Aktuálně: 4 059 inzerátů199 645 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Politika...

H (neregistrovaný) 22.01.2024, 12:00:05 xxx:xxx.b422:77d
Fikovnice:

To si ale trochu odporujete. Pokud má v palici guláš, neměl by být schopen racionálního uvažování, notabene takové (sofistikované) přípravy.

Psychopat samozřejmě ano, ale psychopatie není nemoc.


Neboli věří svým bludům, ale dokáže jednat v reálném světě velmi racioálně a obratně.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 22.01.2024, 12:09:36 xxx.xxx.61.242
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 22.01.2024, 11:56:20

Hmm, tak fakt, jak budu mít čas, zkusím kouknout, zda neporušili nějakou povinnost. Je fakt, že já měla poslední operaci a tedy hospitalizaci před asi 10 lety.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 22.01.2024, 12:12:10 xxx.xxx.61.242
Odpověď na příspěvek uživatele H z 22.01.2024, 12:00:05

Pár lidí, nejen moji kamarádku, s psychózou jsem znala.

Možná máte pravdu, že je to případ od případu. Jeden např. nadával, že když bylo náledí, tak proč mu nákup nepřivezli vrtulníkem. A podobné hlášky, spolu s hostilním chováním produkoval. Ale ta moje kamarádka (lékařka!!!) to vlastně skrývala do doby, než u ní propukl vyloženě raptus.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 22.01.2024, 12:15:22 xxx.xxx.198.226

Žádanku na vyšetření ORL mi vystavil obvoďák, žádanku na sono mi vystavil doktor na ORL, výsledek ze sono jsem stiskla v tlapce a běžela zpět k ORL, ten si to moudře přečetl, pravil, že počkáme, jak se to vyvine, napsal žádanku na opakované sono za dva měsíce, za dva měsíce jsem na sonu stiskla dg, letěla zpět na ORL, vtiskla doktorovi, ten vypsal zprávu, tu jsem stiskla, a nesla k obvodnímu. Nikde žádná komunikace, pravá ruka neví, co dělá levá, ani přední, ani zadní, paciente, snaž se. Na gyndu jsem nález nesla čistě z vlastní iniciativy, ti by vůbec netušili, že jsem někde byla na vyšetření, to ten obvoďák by se možná při příští preventivce zajímal, jak to dopadlo. Teda pokud bych na ni šla, protože on mě na ně nezve. Už jsem zase hádám tak dva roky nebyla… No a zubařce jsem ten nález taky nedala, a obvod o zásazích zubařky taky nic neví. Nejspíš se třeba ani neví, kolik RTG hlavy jsem souhrnně absolvovala, když má teď RTG i ta zubařka a na RTG mě vlastně poslal i ten ORL doktor. Sono bylo před dvěma lety.

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 22.01.2024, 12:42:55 xxx.xxx.27.179
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 22.01.2024, 10:26:54

MPA rozhodně není hloupá, podařil se jí majstrštyk - čím dál tím více zkomírající stranu dokázala uvrtat do kožich podstatně větší strany, takže dokud bude tohle bratrství platit, ona nemusí dělat nic a vždycky budou u válu (tím myslím cokoli, byť jen prdění v opozici, ale prostě dostane se do PS)….i když bude plkat ty svý nesmysle.

Tím pádem nemusí makat ani její lidi a všichni jsou spoko, prachy jisté, práce 0, no není to geniální?

A prej že je blbá 😀 

Anonymní (neregistrovaný) 22.01.2024, 12:55:32 xxx.xxx.22.155
Odpověď na příspěvek uživatele JanaJanaJanaJana z 22.01.2024, 12:42:55

To je dneska, bezva. Zejtra kvůli tomu bude zase dealerem mobilů 

balu
balu (2035 příspěvků) 22.01.2024, 12:58:54 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele JanaJanaJanaJana z 22.01.2024, 12:42:55

Kdyby se nespojili do té pětikolky, tak by neměli šanci ani jiné dnes vládnoucí strany. To byla chyba, tohle, to spojování, do voleb připustit. Bohužel, Ústavní soud v čele s Rychetským jim šel na ruku. 

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 22.01.2024, 14:13:08 xxx.xxx.124.17

Co furt říkáte o Pekarové, že byla dealer mobilů. Dyť to není pravda. Dělala vždy na manažerských pozicích. Dealer, co si já pamatuju, chodil po ulici a nabízel paušály. Pak to zatrhly. Ona nebýt v politice, tak to byl docela hodný člověk, směřovala k práci s nemocnými dětmi. 
Ona vidina peněz asi… 
Ale zakroužkovalo ji 48 tisíc lidí, Fialu jen 38 tisíc. A blba z Kolína 60 tisíc. Třetí nejvyšší účast v historii ČR, psali někde. No tak byla polovina ožralá, no.
Vyhráli o 0,6 %. Spojený. I přes to “sesadit bobše”. To je spíš ostuda než výhra. No doufám, že potáhnou. Ale nejdřív chci vidět (pak můžou táhnout) to, co ten den řek Nutelík:
"Toto je změna, my jsme změna, vy jste změna. Spolu a společně jsme přinesli šanci České republice na lepší budoucnost. Tyto volby jsou vítězstvím slušné a hodnotové politiky.“ 

Obrázek
Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 22.01.2024, 14:20:07 xxx.xxx.217.40
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 22.01.2024, 12:15:22

Tak to máte dobrý, že Vám aspoň ty žádanky vystavili. Mně praktická lékařka nechce napsat vůbec žádnou žádanku, protože tvrdí, že je to protiprávní požadavek. To je sice hezký, ale pokud to po mě někdo chce a trvá na tom, že bez žádanky mě neošetří, tak mám smůlu. Nechtěla mně po operaci ani vypsat neschopenku s tím, že mi ji má vystavit ten, kdo mě operoval. 

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 22.01.2024, 14:24:02 xxx.xxx.198.226

Sarah01: Ale nepovídejte. Už bych měla jiného obvoďáka. Protiprávního.

Jsem přišla k dochtorovi, řekla jsem “bolí mě záda”. Pátravě se na mě podíval, a optal se, na kolik týdnů potřebuji napsat neschopenku. Tak jsem odvětila, že nepotřebuji neschopenku, ale být zdravá. Zasmál se od srdce a pravil, že to by chtěl každý, a že co si teda přeju, aby udělal. Tak jsem zahlásila, že snad nějakou tu zobrazovací metodku bychom si mohli dát. Že já bych ráda třeba CT, ale už jen u zmínky se začal ošívat, takže jsem to zmírnila, že teda aspoň ten rentgen. A doktor jásavě “tak napíšeme rentgen!” a už jsem odcházela s papírkem v ruce 🙂 Kdybych hodně křičela, dost možná bych z něj vymlátila i to cétéčko - jemu je to dost jedno.

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 22.01.2024, 14:27:10 xxx.xxx.217.40
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 22.01.2024, 14:24:02

No jo, jenže jinej jaksi néni. Obvolávala jsem všecky cca před půl rokem. Tak to asi zkusím znova, třeba se někde uvolnilo.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 22.01.2024, 14:33:29 xxx.xxx.198.226

Odvážnému štěstí přeje, zkoušejte! Tadytu bych ještě naprášila na pojišťovnu, že nespolupracuje, páč jestli zanedbá nějakou prevenci, kačena, tak si pojišťovna pěkně zacáluje, a to se jim líbit nebude.

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 22.01.2024, 14:47:29 xxx.xxx.124.17

No, to nebude… že prý příští rok už pojišťovny nemaj z čeho. 😀 😀 Já jim dávám 4 měsíčně, nemocná jsem byla kdy, ani nepamatuju, ok, nerouhat se… a ony nemaj. 😀 Nemaj, nebudu dávat.

Orionka (neregistrovaný) 22.01.2024, 14:47:51 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Pokud jste tedy voják (ani nezpochybňuju, ani nevěřím 🙂), proč Rusové dávno UA nedobyli??? Nechce se mi věřit, že by na to neměli (zbraně, armádu…). Celé je to divné. Ano, UA má podporu půlky světa, přesto si myslím, že kdyby Rusové (neboli Putin) chtěli, tak je dávno po válce.


Protože v současné době protrahovaná válka oslabuje spolu se sankcemi nejvíc Evropu ? A tak nějak je to zájem obou stran ? Slabá Evropa. I když každá strana k tomu má jiný důvod. Ne snad, že by se dohodly. To je nesmysl. A bohužel, každá z těch stran testuje, co ta druhá vydrží. Jo, kdyby Rusko vzalo Ukrajinu z jedné vody na čisto, tak jako USA Irák (třeba), tak už by ji mělo. A dál? Odtáhlo by tak, jako USA z Afghánistánu? A proč to ? 

N (neregistrovaný) 22.01.2024, 15:06:00 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 22.01.2024, 10:30:04

Fíkovnice řeknu to jednoduše: Celá Evropská unie je již mnoho let pod útokem ze strany USA. Vím že se to zdá nereálné,ale je to tak. Začalo to uprchlickou vlnou a vrcholem doufejme je Ukrajina. Použití Ruska jako nástroje ať chce nebo nechce je velmi chytré. Rusko mělo dvě možnosti a to buď nechat vlézt NATO a EU až k strategickým zásobám Ruska a nebo válčit. Tak válčilo a tím zabezpečí možný rozpad EU a vyždímání zdrojů jejich zemí. Rusku bude automaticky znemožněno dodávat do Evropy suroviny a hádejte kdo bude mít v ruce monopol na dodávky? Správně a republika Kongo to nebude.😀 Je úplně jedno že ty suroviny budou klidně nakupovat v Rusku, ale přes Americké firmy. Čili Rusko je vlastně moc nepoškozeno,USA si taky nemá na co ztěžovat a hádejte komu zůstane ten černý petr v ruce? Jenže Fíkovnice moc se bojím, že tohle co zatím předvedli nestačí. Očekávám provokaci v Polsku. Musíte si uvědomit, že státy jako např. Británie má jednotky velmi tajných operací a jsou nasazení na největších “prasárnách” co si neumíte ani představit. Převraty a likvidace nepohodlných osob.Ti jsou schopni všeho a stejné jednotky mají i USA a další země.  


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.