Aktuálně: 4 089 inzerátů199 091 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Politika...

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 05.02.2024, 12:43:05 xxx.xxx.62.109
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 05.02.2024, 12:40:10

Jde o to, jestli šlo o bulvární hyenismus, anebo ona sama si řekla o rozhovor…?

To asi nevíme.

balu
balu (2023 příspěvků) 05.02.2024, 12:46:16 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 05.02.2024, 12:43:05

O bulvární hyenismus asi nešlo, když vystoupila dobrovolně. Kdyby to tak necítila, nechtěla, nikdo ji nedonutí. 

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 05.02.2024, 12:51:56 xxx.xxx.62.109
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 05.02.2024, 12:46:37

No a proto píšu o bulvárním hyenismu. Vždyť ta paní, co byla znásilněna, jak ji to hovado odvezlo kamsi autem a zase přivezlo zpět. Co je na plno serverech?? Detailní záběry jejího auta! Ano, i já jsem přispěla, že jsem na to klikla…a stydím se. Prostě nafotili, natočili její auto ze všech možných stran a úhlů, a to auto není úplnej standard (třeba bílá Fabka), a teď všichni z jejího okolí (i širšího) budou vědět, že se to stalo jí… Spolužáci jejího dítěte, humus. 

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 05.02.2024, 12:53:59 xxx.xxx.62.109
Fikovnice:

No a proto píšu o bulvárním hyenismu. Vždyť ta paní, co byla znásilněna, jak ji to hovado odvezlo kamsi autem a zase přivezlo zpět. Co je na plno serverech?? Detailní záběry jejího auta! Ano, i já jsem přispěla, že jsem na to klikla…a stydím se. Prostě nafotili, natočili její auto ze všech možných stran a úhlů, a to auto není úplnej standard (třeba bílá Fabka), a teď všichni z jejího okolí (i širšího) budou vědět, že se to stalo jí… Spolužáci jejího dítěte, humus. 


A při zatýkání toho hovada, tak jeho identitu skryli…ale to chápu. Omyly se dějí a vyloučit se nedají. Jen mi to přišlo takové, že o oběti se ví tolik a o násilníkovi minimum. Že smrděl zatuchlinou…

assil
assil (2107 příspěvků) 05.02.2024, 12:55:04 xxx.xxx.206.172
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 05.02.2024, 12:51:56

Ano, ale to souvisí s nastavením celé společnosti, normální by bylo, že kdyby to věděli, že jí budou litovat, ale tahle pokřivená realita kdy si na ní akorát každej bude ukazovat prstem je ještě mnohem větší hnus než ti novináři.

Sarah01
Sarah01 (2173 příspěvků) 05.02.2024, 12:58:59 xxx.xxx.217.40
Fikovnice:

A při zatýkání toho hovada, tak jeho identitu skryli…ale to chápu. Omyly se dějí a vyloučit se nedají. Jen mi to přišlo takové, že o oběti se ví tolik a o násilníkovi minimum. Že smrděl zatuchlinou…


Už jsem se někde dočetla, že se prokázalo, že to byl opravdu ten zadržený původně jen podezřelý. Je to tady celý postavený na hlavu, zločinci jsou célebrity a vyjadřují se ke kdečemu, si vem Kajínka. 

Orionka (neregistrovaný) 05.02.2024, 13:09:44 xxx.xxx.128.7
Sarah01:

Už jsem se někde dočetla, že se prokázalo, že to byl opravdu ten zadržený původně jen podezřelý. Je to tady celý postavený na hlavu, zločinci jsou célebrity a vyjadřují se ke kdečemu, si vem Kajínka. 


Protože jsou lidi magoři a ženské zvlášť. Kdyby se Kajínek vyjadřoval k čemukoliv, od počasí po lety na Měsíc, tak si ho prostě nerozkliknu. Možná nestřílel, vina policistů, že blbě vyšetřovali, ale rozhodně kradl, loupil, fixloval. Dobře, dostal milost, ale prokázané zločiny mu nikdo neodpáře, tak proč být zvědavá na jeho kecy.

Orionka (neregistrovaný) 05.02.2024, 13:35:00 xxx.xxx.128.7
Sarah01:

Mimochodem, viděl jste někdo včera 168 hodin? To bylo od ČT docela přes čáru, bych řekla. Zřejmě je paní přemluvila, ale…já bych třeba taky chtěla vysvětlení, proč je zdravotnictví takový, jaký je, a defakto nikdo za nic nemůže. A nenadělám nic.


Můžete, můžete si písemně stěžovat. Ke zřizovateli ordinace, na lékařskou komorou, na ministerstvo. Až dojde 1000 stížností na jednoho doktora (ordinaci-pracoviště), tak se třeba něco pohne. To máte jako s množárnami. Pomalu, ztuha, ale třeba někdy, někde, někdo.

Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 05.02.2024, 13:38:07 xxx.xxx.198.226

Přesně, dokud budou lidi jen pokyvovat moudře hlavou, a nic pro to sami neudělají, nestane se nic.

Tuhle byla u kamarádky její kamarádka a že prý vím něco o koních, tak že chodí krmit jednu kobylu přes plot (!!!) a že jí přijde kobyla smutná a zanedbaná a kopyta divný a tak. No a já jí říkám, co s tím mám jako dělat? No že prý co bych dělala na jejím místě, jak té kobyle pomoct. Tak říkám, no jestli vám přijde, že ten kůň tam není v pořádku, zavolejte KVS. No to ne, to já nechci majiteli dělat zle, já chci jen pomoct tomu koni….

Tak co už…

Sarah01
Sarah01 (2173 příspěvků) 05.02.2024, 13:39:29 xxx.xxx.217.40
Orionka:

Můžete, můžete si písemně stěžovat. Ke zřizovateli ordinace, na lékařskou komorou, na ministerstvo. Až dojde 1000 stížností na jednoho doktora (ordinaci-pracoviště), tak se třeba něco pohne. To máte jako s množárnami. Pomalu, ztuha, ale třeba někdy, někde, někdo.


To jsem taky udělala a vím, že nejsem sama. Všechny stížnosti od ČLK zamítnuty. Jak jinak. Tak vemte si i ty žádosti o odškodnění po covidu nebo očkování proti němu. Nevím o žádné kladně vyřízené.

Orionka (neregistrovaný) 05.02.2024, 13:44:47 xxx.xxx.128.7
balu:

Co s tím chcete udělat? Vy, já, my tady… Chyba už se stala, začalo to cca v roce 2012 a už to jede a nejde to zastavit. Co? Zkáza Evropy. Tím, že jsme si sem nechali nalézt muslimy. Dokonce si je sem masochisticky vozíme, místo toho, aby byly potápěny jejich lodě na moři pokud se neotočí a nevrátí odkud vypluly - do Afriky. Děje se to ve jménu humanismu, a ti, co ho prosazují, se budou divit. Všichni ti sluníčkáři a LGBTXYZ, protože tolerance islámu k homosexualitě a tisíci různých pohlaví je nulová. Migranti se nám, Evropanům, smějí, protože jsme měkcí, nechápou, že jsme tak blbí a necháme si obsazovat dobrovolně svoji zemi. My v ČR to máme ještě relativně dobré, že jich tu není tolik jak v Německu, Skandinávii a podobně. Ale stejně není vůle a síla to nějak řešit. Násilí obecně přibývá, tak jak stoupá frustrace společnosti. A bude hůř. 


Bohužel, neděje se to ve jménu humanity, ale ve jménu peněz. V migraci se točí veliké peníze, “skoro” jako v množárnách a chovu všeho.

A jen dodám - stejně jako ve všech válkách jde vždycky o peníze.

Orionka (neregistrovaný) 05.02.2024, 14:05:10 xxx.xxx.128.7
Sarah01:

To jsem taky udělala a vím, že nejsem sama. Všechny stížnosti od ČLK zamítnuty. Jak jinak. Tak vemte si i ty žádosti o odškodnění po covidu nebo očkování proti němu. Nevím o žádné kladně vyřízené.


Ale přece i ty stížnosti  a žádosti co se covidu týče, něco znamenají. Aspoň ukazují, že někteří vědí, že to nebylo všechno v pořádku. I nevyřízená žádost ukazuje, že se lidi jen tak nenechají. A až přijde na podobnou událost, tak třeba budou aspoň své děti bránit.

A zase šlo až v první řadě o peníze, které se v tom točily.

Orionka (neregistrovaný) 05.02.2024, 14:09:30 xxx.xxx.128.7
Buggyra:

Přesně, dokud budou lidi jen pokyvovat moudře hlavou, a nic pro to sami neudělají, nestane se nic.

Tuhle byla u kamarádky její kamarádka a že prý vím něco o koních, tak že chodí krmit jednu kobylu přes plot (!!!) a že jí přijde kobyla smutná a zanedbaná a kopyta divný a tak. No a já jí říkám, co s tím mám jako dělat? No že prý co bych dělala na jejím místě, jak té kobyle pomoct. Tak říkám, no jestli vám přijde, že ten kůň tam není v pořádku, zavolejte KVS. No to ne, to já nechci majiteli dělat zle, já chci jen pomoct tomu koni….

Tak co už…


Jestli je ta kobyla sama….tak už to může být předmětem stížnosti. Jenže sousedi….a až kobyla lehne, hodí to sousedi na tu hodnou paní za plotem😕

Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 05.02.2024, 14:16:18 xxx.xxx.198.226
Orionka:

Jestli je ta kobyla sama….tak už to může být předmětem stížnosti. Jenže sousedi….a až kobyla lehne, hodí to sousedi na tu hodnou paní za plotem😕


No… nevysvětlíte. Nehledě na to, že když ta hodná paní krmí, tak skutečně příčinou lehnutí být může. To se mi ale taky nepodařilo jí vysvětlit…

Rapotačka (neregistrovaný) 05.02.2024, 14:18:05 xxx:xxx.d23d:284c

New York Zkorumpovaná liberální kancelář okresního návladního Manhattan propustila bez kauce migranty, kteří minulý týden smrtelně napadli dva policisty na Time Square

N (neregistrovaný) 05.02.2024, 14:22:28 xxx.xxx.242.38

Tohle bude bolestivý přechod. Podle mého východ zvítězí ne snad na frontě, ale ekonomicky. Čína, Rusko a další země východu mají k tomu předpoklady. Zdroje, suroviny a už byla přeci konference na které se toto projednávalo jak se obejít bez západu. To nás potěš koště. Vize do budoucna je jasná pokud chceme udržet standard určitý. Jmenuje se to práce. Jj, to jak se při tom hejbe ručičkama a nožičkama. Digitalizace je sice hezká věc, ale pokud nebudou levné výroby z východu, tak je to jen terč do kterého se mohou trefovat nepřátelé. I auta budou mít brzy povinný antivir.😄 To už zdravý rozum zůstává stát. Změna systému nutná a děcka co to vedou ke zdi. Ať se to proboha už nerozmnožuje.😐 Už toho zničili dost a stále v tom pokračují. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.