Aktuálně: 4 057 inzerátů199 789 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

chvd
chvd (394 příspěvků) 16.06.2023, 15:23:36 xxx.xxx.0.1
Buggyra:

Jasný, změňte. Já už jsem to pomalu uzavírala :-)

Shodneme se, že se neshodneme, to bude asi nejplodnější výsledek diskuse :-)


A tak to nebyva myslim moc caste, ze dospely clovek s vlastnim nazorem zmeni po par strankach svuj pohled na svet. Nebo byva?

chvd
chvd (394 příspěvků) 16.06.2023, 15:32:06 xxx.xxx.0.1

Buggyra:

A pak ze nasili neni vlastni nasi civilizaci. A     jak! A kuupodiiivuuu i tem, kterivolaji po nenasili.

https://www.chovzvirat.cz/diskuze/tema/15190-ztrata-plachosti-u-vlku/

Anonymní (neregistrovaný) 16.06.2023, 15:32:51 xxx.xxx.7.160
Buggyra:

jak kdo vnimame sluvko "normalni". Normalni=spravny? nebo spise Normalni=neblbec? nebo spise Normalni= bezny/standardni? nebo jeste jiny vyznam

No, jasně, všechny tyhle významy pod to zahrnuji. Normalita je prostě jistá oblast kolem střední hodnoty výskytu daného jevu. Šířka oblasti se definuje na základě různých kritérií. 

Takže normální jako správný může znamenat odpovídající nejběžnějšímu výskytu daného jevu, to je v tom kontextu pak správná hodnota. Normální jako neblbec může znamenat, že člověk s podprůměrným IQ je mimo normu, taky platné. Normální jako běžný a standardní je též naprosto správný výklad. Násilí v lidské společnosti není normální stav věci. Ani ve smyslu správný (vy byste chtěl, aby na vás bylo pácháno násilí? Považujete to za správné?) ani ve smyslu běžný a standardní (Ve vašem zaměstnání se lidi standardně chovají násilně? Na ulici? Ve vaší rodině se běžně chováte vůči sobě násilně?). Pokud vezmeme v potaz válečné konflikty nebo jiné násilnosti, jaká výseč populace se jich účastní, kolik času v lidských dějinách probíhaly války za účasti kolika procent populace? Ohledně násilí, kolik násilných činů je ve statistikách třeba ve srovnání s uzavřenými sňatky, registrovanými řidičáky nebo jinými událostmi v lidském životě? Myslím si, že data by hovořila jasně. Kolik lidí ve vaší ulici se chová na veřejnosti násilně vs. kolik lidí ve vaší ulici se chová na veřejnosti nenásilně, hm? Podle čeho vy byste tedy posoudil normalitu, abyste jako normální označil násilí člověka vůči člověku? Který význam normality byste zvolil a jaké kritérium pravděpodobnosti použil, aby z toho násilí vyšlo jako většinový jev?


Do Austrálie byli převážení zločinci a stejně tam jsou lidi celkem hodní. Na ulici násilí běžný není. Jak s tím nějaký ichtyl začne, lidi začnou ječet a pošahanec je zpacifikovaný, jako kdekoliv jinde. 

chvd
chvd (394 příspěvků) 16.06.2023, 15:48:31 xxx.xxx.0.1
Anonymní:

Do Austrálie byli převážení zločinci a stejně tam jsou lidi celkem hodní. Na ulici násilí běžný není. Jak s tím nějaký ichtyl začne, lidi začnou ječet a pošahanec je zpacifikovaný, jako kdekoliv jinde. 


V Australii nasili neni? Lidi jsou tam celkem hodni?

Vzdyt tam je to od covidu skoro neco jako liberalne-pharmalobisticka diktatura.

Nasili v ramci represi tam bylo hodne a hodni lidi? Vzpominam na tu jednu demonstraci tusim v Sydney ci Melbourne. kdyy na mistni policii prislo tusim 3x vice udani na osoby, ktere se ji ucastnily nez bylo tech zucastnenych osob.

vlezprdka (neregistrovaný) 17.06.2023, 15:43:28 xxx.xxx.53.112
chvd:

To by pak bylo otazkou, v ktere casti te exponencialnosti vyhodnoti, ze lide nejsou pro planetu prinosem a zachova se podle toho.


To bude podle mě hodně brzo, viz ten japonský robot na uklízení odpadků, který vyhodnotil, že zdrojem odpadu je člověk a začal místo práce narážet do lidí. Ještě že byl relativně bezbranný. 

chvd
chvd (394 příspěvků) 18.06.2023, 01:44:18 xxx.xxx.0.1

Ano, vlade zbyvaji jeste dva roky. Ja jsem za to docela rad, protoze neverim, ze by se zmenil ten zhruba 30 lety trend, kdy kazda prichozi vlada je v prumeru horsi nez ta predesla. A my si stale vybirame a svobodne volime horsi a horsi a horsi.

Daja
Daja (470 příspěvků) 18.06.2023, 05:46:32 xxx.xxx.227.196
Odpověď na příspěvek uživatele chvd z 18.06.2023, 01:44:18

Dobré ránko 😉,

no a já se nemůžu dočkat až tato vláda zmizne.

Dája

Rapotačka (neregistrovaný) 18.06.2023, 13:27:49 xxx.xxx.224.165

Teď.

Rozhlas dvojka, od 13 hod, pohádka - hra pro děti ....🤮

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 19.06.2023, 07:48:27 xxx.xxx.198.226
chvd:

Buggyra

Mohu pozadat o vysvetleni, jakym zpusobem jsem mel ARGUMENTOVAT na ten ony prispevek?

Překrucujete totiž vy. Assil mluví zcela k věci, přirovnává to ke znásilnění, kde krev teče a někdy se i kost zlomí.

To je jako co? To jste si mohl odpustit ne? Navíc to zatím sedí nejvíce na Vás. Místo abyste mluvil k věci, už zobecňujete, to do slušné debaty moc nepatří.


Požádat jistě můžete. Ale já vám to nepovím. Já bych na to buď neodpovídala a nebo bych věcně vysvětlila svůj postoj. Nakonec pokud mně dojdou argumenty, nemám problém to říct.

chvd
chvd (394 příspěvků) 19.06.2023, 07:57:38 xxx.xxx.0.1
Buggyra:

Požádat jistě můžete. Ale já vám to nepovím. Já bych na to buď neodpovídala a nebo bych věcně vysvětlila svůj postoj. Nakonec pokud mně dojdou argumenty, nemám problém to říct.


Vy byste neodpovidala a ja zareagoval vetou, z ktere by podle me melo byt prumernemu cloveku jasne, ze "tudy cesta nevede". Nevidim v tom nejaky zasadni rozdil. Otazkou na Vas "Mohu pozadat o vysvetleni..." jsem Vam zase chtel sdelit, ze moc nechapu, jak se da argumentovat nekomu, kdo misto  tematu komentuje ostatni ucastniky "diskuze"  Nicmene diky za reakci, Potesila :)

Anonymní (neregistrovaný) 19.06.2023, 10:11:21 xxx.xxx.28.39
Buggyra:

Jen je právě otázka, co přijde po ní....


Další bordel, jak jinak. To je prostě demokracie.

Anonymní (neregistrovaný) 19.06.2023, 10:27:28 xxx.xxx.0.1

Jaký si to uděláš, takový to máš. 

Anonymní (neregistrovaný) 19.06.2023, 10:28:15 xxx.xxx.0.1

Budou nám nutit syntetický vyráběná paliva a vodík 

Anonymní (neregistrovaný) 19.06.2023, 10:38:52 xxx.xxx.0.1

Tak a na ifaunu se teď nedostanete. A až ji otevřou, tak půlka inzerujících tam nebude mít místo. Jak to s tou ifaunou dopadne?

Anonymní (neregistrovaný) 19.06.2023, 10:46:54 xxx.xxx.26.200
Anonymní:

Tak a na ifaunu se teď nedostanete. A až ji otevřou, tak půlka inzerujících tam nebude mít místo. Jak to s tou ifaunou dopadne?


Já se tam dostanu, i diskuze tam pořád visí.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.