Aktuálně: 4 043 inzerátů199 646 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

Anonymní (neregistrovaný) 19.01.2024, 13:58:15 xxx.xxx.22.155
Odpověď na příspěvek uživatele H z 19.01.2024, 13:19:23

Jste si jistý že šlo skutečně o znásilnění, nebo soudite podle mediální masáže, která ma zlikvidovat soudce který neni pohodlný liberálním demokratům? Jednou uz mel být odstaven a nevyšlo to…. Je tam spousta otazníků a jenom hra na emoce. To není normální. Cíl je vyvolat přesně to co tady vedete, svatou válku za sprisneni zákonů a linč soudce. To je tak evidentní až mě udivuje, že ne tyhle levičácké hry pořád někdo naskakuje. Vytáhněte hlavy z mainstreamových pr…

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 19.01.2024, 14:15:14 xxx.xxx.124.17
Anonymní:

Jste si jistý že šlo skutečně o znásilnění, nebo soudite podle mediální masáže, která ma zlikvidovat soudce který neni pohodlný liberálním demokratům? Jednou uz mel být odstaven a nevyšlo to…. Je tam spousta otazníků a jenom hra na emoce. To není normální. Cíl je vyvolat přesně to co tady vedete, svatou válku za sprisneni zákonů a linč soudce. To je tak evidentní až mě udivuje, že ne tyhle levičácké hry pořád někdo naskakuje. Vytáhněte hlavy z mainstreamových pr…


A odkud čerpáte pro své názory? Mě to docela zajímá. Pokud je pro Vás policejní vyšetřování mediální masáž…

“Později se podařilo prokázat, že čin nespáchal, a v roce 2006 policisté našli skutečného pachatele. Tehdejší ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil v té době prohlásil, že je přesvědčen o chybě soudce, nicméně již uplynula promlčecí lhůta na kárné provinění. Soud Šafránkovi v roce 2013 přiznal odškodné 4,8 milionu za nemajetkovou újmu.”

Všichni mají hlavy v něčí prxxx, jen Vy tomu rozumíte správně. Ok.

Mně je např. zcela fuk, co bylo před dvaceti lety. Zajímá mne, co stát udělá teď s tímto případem. U něj také pochybujete, že se ten trestný čin stal? Esi se nestal, tak soudce odsoudil tohoto člověka teda neprávem; jde o justiční omyl (pomlčím o tom, že v případě dotyčného soudce nejde o první j. omyl). A esi se stal? Pak tento soudce poslal pachatele do domu, kde má další tři děti, které může zase roky znásilňovat.

Příště si to po sobě přečtěte. A prosím, abyste se k diskutujícím choval slušně.

Anonymní (neregistrovaný) 19.01.2024, 15:14:01 xxx.xxx.22.155
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 19.01.2024, 14:15:14

Policejní vyšetřování na novinkach? To je propagandistický levicový plátek se sídlem v daňovém ráji navíc dotovaný přez neziskovky ze státního rozpočtu. Vite to? Stále jsou pro vás jejich informace věrohodné? Četl někdo soudní spis? Prebirate dojmy které vám jedna strana vtlouká už pár dní do hlavy. Pokud vám to nevadí klidně v tom pokračujte toť vše.

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 19.01.2024, 15:48:32 xxx.xxx.178.0
Anonymní:

Policejní vyšetřování na novinkach? To je propagandistický levicový plátek se sídlem v daňovém ráji navíc dotovaný přez neziskovky ze státního rozpočtu. Vite to? Stále jsou pro vás jejich informace věrohodné? Četl někdo soudní spis? Prebirate dojmy které vám jedna strana vtlouká už pár dní do hlavy. Pokud vám to nevadí klidně v tom pokračujte toť vše.


Hele….pravdou je, že si minulá i současná vláda + současné média mainstreamu…ale vy reagujete úplně stejně jako když “líbo démo scéna” uslyší slovo Okamura 😀 Chve to klid a nohy v teple 😀

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 19.01.2024, 15:49:53 xxx.xxx.124.17
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 19.01.2024, 15:14:01

Spis jsem nečetla, myslím, že jako nezainteresovaná osoba nemám právo k nahlédnutí, ale je to škoda, protože je velmi zajímavé to, co řekla tato paní při projednávání:

“samosoudkyně Mgr. Markéta Jirásková: Poškozená popsala pachatele jako 40-50 letého (Janu Šafránkovi bylo 19 let, poškozená nebyla schopna tento rozpor ve své výpovědi vysvětlit) - PČR neoznámila zatčení Jana Šafránka státnímu zastupiteli - V době činu byl Jan Šafránek prokazatelně doma - „Když to nepodepíšeš, tak Tě zavřeme!“, Jan Šafránek byl zbit policií, přinucen násilím a vyhrůžkami k podpisu lživého protokolu – Rekognice byla provedena až poté co oběť měla možnost potkat Jana Šafránka na policii – Rozhodující důkaz (krevní skupina Jana Šafránka), který ho vylučoval jako pachatele, si nikdo při vyšetřování „nevšiml“, ačkoliv znalecké posudky soudci vždy vítají a trestní spis nebyl tak rozsáhlý, aby mohl být přehlédnut…”

Taková základní věc - biologický vzorek. Jak jinak nade vší pochybnost prokázat, že je tím pachatelem právě tato osoba? 
Divoká léta to byla.

Tady je rozsudek, má to jen něco přes dvacet minut a je to ve formátu wma, tak snad je to kvalitní zdroj. Jak se říká, přímo u zdroje, z první ruky. (Záznam ze soudní síně se stáhne.) https://www.sinagl.cz/images/files/OSP2-Safranek-rozsudek-040213.WMA

To je zvláštní, bohemia.gall má stejnou adresu jako anonym. Jestli to je tak, tak se podepisujte, dyť to je pak trapně nepřehledné.

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 19.01.2024, 16:05:43 xxx.xxx.124.17

Hele, anonyme, fakt Vám to nepřijde divné, že D. Feri dostal tři roky opravdové, ale netvor, který několik let tohle dělal vlastně “svěřené” osobě - nezletilé osobě - dostane podmínku? Je jedno, jak se jmenuje ten soudce. Je to normální, je to v pořádku? 
Feri je přece netrestaný, do té doby příkladný občan. A nezvratný důkaz v tomto případě neměli. 
Já teda nějak nechápu, proč vůbec ta možnost je - podmínka v takto závažných tr. činech. (Můj zdroj je Trestní zákoník a justice.cz, kdyby to někoho zajímalo.)

N (neregistrovaný) 19.01.2024, 20:32:51 xxx.xxx.242.38

Novinky.cz a levicové? 🙂 To snad ne. Tak účelově ulhaný možná,ale určitě ne levicovým směrem.

N (neregistrovaný) 19.01.2024, 21:31:03 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 19.01.2024, 21:06:30

To je jedno čí to je v dnešním světě, kde pár lidí už vlastní víc jak půlku světa.🙂 Ale píšou tam blbosti.😀

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 20.01.2024, 08:09:08 xxx.xxx.124.17
Anonymní:

Babišova Mafra


A to je super příklad té naší zaslepenosti. Nevědomost a nenávist. Proti čemu ale vlastně?

Mafru a Synthesii koupil Pražák loni v srpnu. 
Babiš tam nic nemá. 
Babiš má spoustu peněz, umí v obchodě tolik, co se vám ani snívat nebude
a za jeho vlád nám luxusně smazal zahraniční dluh. 
Na to jsou čísla. A kdyby se na ně nenávistci podívali opravdu, hodně by se divili. Převzal velký dluh, trochu ho umazal, díváme se vzhledem k HDP, jo? A pak se to podělalo v době covidové. Ale lid z těch peněz něco viděl. Co vidí teď? 
Pokud si mám vybrat mezi tou hordou zlodějů, co tam teď nějaká křesla má, tak tenhle obchoďák je jeden z mála, který ty prachy vydělat umí. Kus si ukradne pro sebe, ale není tak blbý, aby oškubal lid a nic mu nedal. Což se děje od nástupu Fialy a spol. 
Řekněte, že Stanjura s Fialou umí počítat líp. A nějaký příklad, kdyby někdo měl.
Ať mu to daj na půl roku. Však celý covid řvali, že dává málo, teď řvou, že dával moc a že oni mají na vše plán, stačí je tam pustit… 
Bohužel, pustili. Je to taky moje chyba, protože jsem o tom, že se takto mohou spojit mini strany, nevěděla. Chyba, no, mám sledovat televizi. A asi nejsem jediná, dyť proč by lidi chtěli někoho, kdo už tu byl v Nečasově vládě. Jenže tam byla jediná myšlenka - zbavit se Babiše. Dopadlo to výborně! Máme tam lidi, co dělají stejné kšefty jako Bobeš…(ale matika a dějepis jim moc nejdou - chléb a hry), ale to nevadí, protože se nejmenují Bobeš. 😀

Anonymní (neregistrovaný) 20.01.2024, 08:16:35 xxx:xxx.4673:691c

Však dlouhá léta byly novinky na úrovni a co to koupí ten Pražák už tam mají jednu neozdrojovanou zprávu za druhou. Tu soudce, tu znásilnění, tu zastřelený myslivcem.

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 20.01.2024, 08:30:12 xxx.xxx.124.17

Nu, to teda nevím, kdy tady byly nějaké noviny na úrovni. Vždy beru, že napůl lžou, tak si ty informace pak hledám jinde. Třeba na judikaty.info nebo beztrestu.cz/rozsudky - tam se dočtete, že je tady opravdu hodně dobytků a že tento soudce je jen kapka v moři. A slabší povahy to vůbec neotevírejte.
Ale to není jen u těchto šílených tr. činů. Však jsme na psech a všici víme, jaké směšné tresty padají, i když už soudci mají možnost dát trest adekvátní. Ani za několik mrtvých - utýraných - psů nepadlo nic jiného než podmínka. 
A člověk potřebuje věřit, že ten systém ho trochu ochrání. Jeho, ne pachatele.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 20.01.2024, 13:28:17 xxx.xxx.62.210

Ono to sem nepatří, ale když už jsem to tu rozmazávala, až to na dálku smrdělo…tak včera mi přednostka vzala garantství “mých” studentů. Po nejméně 15 letech, bez jediné stížnosti, ba naopak. Studentské ankety jsou anonymní a dnes se studenti nebojí napsat každičkou prkotinu. I proto se mi (přednostka) vyhýbala a dokonce mi to ani nenapsala!!! Napsal mi to můj nástupce… Tomu říkám “super kolektiv”…

Tak věřím, že brzy bude pá pá. Ale mrzí mě to teda strašně moc. 😢 Kdyby aspoň “blbé” DĚKUJI zaznělo… Nic, nic, nic.

kometa
kometa (5550 příspěvků) 20.01.2024, 13:36:17 xxx.xxx.147.163
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 20.01.2024, 13:28:17

Netrapte se tím. Nestojí vám to za to. Jděte dál.

Já něco podobného, ale v mnohem menším a hlavně jsem nebyla finančně závislá, zažila v JK. A jak se mi po odchodu ulevilo.

Rezzzy
Rezzzy (410 příspěvků) 20.01.2024, 13:53:32 xxx.xxx.15.85
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 20.01.2024, 08:09:08

Bobeš sem, Bobeš tam, já už raději na zprávy nekoukám, ale když je omylem vidím, stále jen slyším, co Bobeš udělal špatně, na tom si naše slavná vláda vystavěla kampaň, ale nechápu, když už je po volbách, proč stále melou to samé. A když se jich někdo zeptá, jak by to udělí jinak, tak neslyším nic, jež je to Bobeš udělal blbě. 

Jsem zvědavá, kam to až povede. Co myslíte? Zlepší se to tady?Já už nějak přestala doufat 

Anonymní (neregistrovaný) 20.01.2024, 14:03:21 xxx.xxx.22.155
Odpověď na příspěvek uživatele Rezzzy z 20.01.2024, 13:53:32

Vzhledem k tomu že voliči jsou konstantní…

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 20.01.2024, 14:10:23 xxx.xxx.124.17
Odpověď na příspěvek uživatele Rezzzy z 20.01.2024, 13:53:32

Nebojte, vždy může být hůř. 🙂 Koukněte na Slovensko. Fašoun Fico nastoupil a už jde rušit důležitý úřad (aby ho nestihl zavřít). Slováci ale demonstrují, statečně v tom mraze. Šimkovičová a kapitán Danko mají dohromady IQ 35. Diplom si vesměs koupili a Danko neumí dát dohromady ani jednu větu (ona taky ne, ale není kandidát na prezidenta). Teď opilý srazil semafor a co, chce být prezident. 😀 Pak tam je Pellegrini, ten ničemu neuškodí, no a třetí zájemce je pán, který vypadal slušně… a pak natočil video, kde má tašku  a pejska… a říká, že pes má poslouchat pána, a dává tašku psovi. A ten pes je jakože Pelle.
Jejich zprávy koukejte, ne naše, se zasmějete aspoň. 🙂

Jsme na tom dobře, líp než Slováci, už jen rok a něco a Nutellova armáda potáhne!

Rezzzy
Rezzzy (410 příspěvků) 20.01.2024, 14:21:14 xxx.xxx.15.85
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 20.01.2024, 14:10:23

Já vím, hůř může být vždy. Vždy je to něco za něco, třeba v Argentině vyhrál teď volby Javier Milei, je to cvok, je proti potratům a dalším věcem, ale co tam je, šla ekonomika nahoru, inflace dolů, tam to už bylo hodně neúnosný, peso šlo během let rapidně dolů, ještě v roce 2018 bylo 23 peso jeden dolar a loni to bylo kolem 1000 peso za dolar, 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.