Aktuálně: 4 122 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

Politika...

Fikovnice
Fikovnice (5688 příspěvků) 08.02.2024, 22:57:21 xxx.xxx.63.55
Sarah01:

Jenže tyhlety stížnosti ta okresní ČLK postupuje vejš právě. Na té okresní tu stížnost uznali, ale vejš už ne a nepomohla ani námitka. A přišlo to tak rychle, že místní šetření s velkou pravděpodobností neproběhlo, nedělám si iluze. Měla jsem nabídku od 1.zdravotní,  že by to šlo řešit soudně a nic by po mě v případě, že by se nic nevysoudilo, nechtěli. Musí se to ale řešit do 1 roku od události. Nevím, no, nešla jsem do toho, jednak je neznám, recenze jsem nehledala, a soudit se mně nechtělo. Ono je těžký se už v průběhu 1 roku rozhodnout, jestli do toho jít. Celkově s našimi osudy nemám dobrý zkušenosti, tak jsem do toho prostě nešla.


Jo jo, chápu Tě.

Já se mohla a možná měla soudit stran toho, co se stalo ve špitále mojí mámě (a vlastně i tátovi); jde o jednu a tutéž nemocnici a přístup byl děsivý!!! A to bych se i vykašlala na nějaké “stavovské souznění”. Ale měla jsem tak nervy v kýblu, že jsem se na to také vykašlala. Myslím, že - stejně jako Ty - jsem si vyžádala komplet zdr. dokumentaci, ale to je tak všechno.

Je děsivé, když nejbližší bytost, maminka, dostane přímo při mé návštěvě mrtvici. Hraje se o čas. Tam všichni laxní, já na ně snad i křičela:"Dělejte, zařiďte trombolýzu, čas běží!" Málokdy se mrtvice chytne takto ihned k řešení. Dělali s prominutím houno a dorazili to tím, že mi řekli:"Jste lékařka, zajistěte si Rychlou a iktové centrum! My trombolýzu neděláme!"👎 Děs! Vše jsem zajistila, i radiointervenci někdy o půlnoci, a stejně vše marné.😢 A ten časový skluz tam samozřejmě byl, a poměrně dlouhý.

N (neregistrovaný) 08.02.2024, 23:06:20 xxx.xxx.242.38

No, moje mamča má také pokračování. Doktor na Mělníku proktolog jí poslal na vyšetření na Bulovku a tam doporučují operaci konečníku celkem jasně. Dorazila zpět na Mělník a asi se po cestě něco zlepšilo, protože na Mělníku už to nutné není.😄 Tak jsem bráchovi říkal ať jí povozí po republice a pozoruje kde se to zhoršuje a kde zlepšuje.😄 Beze srandy, já už nechápu, zase pojede na soukromou ať chce nebo nechce.😐 

Anonymní (neregistrovaný) 09.02.2024, 08:34:06 xxx:xxx.fe2b:22e5

Suvenýr z Íránu. Íránský žadatel o azyl se sekerou zajal 14 cestujících a strojvůdce ve švýcarském vlaku. https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-iransky-zadatel-o-azyl-ve-svycarsku-zajal-14-cestujicich-a-strojvudce-je-po-smrti-40460115#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Orionka (neregistrovaný) 11.02.2024, 15:15:18 xxx.xxx.35.186
Fikovnice:

Neverende, co to v těch Státech provádíte?😛

To bude vážně prezident buď Biden nebo Orange man? To je dost děsivý výběr!!👎


Záleží na tom, kolik půjde mladých k volbám. Třeba vyhraje Trumpova protikandidátka. Mladé ženy v politice jsou teď v kurzu. I když u nás už mladé? Poslední fotky Černochové už jste viděli ?

Anonymní (neregistrovaný) 11.02.2024, 15:56:09 xxx.xxx.17.13
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 11.02.2024, 15:15:18

Zvlášť když jsou na ně kvóty, to pak svědčí o jejich schopnostech. Progresivní liberalismus je po bolševismu největší zlo světa 

Fikovnice
Fikovnice (5688 příspěvků) 11.02.2024, 17:21:01 xxx.xxx.63.158
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 11.02.2024, 15:15:18

Tak koukám, že Černochová je cca stejně stará jako já. Tudíž mládí má nenávratně pryč.

orionka-2
orionka-2 (970 příspěvků) 11.02.2024, 17:42:15 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Tak koukám, že Černochová je cca stejně stará jako já. Tudíž mládí má nenávratně pryč.


Vy to víte, já to vím, ale ona si to nemyslí. Však si najděte fotky, YT. A slovní doprovod byl prý taky výživný !

Když se padesátka chová jako puberťák, dá se to snést. ( Taky jsem měla své dny. ) Ale když je zároveň ministryní obrany. A ve složité době ! Je zralá na blázinec.

megi-the-pes
megi-the-pes (3062 příspěvků) 11.02.2024, 17:47:29 xxx.xxx.124.6

A to mně je jedno, jak kdo vypadá, jak se neumí obléct, ale co má v hlavě. A tady máme průvan. 

Ale kreditku jí nikdo dávat neměl! Eště k tomu moji! A Vaši! 

Taková hromada miliard korun za takovou hromadu koko.in (ale na vykoupení ČEZu nefunguje, to je iná kreditka totiž), ani nevim, jak taková hromada miliard korun vypadá! Vešla by se mi do obýváku? 

Nebo tamten, co je ekonom jako moje slépka Brahmína, zdraží vše, zvedne daně a myslí si, že vybere víc, a nic! Tak šup, další plakátky na zastávkách, kampaň za desítky milionů korun několikrát ročně. A já z toho nic neviděla. Z korun, z reklam. 

Kdo chce moc, nemá nic!

Octup! 

N (neregistrovaný) 11.02.2024, 18:11:42 xxx.xxx.242.38
Fikovnice:

Neverende, co to v těch Státech provádíte?😛

To bude vážně prezident buď Biden nebo Orange man? To je dost děsivý výběr!!👎


https://youtu.be/ATZFPYKjqUs?si=1LWyxac8SROyWUCl

Pochybuji že ví ,co měl včera k večeři.😄 Nic lepšího než je Trump asi nemáme, ale je nejvyšší priorita ukončit válku na Ukrajině. Morálka vojáků je na historickém minimu a je nepochybně nutné zabránit kapitulaci. V tom je jedinou nadějí Trump. Biden je jen loutkou zbrojního byznysu a jeho zdravotní stav vyhovuje určitým skupinám. Situace v USA se dramaticky zhoršuje, lidé opouštějí velká města či se z nich stávají bezdomovci. 

orionka-2
orionka-2 (970 příspěvků) 11.02.2024, 18:38:44 xxx.xxx.64.54
orionka-2:

Vy to víte, já to vím, ale ona si to nemyslí. Však si najděte fotky, YT. A slovní doprovod byl prý taky výživný !

Když se padesátka chová jako puberťák, dá se to snést. ( Taky jsem měla své dny. ) Ale když je zároveň ministryní obrany. A ve složité době ! Je zralá na blázinec.


Tak jen tu jednu, ještě koluje upravená. Ani se nedivím, že se lekl.

Obrázek
megi-the-pes
megi-the-pes (3062 příspěvků) 11.02.2024, 18:47:14 xxx.xxx.124.6
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 11.02.2024, 18:38:44

Ježiši, dyť je oblečená jak dozorce v koncentráku. Nebo jejich vedoucí. I se tak učesala. Asi to byl nějaký vtip…
 

Rapotačka (neregistrovaný) 11.02.2024, 18:55:32 xxx:xxx.403e:367e

z FB  (Propříště: 

DO ČELA SI NEVOL BLBY, 

TO JE PRAVDA A NÉ DRBY. 

NESTÍHÁŠ SI STÍRAT POT, KDYŽ TĚ VEDE IDIOT.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.