Aktuálně: 4 057 inzerátů199 789 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Politika...

Fíkovnice (neregistrovaný) 31.12.2023, 22:37:26 xxx.xxx.23.18

Evi, to já jsem také přesvědčena, že nebýt zásahu Policie tak, jak se stal, bylo by mrtvých mnohem víc. 

Akorát si myslím, že tím, že to bylo poprvé (a doufám, že dlouho naposledy), tak se chyby děly. A tato mi přišla asi jako největší. Zní to blbě, ale je potřeba se do budoucna poučit. Jinak toto video bylo soukromé, natočené náhodným cizincem v Praze, proto si myslím, že ještě moc uveřejnění nemělo. 

Můj závěr: Hrůza, policie si zaslouží uznání, ale zároveň před EVENT. chybami by se oči zavírat neměly. On mě na to video upozornil někdo, kdo do celé situace vidí určitě líp než třeba já…

A také už o tom nebudu dál psát. “On” si přesně toto asi přál…

Anonymní (neregistrovaný) 31.12.2023, 22:40:35 xxx.xxx.23.18
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 31.12.2023, 20:48:13

Ještě k dotazu, zda by to střelec nevyužil: Byl to magor a rozhodně v tu chvíli, kterou jsem já viděla, tu možnost měl. Je štěstí, že ji nevyužil…

Myslím, že toto video jsi asi neviděla a ani je nijak nedoporučuji… 

Anonymní (neregistrovaný) 31.12.2023, 22:52:16 xxx.xxx.23.18
Anonymní:

Ještě k dotazu, zda by to střelec nevyužil: Byl to magor a rozhodně v tu chvíli, kterou jsem já viděla, tu možnost měl. Je štěstí, že ji nevyužil…

Myslím, že toto video jsi asi neviděla a ani je nijak nedoporučuji… 


Pardon, to jsem já - Fíkovnice.

megi-the-pes
megi-the-pes (3114 příspěvků) 31.12.2023, 23:02:21 xxx.xxx.124.17

To video vidělo hodně lidí, denně se o tom vypuštění lidí z budovy mluví, jak je měl na ráně. 
A asi mluvit nepřestane, to jsme my, lidi. Možná nás uklidní, až uvidíme, že je poučeno. Tak jako říkali po U. Brodu v 2015. To byla jiná vláda. Tak třeba teď. 
Snad.
Asi jsme se všichni probudili.
Ať je ten nový rok lepší.

Kilian
Kilian (1409 příspěvků) 31.12.2023, 23:16:42 xxx:xxx.bbe2:3d2d
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 31.12.2023, 22:52:16

Jani k tomu se opravdu musí vyjádřit pouze ti, kdo na místě byli a konali….

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 01.01.2024, 00:37:52 xxx.xxx.162.253
megi-the-pes:

To video vidělo hodně lidí, denně se o tom vypuštění lidí z budovy mluví, jak je měl na ráně. 
A asi mluvit nepřestane, to jsme my, lidi. Možná nás uklidní, až uvidíme, že je poučeno. Tak jako říkali po U. Brodu v 2015. To byla jiná vláda. Tak třeba teď. 
Snad.
Asi jsme se všichni probudili.
Ať je ten nový rok lepší.


Mám obavy, že lepší nebude, tak aspoň aby zůstal takový, jaký je tento.

hujer (neregistrovaný) 01.01.2024, 11:32:50 xxx.xxx.230.124
megi-the-pes:

To video vidělo hodně lidí, denně se o tom vypuštění lidí z budovy mluví, jak je měl na ráně. 
A asi mluvit nepřestane, to jsme my, lidi. Možná nás uklidní, až uvidíme, že je poučeno. Tak jako říkali po U. Brodu v 2015. To byla jiná vláda. Tak třeba teď. 
Snad.
Asi jsme se všichni probudili.
Ať je ten nový rok lepší.


Mám obavy, že bude horší.

orionka
orionka (531 příspěvků) 01.01.2024, 17:16:56 xxx.xxx.64.54
Anonymní:

Naprosto, stejně jako blbá blondýna, vtipy o tlustych, plešatých, homosexuálech nebo černých a bílých,nebo komunistech a indiánech nebo policajtech. Pokud máš nějaký psychycky trauma z vtipů běž se léčit  a nevnucuj tvoje problémy druhým 


Jestli jste si nevšiml, nejde o vtip samotný, ale o to, kde byl použit !

Anonymní (neregistrovaný) 01.01.2024, 17:26:11 xxx.xxx.15.215
Odpověď na příspěvek uživatele orionka z 01.01.2024, 17:16:56

Přesně tak, dobrý je nečíst jenom nadpis a neprejimat bezmyšlenkovitě názory davu…

“Sám předseda soudu uvedl, že jeho úmyslem bylo na nevhodných příkladech ukázat situace, se kterými se soudci mohou setkat ve své praxi. „Z vlastní praxe trestního soudce vím, že se při řešení závažných trestných činů soudci setkají i s absurdními tvrzeními, která jsem přiblížil na zmíněných stránkách prezentace a na nichž jsem poukázal na způsoby, jak by k tomu soudce měl přistupovat. Nicméně pokud se někdo cítil těmito vtipy dotčen, rád bych se mu omluvil. Jako trestní soudce, který se se závažnou trestnou činností setkává dnes a denně, v žádném případě jakýkoliv trestný čin nezlehčuji,“ uvedl k tomu v prohlášení zveřejněném na webu Nejvyššího soudu.”

lupus4
lupus4 (686 příspěvků) 01.01.2024, 18:38:29 xxx.xxx.205.61
Rapotačka:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zatimco-v-ulicich-zapadnich-zemi-rvacky-v-Cesku-vysel-vybusny-text-Podepsan-rybar-Vagner-748441/diskuse/predplatitelu


to není “výbušný text” bohužel je to 100% pravda, Jakub má u mne za  jedna s hvězdičkou

https://news.refresher.cz/151363-Jakub-Vagner-zverejnil-novorocni-prani-rozepsal-se-o-strachu-z-mensin-a-kolapsu-zapadni-civilizace?fbclid=IwAR1qCu5zkdRxBT6_Iki0xjuQ2vQ--0RtuMaeKDI7gZBa9IhPMS5kpWSRiUg

Anonymní (neregistrovaný) 02.01.2024, 13:54:27 xxx.xxx.108.159

Minulý rok se historie opakovala, tentokrát senior opakovaně znásilňoval u sebe doma nebo při procházkách v lese vlastní, teprve pětiletou vnučku. Tu podle rozsudku brněnského krajského soudu, který mají Novinky k dispozici, mazal po celém těle gelem, a pokoušel se jí zasunovat penis do její vagíny. 

„Jako dědeček znal od počátku věk nezletilé a využil tak její bezbrannosti spočívající v její nízké rozumové a mentální vyspělosti a důvěry plynoucí z jeho postavení dědečka v rodině,“ konstatoval soud.

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1024 příspěvků) 02.01.2024, 14:47:30 xxx.xxx.27.179
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 02.01.2024, 13:54:27

Politika jako taková, je celkem stoka 😀

Ale na ifauně a i zde v začátcích byla jakž takž diskuze.

Ale poslední měsíc dva se z tohoto vlákna stala žumpa, občas sem ještě nakouknu a nestačím se divit.

A tenhle příspěvek to jen potvrzuje, napsaný člověkem 0 na téma úplně mimo, evidentně se tím zadavatel/ka ukájí nebo co 😀

N (neregistrovaný) 02.01.2024, 16:56:50 xxx.xxx.242.38

Takových pošahanců každý den potkáte..Ani o tom nevíte. I klidně váš známí o kterém si myslíte jen to nejlepší se může lehce změnit v bestii. Vždy záleží na okolnostech a momentální situaci. Nemyslím tím snad zneužívání dětí,to je spíš nemoc či úchylka,ale násilí všeobecně. Pamatujme že lidi jsou velmi snadno ovlivnitelní okolím a své činy mu přizpůsobují. Kolik kdysi slušných lidí v Německu se(ve jménu Adolfa a myšlenky nacismu) vlivem okolí dopouštělo násilí někdy neuvěřitelného proti skupinám obyvatel? 

Lidi v celeku vnímám jako masu lehce ovladatelnou správným směrem ku prospěchu té menšiny co vyčnívá z davu.🙂 S množstvím by zkrátka mělo logicky stoupat IQ,ale bohužel je to naopak.😄 Ostatně sami zde vidíte když se probírá nějaké téma,tak je to smý odkaz na “někoho”. Ano, prezentuje nějaký názor a my ho přebíráme nebo taky ne. Sami lidi z vlastní hlavy toho moc nevymyslí.😄 Mívají problém i s chorobnou důvěřivostí až naivitou. Viz. válečné konflikty. Já to dodnes nepochopím,jaký je rozdíl mezi tím, když někam vtrhne Rusko a nebo NATO? 🙂 Demokratické náboje asi tolik nebolí nebo co?😄 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.