady další diskutující doma neučily? Mě jo , srdíčkově cítím, že je to pravda. 


Tak nikomu nepište že je kretén a on vám nebude psát že jste jednoduší.😀 Jsme si jedna jedna.🙂 Dájo ale vážně mě Orionka vystrašila když naznačila že je vám špatně v důsledku naší diskuze.😐 Moc vám přeju ať je lépe pokud možno a nedivte se lidem že chtějí mír. S prvním výbuchem 30 kg Hexogenu si na mě vzpomeňte. Viděla jste někdy frontové vojáky? Nabuzené bestie vybičované adrenalinem schopných všeho.A je fuk z které strany přišli.😐 Pandořina skříňka je otevřena a je na nás ji urychleně zavřít. Veteráni z druhé války už nemohou varovat veřejnost co to je válka, tak teď je to naše povinnost. Neptejte se mě na víc.

N (neregistrovaný) 14.04.2024, 12:27:07 xxx.xxx.231.71
Fikovnice:

Co to bylo ten íránský útok?😀

Teď jsem si o tom početla, snad se vlk nažral a koza zůstala celá…


Uvědomte si ceny raket a dronů.🙂 

LK (neregistrovaný) 14.04.2024, 12:30:02 xxx.xxx.239.33
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 14.04.2024, 08:33:35

IS - kto ju stvoril? 

Pri Rusku si pomôžem Kissingerom - áno, dokázal byť brutálny, aby presadil (dosiahol) svoje ciele. Ale jeho reálna politika mala jasný odkaz: superveľmoci musia byť v rovnováhe, t.j. musia uznať svoje záujmy. Sám vyhlásil, že vinu nevidí iba pri Putinovi, ale považuje za chybu, že UA bola pozvaná do NATO, čo rozprúdili kolotoč udalostí, ktoré vyústili do vojny. Taktiež nepovažoval za správne, že všetky bývalé krajiny východnej Európy boli zobraté do NATO…Pre UA navrhol, niekoľkoročné prímerie a následne terajších okupovaných územiach referendum. Zároveň by tým ostatné krajiny získali čas, aby našli spoločnú reč s Ruskom…

Jasné Henry Kissinger na staré kolená osprostel…vôbec nie. Michel Duclos (FR ex-diplomat, od 1987 do 1991 pôsobil v Moskve): príde nové usporiadanie sveta, niečo podobné ako Viedenský kongres č. 2, ale ten pakt uzatvoria Čína, USA, Rusko a možno India, Európa je už iba štatistom…

Pragmatizmus a reálnosť - to je to jediné, čo ešte môže zastaviť sled udalostí, ktoré momentálne riadia emócie, egá a nereálne predstavy (z reťazenia drobných chýb a udalostí, vznikne vždy veľký problém…).

Fikovnice
Fikovnice (5688 příspěvků) 14.04.2024, 12:56:57 xxx.xxx.177.249
Orionka:

Ukrajina měla po prvním šoku a obraně, která byla logická, sednout, uzavřít příměří a jednat. A bylo to na dosah. Pak do toho vstoupil britský premiér Johnson ( nevím, jestli píšu jméno dobře ) a celé to smetl ze stolu s tím, že s pomocí západu…..a tak dále. A zatím na to Ukrajina velice doplácí, mrtvými, emigrací ( kdo by se chtěl nechat zabít, zmrzačit? třeba jen proto, že se narodil na Ukrajině?), zničenou zemí - totálně zničenou, na půl prodanou a zadluženou na několik generací. 


"Ukrajina měla po prvním šoku a obraně, která byla logická,…"

Podle mě v momentě, kdy se Ukrajina začala (oprávněně) bránit, byl zažehnut vojenský konflikt, který už nešlo zastavit.

megi-the-pes
megi-the-pes (3062 příspěvků) 14.04.2024, 13:26:04 xxx.xxx.124.255
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 14.04.2024, 12:58:30

Irán zásobuje Rusko velmi dobrými zbraněmi, jde to i z RF do Iránu. 
V říjnu se dohodl s USA, že propustí pár jejich lidí za to, že uran a ropa, sankce.
2015 prý přestal s jaderným programem… hehe… tak určitě.

Slovo sankce se klidne může vyskrtnout ze slovníků. 

Este počkáme, co Pákistán, at ta poslední válka stojí za to. No tusím, že kamarádí s RF.

Kdo kamarádí s námi? Chce to koupit ostrov a jít do pr…

Polila jsem si klávesnici. Potřetí za rok. Dva kocouři tu chodí, už i slépky, pes, nic, 2x druhá polovina to polila a ted já. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.