Aktuálně: 4 061 inzerátů199 590 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Politika...

Verun
Verun (993 příspěvků) 25.01.2024, 22:32:47 xxx.xxx.220.12
Orionka:

Kus viny je na každém z nich. Ale trestný čin páchal jen jeden. A ten má být podle zákona potrestán. Nakonec ho chudáka (podle soudu) svedla dcera! (I když nevlastní, tam měl být vztah otec a dcera - deviant je to.)Přece mohl (měl) patnáctku odmítnout !  Kam by společnost dospěla, kdyby muži mohli se svěřenou osůbkou, jen protože je svádí!


Kam by společnost dospěla, kdyby muži mohli se svěřenou osůbkou, jen protože je svádí!

…jak se jmenuje ten americký herec, režiser, co s nevlastní dcerou měl i děti ? nějaký “skandál” to taky byl. 

Jak píšu , nepochopitelné vztahy. 

Edit :Woody Allen, děti adoptované, teď čtu

N (neregistrovaný) 25.01.2024, 22:47:45 xxx.xxx.242.38
Orionka:

Vztah matka-dcera je v pubertě dcery hodně často hodně problematický. I v normálních rodinách. Často soupeří o mužovu- otcovu přízeň, zájem, lásku. Víc pak v rozpadlých vztazích. Není úplně ojedinělý případ, že matka dceru vytáčí natolik, že tatínkova holčička odejde do péče k otci, i když ten za moc nestojí. Do roka a do dne je zpátky u matky - dostane rozum.

Nakonec známe to - se psy kluky je jednodušší pořízení než s fenami. 


Teď budu vypadat jako “holkař”, ale dal jsem se po té zkušenosti dohromady s majitelkou stáje kde jsem měl kobču ustájenou a dalo by se říct, že jsem tam i bydlel. Ta právě měla dvě holky zhruba v tom věku. Tak samozřejmě že určité rozpory s mámou občas měly,ale jinak v hlouby duše by na ní nedaly dopustit.🙂 Tohle by jí rozhodně nikdy neudělaly. I kdyby někdo chtěl.

Zrovna tak když můj bratránek opustil rodinu,tak samozřejmě tam nechal kluka a holku i s mamčou a já tam vlastně do té doby jezdil jako rodinný přítel. Děti obě skoro jak moje vlastní a teď tohle ten debil udělá? To víte že mi přirostly k srdci za těch pár let a jejich máma je snad ta nejlepší ženská na světě. Jedna z milionu možná. Ovšem píšu o tom proto, že všechny děti a to bez výjimky byly dobře vychovaný a věděly, že máma je ta nejdůležitější na světě. Kolikrát jim nechtěla v některých věcech vyhovět a byly i na ní proto naštvaní, ale takovou pomstu to ta holka v tom případu snad nemá v hlavě v pořádku. A podle mého kdyby se odborně někdo mrknul i na mámu, tak tam taky nějaká diagnóza bude. 

Leithian
Leithian (800 příspěvků) 26.01.2024, 01:45:40 xxx.xxx.40.59
Odpověď na příspěvek uživatele N z 25.01.2024, 22:47:45

Všude byl vše zná. Prosímtě. V těchhle tématech si jak slon v porcelánu tak apsoň jedinkrat v životě mlč.

N (neregistrovaný) 26.01.2024, 02:22:39 xxx.xxx.242.38
Leithian:

Všude byl vše zná. Prosímtě. V těchhle tématech si jak slon v porcelánu tak apsoň jedinkrat v životě mlč.


Proč? Já jen popisuju vlastní skromnou zkušenost. Ale Jano sama řekni ty jako máma. Jak ty s názorem na takové chování dítěte? A vykašli už se na ty poznámky. 

Sarah01
Sarah01 (2183 příspěvků) 26.01.2024, 06:52:50 xxx.xxx.11.197

Viděli jste někdo včera Máte slovo s Jílkovou? Normálně na to nekoukám, ale byla jsem upozorněna p. Černým, který se té debaty zúčastnil. Když to řeknu kulantně, tak zajímavý názory tam zazněly. 🙂

Daja
Daja (470 příspěvků) 26.01.2024, 07:39:04 xxx.xxx.69.30
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 26.01.2024, 06:52:50

Dobré ránko 😉,

Sarah koukala ,nedalo se divat i když já byla na straně v právo a studenti byli super 👍, tak ta paní Džamila ta byla na palici a levá strana, hlavně ty dva lobisté….no přepla jsem program v pulce a nekoukala🤫

Dája

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 26.01.2024, 08:26:05 xxx.xxx.198.226

Jé, to si musím pustit. Jílková v poslední době trochu vyměkla, ale pořád umí být, jak říkal ten komik, “démonická” - miluju! 😀 Jaké bylo vlastně téma?

efe
efe (1498 příspěvků) 26.01.2024, 08:40:35 xxx.xxx.199.5

Na tenhle pořad já se prostě nedokážu dívat…Chápu, že to je asi pro široký masy, ale tím, že tam zvou hospodský vyřvávače, co si o tématu neumí zjistit ani ň a prostě jen hulákají nějaké svoje domněnky, to já prostě nedávám no… Divím se komukoliv z odborné veřejnosti, politiky apod., že jsou ochotní tam jít a těmhle “lidem z davu” oponovat.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 26.01.2024, 09:57:59 xxx.xxx.198.226

No oni ti politici musejí. Protože my všichni, co si o tom nic nezjistíme, ale slyšíme kolem sebe výkřiky těch, co “mají názor”, potřebujeme věc vysvětlit tak, abychom tomu rozuměli. No ale když zástupci současné vlády jaksi do těhle pořadů (ani do těch na nějaké úrovni) nechodí, tak se od nich nic pro lopaty nedozvím, no a z těch projevů nejsou kolikrát moudří ani odborníci ani politici, tak co si z toho vezmu.

Orionka (neregistrovaný) 26.01.2024, 10:52:18 xxx.xxx.64.54
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 26.01.2024, 10:22:23

Ano, jsme v hajzlu, jak píšete. Počkají až ji zabije.

Měli jsme jeden čas u nás v příměstském lesíku “veselo”. Hodně holek a ženských tam chodilo venčit, hodně maminek tam chodilo s dětmi. Tak se tam pravidelně (skoro furt) vyskytovali úchylové. Nahatej tam honil holku s malým psíkem, objevil se tam kamarád se psem a s vyděšenou holkou došli k policajtům. “Slečno, on vám něco udělal? Né, vy jste mu utekla? Tak za co ho máme sebrat?” 

Policie tam přijela jednou. Rozcházeli a rozkopali kámošům bezdomovcům bydlení . 

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 26.01.2024, 11:25:51 xxx.xxx.124.17
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 26.01.2024, 10:52:18

Odsoudili ho za znásilnění.
A v rozsudku je: není násilník.

A když jednou souhlasíte, tak všichni ex teď mohou přijít a musíte se nechat.

Výborný.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 26.01.2024, 11:43:02 xxx.xxx.63.172
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 26.01.2024, 10:52:18

Orionko (a ostatní),

přede mnou se onehdá uspokojoval nechutnej bezďák, když jsem seděla v autě u nás na parkovišti. Pak jsem si uvědomila, kolik tam chodí malých děcek, že tam toho bezďáka vídám furt…a také, že se uspokojoval přímo pod našimi panelákovými kamerami. Tak jsem šla za naším psychopatem (= ten, co má kamery a vůbec barák na starost) a řekla, že se tam událo to a to, a že by - kvůli tolika malým dětem, které tady bydlí, bylo vhodné mít ten záznam k dispozici. A ten pitomec prý:"Všichni ví, že tito lidé jsou neškodní! Nic stahovat nebudu a je Vaše chyba, že jste se na něj dívala. Jinej by se otočil anebo odešel!" Takže ve finále udělal úchyla ze mě!!!👎

Jako exhíků jsem ve svém životě potkala nespočet, ale právě i v citlivém věku kolem deseti, dvanácti let. Schválně jsem to pak zavolala na MP…no, na toho chlapa od nás z domu (od kamer) neměli hezké slovo ani jedno jediné!!!

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 26.01.2024, 11:44:10 xxx.xxx.63.172
Sarah01:

Viděli jste někdo včera Máte slovo s Jílkovou? Normálně na to nekoukám, ale byla jsem upozorněna p. Černým, který se té debaty zúčastnil. Když to řeknu kulantně, tak zajímavý názory tam zazněly. 🙂


Jééé, Ali, jaké téma???

N (neregistrovaný) 26.01.2024, 12:17:52 xxx.xxx.153.65
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 26.01.2024, 11:43:02

Kamarádovi se podobný “člověk” ukojil do auta zaparkovaného u marketu když nakupoval. Tak mazal za ochrankou a místo stíhání a důkazů z kamerového systému dostal kýbl a hadr.😀 Já mu k narozeninám koupil impregnaci na kožená sedadla. 😀 Kdyby náhodou se zase někomu hooodně líbilo jeho auto.😀 Co víc s tím uděláte? Škoda nula nula nic a i když ho chytíte, tak co? Zbijete ho pod kamerama? 

Sarah01
Sarah01 (2183 příspěvků) 26.01.2024, 12:18:46 xxx.xxx.11.197
Fikovnice:

Jééé, Ali, jaké téma???


Jani, na tu střelbu na FF. Bylo to hrozné, všichni se přeřvávali jak hokynáři, hlavně teda Jílková a Džamila Stehlíková, šílené argumenty. Velmi oblíbený je, že zbraně prý jsou primárně vyráběny k zabíjení, kdežto auta, sekery, nože, šroubováky atd. jsou primárně vyrobeny na něco jiného, i když se s nimi taky zabíjí. Co na to říct. Snad jen to, že ty zbraně se stejně vyrábět budou a můžeme se třeba stavět na hlavu a pokud je zakážeme legálně vlastnit, tak skončíme v pr…. už úplně. 

Dájo, nevím, koho myslíte těmi lobisty, pana Černého a toho pána vedle? Jako lobisty je ale označila Stehlíková, oni lobisti nejsou, oni jsou jen a pouze zastánci legálního držení zbraní a současného velmi propracovaného zákona o zbraních. 

Jinak ten komunistický myslivec, to teda bylo něco. Kromě toho, že už je teď veřejně známé, že byl agentem STB, tak tam teda dobře blábolil o F16, což je stíhačka, kterou nikdo soukromě vlastnit ani nemůže.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 26.01.2024, 12:20:22 xxx.xxx.63.172
Odpověď na příspěvek uživatele N z 26.01.2024, 12:17:52

Tak mně je ten špinavec celkem buřt. Ale vím, že když mi bylo těch deset let, tak potkat exhíka mi fakt radost neudělalo. A mmch. MP se tady o toho hodně zajímala, ale řekli mi, že příště mám volat hned. Asi než dokončí akci…🤣


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.