Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Politika...

Anonymní (neregistrovaný) 10.04.2024, 13:45:08 xxx.xxx.20.203
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 10.04.2024, 13:13:39

Ostravský pyči nejsou středem světa. Jinde jsou i s dlouhým měkkým. To je diverzita. Jenom  Banik je jen jeden. 

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 10.04.2024, 13:48:45 xxx.xxx.11.197
Anonymní:

Ostravský pyči nejsou středem světa. Jinde jsou i s dlouhým měkkým. To je diverzita. Jenom  Banik je jen jeden. 


Tak já jen, že Ostravaci si na tom Y velice zakládají. 🙂

N (neregistrovaný) 10.04.2024, 20:48:50 xxx.xxx.242.38
Buggyra:

Zkuste tohle udělat u hranic USA a vymažou vás z mapy světa.
Jako myslíte konkrétně CO udělat? Zapojit se do mezinárodního společenství? 
Jako třeba když se Kuba dala do holportu se SSSR?

Krom “to chcete válku” totiž Putin taky říkal “žádná válka nebude” a za zmínku o válce se v RF trestá. Jo pardon, ona to není “válka”, ale “speciální operace” vlastně. Oni vlastně válku nevyhlásili. Ale souseda se vymazat pokoušejí, že?
Chudák Putin, my jsme ho k tomu napadení sousední země vlastně v podstatě donutili…

Wiki: Ruští představitelé přitom přípravy na invazi opakovaně popírali a ještě v lednu a únoru 2022 podobná tvrzení označovali za „hysterii“, „provokace“ a „dezinformace“ Západu.[30][31]


Ani nechci domýšlet, co by se stalo, kdyby v Mexicu operovala tajná služba RF a úspěšně tam provedla “oranžovou revoluci”. 😄 A dokonce by musel dosavadní prezident uprchnout ze země. USA by jistě poplácalo všechny po zádech a popřálo jim mnoho štěstí a uznala jejich právo na sebeurčení.😄 Také Ruský vliv na hranicích by jim jistě nevadil.😄 

Rusko dlouho varovalo co se stane a samozřejmě později už na Ukrajinu muselo ať chťelo nebo nechtělo. USA či jiná velmoc reaguje vždy zcela stejně. Rusko nejdřív vzalo Krym( samozřejmě cesta k ropě) a když varování nestačilo, tak vletěli na Ukrajinu komplet. Nic divnýho, Američané taky vletí kam se jim zlíbí, ale nikdo se neodváží je kritizovat. Vlastně oni osvobozují a Rusko obsazuje.😄 Byl jsem účasten osvobození na několika misích. A člověk byl tak hloupý a věřil tomu.😐 Osvobodili jsme je v AFG tak, že jich po našem odchodu zemřelo ještě půl miliónu. Vždyť my jsme tam zabili víc lidí než Rus na Ukrajině a co? Jsme stejný “svině”, ale hřímá se jen na Rusko a pošahanci nejsou schopni vidět nic víc než Ukrajinu a vpád Ruska. Naštěstí v Rusku je jen Putin, kdyby tam byl u moci skutečně někdo jako Hitler, tak máte vyřešenou jadernou energii na sto let dopředu a žádnou dostavbu Temelína byste nepotřebovali.😄

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 11.04.2024, 06:43:23 xxx.xxx.198.226

Američané taky vletí kam se jim zlíbí, ale nikdo se neodváží je kritizovat.
No když Amíci si to umějí vždy pěkně zdůvodnit nějakými mezinárodními zájmy, tak co by jim všichni neuhnuli, když je to vlastně pro ten západ výhodné jako pro celek 😀 to se nedá srovnávat.

Nevím, argument “když Pepíček to dělá taky, proč by nemohl i Frantík” mi přijde lichý. (Není to náhodou nějaký z argumentačních faulů?)

Momentálně ty problémy ale dělá RF a ne Amíci. Takže teď je Putin nepřítel číslo jedna, smůla, no.

O Mexiku si povíme, až v Mexiku začne být utlačována “americky” mluvící menšina 😀

N (neregistrovaný) 11.04.2024, 12:21:23 xxx.xxx.149.74
Buggyra:

Američané taky vletí kam se jim zlíbí, ale nikdo se neodváží je kritizovat.
No když Amíci si to umějí vždy pěkně zdůvodnit nějakými mezinárodními zájmy, tak co by jim všichni neuhnuli, když je to vlastně pro ten západ výhodné jako pro celek 😀 to se nedá srovnávat.

Nevím, argument “když Pepíček to dělá taky, proč by nemohl i Frantík” mi přijde lichý. (Není to náhodou nějaký z argumentačních faulů?)

Momentálně ty problémy ale dělá RF a ne Amíci. Takže teď je Putin nepřítel číslo jedna, smůla, no.

O Mexiku si povíme, až v Mexiku začne být utlačována “americky” mluvící menšina 😀


Já si myslím, že problém s velkým P právě způsobilo USA. Už jen tím, že Ukrajinu hodilo přes palubu. 🙂 Samozřejmě jsem to tady říkal už před rokem, ale jsem jen Baron Prášil.😀 Ve skutečnosti se bude prášit tak leda z vás.😀 Já tak nějak z povzdálí budu pozorovat, kdy vám dojde o co tu šlo a kde bude ten pověstný práh.🙂 Bezpečně vím, že smích brzy přejde..

N (neregistrovaný) 11.04.2024, 15:02:51 xxx.xxx.242.38
Buggyra:

Já čekám na ten listopad. Mělo to být v červnu, myslím, nebo kdy, ale bude to v listopadu, a já si počkám, nebojte.


Vždy první úterý v listopadu.🙂 Jinak samozřejmě nic osobního proti nikomu z vás tady. Jen mě hrozně irituje celá ta šaškárna a jak na to mnozí lehce skočí.😐 Tolik zemí by rádo bylo osvobozeno a stalo se součástí mezinárodního společenství a nějak to nejde. Chápu, nesplňují podmínky, ale to Ukrajina také ne. Přitom trpí kolikrát mnohem víc než Ukrajina.Že by v tom bylo něco jiného? Aha, už to mám. Nesousedí s RF a tudíž nemohou posloužit jistým zájmům. Třeba destabilizace Evropy a potažmo rozkladu EU?🙂 Možná i vysoká míra závislosti na USA? Možná náhody, ale je jich nějak moc.🙂 USA jsou ve své podstatě subjekty se stejným cílem, ale chápu, že to mnohým dojde až pozdě. Jen se modlím aby se to nevymklo kontrole. V Jihočínském moři by klidně už nyní mohla započít třetí světová.😐

J5
J5 (339 příspěvků) 11.04.2024, 15:23:24 xxx:xxx.7a99:9cc6
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 11.04.2024, 15:10:59

Kdyby to bylo genderově  vyváženější, tak s vámi 100% souhlasím.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.