Aktuálně: 4 056 inzerátů199 768 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

Doron
Doron (2371 příspěvků) 28.06.2023, 15:27:18 xxx.xxx.162.50
assil:

Ne, uznávám, že u nás nikdo nemůže chodit nahý, ale to skoro nikde na světě, ale může se každý rozhodnout, jestli bude chodit polonahý a nebo navlečený a k tomu rozhodnutí má alesoň nějaké základní znalosti.

Tam ty ženy žádnou takovouhle volbu nemají, v ničem.


Tak, když budeme mluvit třeba o dnešním Afganistánu, tak tam mají velmi přísný "dress code" i muži. 

Z mého subjektivního pohledu Evropanky je to tam prostě blbý celkově.

Já jsem prostě ráda, že žiju, kde žiju.., je tady pořád ještě relativně hodně svobody.

Ale svoboda prostě není pro každýho nejdůležitější hodnota, však už jsme se o tom v jiný diskuzi přely...

 

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 28.06.2023, 15:40:31 xxx.xxx.198.226

A co je nám ( vám ) do toho? Žádají vás (nás) o radu?

Kdyby to bylo jen oblékání, a měli tam rovné podmínky pro přístup ke vzdělání, k informacím, k zaměstnání, zdravotní péči, k sebeurčení.... Tak neřeknu popel. Ale pokud je to součást porušování základních lidských práv, tak je mi do toho. A si pište, že nejen žádají o radu, ale často i o pomoc.

Asi jako je mi do potratové politiky v Polsku.

Pokud se bavíme o zemích, kde pouze existuje nějaká tradice, ale ženy mohou o sobě rozhodovat, nemají omezení, mohou si zvolit a volí si, potom nemám nejmenší problém.

orionka
orionka (531 příspěvků) 28.06.2023, 17:38:46 xxx.xxx.82.160
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 28.06.2023, 15:40:31

Tak řekněte "popel" a to je tak asi všechno, co můžete udělat. 

Tam, jako všude jinde, musí samy. A my a USA se svými děly a bombami na tom nic nezměníme. A určitě o naše děla a bomby nestojí.

chvd
chvd (394 příspěvků) 28.06.2023, 18:40:32 xxx.xxx.0.1
assil:

Ne, uznávám, že u nás nikdo nemůže chodit nahý, ale to skoro nikde na světě, ale může se každý rozhodnout, jestli bude chodit polonahý a nebo navlečený a k tomu rozhodnutí má alesoň nějaké základní znalosti.

Tam ty ženy žádnou takovouhle volbu nemají, v ničem.


Ale jasne. SKoro nikde na svete no a par lidi na svete hodi nahych bezne. A jiny zase chodi jinak obleceni, treba s tou zahalenou papulou. Kdyby to bylo pro ne az tak neprjatelne, neco s tim delaji. Nebo spise uz udelali.

Ale maji taky nejake volby, kazdy je ma. My tady taky nemame moc voleb. A treba to, co se tu deje od dob zacatku covidu, je mnohem zasadnejsi nez nejaka handra pres papulku ... a vadi to tady snad nejake vyraznejsi casti populace? Kdepak, ovecky krasne bekaji spravnym smerem a spravnou intenzitou. A to jsou tady omezeni toho, co jsme za svych zivotu uz meli jako beznou soucast, tam jinou variantu nemeli nikdy. A jak jsme spokojeni. Staci nam, ze nam pujci novy smartphonu a my muzeme volne bekat(samozrejme jen bezvyznamnosti) na sitich a mackat liky.

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 28.06.2023, 23:34:50 xxx.xxx.242.38
chvd:

Ale jasne. SKoro nikde na svete no a par lidi na svete hodi nahych bezne. A jiny zase chodi jinak obleceni, treba s tou zahalenou papulou. Kdyby to bylo pro ne az tak neprjatelne, neco s tim delaji. Nebo spise uz udelali.

Ale maji taky nejake volby, kazdy je ma. My tady taky nemame moc voleb. A treba to, co se tu deje od dob zacatku covidu, je mnohem zasadnejsi nez nejaka handra pres papulku ... a vadi to tady snad nejake vyraznejsi casti populace? Kdepak, ovecky krasne bekaji spravnym smerem a spravnou intenzitou. A to jsou tady omezeni toho, co jsme za svych zivotu uz meli jako beznou soucast, tam jinou variantu nemeli nikdy. A jak jsme spokojeni. Staci nam, ze nam pujci novy smartphonu a my muzeme volne bekat(samozrejme jen bezvyznamnosti) na sitich a mackat liky.


To bylo přesný..😀

orionka
orionka (531 příspěvků) 29.06.2023, 06:08:44 xxx.xxx.82.160
Odpověď na příspěvek uživatele chvd z 29.06.2023, 03:59:24

Tak to už mě napadlo několikrát. Jaké on má krytí. Párkrát jsem se domnívala, že je v bezpečném zahraničí ( co to dnes je? ), ale byl párkrát v rozhovoru jasně v ČR.

Srovnejte : Kratochvíl, Skála.

Zvláštní povolenka, aby dokazoval "svobodu slova"? Zvláštní povolenka, aby udržoval lidi ve strachu? Odváděl pozornost od jiného?

 Fakt je, že on bere politiky u nás "po hubě" jedním šmahem, na nikom nenechá nit suchou.

megi-the-pes
megi-the-pes (3113 příspěvků) 29.06.2023, 07:29:39 xxx.xxx.210.23

Všimli jste si, jak jsou si ti exvládní poradci podobní? Staněk říká stejné věci... a když se podíváte na ty výroky, musím říct, že jsou některé blbé. Z toho všeho tam svítí - nemám rád Skálu, nemám rád Baštu, nemám rád Konečnou, nemám rád Babiše, z osiva GMO nemůže nic vyrůst, nemám rád SPD, mám rád PRO, nemám rád PRO, nemám rád šmouly. Dokud jen mluví, ale nemá žádnou stranu s pořádnou podporou, nikoho nezajímá. Mě zajímá - proč ti lidé v těch vládách, před revolucí i pak, tak špatných, pracovali? Pro mě zrada. Vemte se s Pavlikem za ruce a běžte.

https://voda235.webnode.cz/ing-martin-koller/

C (neregistrovaný) 29.06.2023, 07:36:11 xxx.xxx.0.1
Buggyra:

A co je nám ( vám ) do toho? Žádají vás (nás) o radu?

Kdyby to bylo jen oblékání, a měli tam rovné podmínky pro přístup ke vzdělání, k informacím, k zaměstnání, zdravotní péči, k sebeurčení.... Tak neřeknu popel. Ale pokud je to součást porušování základních lidských práv, tak je mi do toho. A si pište, že nejen žádají o radu, ale často i o pomoc.

Asi jako je mi do potratové politiky v Polsku.

Pokud se bavíme o zemích, kde pouze existuje nějaká tradice, ale ženy mohou o sobě rozhodovat, nemají omezení, mohou si zvolit a volí si, potom nemám nejmenší problém.


Lidi sou slepí, třeba ty pozitivní seznamy pro zvířata. Větší hrůza snad nemohla přijít.

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 29.06.2023, 07:36:33 xxx.xxx.27.178
Rapotačka:

https://www.youtube.com/watch?v=FTdEhWs2S_U


Koller byl vždycky na pováženou, ale jak se spřáhnul s tím havlem a pouští jen strach a všichni do puntíku jsou špatný + nedá lidem žádné řešení, tak už mě přestal bavit.

To už si radši pustím Štefce, ten jeho pohled je podstatně střízlivější.

Nicméně celkově mám teď radši lidi, kteří jen neříkají, jak je všechno špatně a v řiti, ale dávají i nějakou cestu, jak se s tím v osobní rovině může člověk vypořádat - čili Hogenová, Cílek, Robejšek apod. 

Tý negace už je prostě moc.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 29.06.2023, 07:44:37 xxx.xxx.198.226
orionka:

Tak řekněte "popel" a to je tak asi všechno, co můžete udělat. 

Tam, jako všude jinde, musí samy. A my a USA se svými děly a bombami na tom nic nezměníme. A určitě o naše děla a bomby nestojí.


Jste psala, že co nám je do toho, tak jsem napsala, co je mi do toho. Co já dělám nebo nedělám pro ně, to už je věc druhá 😜

A kdo říká, že zrovna je potřeba měnit režim nebo vykobercovat nějakou vesnici. Kdo říká, že nemůžeme podporovat zrovna ty ženy, které právěže samy bojují za svá práva a samy se snaží odspodu nebo ze středu změnit situaci ve své zemi. Za mě to má smysl. Pro koho to smysl nemá, prosím, ten ať to nedělá.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 29.06.2023, 07:49:45 xxx.xxx.198.226
C:

Lidi sou slepí, třeba ty pozitivní seznamy pro zvířata. Větší hrůza snad nemohla přijít.


Lidi jsou slepí dokud se jich to samotných nezačne týkat... A pak jsou překvapení.

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 29.06.2023, 07:49:54 xxx.xxx.27.178
Buggyra:

Moje slova!


Jo. Toho chlapa znám osobně, neb mě učil :D

Je to solidní člověk s velmi střízlivým pohledem na věc. Jinak dělám v tomhle oboru a tento názor se velmi opakuje.

Vševhny ty klimapsycho lidi bych nakopla s rozběhem do prrrrrrr, jelikož mě točej do vrtule, kazej nám reputaci a dělají jen čiré zlo, nic víc, nic míň.

C (neregistrovaný) 29.06.2023, 18:15:14 xxx.xxx.133.107
Doron:

Tak, když budeme mluvit třeba o dnešním Afganistánu, tak tam mají velmi přísný "dress code" i muži. 

Z mého subjektivního pohledu Evropanky je to tam prostě blbý celkově.

Já jsem prostě ráda, že žiju, kde žiju.., je tady pořád ještě relativně hodně svobody.

Ale svoboda prostě není pro každýho nejdůležitější hodnota, však už jsme se o tom v jiný diskuzi přely...

 


Aspoň ty ženské obřízky už tam nejsou. 

lesakm
lesakm (139 příspěvků) 30.06.2023, 01:19:12 xxx.xxx.244.25
orionka:

Tak řekněte "popel" a to je tak asi všechno, co můžete udělat. 

Tam, jako všude jinde, musí samy. A my a USA se svými děly a bombami na tom nic nezměníme. A určitě o naše děla a bomby nestojí.


Tak naštěstí Amíci nejsou tak lhostejní k tomu co se někde děje a díky tomu svými bombami a děly zachraňovali Evropu v obou světových válkách a nebýt jich nikdy by kupříkladu ani žádné českoslonensko nikdy nevzniklo. 🙂ML.

chvd
chvd (394 příspěvků) 30.06.2023, 03:35:54 xxx.xxx.0.1
orionka:

Tak to už mě napadlo několikrát. Jaké on má krytí. Párkrát jsem se domnívala, že je v bezpečném zahraničí ( co to dnes je? ), ale byl párkrát v rozhovoru jasně v ČR.

Srovnejte : Kratochvíl, Skála.

Zvláštní povolenka, aby dokazoval "svobodu slova"? Zvláštní povolenka, aby udržoval lidi ve strachu? Odváděl pozornost od jiného?

 Fakt je, že on bere politiky u nás "po hubě" jedním šmahem, na nikom nenechá nit suchou.


To je ono, my bezvyznamni stejne nikdy vedet nebudeme:)


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.