Aktuálně: 4 060 inzerátů199 813 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

chvd
chvd (394 příspěvků) 14.06.2023, 17:15:35 xxx.xxx.0.1
Anonymní:

Já bych po vás taky mohla chtít peníze, ale právní nárok na to chtění nemám.

Aspon teda ja uz psal, ze na odbornou pravni debatu se necitim ani mne moc nezajima...

Megí, tadyk vám to ujelo:) mohla:)


Já bych po vás taky mohla chtít peníze, ale právní nárok na to chtění nemám.

Puvodne, psala Buggyra, mozna jsem to nekde odcitoval a neoznacil jako citaci.

..uz to vidim, jsem to citoval v tom prispevku, kdy me to odhlasilo, proto ten citovany text neni oznacen jako citovany a post nejde editovat.

To lze ale dovodit uz z toho prispevku samotneho, kdyby byl cely muj, tak bych si v nem sam sobe argumentoval a se sebou nesouhlasil :)

Josef B. (neregistrovaný) 14.06.2023, 17:20:06 xxx.xxx.13.240
JanaJanaJanaJana:

Mně je úplně jedno, co si o mých názorech myslíte. Obzvlášť když vystupujete jako anonym.

Na nepodepsané příspěvky přestávám reagovat.


No, co tu čtu, samá dutá hlava. Zrovna o vás třech si žádný názor nedělám a je mi jedno co si o mě kdo myslí. Ale elaborátem kde vyjadřujete sebereflexi, otevřenost a další základy plodné debaty jste mě rozesmála. Jako bych slyšel ty zelené kašpary co lezou Bruselu do (_;_)

chvd
chvd (394 příspěvků) 14.06.2023, 17:23:14 xxx.xxx.0.1
Anonymní:

Tak takovými řečmi se dneska ohání každý prašivec s tím, že jeho názory budou snáze přijímány. I tak lze lidi rozdělit do určitých skupin a tady to nehezky smrdí eurokecy a zelenáči.


ale to jsou jen nalepky

nicmene bodejt by nesmrdelo, kdyz vetsina spolecnosti funguje v duchu "eurokecy, zelenaci, liberalove" ... jen bych to nenazyval, ze to smrdi .... jde o vetsnove postoje v nasi spolecnosti, v ramci boje o preziti to je treba akceptovat a reflektovat, ze ten stav je takovy, jaky je :)

edit: resp...ne "je treba", ale "je zahodno, pokud ma byt ten boj o preziti uspesny"

chvd
chvd (394 příspěvků) 14.06.2023, 17:32:39 xxx.xxx.0.1

vsude se jen lze

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-drasticky-zaznam-stretu-cyklisty-s-tramvaji-v-ostrave-unikl-na-internet-pripad-resi-policie-40434693

pokud jste videli nebo kouknete na to video, je ohromujici, kolik dezinformaci se vleze do jednoho clanku na seznamu

podle me by to meli ukazovat jako vychovnou lekci, jak to dopada, kdyz se clovek chova jako neohrozeny svobodny obcan se svymi pravy v duchu jak jsme se tu dnes bavili o tech prechodech a chodcich (samozrejme nemohu mit jistotu, tak pro pripad toho pul tisiciny promile, ze za to nemohl, se mu hluboce omlouvam a samozrejme at to bylo jakkoliv, nic zleho nikomu nepreji)

duchos (neregistrovaný) 14.06.2023, 19:50:09 xxx.xxx.6.64
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 14.06.2023, 18:56:50

Byl, teď je mrtvý. O mrtvých v dobrém......

balu
balu (2037 příspěvků) 14.06.2023, 20:00:23 xxx.xxx.72.176
chvd:

Aha, takze vlastne, az se proberete z bezvedomi, svobodne se rozhodnete, jestli jste ten sex mela dobrovolne ci nedobrovolne. Pokud nedobrovolne, vyberete nekoho, kdo ten sex vykonal a celou tu hruzu oznamite. No jo, ale co kdyz to byl treba pes, jak to poznat?


Ne, pokud bych byla v bezvědomí, tak bych nemohla souhlasit s pohlavním stykem, tedy ten byl nedobrovolný. 

Se psem? Jste nechutný. Tímto jste přesvědčil, že s vámi nemám o čem diskutovat.

chvd
chvd (394 příspěvků) 15.06.2023, 01:54:06 xxx.xxx.0.1
balu:

Ne, pokud bych byla v bezvědomí, tak bych nemohla souhlasit s pohlavním stykem, tedy ten byl nedobrovolný. 

Se psem? Jste nechutný. Tímto jste přesvědčil, že s vámi nemám o čem diskutovat.


Ano ,nedobrovolne, s tim souhlasim a sedi to i s tim, jak je u nas vyhodnocovano znasilneni.

Si to berete trochu moc osobne ne? Tak v nejake osobe jsem ten prispevek psat musel. Ten pes byl snad jen metafora pro to, ze by slo asi tezko poznat s kym ci s cim ci co se vlastne delo.

Diskutovat muzete s kym chcete, to je jasne, a ani to nemusite deklarovat.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 15.06.2023, 08:39:55 xxx.xxx.198.226
chvd:

Nemylim nejspise. Psal jsem to v jine souvislosti.

A v tom realnem zivote to muze byt jakkoliv, ale nejake pravdepodobnosti funguji a byvaji primo umerne necemu napr. trauma byva umerne mire te intervence. Tusim ze asi stejne, jako to je s nasledky podle toho, jak velky pes me pokouse.

Nepsal jsem tedy o umernosti vyse trestu, ale o umernosti pravdepodobne velikosti traumatu.

Tedy prevedeno na ty psy. Kdyz me pokouse rozzureny kangal, trauma(fyz i psych) nasledky budou pravdepodobne vetsi nez kdyz se do me pusti treba krysarik


Aha, to jsem nepochopila. K tomu nemám, co říct. Jasně, že když vás napadne silný chlap, tak z toho budete mít jiné trauma, než když vás napadne školačka. To určitě dává smysl.

Anonymní (neregistrovaný) 15.06.2023, 09:17:18 xxx.xxx.3.123

Smrt v přímém přenosu.

Zrzavci
Zrzavci (3447 příspěvků) 15.06.2023, 09:45:30 xxx.xxx.226.6

A to se ale musim smát, hodně smát. Jako první článek je na Seznamu momentálně :

Seznam těch, kteří v Česku vydělávají na strachu lidí. A to by mě fakt jako zajímalo, ešivá napsali sebe na první místo??????? Otvírat to nebudu, měla jsem moc dobrej zeleninovej salát, nechci se ho zbavovat.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 15.06.2023, 09:55:07 xxx.xxx.198.226

chvd: "kvalitni" samicka prece nedostatecne "kvalitnimu" sameckovi nepodrzi .... a kdyz jo, jsou z toho mene kvalitni potomci, kteri maji mensi sanci na preziti, ba dokonce rozmnozeni se ....  Dáte příklad druhu, který to takto praktikuje? Pokud vím, v době páření, pokud je samice společenského druhu plodná, zdravá, normální, tak okolo spojení nedělá problémy. U společenských druhů naopak velmi často o spojení a dokonce i o tom, zda to spojení bude plodné, rozhoduje samice. Vím, že třeba u ďáblů medvědovitých je i páření velice divoká záležitost, zřejmě se to bude týkat i dalších solitérů, ale to jsou právě solitéři, vysoce teritoriální zvířata, kde hustší populace je spíš na závadu. U společenských zvířat se samci mlátí akorát mezi sebou, páč kdyby ten samec mlátil samici, tak by mu všechny samice daly košem, a jeho genofond by vyšuměl z populace jen by to hvízdlo. Právě to, který samec vyhraje tyto potyčky mezi samci, rozhoduje o tom, který je kvalitní. U nás to supluje třeba sport, protože jaksi rvačky mezi chlapama o ženské jsou společensky out. Mimochodem, i naše společnost se ty agresivní jedince snaží eliminovat, naprosto přirozeně. Protože za prvé takový jedinec, který plýtvá silami agresí vůči vlastnímu druhu, pak těžko bude schopný se o svoje stádečko postarat v době nebezpečí, za druhé takový jedinec samozřejmě bitkami uvnitř komunity oslabuje komunitu, za třetí kdyby se rozmnožil, tak se jeho potomstvo vymlátí mezi sebou a bude po komunitě. Ale pokud o tom víte něco bližšího a máte příklady takového standardního chování u společenských zvířat, tak se ráda poučím. Každopádně jak vidíte z trestního zákoníku, u lidí reprodukční násilí nebo nátlak standardní není a nepovažuje se to za společenskou normu, a to kupodivu ani třeba v Koránu... Mimochodem, zvířata se taky zhusta páří kvůli vzniku potomstva a nikoli jen tak z plezíru. Úplně vidím všechny ty člověčí násilníky, manipulátory a tlačenky, jak to dělají, páč chtějí děti. Ti by panečku koukali, kdyby jim ta zneužitá donesla DNA testy a natáhla ruku :-D Zneužívání dětí za účelem reprodukce je tuplem mimo.

Cela historie lidstva je o nasili, kompletne cela.  Proto píši o nenásilí uvnitř komunity. Že se mlátily komunity mezi sebou, to je věc druhá, a i v přírodě běžná záležitost, kdy smečky (zejména tedy šelmy) si hájí svoje teritorium a zdroje za účelem přežití a rozmnožení. Ale uvnitř smečky násilný člen není trpěn. A první písemné doklady o zákonech hovoří o tom, že násilí uvnitř komunity se zapovídá. A zase - násilí mezi komunitami se netýkalo oblasti reprodukční, tedy dokud nepřišli lidi a šikovně si nezdůvodnili, že bude super znásilnit ženy nepřítele, abychom podkopali jeho morálku. To by zvíře samozřejmě ani nenapadlo :-D 

Moderní společnost je možná založená na tuposti stáda, ale moderní společnost je tady 1000 let, možná někde 5000 let. Ty statisíce až miliony let předtím se lidi chovali jako zvířátka, a zvířátka nejsou založená na tupé stádovitosti, aby jimi vůdci mohli manipulovat. Máte nějaké zkreslené představy o přirozenosti člověka asi. Lidi se mlátí a chovají asociálně hlavně pokud jich je na malém území nepřiměřeně mnoho. Najděte si myší populační experiment a uhlídáte, kam to směřuje. To neznamená, že je to přirozené nebo snad žádoucí.

Ja myslim, ze zdravy zivotaschopny clovek by mel sam poznat, kdy je neco v neporadku.  No to chápu, že si to myslíte. Vy to asi poznáte. A co ti lidé, kteří to nepoznají? Co ti lidé, kteří pošlou peníze tomu vojákovi do Afghánistánu, s kterým se seznámili na seznamce? Nemají právo na bezpečí, na spravedlnost, na ochranu právním systémem, když taky platí daně? Pokud nechcete, aby to vašemu potomkovi vysvětlovali jiní lidé, tak především to svému potomkovi vysvětlete VY. Od toho vás má. Ale pokud existuje jediné dítě, kterému to doma nevysvětlí, případně které se zrovna doma dostává do situací, které jsou rizikové, má iniciativa vzdělávání institucemi u mě zelenou. A pokud chci změnit způsob, jakým se tyto informace sdělují, není nic jednoduššího, než jít a něco pro to udělat. Protože mlátit pěstí v hospodě do stolu umí každý. Ale sepsat petici, lobovat u politiků, jít sám do politiky, stát se členem neziskové organizace a dohlédnout na správnou věc, to už jsou lidi líní. To by měl udělat někdo jiný (a on to někdo jiný dělá a vám se to pak nelíbí, jak to dělá). Ne, nikdo jiný vaše dítě na život nepřipraví, nikdo jiný to za vás neudělá (a když to zkusí, tak zjevně špatně). Musíte sám.

Dítě, které dostane odpovídající průpravu doma od rodičů, potom takové přednášky na škole nemohou překvapit ani předem vystrašit. Takové dítě je připravené na to, co se dozví, a je-li to zdravý životaschopný člověk, mělo by samo poznat, kdy mu aktivista situaci záměrně zveličuje a kdy říká něco důležitého. Méně rozčilování nad nemakačenkami a více makačenkování ;-)

Máte pocit, že když aktivista poví dítěti, že žádná orientace ani žádná praktika není špatná, pokud s ní oba souhlasí a oba do dělají dobrovolně, je to unifikace? Máte pocit, že naše moderní společnost právě teď směřuje k unifikaci, třeba povolením stejnopohlavních manželství?

Pro dítě je zlo často třeba stříhání nehtů, česání vlasů, vypomáhání v domácnosti. Pokud ho rodiče mají zvládnuté, je to pro to dítě nutné zlo (nebaví mě to, ale musím to udělat, protože strejda to řekl). Do stejné kategorie takové dítě může klidně zařadit i návštěvy strejdy ve svém pokoji po večerce. Chápu, že pokud jste se s podobnou věcí nesetkal, je to pro vás těžko představitelné. No ale zase jste se setkal s nepřeberným množstvím zneužitých žen, tak máte zase více poznatků odtamtud. Každý holt máme jinou bublinu :-)

ad lehká děva: Od lehké děvy si vezmu přece potvrzení o zaplacení, případně si vyžádám písemný souhlas, čímž je zajištěno, že s aktem byla srozuměna. Dnešní profesionálka by měla na podobné situace být připravena. Jsem přesvědčená, že politici a výše postavené osoby toto vyžadují, právě z důvodu, aby nemohly být okolnosti později zpochybněny.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 15.06.2023, 09:56:36 xxx.xxx.198.226

Novinky, iDnes a Seznam vůbec neotvírám, nečtu, pokud občas na diskusi nedá někdo odkaz na článek, který mě přímo zajímá, a pokud je to něco pro mě zásadního, ještě si to křižmo ověřuji. Těmhle plátkům nevěřím ani (a především!) nadpis.

assil
assil (2128 příspěvků) 15.06.2023, 10:01:15 xxx.xxx.121.3

Buggyra:

chvd: "kvalitni" samicka prece nedostatecne "kvalitnimu" sameckovi nepodrzi .... a kdyz jo, jsou z toho mene kvalitni potomci, kteri maji mensi sanci na preziti, ba dokonce rozmnozeni se ....  Dáte příklad druhu, který to takto praktikuje? Pokud vím, v době páření, pokud je samice společenského druhu plodná, zdravá, normální, tak okolo spojení nedělá problémy. U společenských druhů naopak velmi často o spojení a dokonce i o tom, zda to spojení bude plodné, rozhoduje samice....


Super napsáno, díky.

Anonymní (neregistrovaný) 15.06.2023, 10:02:39 xxx.xxx.3.123
Zrzavci:

A to se ale musim smát, hodně smát. Jako první článek je na Seznamu momentálně :

Seznam těch, kteří v Česku vydělávají na strachu lidí. A to by mě fakt jako zajímalo, ešivá napsali sebe na první místo??????? Otvírat to nebudu, měla jsem moc dobrej zeleninovej salát, nechci se ho zbavovat.


Seznam Zprávy přinášejí velký přehled lidí, kteří vydělávají na strachu druhých pomocí dezinformací a manipulací. Většina z nich vybízí své příznivce, aby jim posílali peníze. Kde finanční dary končí, většinou nelze zjistit.

To jsou ty peníze do afgánistánu.

balu
balu (2037 příspěvků) 15.06.2023, 10:03:11 xxx.xxx.72.176
Buggyra:

Novinky, iDnes a Seznam vůbec neotvírám, nečtu, pokud občas na diskusi nedá někdo odkaz na článek, který mě přímo zajímá, a pokud je to něco pro mě zásadního, ještě si to křižmo ověřuji. Těmhle plátkům nevěřím ani (a především!) nadpis.


A kterým věříte? 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.