Aktuálně: 4 089 inzerátů199 091 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Politika...

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 05.02.2024, 20:54:19 xxx.xxx.62.79
Sarah01:

To jsem taky udělala a vím, že nejsem sama. Všechny stížnosti od ČLK zamítnuty. Jak jinak. Tak vemte si i ty žádosti o odškodnění po covidu nebo očkování proti němu. Nevím o žádné kladně vyřízené.


Ryba VŽDY smrdí od hlavy! Stejně jako u nás! Další prasárna!!!👎

A ti nahoře se vždy vzájemně podrží, rozdělí si love, a že zničí někoho dole…?! No a co, to je přece fuk, hlavně, že oni peníze přehazujou lopatou. A když někdo něco nahoře posere, tak druhej ho podrží…protože prostě prachy. A ty holt nesmrdí nikdy!!!

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 05.02.2024, 20:56:39 xxx.xxx.62.79
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 05.02.2024, 13:44:47

Přesně!!!

Ani jsem Vás ještě nečetla, když jsem napsala příspěvek výše.

VŽDY ve všech prasárnách jde o peníze, event. o funkce…a díky nim vlastně opět o peníze. CHUCPE, co se tady děje! CHUCPE, co se děje na akademické půdě. A vůbec ve společnosti!👎

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 05.02.2024, 21:00:29 xxx.xxx.62.79
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 05.02.2024, 14:05:10

I toto je jasné. Viz zakázka na testy…a kdo byl majitel té firmy testy dovážející (či vyrábějící? Teď si nejsem jistá…)? Pokud si dobře vzpomínám, Prymulova dcerunka. Peníze ovládly svět. Vždyť i ti migranti sem nejdou primárně vyhladit Evropany, ale spíše s vidinou, že si na západě vydělají velké love. Tím, že se množí geometrickou řadou (přesně opačně než Evropané), tak následné vymizení původní evropské populace pak bude už jen takový bonus.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 05.02.2024, 21:07:32 xxx.xxx.62.79
Sarah01:

To jsem taky udělala a vím, že nejsem sama. Všechny stížnosti od ČLK zamítnuty. Jak jinak. Tak vemte si i ty žádosti o odškodnění po covidu nebo očkování proti němu. Nevím o žádné kladně vyřízené.


Víš Ali, kdybys Ty nebo já…jsme měly velké peníze, tak si zaplatíme právnický eso a pak bychom něco zmohly. Jinak samozřejmě, že Tobě se stala mnohem horší věc (i když teda systematická šikana je opravdu také silné kafe). Ale tím, že jsme pěšáci, tak s těmi “nahoře” nic nezmůžeme… 

Já opravdu nevím, co se to s lidmi stalo. Morálka šla úplně do kytek, prostě fakt úplně. Já jsem šťastná a vděčná, že tady se schází parta fajn lidí, že mám reálné přátele, kteří mi pomáhají (opět mám půjčené peníze), ale jinak…občas mívám pocit, že se do tohoto světa vůbec nehodím.

orionka (neregistrovaný) 05.02.2024, 21:13:30 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

I toto je jasné. Viz zakázka na testy…a kdo byl majitel té firmy testy dovážející (či vyrábějící? Teď si nejsem jistá…)? Pokud si dobře vzpomínám, Prymulova dcerunka. Peníze ovládly svět. Vždyť i ti migranti sem nejdou primárně vyhladit Evropany, ale spíše s vidinou, že si na západě vydělají velké love. Tím, že se množí geometrickou řadou (přesně opačně než Evropané), tak následné vymizení původní evropské populace pak bude už jen takový bonus.


Nejhorší je, že je to obrovský byznys pro všelijaké pašeráky lidí, převozce, dovozce, neziskovky, “humanitární” organizace…….atd. Je to nebetyčný obchod s lidskou bídou, nadějí a frustrací. A skončí to občanskými válkami, a přelévání lidí sem tam po Evropě.  Třeba Malevil a Cesta ( hororovější jsem nečetla) je toho předzvěstí.

N (neregistrovaný) 05.02.2024, 21:17:24 xxx.xxx.242.38

Fíkovnice já nestačím koukat co to z vás dneska leze. 😄 Myslím to přátelsky ,aby nevzniklo nedorozumění.🙂 Tak to ale opravdu je a být naivní a poslouchat ty uvědomělé žvásty že peníze nejsou vše mě osobně přestalo bavit tak po 15 roce života. Vždy musí člověk koukat, kdo to říká. Politik? Nebo nějaký zloděj co se napakoval na cenách energií? Oni často takoví rádi mluví v množném čísle jak musíme být solidární a šetřit… Ve skutečnosti mluví jen a jen o vás. Oni i když tu všechno “pohnojí”, udělají ze země nebezpečné a dobité území, tak jich se to nedotkne. I kdyby přišel Putin, tak jste v průšvihu vy a ne oni. Proto mi vstávaly hrůzou vlasy na hlavě, co to vyvádíte jako ČR směrem k Rusku. Ničemu to nemůže pomoci a vy jako obyčejní občané byste to všechno odskákali.😐 Ti největší křiklouni zdrhnou a hájit budou opět jen své zájmy. Ostatně to hájili i teď. 

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 05.02.2024, 21:20:28 xxx.xxx.62.79
Odpověď na příspěvek uživatele orionka z 05.02.2024, 21:13:30

Ano, je to tak…

Teda ono mezi těmi migranty jsou jistě zbídačení lidé, ale také výlupci. Vždyť opravdu kolik už těch znásilnění a obecně násilností v západní Evropě mají na svědomí…

Já měla poslední týdny klid snad jen ve spánku…a i to se po…., začala jsem mít noční můry. Šikana v práci, pak ten masakr na FF UK atd. atd. 

A hlavně asi to zjištění, že lidé ve vedoucích pozicích jsou ti nejvíc zkorumpovaní a hlavně ochotně zkorumpování podléhající. De fakto jsou to největší slaboši, jací mohou být! A z toho je mi zle!!! A může mi přijít tisíc SMS a mailů, jaké hajzloviny se dějí (u nás, ale nejen!), ale ve výsledku to nic nezmění. Opravdu jak jsem psala výše, “nádherný” příklad naučené bezmocnosti!😠

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 05.02.2024, 21:21:48 xxx.xxx.62.79
Odpověď na příspěvek uživatele N z 05.02.2024, 21:17:24

Jsem si toho Neverende plně vědoma.

Omlouvám se všem, ale já se večer dozvěděla o tak neskutečné sviňárně….že prostě se omlouvám za silná slova. 

N (neregistrovaný) 05.02.2024, 21:31:08 xxx.xxx.242.38
Fikovnice:

Jsem si toho Neverende plně vědoma.

Omlouvám se všem, ale já se večer dozvěděla o tak neskutečné sviňárně….že prostě se omlouvám za silná slova. 


Chápu a je mi to moc líto.. 😐 Já už snad ani nechci vědět co se stalo.😐 

assil
assil (2107 příspěvků) 06.02.2024, 09:17:45 xxx.xxx.206.172
Odpověď na příspěvek uživatele orionka z 06.02.2024, 08:26:23

V republice máma cca milion českých mužů s vojenským výcvikem. Kolik mají zbraní nikdo neví. Zatím jim platíme vejplatu nebo dávky. Až přestanem? 😀 😀

assil
assil (2107 příspěvků) 06.02.2024, 09:19:01 xxx.xxx.206.172
Odpověď na příspěvek uživatele JanaJanaJanaJana z 06.02.2024, 09:16:58

Obvykle jako -  v knize Jidiš pro radost chucpe charakterizuje jako: „Zlost, otrlost, cynismus, nepochopitelná kuráž, dovolenost spojená s arogancí, prostě něco, co žádné slovo v žádném jazyce nemůže plně vyjádřit.

Anonymní (neregistrovaný) 06.02.2024, 09:23:17 xxx.xxx.25.141
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 06.02.2024, 09:17:45

Co je to za nesrovnatelný blábol?

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 06.02.2024, 09:44:38 xxx.xxx.62.14
Sarah01:

To jsem taky udělala a vím, že nejsem sama. Všechny stížnosti od ČLK zamítnuty. Jak jinak. Tak vemte si i ty žádosti o odškodnění po covidu nebo očkování proti němu. Nevím o žádné kladně vyřízené.


Ali, ČLK Ti asi nepomůže, když vidím to vedení. Teda možná bych to zkusila na nižší úrovni ČLK (okresní sdružení ČLK), tam může být hypoteticky někdo normální. Mám kouknout, kdo je ve Vaší oblasti? Je ale malá pravděpodobnost, že bych jej znala.

Máš nějak v plánu (vím, blbej výraz) tu tragédii ještě řešit?


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.