Aktuálně: 4 044 inzerátů199 696 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

hmn
hmn (1173 příspěvků) 04.03.2024, 13:44:21 xxx.xxx.27.149

je zajímavé, že např. taková země jako Španělsko, kde jsou náboženství a tradice asi tak o řád výš, než u nás, problém s manželstvím ani adopcí dětí homo páry nemá

Rapotačka (neregistrovaný) 04.03.2024, 13:47:00 xxx:xxx.9415:57b8

“Někomu” mohou vadit ti propagátoři, někomu se z nich zvedá … a ví, že co chce šídlo,

geislerová a jim podobní. určitě nechce “on”. Co chtějí “tihle”, 

může být pro jiného vždy nepřijatelné už z principu.

balu
balu (2035 příspěvků) 04.03.2024, 14:03:44 xxx.xxx.25.108
assil:

Společného to má to, že se tradičním manželstvím  ohánějí odpůrci, přitom tradiční manželství tady už dávno neexistuje, manželství je už jen v podstatě právní vztah a není žádný důvod nepřiznat ho všem.

Vaše poslední věta je tak homofobní, že na to radši ani nebudu reagovat, evidentě čerpáte z https://www.seznamzpravy.cz/clanek/porady-stastne-pondeli-jindricha-sidla-8-sezona-ct-uvadi-psycholog-klimes-urazi-homosexualy-246909


Tak ještě jednou… Manželství je svazek muže a ženy. Tečka. Ať  mají homosexuálové podobný institut, ale ať se jmenuje jinak, protože ten jejich svazek nebude svazkem muže a ženy.  

Co je tradiční manželství? Můžete přesně definovat?

Poslední věta - konstatování je homofobní? Aha. Můžete uvést něco, čím moje tvrzení vyvrátíte?

assil
assil (2124 příspěvků) 04.03.2024, 14:12:56 xxx.xxx.26.200
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 04.03.2024, 14:03:44

Můžete uvést vy něco, čím svoje tvrzení podpoříte? Zdroje uvádí vždy autor.

Tradičním manželstvím jako posvátným svazkem muže a ženy se ohánějí odpůrci jako vy, takže to já vám fakt přesně definovat nemůžu, já nic o žádném tradičním manželství nevím.

Ono určitě stejně argumentovali odpůrci například rozvodů a ono obecně při zavádění křesťanství určitě i odpůrci jednoženství a boží nerozlučnosti a pod.😀 ale jak vidno, všechny inovace se nakonec prosadí, jen by člověk čekal, že v dnešní době nebude už tolik rigidních lidí. Ale jsou pořád, no.

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 04.03.2024, 15:22:48 xxx.xxx.124.6

Ale balu, proč ignorujete, co to slovo doopravdy je? 
Je to smlouva s ženou nebo svazek dvou osob. 
Jen někteří lidé si myslí, že když místo mal řeknou man, že to znamená muž. 
Když budeme trvat na dodržení smyslu toho slova, dvě ženy mohou tedy uzavřít manželství.
To je ale blbý, co?

Hele. EU řekla, že co platí v jedné zemi Společenství, musí platit i v dalších jejích zemích.
A tak Češi neuznali děti, manželství a tak. 
To nechám stranou… protože v EU to je tak, že každá země si může různě upravit…
Toto taky ČR upravila. Vlastně z teplých lidí udělala něco jako kusy nábytku (ale daně plaťte, to jo). 
A teď mi někdo vysvětlete, proč se nepostaví a neřekne - my chceme pro zemědělce stejné dotace!
Hm? To není důležité? Nestojí to za to? 

N (neregistrovaný) 04.03.2024, 15:56:19 xxx.xxx.242.38
assil:

Bouchne konečně Yellowstone nebo co bude? 😀

Nebo ta Gatesova epidemie 2025? Ale to zas není přírodní, tak to taky nesedí.

Asi pro jistotu přikoupím slípky. 😀


Ale až v létě bych poprosil.😀 Ušetřím za letenku do Evropy.😀 Né, nic bouchat nemusí. Země nám jednoduše zmenší životní prostor a podmínky. Tím bude vše komplikovanější a my jako lidská rasa nebudeme mít prostor pro další množení. Ba dokonce spíš se o ten prostor a např. vodu pomlátíme. Celkově prostě nebude ničeho dost, menší úroda, surovinové zásoby se tenčí a podobně. Bouchat nic nemusí, to už zařídíme my sami.🙂

J5
J5 (339 příspěvků) 04.03.2024, 17:52:26 xxx:xxx.744c:773b

Už se těším jak ti flexibilnější z nás budou hlásit jak jsou pro populaci nesmírně výhodní jedinci holdující panenkám. Slyšel jsem že v Japonsku to začíná být přijatelná forma soužití a vyžití. To bude teprve honička protlačit do takového vztahu dítě.

Přes intenzivní zdejší argumentaci si prostě stále nedovedu představit třeba Kuběnku jako otce, nebo dokonce snad rodiče. Ten by za své názory zasloužil spíš takový výchovný pohlavek až by se mu ty šminky slouply z ksichtu. Ono přát lidem s odlišným názorem a veřejně aby zdechli rozhodně není ta správná cesta.

Ženy a muže kteří svou jedinečnou, obdivuhodnou a nezastupitelnou  roli v klasickém manželství a výchově dětí vědomě  umenšují na pouhé dárcovství pohlavních buněk a výsledek jejich spojení jsou schopni svěřit komukoliv, takové lituji. Jejich život musí být prázdný a neutěšený. Skutečnost že se soužití ne vždy povede by neměl být důvod roli rodiny dehonestovat ale naopak jí bránit ze všech sil.

N (neregistrovaný) 04.03.2024, 18:02:07 xxx.xxx.242.38
megi-the-pes:

Teplý přispívají k tomu, aby planeta nebyla přelidněná.
A furt bude mít někdo kecy.


😀😀 To se povedlo.😀😀

N (neregistrovaný) 04.03.2024, 18:13:27 xxx.xxx.242.38

To je logické. Vemte příklad třeba USA. Lidi jsou frustrováni a víc po sobě střílí a pak jsou méně frustrováni( daří se jim lépe) a míň po sobě střílí.😀 Normální stav a pokud bude systém klást na lidi nepřiměřené požadavky, stavět je do bezvýchodných situací,tak někteří volí buď útěk  nebo útok na společnost. Tomu cápkovi na fakultě naštěstí jeho plány nevyšly. Kdyby ano, tak mrtvých je mnohem víc.😐

N (neregistrovaný) 04.03.2024, 18:14:23 xxx.xxx.242.38
orionka-2:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Tak-dlouho-rikali-ze-jsme-ve-valce-Profesor-o-Cesku-po-masakru-748141

Zajímavé čtení.


To je logické. Vemte příklad třeba USA. Lidi jsou frustrováni a víc po sobě střílí a pak jsou méně frustrováni( daří se jim lépe) a míň po sobě střílí.😀 Normální stav a pokud bude systém klást na lidi nepřiměřené požadavky, stavět je do bezvýchodných situací,tak někteří volí buď útěk nebo útok na společnost. Tomu cápkovi na fakultě naštěstí jeho plány nevyšly. Kdyby ano, tak mrtvých je mnohem víc.😐

balu
balu (2035 příspěvků) 04.03.2024, 18:28:56 xxx.xxx.152.98
assil:

Můžete uvést vy něco, čím svoje tvrzení podpoříte? Zdroje uvádí vždy autor.

Tradičním manželstvím jako posvátným svazkem muže a ženy se ohánějí odpůrci jako vy, takže to já vám fakt přesně definovat nemůžu, já nic o žádném tradičním manželství nevím.

Ono určitě stejně argumentovali odpůrci například rozvodů a ono obecně při zavádění křesťanství určitě i odpůrci jednoženství a boží nerozlučnosti a pod.😀 ale jak vidno, všechny inovace se nakonec prosadí, jen by člověk čekal, že v dnešní době nebude už tolik rigidních lidí. Ale jsou pořád, no.


Psala jsem, že jsem to někde četla. Pro mě to není až tak důležité, abych vám to hledala. Vy s tím nesouhlasíte, tak asi na nějakém základě…

Jestliže jste moje příspěvky pozorně četla, tak víte, že jsem nikdy nepsala nic o posvátnosti manželství, to jste si doplnila vy.  Dokonce jsem nepsala nic ani o svátosti manželství. Celou dobu píšu o jednom jediném, že manželství je název svazku muže a ženy, tedy svazek muže a ženy. Jestliže chtějí homosexuálové institut se stejnými právy a povinnostmi jako mají heterosexuálové v manželství, já proti tomu nic nemám. Jen se takový svazek, podle mého názoru, nemá nazývat manželství. 

Tu další omáčku, tedy to, co píšete ve třetím odstavci, ani nemám chuť  komentovat.

balu
balu (2035 příspěvků) 04.03.2024, 18:59:19 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele Rapotačka z 04.03.2024, 17:19:09

O obchodu s dětmi u nás v republice nečtu poprvé a je neuvěřitelné, že to u nás není zakázané. Pokaždé, když se v babyboxu objeví odložené dítě, vyrojí se fůra chytráků, kritizujících formu odložení, tedy babybox, protože dítě prý má právo znát své biologické rodiče. U obchodu s dětmi to zřejmě  nevadí. Jak se říká, za peníze v Praze dům. 

V článku z odkazu se mi moc líbí termín “spolumajitelé dítěte”. Přesně tak to je. 

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 04.03.2024, 19:11:48 xxx.xxx.64.54
balu:

O obchodu s dětmi u nás v republice nečtu poprvé a je neuvěřitelné, že to u nás není zakázané. Pokaždé, když se v babyboxu objeví odložené dítě, vyrojí se fůra chytráků, kritizujících formu odložení, tedy babybox, protože dítě prý má právo znát své biologické rodiče. U obchodu s dětmi to zřejmě  nevadí. Jak se říká, za peníze v Praze dům. 

V článku z odkazu se mi moc líbí termín “spolumajitelé dítěte”. Přesně tak to je. 


Je zvláštní, že babyboxy  vadí EU.

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 04.03.2024, 19:22:46 xxx.xxx.124.6
Odpověď na příspěvek uživatele J5 z 04.03.2024, 17:52:26

Myslíte, že Kuběnka (musela jsem si vygůglit) je prototyp gaye?
Mně spíše připadá, že neví, kudy kam. Děcko, které mámě říká křestním jménem. 
Vážně stavíte na stejné místo panenku a člověka (ano, je to člověk) s jinou s. orientací?

Měli bychom posuzovat lidi, co se chcou stát rodiči? 

Dehonestovat rodinu, zajisté ne, ale nevím, kdo to dělá, asi dost nečtu noviny. 
 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.