Aktuálně: 4 045 inzerátů199 664 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 06.03.2024, 12:29:33 xxx.xxx.198.226

to je zase magořina. Budeme věnovat tisíce let vznikající výrobní prostředek kámošům za příspěvek do kapsičky a skrývku skládkovat kdesi, dokud ji vítr nerozfouká do rybníků. A za jiné prachy budeme rekultivovat důl ČSA, kde sto let ani tráva…

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 06.03.2024, 13:30:43 xxx.xxx.64.54

Jo, a černouhelné doly na Ostravsku jsme si zasypali, aby náhodou nešla obnovit těžba a uhlí dovážíme z Australie. Green deal jak vyšitý. Prý se to nemá překládat jako “úděl”, ale “smlouva”. No já ji nikomu nepodepsala a je to spíš ten úděl. 

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 06.03.2024, 20:45:22 xxx.xxx.63.197
megi-the-pes:

Tak to není. To se říkalo. Ale v roce 2020 opravdu vznikl tento zákon
https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2020-569

Nikdo to nezrušil. Dole je malými písmeny napsané, že i když není tako vakcína povinná, máte nárok na odškodnění.

Ne, každý nevěděl, že do sebe nechává lejt experimentální látku.
Troufám si říct, že to nevěděla většina lidí. 
Např. mi to nutila pediatrička pro mé dítě, naštěstí mé dítě má rozum, takže jí, dřív, než jsem vůbec stačila otevřít hubu, řeklo - ani náhodou!
V čekárně měla leták, kde byly vedlejší účinky uvedeny např. teplota. 
Kolik lidí jí to uvěřilo? Doktorka. Autorita.

A když obě vlády dělaly vakcíně reklamu? Všude. Všude to řvalo. 
Vyděsili lidi k smrti. 
Rychle někteří zapomínají. Já jim to nezapomenu.
Jak jsme jeli vlakem a stavěli jsme v nějaké vsi a tam dobíhala vlak stařenka, na obličeji roušku, rudá, chtěla si to sundat, eště nebyla v tom vlaku, dobíhala, průvodka jí řekl - nechte si to. 
Svině. 
Tyhle lidi vláda vystrašila k smrti. 
Dejte se očkovat, nebo umřete. 
Několik lidí u dveří si sundalo roušky. Početní převaha, blbechkovi sklaplo. Ale že by zapískal, aby strojvůdka počkal? Nene, roušku, udus se. 

Od tamté návštěvy jsme u dr. už nebyli, dítě jsem vzala ke svému obvoďákovi. Ani jednou mi očkování ani nenaznačil. 

Víte, co to bylo? Ne jen reklama.
Bylo to regulerní vymývání mozků. 
Řetězový email. Spam. Podvod. Výzva k sebevraždě.


Je, alespoň dle mých info, nárůst úmrtí lidí ve věku cca 40 - 50 let. Hodně na infarkty a embolie… Nicméně nemyslím si, že by bylo jakkoli dokazatelné, že je to po vakcíně. Zrovna tak může jít o následek COVIDu jako takového. No anebo ta dva roky zanedbávaná prevenčka a vůbec lékařská péče. Ostatně i onko nemocí je teď nějak moc. A bohužel ve stále mladších věkových skupinách: Ca prsu, ca plic (u nekuřáků!!!) a další potvorstva.

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 06.03.2024, 20:52:23 xxx.xxx.63.197
Fikovnice:

“Pouze tím poukazuji na kvalitativně podobný vztah, tedy takový který ve svém konečném důsledku vylučuje vznik toho nejcennějšího čeho může člověk v životě dosáhnout.

Myslím, že s Vámi v mnoha věcech názorově souzním…

Ale tou větou výše projikujete to, co VY považujete za nejcennější do druhých. I já mám věci, které považuji za - řekněme opravdu nejcennější, a nepodařilo se mi na ně dosáhnout. Ale opravdu pozor na to. To, co se jeví Vám jako nejcennější, může být pro jiné třeba vyloženě nedůležité.

No a názor na T. Kuběnku máme pokud ne stejný, tak velmi podobný. Ne, není to dítě. A jak jsem psala, děsí mě dosah těchto kvazicelebrit. Jeho orientace a maškaření se jsou mi zcela fuk. Moje velmi blízká kamarádka je trans (tedy kdysi byla mužem), znám nejméně dva gaye a všichni tři tito lidé se chovají normálně, ti gay muži se nelíčí a já se s nimi ráda setkávám (což bych ale činila, i kdyby byli zmalovaní jak prodejné děvy…přesto vím, že to není jejich gusto a styl).


Ještě tady k tomuto:

Zaznamenali jste mladého Brzobohatého jako Drag Queen?😀

Nevím nevím, co by na to říkal Radek Brzobohatý; mmch. muž, kterého obdivovala moje máma a já taky. 

No a Lenka Králová se už nechala slyšet, že mladého zkusí pozvat do toho jejího pořadu V tranzu.

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 06.03.2024, 22:20:00 xxx.xxx.63.197
Odpověď na příspěvek uživatele JanaJanaJanaJana z 06.03.2024, 22:15:00

Jj, Lenka…😀

Ale uvidíte, že ta to dotáhne daleko. Někoho tak příšerně ambiciózního snad ani neznám. Slyšela jsem ji mluvit, že ji láká i politika… 

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 06.03.2024, 22:50:00 xxx.xxx.33.2
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 06.03.2024, 22:20:00

To souhlas.

Já jsem otevřená téměř všem názorům…ale jakmile někdo schvaluje podávání hormonů nerozhodnutým puberťákům…to je zvěrstvo.

Doron
Doron (2370 příspěvků) 06.03.2024, 23:27:13 xxx.xxx.162.21
JanaJanaJanaJana:

To souhlas.

Já jsem otevřená téměř všem názorům…ale jakmile někdo schvaluje podávání hormonů nerozhodnutým puberťákům…to je zvěrstvo.


Někde a někdy se před pubertou dělají i operace.

Že prej je fajn, když na střední školu přijdou už jako jiný člověk. 😞

Rapotačka (neregistrovaný) 07.03.2024, 08:35:03 xxx:xxx.4989:29c8

Před chvílí hovořil v TV prezident agrární komory. 

Vyjadřoval se, mimo jiné,  k protestu “traktorů” v Pze.

Vypadlo z něj: my jsme je volili … takže? (čemu se  ti… diví?)

kometa
kometa (5556 příspěvků) 07.03.2024, 08:46:41 xxx.xxx.224.101
Doron:

Někde a někdy se před pubertou dělají i operace.

Že prej je fajn, když na střední školu přijdou už jako jiný člověk. 😞


To je fakt výborný😢

Měli jsme na škole jednu, poté jednoho. Přeoperována, už jako muž (spíše jinoch) si našla dalšího muže a teď operace lituje.

Do prkýnka, schválit tohle v 16, 17 letech? Když ti puberťáci ještě neví, co se sebou?

balu
balu (2036 příspěvků) 07.03.2024, 08:53:46 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 07.03.2024, 08:46:41

Tomu se nedá říct jinak, než zvěrstvo. Ať se nechá přeoperovat kdo chce na co chce, třeba na velblouda, ale až jako dospělý a po zralé úvaze. Ne jako momentální nápad nebo jako výsledek bitvy hormonů v pubertě, kdy se spousta teenagerů teprve hledá - a to myslím všeobecně, ne jen v sexuální oblasti. 

Nechápu, jak a proč k tomu, aby se puberťák začal ládovat hormony jako přípravou na změnu pohlaví, a pak k operaci, mohou dát doporučení psychologové a psychiatři. 

Saga
Saga (511 příspěvků) 07.03.2024, 08:55:17 xxx.xxx.167.183

Kometo, tohle jste vážně zažila na “vlastní bulvy”? Na střední škole? Vždyť to ještě dotyčné(mu) nebylo 18 let. Tedy za něj zodpovídali rodiče a ti to posvětili? Jako fakt? Věřím Vám, ale je to pro mě hrozně těžko uchopitelné. Člověk neví co sám se sebou, když je mu 15-16 let, někdo to neví ani v 45! Mazec, prostě!

Orionka (neregistrovaný) 07.03.2024, 09:34:44 xxx.xxx.165.240

Ale oni mluvili před volbami jinak, nedodržují ani písmeno z programového prohlášení vlády. 

A přece jen, jsou to jen vidláci🤭😄nedivte se, že naletěli. Naletěli jiní, kteří si myslí, jak jsou nejchytřejší. ( za těmi vidláky jsou ty smajly, aby bylo jasné, že to nemyslím pejorativně a nechci zemědělce urazit )

Orionka (neregistrovaný) 07.03.2024, 09:39:39 xxx.xxx.165.240
Orionka:

Ale oni mluvili před volbami jinak, nedodržují ani písmeno z programového prohlášení vlády. 

A přece jen, jsou to jen vidláci🤭😄nedivte se, že naletěli. Naletěli jiní, kteří si myslí, jak jsou nejchytřejší. ( za těmi vidláky jsou ty smajly, aby bylo jasné, že to nemyslím pejorativně a nechci zemědělce urazit )


To patří za rapotacku v 8.53. Než jsem popracovala a spočítala přechody, už jste někde jinde.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.