Aktuálně: 4 047 inzerátů199 686 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 07.03.2024, 21:07:37 xxx.xxx.177.183
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 07.03.2024, 20:55:20

USA je stav mysli.- Mylsím, že úplně stačí ten fakt, že 100 milionů lidí dokážou vyplodit jako dva prezidentské kandidáty Bidena a Trumpa.

Obzvlášť Bidena. S ním je to jak v tý pohádce Císařovy nové šaty, akorát že chybí to dítě, které by vykřiklo : "Král je nahý"!

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 07.03.2024, 21:53:07 xxx.xxx.63.197
Saga:

Kometo, tohle jste vážně zažila na “vlastní bulvy”? Na střední škole? Vždyť to ještě dotyčné(mu) nebylo 18 let. Tedy za něj zodpovídali rodiče a ti to posvětili? Jako fakt? Věřím Vám, ale je to pro mě hrozně těžko uchopitelné. Člověk neví co sám se sebou, když je mu 15-16 let, někdo to neví ani v 45! Mazec, prostě!


Popravdě, nezletilcům to skutečně MUSÍ schválit rodiče, a OBA rodiče.

A ad Králová: Určitě se jí nechci zastávat (už jen ta ambicióznost, jak jsem psala, je úděsná), ale dost mám tuto problematiku nastudovanou. A Královou a její názory naposlouchané. Myslím, že ona není pro hormony dětem nebo před pubertou. Ona je pro blokátory puberty! Celé je to pro mě divné, z hlediska toho, proč je najednou tolik lidí trans. Opravdu mi to přijde jako módní vlna, i když to nechápu. Ale stran LK jsem chtěla věci uvést na pravou míru.

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 07.03.2024, 21:56:28 xxx.xxx.63.197
Anonymní:

Bohužel, už dlouho je v Čechách slušnost považována za slabost.


Naprosto souhlasím. Ba dokonce si myslím, že je slušnost v mnoha oborech a oblastech vyloženě na škodu. Smutné, kam jsme to dopracovali…☹️

N (neregistrovaný) 07.03.2024, 22:29:37 xxx.xxx.242.38
JanaJanaJanaJana:

USA je stav mysli.- Mylsím, že úplně stačí ten fakt, že 100 milionů lidí dokážou vyplodit jako dva prezidentské kandidáty Bidena a Trumpa.

Obzvlášť Bidena. S ním je to jak v tý pohádce Císařovy nové šaty, akorát že chybí to dítě, které by vykřiklo : "Král je nahý"!


Politika je silně závislá na penězích. Chodí to tak všude a strany či kandidáti bez finančních prostředků jsou rovnou bez šance. U vás to vyplodilo Fialu, Pavla, Pekarovou, Černochovou( obvzlášť odborník) a jsou to ti správní co razí určitou myšlenku. Lidem se musí vše jen správně před volbami vysvětlit a mnoho lidí na to skočí.🙂 Ve své podstatě i Biden slouží jen jako nástroj určitých skupin v pozadí a Trump to stejné. Pokud bylo zájmem USA Evropu “declasifikovat”, tak se podařilo výtečně a investice se nyní začne bohatě vracet. Politici nevládnou, to jen lidem je třeba ukázat nějaký “ksicht” a zahrát divadlo jako na “fotbale”. 🙂 Spokojenost a ti co tahají skutečně za nitky zůstávají vždy dobře skryti.

balu
balu (2036 příspěvků) 07.03.2024, 23:05:17 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 07.03.2024, 21:53:07

Blokátory puberty - na co vlastně jsou? Proč blokovat pubertu?  Jen pro ty trans trosky?

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 07.03.2024, 23:13:57 xxx.xxx.63.197

Napadá mě třeba pubertas praecox. Předčasná puberta. Může nastat klidně i ve věku 5 - 6 let, samozřejmě je to raritní. Ale tehdy jsou blokátory puberty, což jsou mimochodem analoga gonadoliberinu (= jiný hormon, produkovaný v CNS), jasně indikovány.

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 07.03.2024, 23:19:24 xxx.xxx.63.197
balu:

Blokátory puberty - na co vlastně jsou? Proč blokovat pubertu?  Jen pro ty trans trosky?


Jinak Balu já se s Vámi určitě nechci hádat (však Vy víte😉), ale neoznačovala bych ty lidi za trans trosky. Jak jsem mnohokrát psala, moje kamarádka byla muž. Jezdíme spolu na dovolené, mám ji ráda…i když jsou věci, které mi na ní nesedí (ale ona to může mít stejně se mnou). Patří do té úplně první generace lidí u nás operovaných, je věkově moje vrstevnice. Zároveň se jasně vymezuje proti transaktivismu. Ale to, co si zažívala do věku +- 25 let (tehdy operaci podstoupila), muselo být hrozné. Já si to neumím ani představit. 

Ono to už není bráno ani jako nemoc. Jde vlastně o dvě zcela zdravé entity (tělesno a duševno). Jen se to nějak pomíchá a ty entity nejsou vůči sobě kompatibilní.

Nebinární lidi příliš neuznávám, myslím, že to jsou přesně ti, co jsou nezralí, možná s osobnostní problematikou, hledající se…

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 07.03.2024, 23:48:42 xxx.xxx.177.183
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 07.03.2024, 23:19:24

Pokud se nepletu, trans přece není  klasifikováno jako nemoc, ale jako porucha (což není přece nemoc, že????) vznikající už u plodu vlivem genů (mega zjednodušuju, vím, nejsem v tom kovaná)….prosím opravte mě případně, ale takhle jsme to pochopila já, když jsem se o to zajímala. 

balu
balu (2036 příspěvků) 08.03.2024, 00:42:16 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 07.03.2024, 23:19:24

Napsala jsem to trochu expresivně. Protože si myslím, že krom těch lidí, kteří se opravdu narodili “do jiného těla”, nekompatibilního s mozkem, se roztrhl pytel s těmi, kteří si na to jen hrají. Myslím, že pro ty je to módní póza, protože třeba nevědí v pubertě  co se sebou a tohle jim někdo nabídne jako možnost a svého druhu východisko. Bohužel to tihle někteří dotáhnou do konce a pak toho litují, protože tak ve skutečnosti nastavení nejsou. 

Dnes, kdy je mezi herci a umělci silná koncentrace gayů, kdy se  různé úchylky vydávají za něco normálního a jsme přesvědčováni o existenci spousty jiných pohlaví než je mužské a ženské, jsem čím dál míň tolerantní k těmto jinakostem. Fakt to na sobě pozoruji, že to neustálé zviditelňování má na mě opačný efekt.

N (neregistrovaný) 08.03.2024, 01:40:13 xxx.xxx.242.38
Fikovnice:

Jinak Balu já se s Vámi určitě nechci hádat (však Vy víte😉), ale neoznačovala bych ty lidi za trans trosky. Jak jsem mnohokrát psala, moje kamarádka byla muž. Jezdíme spolu na dovolené, mám ji ráda…i když jsou věci, které mi na ní nesedí (ale ona to může mít stejně se mnou). Patří do té úplně první generace lidí u nás operovaných, je věkově moje vrstevnice. Zároveň se jasně vymezuje proti transaktivismu. Ale to, co si zažívala do věku +- 25 let (tehdy operaci podstoupila), muselo být hrozné. Já si to neumím ani představit. 

Ono to už není bráno ani jako nemoc. Jde vlastně o dvě zcela zdravé entity (tělesno a duševno). Jen se to nějak pomíchá a ty entity nejsou vůči sobě kompatibilní.

Nebinární lidi příliš neuznávám, myslím, že to jsou přesně ti, co jsou nezralí, možná s osobnostní problematikou, hledající se…


Mně osobně je těchto lidí spíš líto.😐 Společnost není tolerantní a kouká se na ně zkrz prsty. Přitom nikomu nic neudělali. S mojí mamčou pracoval/la v Tescu taky jedna předělaná z muže na ženu. Míša tuším že se jmenovala. Hrozně příjemná a kamarádská. Když chtějí, tak je to jejich volba a pokud to je slušný člověk, tak je fuk čím byl nebo čím je nyní.🙂 

Anonymní (neregistrovaný) 08.03.2024, 06:12:52 xxx.xxx.24.250
Odpověď na příspěvek uživatele Quash z 08.03.2024, 05:40:48

Můžete se spolehnout že dokud pro tyhle lidi bude dál beztrestnost, budou přicházet stále další a další 

Rapotačka (neregistrovaný) 08.03.2024, 06:14:08 xxx:xxx.f33f:8173

A jak mu to žrali.😄

A budou zase, není nám pomoci, 

je jich prostě víc…

megi-the-pes
megi-the-pes (3105 příspěvků) 08.03.2024, 08:25:24 xxx.xxx.124.255
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 08.03.2024, 08:17:01

Četla jsem nedávno podobný, jak na nemoci, na které máme 50 let (nebo tak nějak hodně) vakcínu dobře vyzkoušenou (a která země měla kdy tak propracovaný systém očkování, že jo), umřelo kolik lidí.
Miminka.
Matka nebude očkovat. Z nějakého dementního přesvědčení.

balu
balu (2036 příspěvků) 08.03.2024, 08:33:35 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 08.03.2024, 08:25:24

Přesně tak. 

Ten náš očkovací systém nám ve světě záviděli. 

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 08.03.2024, 10:36:08 xxx.xxx.64.54
balu:

Přesně tak. 

Ten náš očkovací systém nám ve světě záviděli. 


A tak se nám vrací : TBC, spalničky, černý kašel……

Četla jsem  knížku o zeleném autě, dalo by se říct, že americký historický ( nějaký kabriolet, zelený nebo poslední ? ). Už ji nemám - půjčila jsem ji….. Mimo jiné epizoda o tom, jak hrozná nemoc byla dětská obrna…..jestli nekecám, tak jsme byli první, kdo se jí zbavil ….a naše očkovací látka byla s *


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.