Aktuálně: 4 064 inzerátů199 619 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Politika...

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 07.04.2024, 11:17:48 xxx.xxx.60.190
Odpověď na příspěvek uživatele Verun z 06.04.2024, 21:21:28

To se bojím, že ta moje příbuzná nezvládne, odhaduji, že jí je 80 let. Štve mě, že jsem to nechtěně zavinila já…😔😕

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 07.04.2024, 11:52:46 xxx.xxx.60.190
biaca:

Jani, zde máš video k tomuto tématu. 

https://www.youtube.com/watch?v=auGnJQY7J-U 

Aby jsi se nenachytala - chlapec, takhle naletěl podvodníkovi, a to chtěl pouze prodat zimní gumy, nakonec tedy pak otec musel zablokovat všechny své karty naštěští mu nic nestihli vybrat. 

Jsou to nehorázné potvory, také jsem se nechala ošetřit v Židovské nemocnici a New Jersey. Naštěstí karta pojištěna - a platba ihned stornována - takže mi nemohli nic víc vybrat. 


Jani, tak jsem si video pustila…a na toto já nenaletím ani náhodou. Ale jde o užitečný odkaz, moc díky!!!🌻

Teda pevně doufám, že tady ta podvodná SMS, co mi přišla, nějak nesouvisí s nevyžádaným odesíláním MMS z mého čísla těm mým příbuzným. I tak by podvodníci nepochodili, příbuzní se mobilem nepřipojí na internet. A pevně doufám, že i kdyby ano, tak že by žádné PINy, hesla apod. nezadávali…

Jinak, jak se z některých lidí stávají vyloženě zlá individua, jsem teď popsala ve Všeobecném pokecu.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 07.04.2024, 12:01:35 xxx.xxx.60.190
Fikovnice:

Jani, tak jsem si video pustila…a na toto já nenaletím ani náhodou. Ale jde o užitečný odkaz, moc díky!!!🌻

Teda pevně doufám, že tady ta podvodná SMS, co mi přišla, nějak nesouvisí s nevyžádaným odesíláním MMS z mého čísla těm mým příbuzným. I tak by podvodníci nepochodili, příbuzní se mobilem nepřipojí na internet. A pevně doufám, že i kdyby ano, tak že by žádné PINy, hesla apod. nezadávali…

Jinak, jak se z některých lidí stávají vyloženě zlá individua, jsem teď popsala ve Všeobecném pokecu.


Popravdě mě trochu láká těm podvodníkům jako že naletět. Aby museli věnovat úsilí a pozornost pro zisk přístupu k mému účtu! A pak bych extrémně ráda viděla jejich ksichty, až by zjistili, že nemají vůbec co z účtu vysát!!!😂

biaca
biaca (696 příspěvků) 07.04.2024, 12:09:01 xxx:xxx.d91b:b114

Problémem je, že tahle havěť cílí na staré lidi. Proto doporučuji pustit všem důchodcům aby na tenhle špek nenaletěli. Jak já jsem otci vynadala. 

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 07.04.2024, 13:43:13 xxx.xxx.162.253
biaca:

Problémem je, že tahle havěť cílí na staré lidi. Proto doporučuji pustit všem důchodcům aby na tenhle špek nenaletěli. Jak já jsem otci vynadala. 


Ano, je to jakési pokračování těch zájezdů pro důchodce, kde jim nabízeli předražené hrnce, deky, vysavače atd. Zrovna teď v pátek jsem se na ten dokument Šmejdi znovu dívala. Je to už víc než 10 let. Zatrhli jim to, tak si našli něco jinýho.

Rapotačka (neregistrovaný) 07.04.2024, 14:37:08 xxx:xxx.e7bb:7905

Jaký lid, taková vláda.

Gratulace bratrům na Slovensko,

 že nebyli tak duchaprostí 

jako jsme byli my v Česku.

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 07.04.2024, 14:52:32 xxx.xxx.124.255

Tak ale Pelle má pěknýho psa, to rozhoduje u mě!

Konečně bude mít Geri dost místa. 🙂

Ta politika je nezajímavá, za tyhle pidi zemičky stejně rozhodují jinde… koukejte na psy!

Obrázek Obrázek Obrázek
Ivus
Ivus (144 příspěvků) 07.04.2024, 20:04:53 xxx.xxx.113.99

Megi, já jakožto obyvatel Slovenska, jenž zde nechodí k volbám, výsledek voleb hodnotím pozitivně právě kvůli Gerymu. Já myslím, že když má pan prezident rád psa/psy, tak nemůže být špatný člověk. A tudíž může být dobrým prezidentem. 

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 07.04.2024, 20:37:36 xxx.xxx.62.219
biaca:

Jani, zde máš video k tomuto tématu. 

https://www.youtube.com/watch?v=auGnJQY7J-U 

Aby jsi se nenachytala - chlapec, takhle naletěl podvodníkovi, a to chtěl pouze prodat zimní gumy, nakonec tedy pak otec musel zablokovat všechny své karty naštěští mu nic nestihli vybrat. 

Jsou to nehorázné potvory, také jsem se nechala ošetřit v Židovské nemocnici a New Jersey. Naštěstí karta pojištěna - a platba ihned stornována - takže mi nemohli nic víc vybrat. 


Počkej a jak teda došlo k tomu Tvému “ošetření”? Ty jsi rozklikla nějaký odkaz nebo nedejbože i zadávala nějaké bankovní (či jiné) údaje??

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 07.04.2024, 20:40:09 xxx.xxx.62.219
Odpověď na příspěvek uživatele Ivus z 07.04.2024, 20:04:53

Heleďte, přinejmenším je to fešák!😄

Tak bude konkurovat tomu našemu…a ten má zas Micku!🤣

biaca
biaca (696 příspěvků) 07.04.2024, 20:54:37 xxx:xxx.9228:241e
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 07.04.2024, 20:37:36

Úplná náhoda. Tohle kartou neplatim. Náhodné číslo a pokud by prošlo měla bych vybrakovany účet. Díky bohu za mobilní bankovnictví 

Chtěli schválení platby což jsem odmítla. Škoda asi vznikla jen nemocnici ošetřili zadarmo.

N (neregistrovaný) 07.04.2024, 22:02:36 xxx.xxx.242.38

Fíkovnice naše milovaná, kdyby zbloudilá ruská raketa měla zasáhnout ČR, tak určitě trefí vás do oka.😯 Já si fakt moc moc přál, aby už vám ta smůla konečně dala pokoj.😐 A teď zase telefon.. Je velmi pravděpodobně napaden a odstranění může a nemusí zabezpečit reset do továrního nastavení. Nejlepší by bylo “flashnout” romku, ale to by měl provádět někdo, kdo ví co to je.🙂 Nevím co všechno v telefonu máte, ale útočníci nejsou hlupáci a dobře vědí kdy čekat a kdy jednat. Stejné je to s ukradeným účtem kdekoli a komukoli. Množí se to a lidi kolikrát netuší jak dlouho jsou “otevřeni”. Každopádně nic neplaťte z telefonu a nevím zda tam máte bankovnictví. V tom případě kontaktujte svou banku.

orionka-2
orionka-2 (1030 příspěvků) 08.04.2024, 10:47:18 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Popravdě mě trochu láká těm podvodníkům jako že naletět. Aby museli věnovat úsilí a pozornost pro zisk přístupu k mému účtu! A pak bych extrémně ráda viděla jejich ksichty, až by zjistili, že nemají vůbec co z účtu vysát!!!😂


Rozhodně to nezkoušejte, to nejsou prodejci psů, kteří neexistují. 

N (neregistrovaný) 08.04.2024, 12:04:00 xxx.xxx.149.74

Ona ta digitalizace nám ještě pořádně zatopí.😐 Válka probíhá na všech frontách a ta digitální je záležitostí pro běžné lidi neviditelnou a neovlivnitelnou.  

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 08.04.2024, 18:51:03 xxx.xxx.62.219
orionka-2:

Rozhodně to nezkoušejte, to nejsou prodejci psů, kteří neexistují. 


No ono je to celé srandovní…

Jde o telefon, který se nepřipojí k internetu!!!

Čili odkazů mně může posílat každý kdo chce třeba milión, já, i kdybych se pomátla, tak odkaz stejně neotevřu.😉


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.