Aktuálně: 4 055 inzerátů199 765 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

N (neregistrovaný) 08.01.2024, 15:07:20 xxx.xxx.242.38

Nahrával jsem kdysi kolegu na záchodě. 😀 Vyhrožoval žalobou a dal pokoj až když jsem mu řekl že jsem zvědavý jak prokáže že to “troubení jelena” zplodil skutečně on. 😀

Fíkovnice by potřebovala aby dotyčná osoba zcela náhodně vypadla z okna ve čtvrtém patře a dole na silnici jí zcela náhodně přejela nic netušící Fíkovnice jedoucí z práce autem. 😀 V záchvatu paniky potom ještě čtyřikrát tam a zpět. 😀😀 

N (neregistrovaný) 09.01.2024, 12:09:51 xxx.xxx.95.77
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 09.01.2024, 11:32:04

Tenhle je ale lepší..😀 Trochu mu pomohla umělá inteligence.😀

megi-the-pes
megi-the-pes (3112 příspěvků) 09.01.2024, 15:11:37 xxx.xxx.124.17

Teď se děje na tiskovce policie zajímavá věc.
Ředitel policie Prahy říká, že tam bylo skoro 500 policistů a že není snadné je zkoordinovat, dát všem úkoly atp. v tak krátké chvíli.

A po něm lže prezident policie, který říká - po útoku v Norsku jsme tohle cvičili, 
po útoku v U. Brodě vznikly prvosledové hlídky, které jsou vybaveny dlouhými zbraněmi…

Aha. 
To jsme ale už všichni věděli. Proto jsme si mysleli, že ty hlídky opravdu vybavíte aspoň jednou podělanou dlouhou zbraní. 

Měla by se udělat sbírka na Doniu. Na zbraně pro policii.

Ředitel se tam potí a už mírně ztrácí noty. A nedivím se mu. Když vedle něj sedí někdo, kdo tak hrozně lže a kdo nedělá svou práci a má to takové následky.
On to nakonec řekne někdo na plnou hubu. 
Fakt chudáci řadoví policisté. 

Tohle vůbec nemají pouštět do televize. 
Jenom koukám a říkám si - takže my nemáme nic. 

Orionka (neregistrovaný) 09.01.2024, 19:19:40 xxx.xxx.64.54
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 09.01.2024, 15:11:37

Četla jsem rozhovor s nějakou pracovnicí fakulty. Byla schovaná za kamennými bloky Mánesova mostu a celou dobu ji tam hlídal moc hodný policista. Ještě, že k té chvále nepřidala jeho služební číslo. To by mu pomohla ještě víc. Jestli se těch 500 podobně rozprchlo…….Velké uznání patří těm, co skutečně zasahovali.

Orionka (neregistrovaný) 09.01.2024, 19:49:02 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

U nás se nahrávaly schůze v Teamsech a šéfová to zatrhla. Proč, netuším…nebo možná tuším.☹️


Odbočím od nahrávání 

Pracomat.cz

To jsou stránky, kde jsou i přehledně tabulky odměňování státních zaměstnanců. Rozdělené podle náplně, vzdělání a praxe. Zaměstnavatel může tabulkový plat navýšit, nikoliv snížit. Zaměstnanec na státní škole, je státní zaměstnanec, kterému přísluší tabulkový plat. Jestli na škole setrváte, tak se derte a berte o své spravedlivé peníze.

Alespoň tak se domnívám. Určitě někdo upřesní. (Zkoumala jsem své odměňování)

Irma19
Irma19 (257 příspěvků) 09.01.2024, 19:54:48 xxx.xxx.239.133
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 09.01.2024, 15:11:37

“To jsme ale už všichni věděli. Proto jsme si mysleli, že ty hlídky opravdu vybavíte aspoň jednou podělanou dlouhou zbraní…”

Však ji mají v autě. Ono není “dlouhá” jako “dlouhá”. Následně byla řeč o útočných puškách, to je něco podobného, jako měl ten magor na ochozu.

Irma19
Irma19 (257 příspěvků) 09.01.2024, 20:06:52 xxx.xxx.239.133
Orionka:

Četla jsem rozhovor s nějakou pracovnicí fakulty. Byla schovaná za kamennými bloky Mánesova mostu a celou dobu ji tam hlídal moc hodný policista. Ještě, že k té chvále nepřidala jeho služební číslo. To by mu pomohla ještě víc. Jestli se těch 500 podobně rozprchlo…….Velké uznání patří těm, co skutečně zasahovali.


I policisté zajišťující perimetr skutečně zasahovali. Evidentně nemáte šajn, co všechno se současně odehrávalo.

Doporučuji ke shlédnutí video na konci článku. Rozbor zásahu.

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-tiskova-konference-policie-k-zasahu-na-filozoficke-fakulte-40456593

megi-the-pes
megi-the-pes (3112 příspěvků) 09.01.2024, 20:12:33 xxx.xxx.124.17
Odpověď na příspěvek uživatele Irma19 z 09.01.2024, 19:54:48

Tak tam ta hlídka nebyla, nebo v autě nic neměla.
Nakonec z nich vylezlo, že ostřelovač byl a čekal na povel. 
Někdo ty lidi v terénu nechal na holičkách. 
A to mě tam točí. 

N (neregistrovaný) 09.01.2024, 20:38:49 xxx.xxx.242.38

Ono s dlohými zbraněmi to v policejním autě není tak jednouduché. Při běžné hlídkové činnosti je v podstatě přítěží a kolikrát by při opuštění vozidla policisty při zásahu byla nestřežená. 

Policie nikdy nebude všude hned a nikdy vás stoprocentně neochrání. Až jednou “hrábne” někomu z ozbrojených složek se zkušeností s bojem,tak to nechtějte vidět. Pamatujme,že na černém trhu se dají koupit granáty i třeba RPG. Vybavíme tedy Policii i těmito zbraněmi? 🙂 

Rozum velí zamyslet se, proč k tomu došlo a docházet bude stále častěji? Tam je zakopaný pes a do toho ho vykopat se nikomu nechce. Společnost je nemocná, mnoho lidí trpí depresemi a v systému který je jim podsouván neumí či nechtějí žít. Celkově situace v celém budoucím horizontu není veselá. Nad Bosnou už taky létají US F16? 😐 Tak svět už je plný bláznů kteří už ztratili zbytky rozumu? Respektive ti blázni co nás vedou?

Irma19
Irma19 (257 příspěvků) 09.01.2024, 20:47:44 xxx.xxx.239.133
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 09.01.2024, 20:12:33

Megi, pusťte si to video ještě jednou. 

Prvosledové hlídky a posléze zásahovka vběhly s puškami do budovy. Venku na ulici, kde točil Formánek to video střelce na ochozu, byli běžní policisté, kteří vytvářeli jeden z perimetrů, v tomto případě druhý. 

A žádný ostřelovač na povel nečekal. To byli právě policisté s “dlouhou”, kteří vyběhli do vyšších pater hotelu a dostali ho na mušku těsně před jeho sebevraždou.

megi-the-pes
megi-the-pes (3112 příspěvků) 09.01.2024, 21:25:45 xxx.xxx.124.17
Odpověď na příspěvek uživatele Irma19 z 09.01.2024, 20:47:44

Jaké video? Nahoře se procházel víc jak pět minut.
Na videu tady je, že zbraně byly. 
Ti, co byli na hotelu, tam byli minutu před tím, než se zabil, ty vůbec nepočítám, tam byl akorát někdo se samopalem, ne? Což se teda rozhodně nedá nazvat ostřelovačem… ale lepší než nic… nevěřím, že někoho napadlo postavit se k oknu.
Ale venku byl předtím policista, který žádal o povolení, ale odpovědí mu bylo jen ticho.
Vysílačky hlásily pohyb kret.na, takže ti, co přijeli, mohli zůstat venku, někteří, jeden, to je fuk. 
Nakonec na něj začali střílet, ale to se neví, esi jim došla trpělivost, nebo někdo pokyn dal.
Nejdřív se řeklo, že neměli dlouhé zbraně, takže jsem idi.t, který nechápe, že z pistole se nedá. 
Pak dlouhé měli, asi v autě, to ale ten prvosled takhle přece plánovaný nebyl… že by za tu dobu nedoběhli do auta, i kdyby bylo u té druhé budovy, co je asi 800 m?
No a teď nevím, kdo to byl, proděkanka? Tak od ní se volala policie, že se v budově střílí (nebo něco takového, už nevím), ale ten, kdo hovor přijal, nevěřil. Což je na houby, když probíhal zásah jen “pár” metrů od té adresy. Ale všici říkají, že každý takový hovor se musí prověřit. Ta paní chtěla vědět, co má dělat, řekli jí, že zavolají zpět, ale nic.
Lidi z budovy byli vysíláni ven přes ulici, jen tak, mohlo to dopadnout hůř. 
A mně z toho všeho plyne, že nemáme plán, co v které situaci kdo dělá. 
Přijde mi to, jako by ti policisté na místě vymýšleli, co a jak, no a to líp udělat nemohli, to je jasné.
Četla jsem kousek… nevím už, kde to bylo a kdo to napsal, možná totál výmysl… ale zmiňoval se o tom, že prý se u nás už tohle jednou stalo, že si nějaký kre.én takhle přesně trénoval na dvou lidech, co udělá. 
Ono bude nejlepší, když ten net prostě vypnu.
 

megi-the-pes
megi-the-pes (3112 příspěvků) 09.01.2024, 21:30:02 xxx.xxx.124.17
Odpověď na příspěvek uživatele N z 09.01.2024, 20:38:49

Při jaký běžný hlídce, proboha? Tady šlo o prvosledy, které se právě kvůli takovému podobnému útoku v roce 2015 zprovoznily! Proto mají odpovídající zbraně a prvo… PRVO se to jmenuje! Jsou tam dřív než zásahovka.
Vědělo se, že v baráku je zavražděná osoba, že syn kret.n má spoustu zbraní, v baráku je nástražný systém a ten imb.cil jede do města, které má nejvíc obyvatel v ČR!
Takže tam pošlu lidi s pistolkou? 
Tohle fakt není normální.

N (neregistrovaný) 09.01.2024, 23:43:32 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 09.01.2024, 21:30:02

Všude na světě jsou podobné “vymoženosti” Megi a všimněte si, že tu školu ten parchant nejdřív vystřílí a až potom následuje nějaká akce policie. Někde mají policisté i brokovnice v autech běžně a stejně je obětí mnoho. 

Ono nyní v klidu už se všechno ví, ale jestli všechny okolnosti byly známé v určité časové ose je otázkou. Možná by šlo určité věci udělat lépe, ale na druhou stranu kdyby policie pořádala manévry ve škole a ono se nakonec ukázalo, že ten parchant tam není, tak bude zase čelit kritice a posměchu kvůli přehnané reakci. Zásahy tohoto druhu fakt nejsou legrace a nikdo ze zasahující h nemohl vědět ani jak je pachatel vyzbrojen. Jak jsem psal, mohl mít třeba i granáty či možná i nějakou “chemii”. To nemohl nikdo vědět v tu dobu jestli není napojen třeba na teroristické síť a nemá podobná “svinstva”. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.