Aktuálně: 4 042 inzerátů199 676 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 16.01.2024, 01:38:08 xxx.xxx.62.130
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 15.01.2024, 22:42:28

Já Ti nevím…

Kámoška (jinak úplně zdravá, štíhlá, bývalá vrcholová sportovkyně) měla dost hnusnej průběh COVIDu. A po něm se jí rozjela šílená nespavost a už je kvůli tomu na antidepresivech. No, a trvá to už nejméně rok a půl (nebo spíš ještě déle).🤒

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 16.01.2024, 01:42:03 xxx.xxx.62.130
Anonymní:

Oni nejsou politici, ale novinaři-komentátoři a drží se svého kopyta. Komentují a někdy i ty největší přešlapy a průšvihy vlády s humorem. Jsou tam lepší než sám Xaver. Nejlepší podle mě Holec v kombinaci s Kubáčkem. Pikora a Turek mají každý svou parketu, Mynářová dělá slušné rozhovory. Sám Xaver mi přijde často takový zapšklý. Jestli to nakonec nebude tím, že má slabší sledovanost než ostatní. 

Naposledy předvedli Fialu v Indii. Jak přede na kolovrátku. Nemá to chybu, to by nevymyslel ani sebevětší dezolát. Po Nuttele a holínkách v igelitu další úžasná záležitost.


Mynářová x Šlachta = před chvílí jsem zkoukla ten poslední rozhovor (ještě o té střelbě). A musím se Š. omluvit - v tomto rozhovoru mluvil velmi rozumně, věcně a jako bývalý elitní policista věci fakt rozumí.

No a Alex…teeeda, z ní se vyklubala nádherná ženská!! Plus ten rozhovor také vedla velmi profesionálně, žádné skákání do řeči apod.👏

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 16.01.2024, 08:05:38 xxx.xxx.11.197
Anonymní:

Vlnu pobouření vyvolal verdikt brněnského krajského soudu, který za opakované znásilňování nevlastní dcery změnil lesnímu dělníkovi tříleté vězení na podmíněný trest.


Že jsem to vůbec četla, fuj. Myslím si, že tady stát dost hazarduje. Ono se to může zvrtnout v to, že lidi začnou brát spravedlnost do svých rukou. A nebo z takových frustrovaných dětí bude vyrůstat čím dál více psychopatů a pak nebude k dalším FF daleko….

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 16.01.2024, 08:36:30 xxx.xxx.27.179
Sarah01:

Že jsem to vůbec četla, fuj. Myslím si, že tady stát dost hazarduje. Ono se to může zvrtnout v to, že lidi začnou brát spravedlnost do svých rukou. A nebo z takových frustrovaných dětí bude vyrůstat čím dál více psychopatů a pak nebude k dalším FF daleko….


Mně tohle vytočilo do vrtule. Teda otázka je, jak moc je případ zkreslený tímto článkem, ale co je evidentní, že ten hajzl je na svobodě s odůvodněním, že by se něměl kdo postarat o rodinu. Tady je tolik pobíračů dávek a o tuhle jednu rodinu by se stát už postarat jako nedokázal?

Také si myslím, že se tímto vytváří velmi nebezpečný precedens….doufám, že to ještě někdo napadne, třeba nějaká neziskovka, tady by to bylo fakt na místě.

balu
balu (2036 příspěvků) 16.01.2024, 08:44:16 xxx.xxx.152.98
Anonymní:

Vlnu pobouření vyvolal verdikt brněnského krajského soudu, který za opakované znásilňování nevlastní dcery změnil lesnímu dělníkovi tříleté vězení na podmíněný trest.


Soudce je zřejmě stejné prase jako pachatel. Jinak si to vysvětlit nedokážu. Protože ten argument starostí o rodinu je naprosto lichý. Naopak, já jako soudkyně bych měla strach o rodinu, hlavně o tam žijící holčičky, aby jim nezačal dělat to stejné. 

Co ta matka? Jak může dál žít s člověkem, který ubližoval jejímu dítěti? Ta rodina je podivná. Já bych ho nejspíš zabila. A jestli ne, tak okamžitě vyhodila a chtěla po soudu zákaz přiblížení k celé rodině. 

Chudák holka. Ponese si to v sobě celý život a ten chlap je vysmátý. Špatný signál všem obětem, moc špatný!

megi-the-pes
megi-the-pes (3102 příspěvků) 16.01.2024, 09:02:54 xxx.xxx.124.17

Je to také signál pro pachatele - dělejte si, co chcete, nic moc se vám nestane.

A to je věc, která mi vadí i u té prosincové katastrofy. Plácají se po zádech, vše super, ale co ta skoro šestiminutová procházka poví dalším takovým? Že na takové stvůry my nemůžeme, neumíme to? A to nebyl anonymní sebevražedný bombový útok v metru, bylo to regulérní celostátní pátrání. 

Necháte psa vyhladovět k smrti? Podmínka.
Znásilníte dítě? Podmínka.
Týráte své rodiče? Podmínka.
Týráte cizí rodiče? Nic moc se nestalo, říkají o Slunečnici, trest žádný.

A na to potřebuje Rakušan 3 miliardy? Aby policie a soudy dělaly svou práci? 
Hmm. A řekl mu někdo, že on je nejvyšší u policie, že je to jeho práce? 
A když bylo podle něj vše super, na co chce ty peníze?
Nevyhodil on policejního prezidenta? A kdo je náš nejvyšší v boji o spravedlnost?
Don Pablo, který se podílel na super tunelu Diag human a vydal do Ruska protiprávně člověka? Tohle stále platí, tak jak je možné, že někdo takový řídí ministerstvo spravedlnosti, mimochodem již podruhé?

A chci Vám říct, že v televizi kecaj, že nějaké přeháňky sněhové, protože včera i dnes padá a padá a ani E65 za celou dobu neviděla jediný pluh nebo sypač.
No a samozřejmě auto z Brna netuší, že existují řetězy… No já to tady prostě vůbec nechápu, je zima, sypač nikde a tihle jsou horší než Bobeš, což jsme mysleli, že nikdo nepřekoná. Ještě že jsem si nevsadila.

Orionka (neregistrovaný) 16.01.2024, 09:25:52 xxx.xxx.145.250

Hlavně že Čermák dostal 5 let nepodmíněně. Na Bednářovou našli jiný paragraf…….

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 16.01.2024, 09:32:14 xxx.xxx.11.197
Orionka:

Hlavně že Čermák dostal 5 let nepodmíněně. Na Bednářovou našli jiný paragraf…….


Tak asi je v tomto státě propagace terorismu horší zločin. Doktor prase šel taky sedět, ale tam muselo vadit něco jiného.

Orionka (neregistrovaný) 16.01.2024, 10:24:17 xxx.xxx.145.250
balu:

Studie na to, co ví každý krom kompetentních osob

https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-imigrace-jako-zachrana-penzi-je-to-presne-naopak-tvrdi-nemecka-studie-40457303#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=8&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz 


Němci udělali dobrou zkušenost s Turky po válce, když jejich populace můžu byla zdecimována válkou. A teď očekávali podobný efekt, když se Němcům nechce dělat a děti? To je přece sakra práce na celodenní úvazek. Jenže svět je o “sto” let dál a imigranti rozhodně nejdou do Evropy pracovat !!

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 16.01.2024, 10:27:32 xxx.xxx.27.179

No tak ono je prý už i konkrétně vypočítáno, že aby se migrant v Německu opravdu plně začlenil do pracovního procesu a začal odvádět daně, trváte tak 6 let….a problémem je, že jsou to často méně kvalifikované nebo nekvalifikované práce za málo peněž, čili to ve výsledku rentabilní vůbec není, nejdřív vydají hodně na jeho sociální podporu, a potom ty daně, co odvede, se nevrátí zpět….takže asi tolik ekonomickým výhodám migrace.

hmm (neregistrovaný) 16.01.2024, 14:36:50 xxx.xxx.161.39
balu:

Studie na to, co ví každý krom kompetentních osob

https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-imigrace-jako-zachrana-penzi-je-to-presne-naopak-tvrdi-nemecka-studie-40457303#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=8&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz 


Imigranti ale podle Raffelhüschenovy studie přispívají do sociálního systému málo. Na to, aby se na německém trhu práce plně integrovali, potřebují v průměru šest let, přičemž během této doby téměř nic neplatí do systému sociálního zabezpečení. Ba, co víc, situace se příliš nezlepší ani posléze. Na vině je nedostatečná kvalifikace – většina imigrantů zkrátka vydělává méně než němečtí pracovníci. V důsledku toho však také méně odvádí na daních. Nicméně co se týče různých sociálních dávek (nemocenská, ošetřovné, základní výši důchodu), dostávají od státu stejně.

N (neregistrovaný) 16.01.2024, 14:48:28 xxx.xxx.242.38

Holt na netu to nevyřešíte. Budete muset do ulic a dát jim to najevo. Alespoň si připomeneme rok 89 a kolik lidí na náměstí stačilo k převratu. 🙂 Myslím že jich dnes bude potřeba mnohem víc. 

Jinak je zbytečné pořád dokola hledat nespravedlnosti, podivné nevyváženosti rozhodnutí soudů a mnohé další události. Chyba je v systému  a těm co ho tvoří to vyhovuje. Vždyť pořádným zákony by šílí bič hlavně na sebe. Případně na své sponzory stran a uskupení. 🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.