Aktuálně: 4 053 inzerátů199 752 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

Anonymní (neregistrovaný) 19.03.2024, 22:38:53 xxx:xxx.2d5:a
orionka-2:

Ak by ziskali Ukrajinu, ako planovali,

Můžete sdělit zdroj, který vám toto sdělil  ? Co plánovala RF ? Relevantní zdroj. 


Tak nemusim mat zdroj, tiahli na Kyjev, obsadili Charkovsku oblast. Zas realita je realita. To ze sa im nepodarilo obsadit letisko a udrzat ho v Hostemeli a dotiahnut plany do konca je realita. Alebo to ako robili len naoko, divadielko, tak potom ak nechali len koli divadielku umierat ludi, aj vlastnych, tak su este horsi ako som si myslela. Nie plany im nevysli. Taketo akcie im v minulosti vysli, tentoraz nie.

Anonymní (neregistrovaný) 19.03.2024, 22:41:54 xxx:xxx.2d5:a
N:

A kdo říkal, že to není obráceně? Jakou máme jistotu, že kdyby Ukrajina zůstala neutrální jak požadovalo Rusko, tak by se nic nedělo? V historii bych se moc nehrabal, protože zrovna tam Evropa dobývala Rusko každou chvilku.🙂 Prostě pokud je Rusko rozpínavé tak ale Evropa s NATO též. 


Ukrajina zostala neutralne dost dlho. Dost dlho sa tu hrala hra aku chcelo Rusko.  Aj tak to Ukrajincom nepomohlo. Kam sa dostali? K chudobe, korupcii, oligarchom a nakoniec aj k vojne.

Anonym (neregistrovaný) 19.03.2024, 22:52:42 xxx:xxx.2d5:a
JanaJanaJanaJana:

Tak tohle, co tvrdíte , bych vám všechno rozbila klidně i cizojazyčnými neproruskými fakty a odkazy , ale nebudu se vysilovat na někoho, kdo je líný se podepsat a srabacky nedokáže ani vystupovat pod nějakým nickem. Takže velmi výjimečně takto.


Mna nezaujimaju vase odkazy, ja vidim, co sa deje. Nepotrebujem, aby mi niekto vnucoval svoju predstavu reality. Rusko zabija, vrazdi a nici Ukrajinu. A tych tvrdeni, ze Rusko nikdy nezautoci na Ukrajinu, ze zapad len strasi, ze Rusko ma len vojenske cvicenia atd, sme si vypoculi dost a dnes je vojna. Tak ma nepresvedcite, ze viete co bude a ze prave vy viete co urobi Rusko v buducnosti.  

N (neregistrovaný) 19.03.2024, 23:32:21 xxx.xxx.242.38
Anonymní:

Ukrajina zostala neutralne dost dlho. Dost dlho sa tu hrala hra aku chcelo Rusko.  Aj tak to Ukrajincom nepomohlo. Kam sa dostali? K chudobe, korupcii, oligarchom a nakoniec aj k vojne.


Teď jde o to, jestli za to může Rusko či Ukrajina sama.🙂 Popravdě jak vidíte ty skandály kolem tamní armády, tak vesele rozkrádají dál i ve válečném stavu. Rusko-neRusko.

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 19.03.2024, 23:48:42 xxx.xxx.32.195
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 19.03.2024, 22:03:11

https://youtu.be/caVXlsL2_n4?si=RNy3mcVEI0uG17FD

Jinak děkuji za odkaz na Foltýna , sleduji hho příležitostně taky, ne vždy s ním souzním, ale beru to jako pohled odborníka z praxe.

Děkuji za optání na feňuli , řádí jak černá ruka! Teď intenzivně pracuji na socializaci s poděděnou kočkou, no je to náročný…

A vůbec, co Vás odchod z práce a nový job???   

balu
balu (2036 příspěvků) 20.03.2024, 06:17:09 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele Rapotačka z 20.03.2024, 05:36:35

Tohle dáváte jako seriozní zdroj?

Cituji začátek článku: 

Václav Danda připomíná děsivé výročí oděského pogromu, který připravoval jeviště pro dnešní krvavé představení na Ukrajině a přináší dokumenty, jež dokazují skutečnou tvář nacistické kyjevské junty.” 

Protiproud vůbec nečtu, tentokrát jsem chtěla udělat výjimku, ale po přečtení citované věty jsem ten článek musela zavřít.  

“Nacistická kyjevská chunta”? Fakt? Opravdu? 

Rapotačka (neregistrovaný) 20.03.2024, 07:15:47 xxx:xxx.99ba:67bc

“V seriozním” zdroji, který  sledujete, o tom nemluví.

megi-the-pes
megi-the-pes (3111 příspěvků) 20.03.2024, 07:31:02 xxx.xxx.124.255

Protiproud je magor. 
Jenže grilování lidí v tom domě opravdu proběhlo. Nejen tam, už dosti známé je opékání lidí z tábora.
Bylo jednou jedno referendum. Do evropské, nebo ruské (nevim název, pardon) unie? Skončilo to nějak těsně…. 38 37 36 39 nějaký jedno dvou procentní rozdíl.
Demonstrace začali studenti, přidal se Pravý sektor (to jsou ti, o nichž mluví Protiproud, hodně si vymýšlí, ale to, že jejich vedení bylo i ve vedení státu, je pravda)… a to je v pytli. To byla strana proevropská, prozápadní.  
A ta druhá byla proruská. Studenti nikoho do Domu odborů nezahnali a nedělali v táboře z lidí živé pochodně. A taky neodmítli Minskou dohodu. Hasiči prý přijeli za hodinu (Oděsa je něco jako Praha, představte si to…). Proruským aktivistům bylo bráněno z budovy utéct. Obě strany házely zápalné lahve. Zemřelo skoro padesát lidí. I když se přikláněli k ruské unii, pořád to byli lidé. 
Tohle spáchal Pravý sektor. 
Tohle se stalo. 

Zdroje jsou na Youtube, Wiki, je toho hodně. Nebyla to Sametová revoluce.
 

N (neregistrovaný) 20.03.2024, 11:59:58 xxx.xxx.149.69

Já když viděl ten dokument BBC, tak mi to zcela stačilo. My nejsme nacisti jako za Hitlera, jen chceme čistou Ukrajinu. 😀 Taky na otázku nacionálního socializmu byla odpověď rozporuplná.A u toho se tam fotí na střídačku s Makarovem devítkou a v druhé ruce má hůl .😀Takoví prostě liberální demokrati.😀

Já taky nejsem nácek, jen miluju ozubená kola a nesnáším židy.😀  Pak sem kdysi dávala tuším video Megi, jak tam mydlej Rusa nebo skupinu za bílého dne na náměstí a policie nic? Samozřejmě že vím, že tyto skupiny se dokonale dají využít téměř pro jakýkoli úkol či záměr a také to tak bylo. Bylo zcela evidentní, že cíleně šířili určitou propagandu a nenávist proti Ruskému obyvatelstvu.😐 Vůbec mi nevrtá hlavou kde vzali podporu, vím že miliony dolarů poskytlo USA.😐 

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 20.03.2024, 12:10:26 xxx.xxx.62.123
JanaJanaJanaJana:

https://youtu.be/caVXlsL2_n4?si=RNy3mcVEI0uG17FD

Jinak děkuji za odkaz na Foltýna , sleduji hho příležitostně taky, ne vždy s ním souzním, ale beru to jako pohled odborníka z praxe.

Děkuji za optání na feňuli , řádí jak černá ruka! Teď intenzivně pracuji na socializaci s poděděnou kočkou, no je to náročný…

A vůbec, co Vás odchod z práce a nový job???   


I já děkuji…

No, já zatím bojuji ;-), na starém místě, a boje eskalují.😟 Minulý týden mi kolega (NE nadřízený (!) přesně spočítal dle výše mého úvazku, kolik hodin mám věnovat té a oné činnosti; napsala jsem mu obdobně; je to zakleté místo). Ale snad se už “vysvobození” blíží. Písnu buď někam sem nebo třeba i Vám soukromě, až se země otřese (asi chápete😉).

Fikovnice
Fikovnice (5770 příspěvků) 20.03.2024, 12:11:47 xxx.xxx.62.123
balu:

Tohle dáváte jako seriozní zdroj?

Cituji začátek článku: 

Václav Danda připomíná děsivé výročí oděského pogromu, který připravoval jeviště pro dnešní krvavé představení na Ukrajině a přináší dokumenty, jež dokazují skutečnou tvář nacistické kyjevské junty.” 

Protiproud vůbec nečtu, tentokrát jsem chtěla udělat výjimku, ale po přečtení citované věty jsem ten článek musela zavřít.  

“Nacistická kyjevská chunta”? Fakt? Opravdu? 


Protiproud bych vůbec nekomentovala…😉

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 20.03.2024, 12:43:22 xxx.xxx.64.54
balu:

Zkuste se zamyslet nad tím, že jsou lidé, kteří se řídí vlastním rozumem a nepotřebují k tomu, aby si vytvořili svůj názor, aby jim někdo řekl, co si mají myslet.


Stačí jim čt24, Novinky a Seznam ? Někteří přidají ještě Forum24.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 20.03.2024, 12:57:41 xxx.xxx.64.54

Ukrajina zostala neutralne dost dlho. Dost dlho sa tu hrala hra aku chcelo Rusko. Aj tak to Ukrajincom nepomohlo. Kam sa dostali? K chudobe, korupcii, oligarchom a nakoniec aj k vojne.

Do roku 2000 byl prezidentem RF Jelcin, který jel podle amerických a západních not. V tu dobu se dostala RF na pokraj krachu. A západ plácal Jelcina po ramenou, Jelcin jezdil po světě, chlastal a západ se radoval, že má Rusko na kolenou. Pak přišel Putin, Jelcin blábolil “Beregitě Rasiju” a Putin vytáhl Rusko z Jelcinova odkazu, kdy se nacházelo na pokraji hladomoru. 

Ukrajina si jela nezávisle a dostala se tam, kde je. Opravdu na to Rusko nepotřebovala. Achmetov, Pinčuk, Kolomojskij…..Zelenský.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 20.03.2024, 13:05:52 xxx.xxx.64.54

My nejsme nacisti jako za Hitlera, jen chceme čistou Ukrajinu.

“Kak stakan vady budě Ukrajina” - bylo heslo banderovců za II. sv., když přibíjeli nemluvňata na vrata. Jejich znakem byl vlčí dráp a trojzubec, který přijala Ukrajina za oficiální znak. Přihlásila se tak k odkazu Bandery, nosí jeho obrazy, postavili pomníky jemu i těm ostatním. Myslíte, že každá země si může dát znak , jaký chce ? Může, ale  tohle je stejné, jakoby si sjednocené Německo vybralo hákový kříž. 

balu
balu (2036 příspěvků) 20.03.2024, 14:43:28 xxx.xxx.11.63
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 20.03.2024, 12:43:22

Vy máte utkvělou představu, zřejmě podle sebe, že každý člověk si musí  udělat názor pouze podle toho, co si přečte v tisku. Opravdu to tak není. To je, může být, pouze jeden z mnoha pramenů. 

assil
assil (2128 příspěvků) 20.03.2024, 15:11:30 xxx.xxx.121.3
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 20.03.2024, 13:05:52

Ne, není to stejný, protože je dost podstatný rozdíl mezi hitlerovským Německem a ukrajinskou bojůvkou čítající pár desítek tisíc členů.

J5
J5 (339 příspěvků) 20.03.2024, 16:25:04 xxx:xxx.39e5:ec4
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 20.03.2024, 12:57:41

Normálně bych orionko2 nikdy žádné ženě nenapsal následující, ale neuvěřitelné překrucování historických faktů a pomíjení nehodícího se, je typické pro lidi vašeho ražení. 

Vaše adorace individua které má nakročeno k tomu stát se masovým vrahem č.1, prvnímu v jednadvacátém století je pozoruhodně odpudivá. Psala jste kdesi nahoře “Já když slyším Evropské hodnoty, chce se mi blít - spisovně.”  Tak vězte že mně se chce, zcela nespisovně blejt z vás.

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 20.03.2024, 16:34:19 xxx.xxx.25.97
J5:

Normálně bych orionko2 nikdy žádné ženě nenapsal následující, ale neuvěřitelné překrucování historických faktů a pomíjení nehodícího se, je typické pro lidi vašeho ražení. 

Vaše adorace individua které má nakročeno k tomu stát se masovým vrahem č.1, prvnímu v jednadvacátém století je pozoruhodně odpudivá. Psala jste kdesi nahoře “Já když slyším Evropské hodnoty, chce se mi blít - spisovně.”  Tak vězte že mně se chce, zcela nespisovně blejt z vás.


Chovejte se slušně, sakra! Anebo běžte zvracet někam na Novinky.

Tohle vlákno se drží celkem v mezích slušnosti už pěkně dlouho a nepotřebujeme tedy bůhví koho, kdo nedokáže unést cizí názor. Takže ač nemám jakékoli páky, žádám vás, abyste se choval, jak se má.

To, že je pro vás jakýkoli jiný názor, než ten váš, známkou podpory Putina, hraničí opravdu s nějakou psychickou chorobou (vaší). Anebo nepochopení, co znamená slovo demokracie.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.