Aktuálně: 4 044 inzerátů199 650 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 05.03.2024, 18:43:17 xxx.xxx.64.54
Buggyra:

Jdu dát holčičce u koní nějakou práci.

Škoda, že k těm koním to netáhne kluky. Naučili by se s pilou, sekerou, vrtačkou, něco natřít, házet lopatou, zasadit stromek, rozlišit pár kleští, zatlouct hřebík… Takhle vzdělané od nás odcházejí zatím jen ty holčičky 😀


Tak jim k tomu pusťte jednu “koňskou” 🙂 :

https://www.youtube.com/watch?v=VmEdQl2-huU

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 05.03.2024, 18:56:32 xxx.xxx.124.6

Hehe, jak to zahrál na předchozí vládu, prej neviním Adama, žalovat se má výrobce.
Jako že vláda Fialy, kde ten Válek je, nepustila několik kampaní “očkujte se, nebo umřete!”. Aha.

https://www.mzcr.cz/tiskove-centrum-mz/ministerstvo-zdravotnictvi-odstartovalo-hlavni-cast-ockovaci-kampane-ockujeme-se-pro-zivot-beze-strachu/

Bobšova vláda řekla, že lidi odškodní. 
Válek nechce. 
Otázka je, esi by Bobeš jednal jinak.
Ale už jsem jedno takové odškodnění (ne tak vážné, nesrovnatelné samozřejmě) viděla.
Schillerová podepsala odškodnění pro OSVČ i na další rok. Chviličku na to se vyměnila vláda. Najednou začali z fin. telefonovat - žádost stáhněte, nemáte nárok.
Hodně zajímavé to bylo. 
Takže když teď něco podepíše Válek; Fiala, Stanjura, Rakušan, Jurečka,…, tak já to nemusím dodržovat; následující vláda si může říct - nám se nechce. 
?
Slušnost by byla udělat rychlovyhlášku, mají většinu, šlo by to bez problému přes noc, však to dělají každou chvíli, supertajně, kde napíší - toto se ruší. Tečka. 

Takhle to je plivnutí do tváře těm, mnohdy hodně vážně, nemocným lidem. A pozůstalým. 

Dělali na očkování reklamu! Reklamu na očkování! Stát! Vláda! 
Mi přestane psát vykřičník, rači du. 

Zvratky to jsou, předchozí i současná!

Anonymní (neregistrovaný) 05.03.2024, 19:24:23 xxx.xxx.24.250
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 05.03.2024, 18:56:32

Každý před aplikací věděl že do sebe nechá prát experimentální látku která není vakcina, takže se na to žádné odškodnění ze zákona o očkování nevztahuje. 

Dokonce byl před uvedenim na trh parlamentem a senátem odsouhlasen zákon, že odškodnění následků po očkování se nevztahuje na látky proti covid19. To nevíte? 

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 05.03.2024, 20:01:19 xxx.xxx.124.6
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 05.03.2024, 19:24:23

Tak to není. To se říkalo. Ale v roce 2020 opravdu vznikl tento zákon
https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2020-569

Nikdo to nezrušil. Dole je malými písmeny napsané, že i když není tako vakcína povinná, máte nárok na odškodnění.

Ne, každý nevěděl, že do sebe nechává lejt experimentální látku.
Troufám si říct, že to nevěděla většina lidí. 
Např. mi to nutila pediatrička pro mé dítě, naštěstí mé dítě má rozum, takže jí, dřív, než jsem vůbec stačila otevřít hubu, řeklo - ani náhodou!
V čekárně měla leták, kde byly vedlejší účinky uvedeny např. teplota. 
Kolik lidí jí to uvěřilo? Doktorka. Autorita.

A když obě vlády dělaly vakcíně reklamu? Všude. Všude to řvalo. 
Vyděsili lidi k smrti. 
Rychle někteří zapomínají. Já jim to nezapomenu.
Jak jsme jeli vlakem a stavěli jsme v nějaké vsi a tam dobíhala vlak stařenka, na obličeji roušku, rudá, chtěla si to sundat, eště nebyla v tom vlaku, dobíhala, průvodka jí řekl - nechte si to. 
Svině. 
Tyhle lidi vláda vystrašila k smrti. 
Dejte se očkovat, nebo umřete. 
Několik lidí u dveří si sundalo roušky. Početní převaha, blbechkovi sklaplo. Ale že by zapískal, aby strojvůdka počkal? Nene, roušku, udus se. 

Od tamté návštěvy jsme u dr. už nebyli, dítě jsem vzala ke svému obvoďákovi. Ani jednou mi očkování ani nenaznačil. 

Víte, co to bylo? Ne jen reklama.
Bylo to regulerní vymývání mozků. 
Řetězový email. Spam. Podvod. Výzva k sebevraždě.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 05.03.2024, 20:03:53 xxx.xxx.63.197

Četli/viděli jste video s Rakušanem v autě, kde mluví o ukrajinském obilí a o Babišovi?

Ten troubelín to zveřejní na soc. sítích a v autě je nepřipoutaný. Myslím, že už za to sklidil celkem dost “pochval”!😛

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 05.03.2024, 20:07:07 xxx.xxx.124.6
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 05.03.2024, 20:03:53

To je součást plánu. Stejně jako video z šatny. Má to dost dobře spočítaný. 
Úkol je vyvolat dojem, že je stejný jako my, obyčejní lidé. Také chybuje. Ale uzná chybu.
Proč jezdí na besedy, dyť ví, co ho tam čeká. 
Místo sebe poslal náměstka, jel si povídat… trošku to, co vyčítali Bobšovi, že jo. 😀 Promo rok a půl před volbami. Nebo kolik těch nesmyslů ještě zbývá.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 05.03.2024, 20:13:07 xxx.xxx.63.197
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 05.03.2024, 20:07:07

😄

Jako přijde mi, že fakt musí myslet zadelí. A když to nemyslí jemu, tak nemá v týmu někoho, kdo je trochu normální?! No odpovím sama: Ve své zahleděnosti si asi myslí, že jim projde všechno. 

Teda četla jsem, že dtto provedla Schillerová. Oba dali desítku na charitu. Ale Schillerová ještě zaplatila pokutu (a možná přišla i o nějaké body?). Rakušan jako nadřízený policajtů pokutu zřejmě nedostane.😛

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 05.03.2024, 20:14:48 xxx.xxx.63.197
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 05.03.2024, 20:08:35

Pardon, napsala jsem totéž, co je v odkaze od Vás. Ale tak nevadí… Uvidíme, zda Rakušan přece jen tu pokutu od dopraváků nakonec dostane. Ale nevsadila bych na to ani zlámanou grešli.😜

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 05.03.2024, 20:16:25 xxx.xxx.63.197
Fikovnice:

😄

Jako přijde mi, že fakt musí myslet zadelí. A když to nemyslí jemu, tak nemá v týmu někoho, kdo je trochu normální?! No odpovím sama: Ve své zahleděnosti si asi myslí, že jim projde všechno. 

Teda četla jsem, že dtto provedla Schillerová. Oba dali desítku na charitu. Ale Schillerová ještě zaplatila pokutu (a možná přišla i o nějaké body?). Rakušan jako nadřízený policajtů pokutu zřejmě nedostane.😛


Btw, když už vyvedli koninu (on i Schillerová), tak při jejich příjmech tedy mohli na charitu dát násobně víc!

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 05.03.2024, 20:25:08 xxx.xxx.124.6
Rapotačka:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Normalnimu-cloveku-se-zveda-zaludek-Doktor-Sila-o-mnozirnach-deti-751666


Ten je dobrej. Řekl mu někdo, že 20 % párů v ČR je neplodných?

“jde o legalizaci vytěsňování druhého skutečného biologického rodiče”

To mě zajímá. 
Jak se tohle dělá? 
Dyť je to legální už dávno.

Kolik dětí nemá uvedeného otce v RL?
Co anonymní dárcovství?
Umělé oplodnění je pro páry. Nemusí být manželé. 
Nemusí mít spolu nic společného… tyhle věci mají problém jen s platbou pojišťovny, jinak si tady můžete dělat, skoro co chcete. 

Takže to smotáme dokupy s těmi desetiprocentními. No proč ne. 
Tak jsem se pobavila zase jednou. 🙂

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 05.03.2024, 20:27:27 xxx.xxx.124.6
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 05.03.2024, 20:14:48

Právě že pokutu dostane. Body? To nevim, já neumim řídit a předpisy neznám. 😀 (Ale jinak si samozřejmě celou cestu coby spolujezdec parádně koleduji o vysazení v temném lese.)
Dostane řádný trest, přesně dle pravidel, aby ukázal, že je lepší.
Přece.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 05.03.2024, 20:31:21 xxx.xxx.63.197
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 05.03.2024, 20:27:27

Bodama si teď taky nejsem jistá. Já se v autě poutám.

No a pokutu…nevím nevím, uvidíme. Teda, pokud jsem to už neprošvihla. Co jsem četla někdy odpoledne, tak lidi právě psali jen o jeho příspěvku na charitu, ale že pokutu nee. 

Jo a v tom videu reagoval na Babiše s kohoutem. Rádoby vtipně.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 05.03.2024, 20:35:02 xxx.xxx.63.197
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 05.03.2024, 20:08:35

Btw, a ten šifrovaný telefon Rakušana se už nějak vysvětlil?

Jak mi byl před volbami sympatický (i když jsem je nevolila), tak se kolem něj kupí nějak moc přešlapů, v případě toho telefonu bych to nazvala i dost velkým průšvihem.

Rapotačka (neregistrovaný) 05.03.2024, 20:35:10 xxx:xxx.1a24:8d90
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 05.03.2024, 20:01:19

Jo, byla to hnusná masírka. Když se podařilo slušnýmu dr.

 promluvit, pochybovat, varovat, tak jen jednou. Víckrát  tu

možnost nedostal. Já jsem své nejbližší varovala, poskytla jsem

odkazy, bohužel marně.

Hnus: https://www.facebook.com/marien.machanova/videos/1084724282767620

N (neregistrovaný) 05.03.2024, 20:56:54 xxx.xxx.242.38
Rapotačka:

Jo, byla to hnusná masírka. Když se podařilo slušnýmu dr.

 promluvit, pochybovat, varovat, tak jen jednou. Víckrát  tu

možnost nedostal. Já jsem své nejbližší varovala, poskytla jsem

odkazy, bohužel marně.

Hnus: https://www.facebook.com/marien.machanova/videos/1084724282767620


Přesně tak a spousta lidí musela kvůli zaměstnání a podobně. Čili to “nemuseli” bych zpochybnil.

Rapotačka (neregistrovaný) 05.03.2024, 21:08:30 xxx:xxx.1a24:8d90

z FB -   Oni řeknou pandemie já slyším podvod 

Oni řeknou očkování já slyším vyhlazování 

Oni řeknou trasování já slyším špehování 

Oni řeknou opatření já slyším totalita 

Oni řeknou tečka já slyším léčka

 Oni řeknou dezinformace já slyším pravd

a Oni řeknou konspirace já slyším budoucnost

 Oni řeknou ochrana lidí já slyším omezování svobod 

To jiné vnímání světa je fakt náročné, kdo se v tom má pak vyznat?

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 05.03.2024, 21:17:46 xxx.xxx.64.54

Ty Rakušanovy pásy - úmysl ! PR ! Má dobrý tým. Teď budou lidi týden, dva, řešit jeho pásy a mezitím mu projde 150 jiných prasáren. Třeba ty jiné ideové postoje - názory, které je nutné potírat až trestat. 

V Přerově, v Ústí se debata od témat posune na “A bez pásů jezdíte pořád, často, nebo jen občas? Proč? Je to proti předpisům………zaplatil jste pokutu…..?” a čas běžíííí.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 05.03.2024, 21:23:57 xxx.xxx.63.197
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 05.03.2024, 21:17:46

Myslíte? Fakt myslíte, že by to měl až tak promyšlené? Já bych jej nepřeceňovala 😄, ale tak uznávám, že to může být i finta tohoto kalibru. 

Někdo tu pár stránek zpět vytáhl tu střelbu na FF. Tak jsem si vzpomněla, jak tehdy Rakušan se slzami v očích ten večer vystoupil v TV a říkal, jak nesmírně úspěšný ze strany Policie to byl zákrok. Přitom pár hodin po té hrůze nemohly být učiněny žádné závěry. 17 mrtvých (počítám i otce a pak toho tatínka s miminkem - to bylo mimořádně odpudivé); podle info, co dali na veřejnost, to mohlo dopadnout opravdu mnohem hůř…ale i tak - 17 zastřelených je děsivé číslo.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.