Aktuálně: 4 043 inzerátů199 696 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 04.03.2024, 19:43:30 xxx.xxx.124.6

U nás je dovolený takovýhle obchod s dětmi?
A není to tak, že matka je ta, které se dítě narodí, i kdyby dárci byli mimozemšťani? 
To, že se dítě cizinců narodí tady, nemá s tímto nic společného - zákaz přijímat cizí pacienty asi nemáme.
Nečetla jsem ty zákony (a zda si § tady vymysleli, nevím), ale tenhle model povolený na 100 % není.

Je to taková spíše podvodná stránka (ale kdo by po tom pátral, že jo), 4 společnosti v UK (pronájem nemovitostí a podobné nesmysly), všecky zrušené.
A najednou to tady prodává děti, jasně. 

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 04.03.2024, 20:44:38 xxx.xxx.63.66
megi-the-pes:

Myslíte, že Kuběnka (musela jsem si vygůglit) je prototyp gaye?
Mně spíše připadá, že neví, kudy kam. Děcko, které mámě říká křestním jménem. 
Vážně stavíte na stejné místo panenku a člověka (ano, je to člověk) s jinou s. orientací?

Měli bychom posuzovat lidi, co se chcou stát rodiči? 

Dehonestovat rodinu, zajisté ne, ale nevím, kdo to dělá, asi dost nečtu noviny. 
 


Tak zrovna Kuběnka a Sugar Denny (nebo jak se přesně jmenuje) ovlivňují obrovské masy mladých lidí. Nedělá mi to dobře, ale je to tak. Youtubeři ovlivňují názory dětí. Ptala jsem se pár +- desetiletých díťátek z mého okolí, jestli znají Youtubery výše uvedené a další, a horlivě přikyvovali. A co je největší síla, Kuběnkové a Sugary, atp. jsou finančně ve věku 20 let prakticky zajištěni když ne na celý život, tak na půl života ano. A nedělají de fakto nic. Divná doba.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 04.03.2024, 20:58:40 xxx.xxx.63.66

Jinak pro Buggyru k tomu umělému oplodnění: Dnes toho umí reprodukční medicína fakt hodně. Chlapovi tam běhá jedna polochcíplá spermie (pardon) a oni jsou ji přímo schopni vpravit do vajíčka. Ale jsou samozřejmě i případy, kdy spermie nejsou vůbec nebo jsou poškozené tak, že by prostě nebyly schopny oplodnit, tak pak se bere dárcovské sperma. A dtto vajíčka. 

Ostatně trochu tu něco propálím: I V. Havel se snažil mít dítě tímto způsobem a nezadařilo se. Vždy se mluvilo, že nemohla Olga…

J5
J5 (339 příspěvků) 04.03.2024, 21:19:33 xxx:xxx.744c:773b
megi-the-pes:

Myslíte, že Kuběnka (musela jsem si vygůglit) je prototyp gaye?
Mně spíše připadá, že neví, kudy kam. Děcko, které mámě říká křestním jménem. 
Vážně stavíte na stejné místo panenku a člověka (ano, je to člověk) s jinou s. orientací?

Měli bychom posuzovat lidi, co se chcou stát rodiči? 

Dehonestovat rodinu, zajisté ne, ale nevím, kdo to dělá, asi dost nečtu noviny. 
 


Použiji k reakci, ač nerad, podobný styl megi.

Opravdu myslíte že příklad = prototyp? Ne není to tak. Pouze upozorňuji na možné. Opravdu soudíte že je ta osoba ve svých, tuším, 24 letech děcko které je třeba omlouvat? V jeho letech jsem již vychovával dvě krásné malé dívenky a nedoporučoval bych nikomu aby mne v té době vážně nebral. 

Opravdu mně chcete podsouvat že kladu panenky na úroveň člověka? Opět nikoliv, doufal jsem že můj názor je z poznámky zcela zřejmý. Pouze tím poukazuji na kvalitativně podobný vztah, tedy takový který ve svém konečném důsledku vylučuje vznik toho nejcennějšího čeho může člověk v životě dosáhnout. Bohužel na vztah který je tak neuvěřitelný že je reálné brzké řešení. Navíc tuším že podobný sňatek(y) již proběhl. 

Vy si opravdu netvoříte názor, tudíž neposuzujete, na lidi ve svém okolí? Tomu nevěřím. Taková schopnost je jeden ze základů soužití. V této souvislosti bych ještě rád upozornil na to že mnoho homosexuálně orientovaných jedinců mně nijak nepřekáží, ani nevzbuzuje negativní emoce. Většinou tací kteří mně nijak svoji orientaci nevnucují, stejně tak jako já jim tu svou. Tím narážím na pitoreskní průvody atd.

Nakonec vám ještě něco prozradím megi. V životě to zpravidla chodí tak že prostě nemohu mít vše co chci, zejména ne tehdy pokud dělám vše pro to aby se přání nesplnilo. V tomto případě když zcela dobrovolně vstoupím do takového vztahu který mé přání neumožní.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 04.03.2024, 21:43:22 xxx.xxx.63.66
Odpověď na příspěvek uživatele J5 z 04.03.2024, 21:19:33

“Pouze tím poukazuji na kvalitativně podobný vztah, tedy takový který ve svém konečném důsledku vylučuje vznik toho nejcennějšího čeho může člověk v životě dosáhnout.

Myslím, že s Vámi v mnoha věcech názorově souzním…

Ale tou větou výše projikujete to, co VY považujete za nejcennější do druhých. I já mám věci, které považuji za - řekněme opravdu nejcennější, a nepodařilo se mi na ně dosáhnout. Ale opravdu pozor na to. To, co se jeví Vám jako nejcennější, může být pro jiné třeba vyloženě nedůležité.

No a názor na T. Kuběnku máme pokud ne stejný, tak velmi podobný. Ne, není to dítě. A jak jsem psala, děsí mě dosah těchto kvazicelebrit. Jeho orientace a maškaření se jsou mi zcela fuk. Moje velmi blízká kamarádka je trans (tedy kdysi byla mužem), znám nejméně dva gaye a všichni tři tito lidé se chovají normálně, ti gay muži se nelíčí a já se s nimi ráda setkávám (což bych ale činila, i kdyby byli zmalovaní jak prodejné děvy…přesto vím, že to není jejich gusto a styl).

N (neregistrovaný) 04.03.2024, 22:52:36 xxx.xxx.242.38

Jak se jmenuje tatínek? Karel. A maminka? Josef.😄 Tak jsem to vyřešil jednoduše. 😄 Čili to máme vyřešený co bude v rodném listu a teď už jen aby se náležitě o dítě starali. Osobně jsem vyrůstal taky jen s otcem a pokud by byli dva, tak by mi to zřejmě nijak nevadilo. Proč by taky? 

Anonymní (neregistrovaný) 05.03.2024, 05:51:25 xxx.xxx.29.231

Nebude ani tatínek ani maminka. Bude rodič jedna, dva, tři….

Nejde o rovnost ani o práva. Jde o totální rozvrat společnosti. 

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 05.03.2024, 06:29:13 xxx.xxx.124.6

Nevím, kolik máte let, asi ne 26 nebo tak… ale my jsme byli dost jiní, nebydleli jsme s rodiči a nežili jsme z instagramu.
Teď ta děcka od školky už potřebují psychologa a mnoho z nich si řekne - odliším se takto, ubližují mi (už jen tím, že jim někdo řekne ne) a tomuhle ne, tak já budu jako on.
Ne kosmonaut a zpěvák, ale youtuber. A ten youtuber prohlašuje, že je gay. 
Neomlouvám nikoho, že je děcko.
Když bude mít nemocný člověk dítě, pravděpodobně by si na tom dítěti léčil své komplexy, použil ho k výdělku na instagramu nebo se choval stejně, jako když má štěňátko. 
Takových lidí je v této době hodně. A to nezahrnuji lidi, kteří jsou schopni dítě zavřít do sklepa a mít s takovým 13letým dítětem dítě. Nebo tři. Jediný vadný člověk, který ví, že by neměl mít děti, je katolický kněz. Milion knězů nebo tak. 
Ostatní lidi nepodstupují psycho a vědomostní testy, zda se mohou stát rodiči a nemají to papírově zakázané.
A není to “ta dnešní generace je hrozná, to my jsme už ve 24 měli dvě krásné děti”. Tuhle generaci vychovali nějací rodiče. 
Tuto generaci jsme vychovali my. 
Ne všecka děcka jsou taková.
To by zas bylo házení do jednoho pytle, že jo…
Dnes musí být gay postava v každém filmu a v každé knížce. Znám spisovatele, kteří nic jiného nepíší, a průměrný čtenář těchto výplodů AI je 40letá hetero žena. 
Takový Táďa si na tom vydělá a teplej člověk se stydí i za něj. 

Ani nevím, proč vzniknul ten průvod, k čemu a kde všude se dělá. Musím si to vygůglit. Pak se sem přijdu podívat, esi už někdo odpoví, proč je pro většinu (odhlasovali to) lepší, že gay pár adoptuje dítě nadvakrát místo najednou. 
Zatím to vypadá, že o dětech doopravdy nikdo nepřemýšlel. 
 

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 05.03.2024, 06:34:17 xxx.xxx.124.6
Fikovnice:

Tak zrovna Kuběnka a Sugar Denny (nebo jak se přesně jmenuje) ovlivňují obrovské masy mladých lidí. Nedělá mi to dobře, ale je to tak. Youtubeři ovlivňují názory dětí. Ptala jsem se pár +- desetiletých díťátek z mého okolí, jestli znají Youtubery výše uvedené a další, a horlivě přikyvovali. A co je největší síla, Kuběnkové a Sugary, atp. jsou finančně ve věku 20 let prakticky zajištěni když ne na celý život, tak na půl života ano. A nedělají de fakto nic. Divná doba.


Ptala jsem se svého díťátka, esi zná Kuběnku, a pravilo - jó, to je ten debil.
Tak jsem jí řekla, esi chce lepáka, tak pravila, že ne, že je to teda jen trapák. 

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 05.03.2024, 06:35:40 xxx.xxx.198.226
N:

To je logické. Vemte příklad třeba USA. Lidi jsou frustrováni a víc po sobě střílí a pak jsou méně frustrováni( daří se jim lépe) a míň po sobě střílí.😀 Normální stav a pokud bude systém klást na lidi nepřiměřené požadavky, stavět je do bezvýchodných situací,tak někteří volí buď útěk  nebo útok na společnost. Tomu cápkovi na fakultě naštěstí jeho plány nevyšly. Kdyby ano, tak mrtvých je mnohem víc.😐


Ale vy mluvíte o lidech alá Volný pád (Falling down), které systém semlel.

Chlapeček na fakultě byl ujetej.

To jsou dvě odlišné věci. Jinak samozřejmě souhlas.

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 05.03.2024, 07:10:30 xxx.xxx.124.6

Když jsme u těch dětí… zachytili jste to o volbách, jakou podobu se snaží protlačit vrchnost?
Volit by mohly osoby nad 16 let.
U protinožců si povídal Lipavský o korespondenční volbě, na zpáteční cestě se porouchalo letadlo, tak ne že by si koupili letenky na běžný let, ale pošle se pro něj letadlo ocaď. 
Grýn dýl platí jen pro spodinu.
16 let?

Anonymní (neregistrovaný) 05.03.2024, 08:33:41 xxx.xxx.132.170
Buggyra:

Kovy na hrad!

Ten už je starej… hm. Tak… jak se jmenuje ten utřinos?

tadeas - musela jsem si ho najít. Tak teda

tadeas na hrad!


A nemohla by to být Nerudova? “Jasně že je mladá a pohledná”

Orionka (neregistrovaný) 05.03.2024, 08:38:55 xxx.xxx.132.170
Buggyra:

Ale vy mluvíte o lidech alá Volný pád (Falling down), které systém semlel.

Chlapeček na fakultě byl ujetej.

To jsou dvě odlišné věci. Jinak samozřejmě souhlas.


Otázka je jestli byl ujetej, kam byl ujetej a proč byl ujetej.

Jede sem nějaký hlavoun z FBI. Mimo jiné, aby pomohl s vyšetřováním střelby. Proč ? Když to byl jen blázen ujetej ?

assil
assil (2124 příspěvků) 05.03.2024, 09:53:36 xxx.xxx.26.200

Policie bude kontrolovat ideové postoje… a pak se divíme, že parlament hlasuje jak hlasuje

https://www.prahain.cz/krimi/policie-zavadi-opatreni-proti-skupinam-s-odlisnymi-ideovymi-postoji-17302.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu&_zn=aWQlM0Q3MzAwMTgzNDAwNjA3MzQ0NjAxJTdDdCUzRDE3MDgzMzIzNDkuODExJTdDdGUlM0QxNzA5MTE5ODg0LjUzNiU3Q2MlM0Q0QTI4OEU2OTA2RjMyNzlGNkFCQzUxRjRFNTM5OUVGNA%3D%3D#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.context

Orionka (neregistrovaný) 05.03.2024, 10:16:26 xxx.xxx.132.170

Vracím se do mládí. Radost z toho nemám. Nakoukněte do diskuze, zvlášť pan Krejcárek má jasno !

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 05.03.2024, 10:16:48 xxx.xxx.198.226
Orionka:

Otázka je jestli byl ujetej, kam byl ujetej a proč byl ujetej.

Jede sem nějaký hlavoun z FBI. Mimo jiné, aby pomohl s vyšetřováním střelby. Proč ? Když to byl jen blázen ujetej ?


Chlapečka nesemlel systém. Proto to říkám. Měl kde bydlet, měl peněz, měl školu a budoucnost. Vyrůstal v rodině a tak dále. Nezaregistrovala jsem, že by vykřikoval něco proti systému. Zhlédnul se zřejmě v hromadných vrazích a chtěl udělat “díru do světa”, přišlo mu to jako dobrý nápad. Kdokoli, komu tohle přijde jako dobrý nápad, je podle mě ujetej magor. Nebo vy v tom vidíte nějakou racionální úvahu? Racionální je podle mě něco, co přinese užitek mně nebo mojí tlupě. Ale ne skočit ze skály a skopnout s sebou další dva lidi 😀 To je fakt magořina.

Co tady bude dělat nějakej cizí úředník vůbec netuším, ale z toho, že sem někdo jede, nejde snad usuzovat nic. Jestli jim “taky” bude pomáhat s vyhodnocením toho případu, tak to může být asi na takové úrovni, že když k nám jede do firmy požární technik zkontrolovat hydranty, tak já mu podstrčím taky svůj hasičák z auta, aby mi ho zkontroloval - když už tady je, žejo.

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 05.03.2024, 10:20:20 xxx.xxx.124.6

Ve vyjádření je, že jde o udržování takového pořádku a dodržování zákonů
na shromážděních a demonstracích.
“V kontextu veřejného pořádku jde tedy o takové projevy, které přerůstají do protiprávního jednání.”

Co si z toho mám vzít?
Presumpce neviny kaput? 
Co přerůstá do protiprávního jednání?
Oni mají potírat něco, co ani neumí vyjmenovat?

Rakušan si bude moct zavřít kohokoli - preventivně.

Hehehe. 
 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.